פסיכולוג מומלץ בתל אביב

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: פסיכולוגים מומלצים

מחפשים פסיכולוג מומלץ בתל אביב או טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב?
תנו לנו לעזור לכם בהתאמת הפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם.
התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להפנותכם למטפלים ולפסיכולוגים המומלצים שלנו בתל אביב והסביבה

מחפשים המלצה לפסיכולוג מומלץ בתל אביב או טיפול פסיכולוגי בילדים תל אביב?
תנו לנו לעזור לכם בהתאמת הפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם.
התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להפנותכם למטפלים ולפסיכולוגים המומלצים שלנו בתל אביב והסביבה

אנחנו במרכז רימון, מאמינים שכל אדם שמחפש פסיכולוג מומלץ בתל אביב זכאי לקבל טיפול ושירות איכותיים ומקצועיים, ממטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומומלצים. לכן הקמנו את מרכז רימון. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המנוסים והמומלצים ביותר שיתאימו לצרכים שלכם.

מרכז רימון, הינו מכון פסיכולוגי, קליני מקצועי, המספק שירותי התאמת מטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומקצועיים למטופלים שמחפשים טיפול פסיכולוגי.  אנו עובדים עם מטפלים ופסיכולוגים מומלצים, בעלי ניסיון והכשרות ממוסדות אקדמאים מוכרים, שנבחרו בקפידה.

פיתחנו כלים שיאפשרו לכם להגיע למטפלים מומלצים, המתאימים בדיוק עבורכם.

תוכלו להשתמש בכלי שפיתחנו עבורכם, BOT לאיתור מטפלים מומלצים, אותו תמצאו בתחתית כל עמוד או להשתמש במנוע החיפוש למטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים (בתפריט)
# חפשו את תו האיכות למטפלים מומלצים.

צרו קשר עכשיו להתיעצות ללא התחיבות. נשמח לעזור לכם להגיע לפסיכולוג מומלץ בתל אביב המתאים ביותר עבורכם

צריכים עזרה בחיפוש פסיכולוג מומלץ בתל אביב? צרו איתנו קשר עכשיו.

מחפשים טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב? לחצו על הקישור

פסיכולוג מומלץ תל אביב

מיהו פסיכולוג?
פסיכולוג הוא איש מקצוע בתחום הטיפול שלמד תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה והתמחה או נמצא במהלך התמחות באחד ממקצועות הפסיכולוגיה.
בפסיכלוגיה ישנם מספר תחומי התמחות וכל תחום מתמקד בטיפול ואבחון פסיכולוגי של בעיות ומצבים בתחום התמחותו. לדוגמא, פסיכולוג קליני מתמקד בטיפול בבעיות בריאות הנפש ובעיות רגשיות, פסיכולוג חינוכי מתמקד בטיפול בבעיות של ילדים בתחום בית הספר והלימודים, פסיכולוג שיקומי מתמקד בשיקום לאחר מצבים שונים כמו התמכרות, פגיעות ראש ועוד וכולי.
אם אתם מחפשים פסיכולוג בתל אביב, נשמח לעזור לכם למצוא פסיכולוג מומלץ בתל אביב – התקשרו אלינו עכשיו.

פסיכולוג מומלץ בתל אביב

איך בוחרים פסיכולוג מומלץ בתל אביב?
שאלה מצוינת שהתשובה לה מעט מורכבת.
הדבר הראשון שתרצו לבדוק בחיפוש פסיכולוג מומלץ בתל אביב יהיה ההסמכות והתעודות שלו, תרצו לוודא שלמד במוסד אקדמי מוכר, תואר שני בפסיכולוגיה וקיבל רישיון לעסוק במקצוע. אפשר לבדוק את הרישיונות של כל הפסיכולוגים בארץ באתר משרד הבריאות, בפנקס הפסיכולוגים הארצי.
בנוסף חשוב לוודא שהפסיכולוג שמצאתם אכן בעל ניסיון והתמחות בתחום בו תרצו לטפל.

נקודה חשובה נוספת היא ההמלצות – לא פשוט לבקש המלצה מפסיכולוג מאחר ופסיכולוגים מחויבים בשמירה על סודיות הם לא יכולים לחשוף פרטים אודות המטופלים שלהם. רוב המטפלים לא יוכלו לשתף אתכם בהמלצות. המלצות בדרך כלל אפשר לקבל מחברים או בני משפחה. אבל זכרו שהקשר האישי הוא המשתנה המשמעותי ביותר להצלחת הטיפול ואם פסיכולוג אחד מאד התאים לחבר שלכם, זה לא אומר כלום לגבי ההתאמה שלו אליכם.

והנקודה האחרונה אבל הכי חשובה בבחירת פסיכולוג מומלץ בתל אביבהקשר האישי. כפי שצויין קודם, הקשר בין המטפל למטופל הוא הנקודה החשובה ביותר והקריטית ביותר להצלחת הטיפול. אין דרך טובה לבחון זאת מלבד בפגישה בארבע עיניים עם הפסיכולוג.
אל תהססו לקבוע פגישת הכרות לבדוק שאכן יש לכם כימיה טובה להתחלה עם הפסיכלוג שבחרתם.
לא מדובר בחתונה קתולית ואין התחיבות אחרי מפגש אחד. לגיטימי לקבוע מפגש הכרות להתרשמות ראשונית.

פסיכולוג מומלץ בתל אביב - מרכז רימון
מחפשים פסיכולוג מומלץ בתל אביב? הגעתם למקום הנכון – מרכז רימון – מתאימים לך פסיכולוגים מומלצים

טיפול פסיכולוגי (רגשי) בילדים ומתבגרים בתל אביב

טיפול פסיכולוגי בילדים ומבוגרים, נמצא במחקרים כדרך יעילה לטיפול בבעיות רגשיות מגוונות של ילדים ומתבגרים כגון:

אופן הטיפול בטיפול רגשי לילדים זהה לטיפול הפסיכולוגי בילדים, ההבדל המרכזי הוא איש המקצוע המטפל. רק פסיכולוג רשאי לעסוק בטיפול פסיכולוגי ובטיפול רגשי בילדים ובטיפול רגשי במבוגרים, יכול לעסוק כל איש מקצוע בעל מקצוע טיפולי כגון עבודה סוציאלית, טיפול בהבעה ויצירה , פסיכאטר ילדים ופסיכאטר מבוגרים ועוד. הכוונה היא שהטיפול הוא למעשה אותו הטיפול, ההבדל היחיד הוא בשם שנקבע על פי המקצוע אותו למד המטפל.

טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב

טיפול פסיכולוגי בילדים הוא טיפול שמתבצע על ידי פסיכולוג ילדים, כלומר פסיכולוג שההתמקצע בלימודיו ובמהלך תקופת התמחותו בטיפול ואבחון פסיכולוגי עם ילדים ונוער.
טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב, יעשה לרוב באמצעות טיפול במשחק, יצירה, דרמה, תנועה או סיפור, הכל תלוי בילד ובהעדפותיו וכמובן באפשרויות הקיימות אצל הפסיכולוג.
טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב, מצריך ידע וניסיון ייחודיים בתחומים שונים כגון: התפתחות הילד, יחסי הורים וילדים, פסיכופתלוגיה בקרב ילדים ועוד.
לכן ישנה חשיבות מאד גדולה, כאשר אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב, שתפנו לפסיכותרפיסט או פסיכולוג המתמחים בעבודה עם ילדים, בני נוער והורים.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בתל אביב

מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי?
טיפול קוגניטיבי התנהגותי, נקרא בקיצור, טיפול CBT.
זהו טיפול פסיכולוגי בעל מאפיינים יחודיים כגון:
טיפול ממוקד וקצר מועד באופן יחסי.
טיפול CBT הוא טיפול שמתבסס על מחקרים ועל ראיות.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי מתמקד בזיהוי ושינוי של מחשבות והתנהגויות שתורמות לשימור הבעיה ולמידת מיומנויות חדשות להתמודדות עם בעיה.

טיפול CBT בתל אביב, נחשב לאחד מסוגי הטיפול הפסיכולוגי היעילים ביותר לטיפול במגוון רב של קשיים, כגון:

תרצו שנעזור לכם למצוא פסיכולוגים מומלצים בCBT בתל אביב? מחפשים מטפלת CBT מומלצת בתל אביב?
תנו לנו לעזור לכם. במרכז רימון מגוון מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בתל אביב והסביבה.
כל המטפלים והפסיכולוגים המומלצים במרכז רימון תל אביב, עברו תהליך מיון קפדני, על מנת שאתם תדעו שהגעתם למטפל עם הכשרה, ניסיון והמלצות.

פסיכולוג מומלץ בתל אביב וטיפול רגשי בילדים נוער ומבוגרים בתל אביב במרכז רימון

אנו במרכז רימון שמנו לעצמנו כמטרה לעזור למטופלים מצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר בתל אביב וגוש דן והסביבה.
על מנת לעשות זאת אנו עובדים רק עם מטפלים ופסיכולוגים שעברו תהליך סינון קפדני הכולל מספר ראיונות, בדיקת הרקע של הפסיכולוג, בדיקת המלצות שקיבל מאנשי מקצוע בכירים בתחומו.
כל זאת על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים שמצאתם את המטפל הנכון והמתאים ביותר, העומד בדרישות לפסיכולוגים מומלצים במרכז רימון.

במרכז רימון – תל אביב והמרכז ניתן לקבל מגוון שירותים:

  • פנו אלינו עכשיו להתאמת טיפול פסיכולוגי מקצועי בילדים, מתבגרים או מבוגרים נעזור לכם למצוא פסיכולוג מומלץ בתל אביב.

FAQ’s שאלות נפוצות על פסיכולוג מומלץ בתל אביב:

1. מהו טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול במסגרתו עובדים עם מטפל מיומן כדי לשפר את בריאות הנפשית ורווחתם. הטיפול יכול לעזור לאנשים להתמודד עם סוגיות פסיכולוגיות שונות, כמו חרדה, דיכאון, טראומה, בעיות יחסים ועוד. הטיפול כרוך בעבודה על מחשבות, רגשות והתנהגויות, ובהתפתחות מנגנוני התמודדות בריאים יותר.

הטיפול הפסיכולוגי יכול להיות יעיל מאוד, אך חשוב לזכור שהוא אינו תחליף לטיפול תרופתי במקרים מסוימים. אם אתה מתמודד עם בעיה פסיכולוגית, חשוב לפנות לרופא או לפסיכולוג כדי לקבל את הטיפול המתאים לך.

2. כיצד עובד טיפול עם פסיכולוג מומלץ בתל אביב?

טיפול פסיכולוגי בתל אביב הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לאנשים להתמודד עם סוגיות רבות ושונות, כגון חרדה, דיכאון, טראומה ובעיות יחסים. הטיפול עובד על ידי מתן סביבה בטוחה ותומכת עבור אנשים לבטא את עצמם, ולפתח מנגנוני התמודדות בריאים יותר.

המטפל מסייע למטופל להגיע לתובנה לגבי הרגשות, ההתנהגויות ודפוסי המחשבה שלו, ולפתח דרכים חדשות להתמודד עם האתגרים שלו. באמצעות מפגשים קבועים, אנשים יכולים להתגבר בהדרגה על האתגרים שלהם ולשפר את רווחתם הנפשית הכללית.

אם אתה מתמודד עם בעיה פסיכולוגית, טיפול פסיכולוגי יכול להיות דרך מצוינת לקבל את העזרה שאתה צריך. חשוב לזכור שאין טיפול אחד לכל אחד, ולכן חשוב למצוא מטפל שמתאים לך ולצרכים שלך.

3. מהם הסוגים השונים של טיפול פסיכולוגי?

ישנם סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי, כולל טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (טיפול CBT), טיפול פסיכודינמי, טיפול בינאישי, טיפול התנהגותי דיאלקטי (DBT) וטיפול מבוסס-מיינדפולנס. לכל גישה יש טכניקות והתמקדות ייחודיות משלה, אך כולן שואפות לעזור לאנשים להבין ולנהל את הרגשות וההתנהגויות שלהם בצורה יעילה.

4. כמה זמן נמשך בדרך כלל טיפול פסיכולוגי?

משכו של טיפול פסיכולוגי יכול להשתנות בהתאם לצרכיו ולמטרותיו של האדם. אנשים מסוימים עשויים ליהנות מטיפול לטווח קצר, אשר בדרך כלל נמשך כ-6-12 מפגשים, בעוד שאחרים עשויים לבקש טיפול לטווח הארוך שיכול להימשך מספר חודשים או אפילו שנים. המטפל והמטופל עובדים יחד כדי לקבוע את משך הטיפול המתאים ביותר על סמך התקדמותו של האדם וצרכיו לאורך זמן.

5. האם טיפול פסיכולוגי יעיל?

כן, הוכח כי טיפול פסיכולוגי יעיל בטיפול במגוון רחב של מצבים וקשים רגשיים. מחקרים רחבים ורבים הראו כי טיפול יכול להפחית באופן משמעותי את הסימפטומים של חרדה, דיכאון והפרעות פסיכולוגיות אחרות. עם זאת, חשוב לציין כי יעילות הטיפול יכולה להשתנות בהתאם לאדם ומחויבותו לתהליך הטיפולי ותליה במגוון רחב של גורמים.

6. האם ניתן לשלב טיפול פסיכולוגי עם טיפול תרופתי?

כן, ניתן לשלב טיפול פסיכולוגי עם טיפול תרופתי, במיוחד במקרים בהם אנשים חווים תסמינים חמורים או שאובחנו עם בעיות תחום בריאות הנפש, כגון חרדה, דיכאון, OCD וכולי. במצבים אלו התערבות פרמקולוגית (תרופתית) עשויה להועיל מאד. במקרים כאלה, גישה שיתופית בין המטפל לפסיכיאטר או הרופא המטפל, יכולה להועיל במתן טיפול מקיף ויעיל יותר.

7. כיצד אוכל למצוא פסיכולוג מומלץ בתל אביב?

מציאת פסיכולוג מומלץ בתל אביב כרוכה בגורמים כמו כישוריהם, הניסיון שלהם, הגישה הטיפולית והתאמה אישית. לפני פניה לפסיכולוג בתל אביב מומלץ לשאול את השאלות שחשוב לכם לקבל תשובה עליהן כגון ניסיונו של המטפל בתחום שתרצו לטפל בו, גישות טיפוליות שמשתמש בהן ועוד. עם זאת, לקשר האישי שנוצר בין המטפל למטופל ישנה משמעות רבה והיא חשובה להצלחת הטיפול. מומלץ לקבוע שיחה ראשונית או אף פגישה להכרות על מנת לשאול את השאלות הללו ולבחון את ההרגשה שלכם בפגישה, עד כמה נח לכם עם המטפל, כמה הרגשתם שהוא קשוב ויהיה לכם נח להפתח בפניו.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

שיקום האמון ומציאת מרפא: שביל החמלה לשיקום לאחר בגידה וחוסר נאמנות במערכת יחסים זוגית - מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לטיפול בעקבות בגידה
שיקום האמון ומציאת מרפא: שביל החמלה לשיקום לאחר בגידה וחוסר נאמנות במערכת יחסים זוגית – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לטיפול בעקבות בגידה   אנו במרכז רימון...
פסיכולוג מומלץ באשקלון, אשדוד והסביבה במרכז רימון
מרכז רימון – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים באשקלון, אשדוד ובסביבה: מחפשים פסיכולוג מומלץ באשקלון או טיפול רגשי לילדים באשדוד? הדרכת הורים באשקלון והסביבה? פנו אלינו עכשיו...
פסיכולוג מומלץ בשרון - מרכז רימון - מתאימים לך מטפלים מומלצים
מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים באזור השרון מומחים בטיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי לילדים ומבוגרים, הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועוד....
פסיכולוגים מומלצים במרכז רימון
מחפשים טיפול רגשי או טיפול פסיכולוגי בשפלה? אולי הדרכת הורים? רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג הנכון, לפסיכותרפיסט עם המלצות? הגעתם למקום הנכון! במרכז רימון פסיכולוגים ומטפלים...
פסיכולוגים מומלצים במרכז רימון
מחפשים מומחה בטיפול זוגי בטבריה, הדרכת הורים בכפר תבור והסביבה או טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בטבריה, כפר תבור והסביבה? הגעתם למקום הנכון – התקשרו אלינו...
פסיכולוגים מומלצים במרכז רימון
מחפשים מומחה בטיפול רגשי לילדים או בהדרכת הורים באזור עפולה והעמקים? זקוקים לטיפול זוגי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי או טיפול משפחתי מקצועי? פנו אלינו עכשיו ואנו...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת