טיפול רגשי בתל אביב

טיפול רגשי בתל אביב

מהו טיפול רגשי?

טיפול רגשי  ב תל אביב נעשה לרוב בשיחה והמטרה שלו היא לסייע במצבים שונים בהם רגשות, מחשבות או התנהגויות שונות גורמות לבעיות רגשיות והתנהגותיות.
טיפול רגשי ופסיכותרפיה הם שמות שונים לאותו סוג טיפול למעשה. זהו טיפול שמטרתו היא לסייע לילדים, בני נוער, מבוגרים זוגות ומשפחות שמתמודדים עם בעיה או מצוקה רגשית.

המטרה של טיפול רגשי

מטרתו של טיפול רגשי בתל אביב היא להביא להקלה רגשית ולסייע לשפר את התפקוד ביום יום. כמו כן מטרתה של פסיכותרפיה / טיפול רגשי היא לעזור לממש את הפוטנציאל ולהביא לידי ביטוי את החוזקות שישנם בכל אחד ואחת, בין אם הוא ילד/ה, זוג או מבוגר.
עם ילדים, טיפול רגשי נעשה לרוב בשילוב של שיחה עם טיפול בהבעה ויצירה או טיפול במשחקטיפול פסיכולוגי בילדים). עם מתבגרים, הטיפול נעשה על ידי מומחה לטיפול במתבגרים.
במפגשים הילד או הנער מוזמנים לשוחח על הנושאים שמטרידים אותו וגורמים לקשיים. הפסיכולוג או הפסיכותרפיסט, על פי הכיוון והניסיון הטיפולי שלו, יעזור למטופל להבין את המקור לבעיה ולמצוא פתרונות מגוונים.

מתי מומלץ לפנות לטיפול רגשי ב תל אביב?

אנשים והורים פונים לטיפול רגשי / פסיכותרפיה ב תל אביב עבור עצמם או עבור ילדם, מסיבות שונות מאד. לכל אדם שפונה לעזרה רגשית יכולה להיות סיבה שונה וייחודית לו.

ניתן לפנות לטיפול רגשי ב תל אביב גם כאשר אין בעיה ברורה ודחופה, אלא על מנת לברר נושאים אישיים, לבדוק כיוונים למימוש עצמי, לחיזוק הבטחון העצמי או לחיפוש כיוונים חדשים בתעסוקה או בחיים בכלל.
לחילופין ניתן לפנות לטיפול רגשי גם להתיעצות ממוקדת וקצרת טווח בנושאים שונים.

צריכים עזרה בבחירת טיפול רגשי מומלץ
בתל אביב?

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הכפתור עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ומטפלים רגשיים מומלצים בתל אביב:

 

 

המומחים של רימון

  הסיבות הנפוצות לפניה לטיפול רגשי הן:

  גישות שונות בטיפול רגשי

  ישנן גישות שונות לטיפול רגשי בתל אביב. כל שיטה מדגישה ומסבירה בצורה שונה את הבעיות הרגשיות / התנהגותיות של אנשים וילדים ואת מבנה ותפקוד הנפש והרגשות.
  על פי התיאוריה של כל גישה המטפל יציע דרך טיפול שונה והתמקדות בדברים שונים במהלך הטיפול.

  סוגים שונים של טיפול רגשי

  המשותף לכל הגישות הוא אופן הטיפול, במבוגרים הטיפול הרגשי נערך לרוב באמצעות שיחה עם המטפל ובטיפול רגשי לילדים יעשה שימוש גם במשחק, אומנות, יצירה, דרמה, כתיבה או טיפול בתנועה.

   

  התאמת טיפול רגשי – מרכז רימון

  אנחנו מבינים את הקושי בבחירת מטפלת רגשית וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסטים והפסיכולוגים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר אליכם.

  התמחינו בהתאמת פסיכולוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.

  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.

  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגיות למטופלים בתל אביב.

   

  צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ?

   

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

  טיפול רגשי בתל אביב - מרכז רימון
  טיפול רגשי בתל אביב – מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים רגשיים מומלצים תל אביב

  במרכז רימון – תל אביב והמרכז ניתן לקבל מגוון שירותים:

  • פנו אלינו עכשיו להתאמת טיפול פסיכולוגי מקצועי בילדים, מתבגרים או מבוגרים נשמח נעזור לכם למצוא טיפול רגשי בתל אביב

   

  כניסה למערכת