פסיכולוג מומלץ בבקעת אונו, קריית אונו, גבעת שמואל והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי
 • מחפשים פסיכולוג מומלץ בקריית אונו? הדרכת הורים וטיפול רגשי לילדים בגבעת שמואל, קריית אונו והסביבה?
 • הגעתם למקום הנכון!
 • התקשרו אלינו עכשיו להתייעצות ללא התחיבות עם מטפלים מומלצים בבקעת אונו והסביבה:

איך מוצאים פסיכולוג או פסיכולוגית מומלצים בקריית אונו / בקעת אונו והסביבה?

נתחיל בזה שכאשר אתם פונים לטיפול פסיכולוגי בקריית אונו או בבקעת אונו, אתם רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג המתאים והמקצועי ביותר ובעיקר שיהיה לכם חיבור טוב איתו.
הנקודות החשובות ביותר, איתן כדאי להתחיל הן ההכשרה האקדמית – בדקו שלפסיכולוג או המטפל אליו פניתם בתל אביב, ישנה הכשרה אקדמית באחד ממקצועות הטיפול המוכרים כמו פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, פסיכאטריה, טיפול בהבעה ויצירה, טיפול זוגי וכולי.
בנוסף חשוב לבדוק את הוותק, הניסיון ותחומי ההתמחות של אותו פסיכולוג או פסיכולוגית בקריית אונו, בדקו שיש לפסיכולוג את ההכשרה הרלוונטית לבעיה איתה אתם פונים.
עוד נקודה חשובה שלא תמיד מדברים עליה היא האם אתם רוצים טיפול פרטי או טיפול פסיכולוגי במסגרת ציבורית. ישנם הבדלים מהותיים בין השניים, לא באיכות בעלי המקצוע אלא לעיתים בניסיון של המטפלים ובעיקר בתנאים ובשירות. לטיפול במסגרת טיפול פסיכולוגי פרטי בתל אביב, תוכלו לקבל מענה מיידי ומהיר, לא תצטרכו להמתין בכדי להתחיל את הטיפול, תהיו בטוחים שהסודיות שלכם והמידע האישי שלכם בטוחים ודיסקרטים. אמנם טיפול פסיכולוגי בתל אביב יקר מאד בהשוואה לטיפול פסיכולוגי במסגרת ציבורית, אך לא ניתן להשוות את תנאי השירות והמקצועיות של הטיפול במסגרת טיפול פרטי.
כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו ולבחון האם יוכל לעמוד בהוצאה כזו לאורך זמן.
הנקודה האחרונה ואולי החשובה ביותר, ההיא החיבור האישי עם המטפל. הקשר בין המטפל לפסיכולוג הוא המשתנה החשוב ביותר שתורם בצורה המשמעותית ביותר להצלחת הטיפול.
בקיצור, חשוב לבחור מטפל שיש לכם כימיה ראשונית איתו ומצליח לגרום לכם להרגיש נח כשאתם מגיעים לפגישה טיפולית.

צריכים עזרה בחיפוש פסיכולוג מומלץ בקריית אונו והסביבה? התקשרו אלינו עכשיו להתייעצות עם מומחה:

מטפל CBT מומלץ בבקעת אונו, קריית אונו, גבעת שמואל והסביבה

נתחיל ממהו טיפול CBT או בשמו המלא טיפול קוגניטיבי התנהגותי.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא סוג של טיפול רגשי או טיפול פסיכולוגי המבוסס על מחקרים ועל עדויות ומתמקד בזיהוי ושינוי מחשבות והתנהגויות מכישלות שמשרות את הבעיה הרגשית.
בטיפול CBT המטפל יעזור למטפל להבין את מחשבותיו ורגשותיו וילמד אותו כלים יעילים לשינוי התנהגויות ומחשבות.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי נחשב טיפול קצר מועד וממוקד בדרך כלל.
טיפול CBT נמצא יעיל לטיפול במגוון רחב של בעיות וקשיים רגשיים אצל ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

מטפל CBT מומלץ בבקעת אונו, קריית אונו, גבעת שמואל והסביבה\

איך למצוא מטפל קוגניטיבי התנהגותי מומלץ בקריית אונו והסביבה?
מטפל CBT הוא קודם כל מטפל ולכן חשוב לבדוק האם יש לו או לה הכשרה אקדמת במקצוע טיפולי מוכר.
בנוסף בבחירת מטפל CBT מומלץ בבקעת אונו והסביבה, חשוב שתבדקו שלמטפל יש ניסיון ותק והתמחות בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בבעיה הספיציפית שתרצו לפתור.
כפי שהזכרנו לגבי בחירת פסיכולוג בקריית אונו, גם כאן, ישנה חשיבות מכרעת לקשר האישי שנוצר בין המטופל למטפל CBT.
הקשר האישי הוא המשתנה החשוב ביותר בטיפול ועשוי לתרום או להכשיל את הצלחת הטיפול.

טיפול רגשי וטיפול רגשי לילדים ומתבגרים בקריית אונו, בקעת שמואל והסביבה

טיפול רגשי, הנקרא לפעמים גם פסיכותרפיה, הוא סוג של טיפול פסיכולוגי שמטרתו להביא להקלה ולעזור במצבים רגשיים ונפשיים שונים.
טיפול רגשי בילדים, מתבגרים ומבוגרים נמצא יעיל לטיפול בבעיות מגוונות כגון:

טיפול רגשי לילדים, מתבגרים ומבוגרים יכול להעשות על ידי מטפל בעל הסמכה אקדמית במקצוע טיפולי מוכר כמו עובד סוציאלי, מטפל בהבעה ויצירה, פסיכולוג, פסיכאטר ועוד.
במסגרת טיפול רגשי בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה, המטפל יכול להשתמש במגוון כלים על מנת ליצור קשר עם המטופל ולעזור לו לבטא את רגשותיו.
טיפול רגשי בקריית אונו יכול להעשות על ידי טיפול באומנות, טיפול בדרמה, טיפול במשחק, פסיכותרפיה (טיפול בשיחה) ועוד

צריכים המלצה על מטפל רגשי מומלץ בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה? התקשרו אלינו עכשיו, נשמח לעזור לכם למצוא את המטפל המתאים ביותר

טיפול זוגי ומשפחתי בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה

טיפול זוגי וטיפול משפחתי הם סוגים של טיפול פסיכולוגי בו המטפל מתייחס גם לסביבה של האדם, כחלק חשוב מחייו ורווחתו הנפשית.
במסגרת טיפול זוגי או טיפול משפחתי בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה, המטפל יפגש עם אחד או כמה מבני המשפחה וסידור זה יכול להשתנות במהלך הטיפול.
בטיפול זוגי המטפל יכול להפגש עם אחד מבני הזוג או עם שניהם, במסגרת של טיפול משפחתי המטפל יפגש עם כמה בני משפחה, אחד מבני המשפחה או המשפחה כולה.
טיפול וייעוץ זוגי וטיפול וייעוץ משפחתי בקריית אונו וגבעת שמואל, נמצא כיעיל מאד לטיפול בבעיות הקשורות ליחסים הזוגיים בין בני הזוג או ליחסים בתוך המשפחה המורחבת או הגרעינית.
בעיות בהן ניתן לטפל באמצעות טיפול זוגי וטיפול משפחתי:

הדרכת הורים בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה

הדרכת הורים היא טיפול המתמקד בהורים כסוכני שינוי, לטיפול בבעיה מסוימת של הילד או בבעיות בין הילדים להורים.
הדרכת הורים בקריית אונו יכולה להתבצע כחלק מטיפול רגשי לילדים או לעמוד כטיפול בפני עצמו.
במסגרת הדרכת הורים, המטפל, יעזור להורים לזהות את הגורמים לבעיה, יעזור להורים להבין את ילדם ואת צרכיו בצצורה טובה יותר וכן ילמד את ההורים להתמודד בצורה יעילה יותר עם הבעיות שהביאו אותם לפנות לטיפול.
כאשר פונים להדרכת הורים בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה, מאד חשוב להקפיד לפנות למטפל המומחה בטיפול רגשי בלילדים ומתבגרים, בעל ניסיון ורקע טיפולי עשיר בעבודה עם הורים וילדים.

צריכים עזרה לחיפוש מטפל או פסיכולוג מומלץ להדרכת הורים? צרו איתנו קשר עכשיו:

במרכז רימון באזור בקעת אונו: קריית אונו, גבעת שמואל והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

 • טיפול פסיכולוגי
 • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים
 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
 • הדרכת הורים
 • ייעוץ / טיפול זוגי
 • כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים מומחים ופסיכולוגים מומלצים בקריית אונו, גבעת שמואל והסביבה, כולם בעלי תואר שני ומעלה וותק בתחום הטיפול בו התמחו.

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

ירידה בחשק המיני בגיל המעבר - הסיבות ודרכי התמודדות
מאת לינה מרים שלו, עו”סית קלינית, מתמחה בפסיכותרפיה עם נשים בגיל המעבר ובעלת ניסיון בטיפול בנושאים כגון: חשק מיני בגיל המעבר, בעיות זוגיות ואישיות בגיל...
התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף...
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלועל תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו תופעות גיל המעבר אצל נשים...
מחשבות טורדניות המחשבות שלנו עלולות להיות מקור בלתי נדלה של סבל בחיינו. הנטייה לחזור ולנבור בזיכרונות מכאיבים, רגע לא נעים במהלך היום, קושי שיש לנו...
למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...

התמודדות עם משבר

התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף

להמשך קריאה

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת