טיפול פסיכולוגי בירושלים – פסיכולוג מומלץ בירושלים וגוש עציון

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: פסיכולוגים מומלצים

טיפול פסיכולוגי בירושלים / טיפול רגשי למבוגרים

מהו טיפול פסיכולוגי?
טיפול פסיכולוגי בירושלים הוא טיפול שנערך לרוב בשיחה ובטיפול פסיכולוגי לילדים באמצעות משחק או יצירה, ומטרתו היא לעזור למטופל להתמודד עם קשיים רגשיים מגוונים.
טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי בירושלים יכולים לעזור במצבים של:

איתור מטפל או פסיכולוג מומלץ היא משימה לא פשוטה. אתם רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג נכון, שידע לעזור לכם, שיהיה לו ניסיון ועדיף עם המלצות.
אנו במרכז רימון שמנו לנו כמטרה לעזור למטופלים למצוא את המטפל או הפסיכולוג המומלצים ביותר עבורם באזור המגורים, בירושלים, גוש עציון והסביבה.
נבחרת המטפלים שלנו מורכבת ממטפלים ופסיכולוגים מנוסים ובעלי הכשרות מגוונות, שעובדים עמנו בשיתוף פעולה, על מנת שאתם תוכלו לקבל את הטיפול הפסיכולגי הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בירושלים, גוש עציון והסביבה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא סוג של טיפול פסיכולוגי בירושלים שמתמקד בכאן ועכשיו. מטרתו של הטיפול היא להביא להקלה בצורה המהירה והיעילה ביותר בבעיה עימה פניתם. טיפול קוגניטיבי התנהגותי מתמקד בזיהוי ושינוי של דפוסי התנהגות ומחשבה שמשמרים את הבעיה. במסגרת הטיפול המטפל ילמד את המטופל לזהות את המחשבות שמשמרות את הבעיה, לשנות את המחשבות ולחשוב על אופציות חלופיות, דרכי הרגעה עצמית ועוד.
טיפול CBT נחשב לטיפול יעיל מאד לטיפול בבעיות מגוונות כגון טיפול בדכיאון, טיפול בחרדות, טיפול ב OCD ועוד

טיפול רגשי לילדים ומתבגרים בירושלים

טיפול רגשי לילדים, נמצא במחקרים רבים ככלי יעיל מאד לעזרה לילדים ולהורים שמתמודדים עם בעיות שונות. טיפול רגשי בילדים, נערך על ידי מומחה בטיפול רגשי בילדים.
איך מוצאים מטפל רגשי מומחה לילדים בירושלים?
אנחנו במרכז רימון, עוסקים בגיוס מטפלים, מיונם ובחינתם, על מנת שאתם תהיו רגועים ותדעו שהגעתם למקום הנכון ולמטפל המתאים ביותר.
חשוב לנו שהמטפלים שעובדים עמנו, יהיו בעלי ניסיון מוכח, הכשרות במוסדות אקדמים מוכרים ועם המלצות מאנשי מקצוע בכירים.
פנו אלינו עכשיו לאיתור מטפל מומחה בטיפול רגשי בילדים בירושלים, גוש עציון והסביבה.

פסיכולוג בירושלים לילדים ונוער

פסיכולוג ילדים הוא איש מקצוע בעל תואר שני בפסיכולוגיה, עם התמחות בפסיכולוגיה קלינית של הילד או פסיכולוגיה חינוכית.
פסיכולוגים עוברים הכשרה ארוכה ויסודית על מנת שיכירו היטב את תהליכי ההתפתחות של ילדים, פתולוגיות ובעיות אופייניות לילדים וכמובן, שידעו לעבוד עם הורים ולתת להם הדרכת הורים יעילה.
עם זאת, ישנם אנשי מקצוע נוספים שיש להם רישיון לטפל בילדים ומתבגרים. המקצועות המוכרים שרשאים לעסוק בטיפול פסיכולוגי בילדים הם עבודה סוציאלית, טיפול בהבעה ויצירה, פסיכאטרים של ילדים, מטפלים בעזרת בעלי חיים ועוד.
לנו במרכז רימון חשוב שתמצאו את המטפל המנוסה והמתאים ביותר עבורכם ועבור הילד שלכם. התמחנו בהתאמת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים למגוון בעיות של אנשים, ילדים וזוגות.

טיפול זוגי וטיפול משפחתי בירושלים, גוש עציון והסביבה

טיפול זוגי וטיפול משפחתי הם שני סוגי טיפול שהמוקד שלהם אינו אדם בודד אלא, המערכת, בין אם מדובר בזוג או במשפחה גרעינית ואף משפחה מורחבת. הרעיון המרכזי שעומד בבסיס טיפול זוגי וטיפול משפחתי הוא כי האדם הוא חלק ממערכת ולכן למערכת ישנה השפעה על האדם ולאדם השפעה על המערכת. טיפול נכון ויעיל, ידע להתבונן על המאפיינים מערכתיים שתורמים בעיה וינסה לעזור לבני הזוג או בני המשפחה למצוא דרכים יעילות יותר להתמודד איתה.
מטפלים זוגיים ומשפחתיים, הם מטפלים בעלי תואר שני במקצוע טיפולי מוכר שלמדו במשך שנים רבות והוכשרו כמטפלים זוגיים ומשפחתיים. במהלך תהליך ההכשרה, שהינו מהארוכים ביותר בתחום, המטפלים הזוגיים והמשפחתיים עוברים שעות רבות של למידה תיאורטית, טיפול תחת הדרכה וסמינרים, שמכשירים אותם להיות מטפלים זוגיים ומשפחתיים.
פנו אלינו עכשיו להתאמת מטפל זוגי מומלץ או מטפלת משפחתית בעלת ניסיון באזור ירושלים, גוש עציון והסביבה.

הדרכת הורים בירושלים

הדרכת הורים היא סוג ש טיפול שיכול לעמוד בפני עצמו או כחלק מטפול רגשי בילדים. מטרתה של הדרכת ההורים היא לעזור להורים להבין טוב יותר את קשייו של הילד ולמצוא דרכים יעילות בהן ההורים יוכלו לעזור לילדם להתמודד עם הבעיה עימה מתמודד.
כחלק מהדרכת ההורים, המטפל או הפסיכולוג, ילמד את ההורים דרכים שונות להתמודדות עם הילד וכלים שונים לפתור את הבעיה ולעזור לו.
הדרכת הורים וטיפול רגשי בילדים בירושלים יכולים לסייע במגוון בעיות וקשיים:

טיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי בילדים, הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי בירושלים, גוש עציון והסביבה, במרכז רימון

כל הטיפולים הנ”ל הם טיפולים מקצועיים שחשוב מאד שיעשו על ידי איש מקצוע מומחה ומנוסה, בעל הכשרות ממסודות אקדמים מוכרים. אף אחד לא רוצה להתחיל טיפול בשעת מצוקה ולגלות בדיעבעד שהוא לא קיבל טיפול נכון או שהמטפל לא היה מקצועי מספיק.
לנו במרכז רימון יש מטרה אחת – התאמת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים למטופלים שפונים אלינו עם מגוון בעיות.
חשוב לנו מאד שאתם תוכלו להיות רגועים שמצאתם מטפל מומלץ, בעל הכשרה מקצועית, ותק והמלצות, לכן אנו עוסקים בגיוס מטפלים, מיונם ובחינתם, על מנת שאתם תדעו שהגעתם למטפל מקצועי.

פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישה עם מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בירושלים, גוש עציון והסביבה

פסיכולוגים מומלצים בירושלים והסביבה,
התמחות בהדרכת הורים, טיפול רגשי לילדים, טיפול פסיכולוגי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, טיפול זוגי
פנו אלינו עכשיו להתאמת המטפל המתאים ביותר עבורכם
התקשרו עכשיו או השאירו הודעה לאחד המומחים שלנו

במרכז רימון באזור ירושלים והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

  • טיפול פסיכולוגי
  • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים בירושלים והסביבה
  • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בירושלים והסביבה
  • הדרכת הורים בירושלים
  • פסיכולוג חרדי בירושלים
  • פסיכולוגית דתיה בירושלים
  • טיפול זוגי לדתיים בירושלים
  • כל המומחים והפסיכולוגים בירושלים הינם בעלי תואר שני ממוסד אקדמי מוכר, ניסיון רב והמלצות.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

שיקום האמון ומציאת מרפא: שביל החמלה לשיקום לאחר בגידה וחוסר נאמנות במערכת יחסים זוגית - מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לטיפול בעקבות בגידה
שיקום האמון ומציאת מרפא: שביל החמלה לשיקום לאחר בגידה וחוסר נאמנות במערכת יחסים זוגית – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לטיפול בעקבות בגידה   אנו במרכז רימון...
פסיכולוג מומלץ בתל אביב - מרכז רימון
מחפשים פסיכולוג מומלץ בתל אביב או טיפול פסיכולוגי בילדים בתל אביב?תנו לנו לעזור לכם בהתאמת הפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם.התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להפנותכם למטפלים...
פסיכולוג מומלץ באשקלון, אשדוד והסביבה במרכז רימון
מרכז רימון – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים באשקלון, אשדוד ובסביבה: מחפשים פסיכולוג מומלץ באשקלון או טיפול רגשי לילדים באשדוד? הדרכת הורים באשקלון והסביבה? פנו אלינו עכשיו...
פסיכולוג מומלץ בשרון - מרכז רימון - מתאימים לך מטפלים מומלצים
מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים באזור השרון מומחים בטיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי לילדים ומבוגרים, הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועוד....
פסיכולוגים מומלצים במרכז רימון
מחפשים טיפול רגשי או טיפול פסיכולוגי בשפלה? אולי הדרכת הורים? רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג הנכון, לפסיכותרפיסט עם המלצות? הגעתם למקום הנכון! במרכז רימון פסיכולוגים ומטפלים...
פסיכולוגים מומלצים במרכז רימון
מחפשים מומחה בטיפול זוגי בטבריה, הדרכת הורים בכפר תבור והסביבה או טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בטבריה, כפר תבור והסביבה? הגעתם למקום הנכון – התקשרו אלינו...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת