פסיכולוג מומלץ ברחובות, נס ציונה והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי

זקוקים לטיפול רגשי ברחובות, נס ציונה והסביבה?
רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג הנכון, לפסיכולוג עם המלצות?
הגעתם למקום הנכון!
במרכז רימון רחובות – נס ציונה, תוכלו למצוא פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בהדרכת הורים, טיפול רגשי, טיפול פסיכולוגי, טיפול באומנות ועוד מרחובות, נס ציונה והסביבה
התקשרו עכשיו ונתאים לכם את המטפל הנכון.

טיפול פסיכולוגי ברחובות נס ציונה

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול שנערך לרוב באמצעות שיחה (בטיפול פסיכולוגי עם ילדים, הטיפול יערך באמצעות משחק או בטיפול בהבעה ויצירה).
ישנן גישות שונות לטיפול פסיכולוגי וכל גישה יכולה להתאים לבעיות שונות ולאנשים שונים.
טיפול פסיכולוגי עשוי להארך בין מספר פגישות לכמה שנים. אורך הטיפול תלוי בהרבה מאד גורמים כמו המוטיבציה לשינוי של המטופל, חומרת הבעיה, כוחות של המטופל להתמודדות, סגנון טיפולי ועוד.
עלות טיפול פסיכולוגי גם היא מגוונת ותלויה במגוון גורמים כמו ותק, ניסיון, התמחויות של המטפל ועוד. המחיר הממוצע לטיפול פסיכלוגי פרטי ינוע בין 250 – 400 שח בדרכ’.
שיטות שונות לטיפול פסיכולוגי:
טיפול רגשי
פסיכותרפיה
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
טיפול EMDR
טיפול רגשי לילדים
טיפול באומנות
טיפול בדרמה
טיפול בתנועה
ועוד

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בנ ציונה רחובות והסביבה

מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT? טיפול CBT הוא טיפול המתמקד בכאן ועכשיו ושואף להביא לשינוי רגשי על ידי שינוי של מחשבות וההתנהגויות שמשמרות את הבעיה.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT נחשב טיפול קצר מועד, כי הוא ממוקד ומתמקד בבעיה אחת בכל פעם בדרך כלל.
טיפול CBT מתאים לטיפול במגוון רחב של בעיות וקשיים כגון:

 • טיפול בחרדה
 • טיפול בדכאון
 • טיפול בהפרעות התנהגות
 • טיפול בהתמכרויות
 • טיפול בחרדה חברתית
 • טיפול בהפרעה אובססיבית קומפלוסיבית OCD
 • טיפול בטראומה
 • טיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD
 • ועוד

טיפול רגשי לילדים ברחובו נס ציונה והסביבה

טיפול רגשי לילדים הוא סוג של טיפול פסיכולוגי שמיועד לילדים ולהורים והוכח במחקרים רבים כיעיל לטיפול במגוון בעיות שילדים והורים חווים.
מטרתו של טיפול רגשי בילדים היא לאפר לילד ביטוי חופשי של רגשותיו ומחשבותיו במרה לעזור לו לעבד אותן ולתת לו כלים להתמודדות יעילה יותר עם הקשיים עמם מתמודד.

בניגוד למקובל לחשוב, בעיות רגשיות והתנהגותיות של ילדים, אינן עוברות עם הזמן ולרוב אי טיפול עלול להביא להחמרה של הבעיה וקושי לטיפול בה, בגילאים מאוחרים יותר.
טיפול רגשי לילדים יכול להיות יעיל לטיפול במגוון בעיות אופייניות לילדים ומתבגרים:

הדרכת הורים ברחובות נס ציונה והסביבה

הדרכת הורים היא סוג של טיפול פסיכולוגי שמתמקד בהורים ובהקניית מיומנויות להורים שמטרתן לעזור להם, לעזור לילדם בצורה יעילה ובכך להביא לשיפור בבעיות הרגשיות או ההתנהגותיות שהילד סובל מהן.
הדרכת הורים נמצאה ככלי יעיל מאד מגוון רחב מאד של בעיות של ילדים.
הדרכת הורים יכולה להיות כחלק מטיפול רגשי בילד, אך גם לעמוד בפני עצמה.
ישנם מצבים בהם, הדרכת הורים יכולה להיות יעילה יותר מאשר טיפול בילד, כמו למשל בטיפול בבעיות התנהגות או בכל בעיה שבה לילד אין מוטיבצה לטיפול.

טיפול זוגי וטיפול משפחתי בנס ציונה רחובות והסביבה

טיפול וייעוץ זוגי וטיפול וייעוץ משפחתי הם שניהם טיפולים שהמוקד שלהם אינו האדם הבודד אלא האדם כחלק ממערכת בה הוא חיי. זו יכולה להיות המערכת המשפחתית או המערכת הזוגית או המערכת ההורית.
מטרתו של טיפול זוגי וטיפול משפחתי היא לזהות את הדפוסים הבעייתיים בין בני הזוג או בני המשפחה שמשמרים את הבעיה ולהקנות כלים להתמודדות יעילה יותר עם הבעיה הזוגית או המשפחתית.
גם לטיפול זוגי וגם לטיפול משפחתי יש מגוון סגנונות ודרכי טיפול, התלויות במטפל ובסוג הבעיה ובהעדפות בני הזוג או בני המשפחה.
בנוסף, גם בטיפול זוגי וגם בטיפול משפחתי, הרכב הנוכחים בכל פגישה יכול להיות שונה בהתאם לצורך.
טיפול זוגי וטיפול משפחתי יעילים לפתרון בעיות זוגיות, בעיות מיניות, בעיות ביחסים בין בני המשפחה, ריבים בין האחים, בעיות תקשורת, בעיות במשפחה המורחבת, התמכרות לסמים ואלכוהול ובכלל, הפרעות אכילה ועוד.
מטפלים זוגיים ומשפחתיים הם אנשי מקצוע בעלי תואר שני במקצוע טיפולי אשר המשיכו ללמוד לימודים מתקדמים בטיפול זוגי ומשפחתי. ההכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי היא הכשרה מקיפה וארוכה מאד.

מטפלים ופסיכולוגים מומלצים ברחובות נס ציונה והסביבה במרכז רימון

אנו במרכז רימון שמנו לנו למטרה לעזור למטופלים למצוא את המטפל הטוב ביותר באזור מגוריהם.
אחד הדברים הכי חשובים בחיפוש מטפל הוא הרקע שלו, הניסיון והותק שלו. אנחנו עושים מאמצים על מנת לבחור את המטפלים והפסיכולוגים הטובים והמומלצים ביותר כדי שאתם תוכלו לקבל טיפול פסיכלוגי איכותי.
פנו אלינו עכשיו לאיתור פסיכולוג מומל באזור נס ציונה רחובות והסביבה.

במרכז רימון באזור רחובות, נס ציונה והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

טיפול פסיכולוגי
טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
הדרכת הורים
ייעוץ / טיפול זוגי
כל השירותים ניתנים על ידי פסיכולוגים מומלצים ומטפלים מומחים בתחומם, כולם בעלי תואר שני ומעלה, ניסיון וותק בתחומם ובעלי המלצות מאנשי מקצוע בכירים.

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...
פרוייקטים שונים של מרכז רימון   למרכז רימון כיום 3 סניפים אזוריים ו 4 מרכזים על פי תחום התמחות. מטפלים המעוניינים להצטרף לאחד המרכזים או...
יעל חפץ, מחברת הספר הרגשות של איילת. בשיתוף פעולה מקצועי ייחודי עם מרכז רימון ועם מנהל המרכז, אלעד דהן, MSW, עו"ס קליני, פסיכותרפיסט, מומחה ומדריך בטיפול רגשי ובטיפול CBT בילדים, נוער ומבוגרים
סיפורה של יעל ומחקרה האישי בתחום הרגשות החל, שלא במפתיע, עם כניתסה לעולם ההורות. כמו כל הורים בעולם, גם יעל התמודדה עם קשיים ומצבים רגשיים...
הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
מרכז רימון - מומחים ביעוץ ארגוני בפריסה ארצית - יועץ ארגוני מומלץ
מהו ייעוץ ארגוני? ארגון מתפתח וצומח הוא למעשה אנשים שגדלים ומתפתחים.כדי לגרום לארגון לצמוח ולגדול, במסגרת תהליך של ייעוץ ארגוני, חשוב להכיר את התיאוריות, המודלים...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת