פסיכולוג במרכז

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מרכז

טיפול פסיכולוגי במרכז מסייע למטופל להתמודד עם בעיות והפרעות רגשיות, קוגניטיביות והתנהגותיות, בעזרת שיחה, משחק, התבוננות, ואמצעים נוספים, בהתאם לשיטת הטיפול ולצרכיו של המטופל. במרכז רימון, מתאימים לכל אחד את הטיפול הפסיכולוגי המתאים ואת הפסיכולוג המתאים, בסביבת מגוריו.
במרכז רימון אנו מאמינים שלכל אדם הזכות הבסיסית לקבל את התמיכה הפסיכולוגית והרגשית לה הוא זקוק, במהירות, במקצועיות, ובנגישות מירבית ובעיקר מידי איש מקצוע מתאים בעל הכשרה וניסיון מתאימים.

מתי יש לפנות לטיפול פסיכולוגי

הנפש האנושית היא מופלאה ומורכבת, ולכל אדם דפוסים משלו ואתגרים שהחיים מציבים בפניו. אנשים שונים פונים לטיפול פסיכולוגי מסיבות שונות, להלן כמה סיבות נפוצות:
צורך בשינוי והתפתחות אישית – כאשר אדם מוצא עצמו שבוי בדפוסי התנהגות שאינם מיטיבים עמו, כאשר ההתמודדות עם אתגרי החיים נראית בלתי אפשרית, או כאשר אדם מעוניין לצקת לחייו משמעות ערכית שחסרה לו.
קשיים במערכות יחסים – זוגות שיחסיהם עלו על שרטון, הורים וילדים, בני נוער המרגישים דחויים על ידי החברה, וכל מצב אחר בו אדם מוצא עצמו במערכות יחסים שאינן מיטיבות עימו, וזקוק לעזרה במציאת הדרך לביסוס מערכות יחסים מיטיבות יותר.
קשיי תפקוד – פחדים,חרדות, הפרעות קשב, טראומות, אבל, התמודדות עם מחלה קשה, דיכאון ותופעות נוספות, יכולים לגרום לקשיים בתפקוד היומיומי, מצב זה מצריך עזרה של פסיכולוג מומחה ומנוסה.


עלויות

עלותו של טיפול פסיכולוגי פרטי נעה בין 250 – 650 ₪ לשעת טיפול. למרות שבמקרים מסוימים, מחירה של שעת טיפול גבוה כל כך, עד שהמטופל אינו יכול לעמוד בעלויות, לא מומלץ לבחור פסיכולוג רק משום שהוא זול. כמו כל דבר בחיים, יש לשמור על איזון נכון בין איכות הטיפול ומחירו. הקפדה על תעריפים ברי השגה היא חלק מהמאמצים הנעשים במרכז רימון להנגשת טיפול פסיכולוגי נאות עבור כל אדם.

פסיכולוג במרכז - מרכז רימון
פסיכולוג במרכז – מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים ופסיכולוגים מומלצים

איתור פסיכולוג במרכז

אדם המבקש לקבל טיפול פסיכולוגי במרכז הארץ, מוצא עצמו מול שפע מטפלים, כאשר כל אחד מהם ממליץ על עצמו ומפאר את כישוריו וקשה לבחור מההיצע הגדול את המטפל האיכותי והטוב ביותר עבורך. ברימון, אנו מתאימים עבור כל פונה ממרכז הארץ פסיכולוג / מטפל מומחה באזור מגוריו אשר הכשרתו וניסיונו מתאימים לצרכיו. הודות לכך אתה יכול להיות סמוך ובטוח, שהטיפול ייתן לך את המענה המתאים ביותר. צוות הפסיכולוגים עימם עובד מרכז רימון הוא מגוון וכולל פסיכולוגים ומטפלים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון בתחומי טיפול שונים ובעלי הכשרה ממוסדות אקדמאים מוכרים ונחשבים. כך אנו יכולים להתאים עבור כל פונה את שיטת הטיפול המתאימה לו ביותר.

גישות שונות בטיפול פסיכולוגי

ישנן גישות רבות לטיפול פסיכולוגי ב מרכז וכל גישה מדגישה ומסבירה באופן שונה את הבעיות האנושיות ואת מבנה ותפקוד הנפש והרגשות.
על פי ההסבר של כל גישה היא תציע דרך טיפול שונה והתמקדות בדברים שונים במהלך הטיפול.

סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי / רגשי:

צריכים עזרה בחיפוש פסיכולוג מומלץ במרכז?
להתייעצות עם פסיכולוג, לחצו על עכשיו>

שירותים נוספים במרכז

מרכז רימון

במרכז רימון, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון מטפלים ופסיכולוגים מנוסים ומומלצים ממרכז הארץ.
נשמח לעזור לכם למצוא את הפסיכולוג המתאים ביותר עבורכם מתוך רשימת פסיכולוגים מומלצים במרכז.
בתום מפגשי הערכה הראשונים, תגובש תכנית הטיפול האופטימאלית עבורך ויותאם המטפל המתאים לך באזור המרכז. אין צורך להתלבט, ואין סיבה לבזבז זמן ומשאבים על טיפול שאינו מתאים לך, כיוון שפנייה למרכז רימון מאפשרת לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורך, על ידי פסיכולוג מומחה ומנוסה, העובד באזור מגוריך וזאת ללא כל התחייבות מצידך.

התקשרו עכשיו להתאמת פסיכולוג במרכז > צור קשר

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
פסיכולוג מומלץ במרכז במרכז רימון
מחפשים פסיכולוג מומלץ במרכז? לא יודעים איך לבחור מומחה מומלץ בטיפול רגשי? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים, בהדרכת...
טיפול זוגי במרכז - ייעוץ זוגי במרכז - מטפל זוגי מומלץ במרכז - מרכז רימון - מומחים בטיפול זוגי בפריסה ארצית
זוגות רבים נקלעים לקשיים ומשברים במהלך שנות חייהם המשותפות, וכאשר בני הזוג אינם מסוגלים להתמודד עם הקושי בעצמם, מטפל זוגי מקצועי ומנוסה יכול להובילם לתהליך...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת