טיפול זוגי בתל אביב

טיפול זוגי בתל אביב

מהו טיפול זוגי?

טיפול זוגי בתל אביב הוא טיפול פסיכולוגי בו המוקד חיי הזוגיות והקשר הזוגי. טיפול זוגי בתל אביב יכול להערך בפורמטים שונים, פגישות של שני בני הזוג עם המטפל הזוגי, פגישות של כל אחד מבני הזוג בנפרד עם היועצת הזוגת לסירוגין או פגישות של כל אחד מבני הזוג עם מטפלים נפרדים וקיום פגישות משותפות אחת לתקופה.
ישנן גישות שונות לטיפול זוגי הנסמכות על תפיסות תיאורתיות שונות.
טיפול זוגי יכול להתאים ולסייע לזוגות בקשר מתמשך, זוגות לפני נישואין, לזוגות שהקשר הזוגי שלהם במשבר או זוגות שמעוניינים לבדוק את הקשר שלהם, לשפרו או להחליט על המשכיותו.

טיפול זוגי בתל אביב

מחפשים יועצת זוגית מומלצת בתל אביב? מטפלת זוגית עם המלצות? 
הגעתם למקום הנכון!
במרכז רימון תל אביב התמחינו בהתאמת מטפלות ויועצות זוגיות בתל אביב והסביבה, על פי הצרכים שלכם. 
מעוניינים שנעזור לכם למצוא את המטפל הזוגי המתאים בתל אביב? התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונעזור לכם למצוא את המטפלת או היועצת המתאימה והמומלצת ביותר עבורכם ב תל אביב.

צריכים עזרה בבחירת מטפלת זוגית מומלצת בתל אביב?

 

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הקישור עכשיו>

 

מטפלים זוגיים ומטפלות זוגיות מומלצות בתל אביב והסביבה:

 

 

המומחים של רימון

  מטפלת זוגית בתל אביב

  החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלות זוגיות ומשפחתיות, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה בטיפול זוגי. במהלך יעוץ זוגי בתל אביב,  שני בני הזוג יתבקשו להתמודד באומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם וכמובן עם התנהגותם ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

  טיפול זוגי ב תל אביב

  טיפול זוגי הוא גם כן טיפול המתמקד בקשר הזוגי ובדינמיקה הזוגית. מטרתו היא לאתר דפוסי התנהגות, מחשבה או רגש שמשמרים את הבעיה הזוגית. ההבדל בין ייעוץ זוגי לטיפול זוגי, אינו בהכרח מהותי. ייעוץ זוגי נחשב תהליך ממוקד וקצר יותר. הוא מתאים לבעיות ממוקדות יותר. טיפול זוגי, הוא לרוב טיפול יותר מתמשך ונעשה על ידי מטפלת זוגית מוסמכת ומוכרת בעלת ניסיון או כמובן מטפל זוגי.

  למי מתאים טיפול זוגי ב תל אביב והסביבה

  טיפול זוגי ב תל אביב והסביבה מתאים לבני זוג המתגוררים בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, רמת השרון, חולון בת ים והסביבה, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר. גם בני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, זוגות העומדים בפני מיסוד הקשר, או זוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם (שוקלים גירושים), ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם, יכולים להנות מטיפול זוגי בתל אביב.
  כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה או ריב ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את המשבר. כאשר נוצרת בעיה, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לפתור, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי בתל אביב. במקרה של יעוץ זוגי, נכונה האמרה ” אם יש ספק, אין ספק”, כך שאם אתם שוקלים פנייה לטיפול זוגי ב תל אביב, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

  התאמת טיפול זוגי בתל אביב – מרכז רימון

  אנחנו מבינים את הקושי בבחירת מטפל זוגי וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את המטפלות הזוגיות והיועצים הזוגיים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר.
  התמחנו בהתאמת מטפלות זוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.
  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות זוגיות, יועצים זוגיים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.
  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות למטופלים בתל אביב.

   

  צריכים עזרה בבחירת מטפל זוגי / יועצת זוגית מומלצת בתל אביב?

   

  להתייעצות עם מומחה, לחצו כאן עכשיו>

   

   

  במרכז רימון – תל אביב והמרכז ניתן לקבל מגוון שירותים:

  • פנו אלינו עכשיו להתאמת טיפול פסיכולוגי מקצועי בילדים, מתבגרים או מבוגרים נשמח נעזור לכם למצוא טיפול זוגי בתל אביב

  כניסה למערכת