פסיכולוגית ביקנעם / פסיכולוג בטבעון והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי
 • מחפשים פסיכולוג בטבעון או פסיכולוגית ביקנעם, מומחית בטיפול רגשי, הדרכת הורים או טיפול זוגי בטבעון, יקנעם והסביבה?
 • הגעתם למקום הנכון – למרכז רימון מגוון מטפלים ופסיכולוגים המתמחים בטיפול רגשי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, הדרכת הורים, טיפול CBT ועוד ביקנעם, טבעון והסביבה.
 • צרו איתנו קשר עכשיו – נשמח לעזור לכם למצוא את המטפל המתאים

טיפול פסיכולוגי בקריית טבעון, יקנעם והסביבה

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול נפשי, שמטרתו לעזור ולהביא להקלה במצב רגשי או בבעיות הקשוורות למחשבות ולהתנהגויות מפריעות.
טיפול פסיכולוגי נעשה לרוב באמצעות שיחה, עם מבוגרים וובאמצעות משחק או יצירה עם ילדים ומתבגרים. מטפל מומחה, ידע להתאים את דרך התקשורת ואופן הטיפול, למטופל.
טיפול פסיכולוגי ביקנעם, קריית טבעון והסביבה נחשב לטיפול יעיל במגוון בעיות:

מחפשים פסיכולוגית ביקנעם? פסיכולוג בטבעון? או אולי טיפול זוגי בטבעון? פנו אלינו עכשיולהתאמת פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים, מרכז רימון - יקנעם, קריית טבעון והסביבה
מחפשים פסיכולוגית ביקנעם? פסיכולוג בטבעון? או אולי טיפול זוגי בטבעון? פנו אלינו עכשיולהתאמת פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים, מרכז רימון – יקנעם, קריית טבעון והסביבה

מתי כדאי לפנות לפסיכולוגית ביקנעם, פסיכולוג בקריית טבעון והאזור?

פניה לטיפול פסיכולוגי נעשית בדרך כלל כאשר הסבל הנגרם כתוצאה מהבעיה הופך להיות בלתי נסבל או מפריע בתפקוד היומיומי.
פניה מוקדמת לאבחון וטיפול פסיכולוגי, יכולה לתרום ליעילות הטיפול ועשויה להשפיע על אורך הטיפול. ככל שפונים לטיפול פסיכולוגי בשלב מוקדם יותר, כך הסיכוים לעזור בצורה יעילה, טובים יותר.

כיצד לבחור פסיכולוג בקריית טבעון, פסיכולוגית ביקנעם והסביבה?

מה כדאי לבדוק כאשר פונים לפסיכולוג בטבעון או פסיכולוגית מומלצת ביקנעם, יקנעם והסביבה?
ישנם כמה משתנים חשובים ובינהם ההכשרה של המטפל, הניסיון המקצועי , המלצות, תחומי התמחות והקשר האישי.
נתחיל מההתחלה:
פסיכולוג או פסיכותרפיסטית, שניהם יכולים להציע טיפול רגשי / טיפול פסיכולוגי.
עם זאת, חשוב מאד להקפיד לפנות לאנשי מקצוע המומחים בתחום הטיפול וקיבלו הכשרה אקדמית מוכרת ומסודרת ממוסד אקדמי מוכר. איש טיפול צריך להיות עם תואר שני טיפולי, המקנה לו את הרישיון לעסוק בתחום הטיפול הרגשי.
בנוסף, להכשרה ולניסיון המקצועי ישנו משקל מאד משמעותי. במסגרת ההכשרה כל פסיכולוגית ופסיכותרפיסט, עוברים הכשרה אינטנסיבית, במסגרתה, רוכשים ידע תיאורטי, כלים פרקטים וחשוב מכל, ניסיון מקצועי, תחת פיקוח והדרכה של מטפלים בכירים. לכן ישנה חשיבות מכרעת בבחירת איש מקצוע בעל הכשרה פורמלית מוכרת.
הניסיון של המטפל ישפיע מאד על תחומי ההתמחות שלו ובתחומים בהם הוא שולט ובקיא ביותר. חפשו מטפל בעל ניסיון ותחומי התמחות הרלונטים לבעיה בה תרצו לטפל.
הנושא החשוב יותר בטיפול פסיכולוגי הוא הקשר האישי בין המטופל למטפל.
הקשר האישי הוא לא משהו מוגדר וקשה לבדוק אותו מראש, אך עם זאת, ניתן להרגיש, כבר במהלך שיחת הטלפון, האם יש לכם הרגשה טובה בשיחה עם המטפל או הפסיכותרפיסטית. בנוסף, ניתן וכדאי לקבוע פגישת הכרות ראשונית, שמטרתה היא להבין האם נוצר חייבור טוב בינכם למטפל ולהבין האם המטפל הספיציפי יוכל לעזור לכם בבעיה שלכם.

פסיכותרפיסטית מומלצת ביקנעם, קריית טבעון והסביבה

פסיכותרפיה היא למעשה טיפול רגשי או טיפול פסיכולוגי. ישנם מגוון מסלולים בלימודי פסיכותרפיה, הנבדלים בעיקר בגישה הטיפולית.
מטפלים פסיכולוגים שלמדו בבית ספר לפסיכותרפיה, הם אנשי מקצוע בעלי תוואר שני בטיפול וניסיון רב בטיפול, אשר מעוניינים להעמיק את הידע שלהם ולרכוש כלים נוספים. מטפלת סיימה לימודי פסיכותרפיה, תקרא לעצמה פסיכותרפיסטית ותהיה בעלת הניסיון וההכשרה המתאימה על מנת לעסוק בטיפול רגשי אוו טיפול פסיכולוגי.

צריכים המלצה על פסיכולוג מומלץ בטבעון , פסיכולוגית ביקנעם והסביבה?
טיפול זוגי בטבעון והסביבה?
צרו איתנו קשר עכשיו

טיפול פסיכולוגי, פסיכותרפיה, טיפול רגשי במרכז רימון יקנעם, קריית טבעון והסביבה

אנו במרכז רימון רואים חשיבות מכרעת בניסיון, ההכשרה והוותק של הפסיכולוג אליו פונים, להצלחת הטיפול.
לשם כך, פיתחנו כלים ייחודיים, שיעזור לכם למצוא את הפסיכולוגית או הפסיכותרפיסטית הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.
המטפלים עימם אנו עובדים במרכז רימון, עברו תהליך מיון קפדני, שמטרתו להבטיח כי אתם תוכלו להיות רגועים בבחירת הפסיכולוג או הפסיכותרפיסטית ותדעו כי הם בעלי הכשרה אקדמית מוכרת ורלונטית, ניסיון וותק במקצוע שבו הם עוסקים.

צריכם עזרה בחיפוש פסיכולוג או פסיכותרפיסטית ביקנעם, קריית טבעון והסביבה? התקשרו אלינו עכשיו

טיפול רגשי לילדים והדרכת הורים בקריית טבעון, יקנעם והסביבה

טיפול רגשי לילדים הוא סוג של טיפול שמתנהל בדרך כלל באמצעות משחק, יצירה, מוזיקה, דרמה אוו כל אמצעי אחר שיכול להתאים לילד ויקל עליו את התקשורת ואת החיבור למטפל הרגשי.
מטפלים רגשיים בילדים, הם אנשי מקצוע בעלי מקצוע טיפולי מוכר, אשר רכשו הכשרה, ידע וניסיון בעבודה עם ילדם והוריהם.
טיפול רגשי בילדים ביקנעם, קריית טבעון והסביבה, נחשב לטיפול יעיל במגוון בעיות ייחודיות של ילדים ומתבגרים:

הדרכת הורים ביקנעם, קריית טבעו והאזור
הדרכת הורים היא סוג של טיפול שיכול לעמוד בפני עצמו או להיות חלק מטיפול רגשי לילדים. במסגרת הדרכת ההורים, ההורים מקבלים דיווח על מצבו של הילד, על תכנים משמעותיים שעולים בטיפול וכמובן מקבלים מידע על כלים שהילד רכש בטיפול, בכדי שיוכלו להשתמש בהם גם בבית. חלק חשוב נוסף של הדרכת הורים הוא דיווח על המתרחש בבית למטפל, על מנת שיכיר ויהיה בקיא בעולמו של הילד ובחיי היומיום שלו. בנוסף, מטרתה של הדרכת הורים היא להקנות ידע וכלים להורים, על מנת שיוכלו לעזור לילדם בצורה יעילה יותר.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT ביקנעם, קריית טבעון והסביבה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT הוא טיפול פסיכולוגי, בעל אוריינטציה שונה מהטיפול הפסיכולוגי הקלאסי.
טיפול CBT הוא טיפול שמסתמך על ראיות ומתבסס על נתונים. זהו טיפול שנחשב קצר וממוקד וכמובן יעיל לטיפול במגוון בעיות רחב.
טיפול CBT ביקנעם, קריית טבעון והסביבה, מתמקד בזיהוי ושינוי התנהגויות ומחשבות שתורמות להשתמרות הבעיה.
במסגרת טיפול קוגניטיבי התנהגותי, המטפל יקנה למטופל כלים לניהול נכוןיותר של רגשותיו ולהתמודדות טובה יותר עם בעיותיו.
פסיכולוגית ביקנעם או פסיכולוג בטבעון, אשר עברו הכשרה או צברו שעות ניסון בטיפול CBT, יכולים בהחלט להשתמש בכלים אפקטיבים אלו.

מחפשים מטפל קוגניטיבי התנהגותי CBT מומלץ ביקנעם, קריית טבעון והסביבה? געתם למקום הנכון – צרו אתנו קשר עכשיו

טיפול זוגי ומשפחתי בטבעון, יקנעם והסביבה

טיפול זוגי וטיפול משפחתי, הם שני סוגים של טיפול פסיכולוגי, שרואה את האדם כחלק מסביבה וממערכת, עליה הוא משפיע וממנה הוא מושפע.
במסגרת טיפול או ייעוץ זוגי, המטפל מסתכל על הקשר הזוגי ועל כל אחד מבני הזוג ומנסה ביחד עם בני הזוג להבין את הדינמיקה שמשרת את הבעיה וחושב יחד איתם על דרכים לשנות אותה.
בייעוץ משפחתי או טיפול משפחתי, המטפל יתייחס למשפחה כולה ולכל בני המשפחה הרלוונטים לטיפול בבעיה. במסגרת טיפול משפחתי בקריית טבעון, יקנעם והסביבה, המטפל יכול להזמין לפגישה חלק או את כל בני המשפחה לפגישות השונות. הכל בהתאם לסיבת הפניה, לבעיה עימה מתמודדים ולסיפור המשפחתי.
מטפלת זוגית ומשפחתית מומלצת, היא מטפלת (או מטפל) בעלי תואר שני בתחום טיפולי, בנוסף להכשרה ארוכה ואינטנסיבית בטיפול זוגי ומשפחתי.
במסגרת ההכשרה המטפל הזוגי והמשפחתי, לומד רקע תיאורטי להבנת דינמיקות בין בני אדם, השפעות של יחסים זוגיים, בעיות נפוצות ודרכי טיפול בהן. בנוסף, במסגרת ההכשרה הארוכה של מטפל זוגי ומשפחתי, המטפל עובר שעות רבות של הדרכה ושל טיפול תחת פיקוח והדרכה. מטרתה של ההכשרה הארוכהה הזו היא להבטיח שכאשר אתם פונים לטיפול זוגי או טיפול משפחתי, המטפל ידע להתבונן בצורה רחבה ומעמיקה על הבעיות ועל האנשים שקשורים בהן וידע לזהות את דרכי הטיפול היעילות ביותר.

במרכז רימון באזור יקנעם, קריית טבעון והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

 • טיפול פסיכולוגי
 • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים
 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
 • הדרכת הורים
 • אבחון פסיכולוגי
 • אבחון מוכנות לכיתה א’
 • ייעוץ וטיפול זוגי
 • כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים מומחים, כולם בעלי תואר שני ומעלה וניסיון בתחום הטיפול בו עוסקים.

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

ירידה בחשק המיני בגיל המעבר - הסיבות ודרכי התמודדות
מאת לינה מרים שלו, עו”סית קלינית, מתמחה בפסיכותרפיה עם נשים בגיל המעבר ובעלת ניסיון בטיפול בנושאים כגון: חשק מיני בגיל המעבר, בעיות זוגיות ואישיות בגיל...
התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף...
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלועל תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו תופעות גיל המעבר אצל נשים...
מחשבות טורדניות המחשבות שלנו עלולות להיות מקור בלתי נדלה של סבל בחיינו. הנטייה לחזור ולנבור בזיכרונות מכאיבים, רגע לא נעים במהלך היום, קושי שיש לנו...
הפרעות אכילה – מה במאמר? סקירה כללית של הפרעות אכילה ושיעורי שכיחות באוכלוסייהסוגי הפרעות אכילה (אנורקסיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה, הפרעת אכילה זלילה ועוד) וקריטריונים לאבחון...
למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...

התמודדות עם משבר

התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף

להמשך קריאה

הפרעות אכילה – מדריך מקיף

הפרעות אכילה – מה במאמר? סקירה כללית של הפרעות אכילה ושיעורי שכיחות באוכלוסייהסוגי הפרעות אכילה (אנורקסיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה, הפרעת אכילה זלילה ועוד) וקריטריונים לאבחון

להמשך קריאה

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת