טיפול פסיכולוגי אונליין / פסיכולוג בזום

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: סוגי טיפול

טיפול פסיכולוגי אונליין / טיפול רגשי באינטרנט או בטלפון

בין התרחשויות הסוערות והדרמטיות של המאה ה-21, הבריאות הנפשית שלנו תופסת לעתים קרובות את המושב האחורי, מדרגה נמוכה בסדר העדיפויות שלנו. אבל, מה אם טיפול פסיכולוגי יכול להיות נגיש, ממש במרחק לחיצת כפתור? מזמינים אתכם להחשף לעולם הטיפול הפסיכולוגי אונליין, קבלת עזרה נפשית באינטרנט. במאמר נעזור לכם להבין לעומק את הגישה החדשנית המביאה את הטיפול הפסיכולוגי ממש מתחת לקצות אצבעותיכם. 

מאמר זה מתעמק בהתפתחותו וביתרונותיו של טיפול פסיכולוגי בקליניקה אונליין, טיפול או ייעוץ פסיכולוגי באינטרנט, ישר מהמחשב או הטלפון הסלולרי שלכם, מבלי לצאת מהבית.  עוד נרחיב במאמר על הסיבות לכך שטיפול בקליניקה אונליין, על ידי מטפל או פסיכולוג אונליין, הפך לפתרון המומלץ עבור אנשים רבים המחפשים עזרה נפשית אונליין.

מהו טיפול פסיכולוגי אונליין?

עם התקדמות הטכנולוגיה ובמיוחד בתחום התקשורת, הטיפול הפסיכולוגי, הופך נגיש יותר לאנשים במקומות ובזמנים שונים. עוד לפני שפרץ משבר מגפת הקורונה, סוג זה של טיפול רגשי אונליין באינטרנט, בתוכנות לשיחות וידאו או בטלפון, החל לתפוס תאוצה ואיפשר לאנשים לקבל ייעוץ פסיכולוגי באינטרנט מכל מקום בעולם ללא צורך בפגישה פנים אל פנים. מאז פרוץ מגפת הקורונה מטפלים ומטופלים רבים פתחו “קליניקה אונליין” ועברו לעבוד בשיטה זו וכך המשיכו בטיפול ומפגשים רציפים, למרות הסגרים וחובת הבידוד. פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים רבים התאימו את עצמם לנסיבות החדשות והיום מטפלים הן בדרך המסורתית, בפגישה פנים אל פנים והן בטיפול פסיכולוגי אונליין / טיפול רגשי אונליין באמצעות האינטרנט,  באפליקציות לשיחות וידאו או בטלפון.

טיפול פסיכולוגי אונליין או ייעוץ פסיכולוגי אונליין הוא נוח ויעיל. הוא מאפשר גמישות רבה יותר בקביעת זמני הפגישה והמרחק גאוגרפי לא מהווה בעיה. כמו בתחומים רבים אחרים, גם תחום הטיפול הפסיכולוגי / טיפול רגשי / פסיכותרפיה אונליין, מתאים עצמו למציאות החדשה שבה תקשורת און ליין באינטרנט, יכולה להחליף במובנים מסויימים את הטיפול הפסיכולוגי המסורתי הכולל מפגש פנים אל פנים.

פסיכולוג אונליין באינטרנט - פגישה עם פסיכולוג באינטרנט מבלי לצאת מהבית

הגדרת הטיפול המקוון

טיפול פסיכולוגי אונליין, המכונה גם טלתרפיה (טיפול פסיכולוגי בטלפון) או תרפיה אלקטרונית, הוא מתן שירותי בריאות הנפש (טיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה) באמצעות פלטפורמות דיגיטליות. טיפול פסיכולוגי באינטרנט יכול להיות בדרכי טיפול שונות, כולל טיפול קוגניטיבי התנהגותי (טיפול CBT), טיפול זוגי, הדרכת הורים וסוגי טיפול אחרים, הכל מועבר באמצעות מדיום דיגיטלי.

צורת טיפול זו משתמשת וממנפת טכנולוגיה כדי לגשר על הפער בין מטפלים ולקוחות ומנגישה עזרה נפשית אונליין, לכל מי שיש לו חיבור לאינטרנט או לטלפון. הטיפול הפסיכולוגי אונליין משנה את חוקי. משחק בתחום הפסיכולוגיה ומקל את הגישה לטיפול נפשי.

איך עובד טיפול ייעוץ פסיכולוגי אונליין / מקוון

אז איך עובד טיפול פסיכולוגי מקוון? התהליך דומה לטיפול הפסיכותרפי /  הפסיכולוגי המסורתי, כאשר ההבדל העיקרי הוא אופן ביצוע הטיפול.

לאחר שבחרתם מטפל / פסיכולוג/ית מורשים, הפגישות מתוזמנות ומתנהלות באמצעות פלטפורמת שיחת ועידה בוידאו או בטלפון בצורה מאובטחת. פגישות אלו נמשכות בדרך כלל כמו שעת טיפול רגילה (כ-50 דקות) ועוקבות אחר אותו מבנה כמו מפגש טיפולי מסורתי. המטפל והלקוח / מטופל דנים בנושאים, עובדים באמצעות תרגילים טיפוליים ומציבים יעדים לשיפור ולשינוי.

פלטפורמות וכלים המשמשים לטיפול פסיכולוגי באינטרנט

ישנן פלטפורמות וכלים רבים זמינים ל אצל פסיכולוג אונליין המציע טיפול פסיכולוגי אונליין. פלטפורמות אלו מספקות דרכים מאובטחות ומוצפנות לביצוע שיחות ועידה בוידאו כדי להבטיח פרטיות וסודיות. כמה פלטפורמות פופולריות כוללות zoom, skype  ו google meeting. פלטפורמות אלה כוללות לעתים קרובות גם תכונות נוספות כגון הודעות טקסט / צ’ט אונליין, יומן ומשאבים נוספים היכולים להיות רלוונטים לטיפול בתחום ריאות הנפש.

הופעתה של הקליניקה אונליין / הקליניקה המקוונת

הרעיון של קליניקה אונליין לוקח את הטיפול הפסיכולוגי המקוון צעד קדימה. פסיכולוג באינטרנט בקליניקה אונליין / מקוונת היא מרכז וירטואלי לטיפול נפשי אונליין, המציע מגוון שירותים טיפוליים, מטיפול וייעוץ פסיכולוגי אונליין ועד לטיפול זוגי אונליין בזום, הדרכות הורים ועוד.

מרפאות מקוונות פועלות בדומה למרפאות ומרכזים טיפוליים פיזים. המטופלים יכולים לקבוע פגישות, לפנות לאיש מקצוע בתחום בריאות הנפש, להתייעץ עם פסיכולוג אונליין, לפנות להערכה או אבחון ולקבל תוכנית טיפול מותאמת אישית, הכל, אבל תוך קבלת השירות הטיפולי בנוחות של הבית ובנגישות חסרת תקדים, מה שהופך את הגשת העזרה הנפשית למציאותית, עבור אלה שאולי הטיפול הפסיכולוגי היה מחוץ להישג ידם בעבר.

טיפול פסיכולוגי אונליין בזום - פסיכולוג אונליין - מרכז רימון - מומחים מומלצים בטיפול פסיכולוגי בזום ובאפליקציות אחרות

כולנו מתמודדים עם תקופות לא פשוטות לפעמים וחווים לחץ, חרדה, אי ודאות, קשיים עם הילדים או עם בני ובנות הזוג,

אבל, אתם לא חייבים להתמודד לבד!

 • פנו אלינו עכשיו לקבלת עזרה נפשית אונליין שתוכל להקל על מצבכם ועל הרגשתכם וקבלו עזרה בצורה נוחה ונגישה על ידי מטפל או פסיכולוג אונליין באינטרנט.
 • כלים להתמודדות עם לחץ וחרדה 
 • כלים לשימור ושיפור מערכות יחסים 
 • ליווי והכוונה בהתמודדות עם בדידות ודיכאון
 • ועוד 

זקוקים לטיפול פסיכולוגי אונליין עבורכם או עבור בן משפחה? אנחנו כאן בשבילכם.

למרכז רימון מערך אנשי מקצוע מומחים, מטפלים ופסיכולוגים, בעלי ניסיון שיוכלו לספק לכם מענה מקצועי ואיכותי, גם בטיפול פסיכולוגי אונליין באינטרנט.

ועכשיו – אנו מציעים את כל השירותים שניתן לספק אונליין באינטרנט:

 • טיפול פסיכולוגי אונליין באינטרנט (פסיכולוג בזום, סקייפ, ווטסאפ, בטלפון).

 • טיפול רגשי אונליין

 • פסיכותרפיה אונליין באינטרנט או בטלפון
 • טיפול זוגי אונליין

 • צוות מומחים מקצועי ומיומן בעל הכשרה וניסיון בעבודה מרחוק.

 • סודיות מלאה מובטחת. 

אנו מציעים מגוון שירותים וטיפולים רגשיים ופסיכולוגים לילדים, מתבגרים, מבוגרים, הורים וזוגות, את כל הטיפולים אפשר לבצע גם בשיחות וידאו באינטרנט אונליין או בטלפון:

תהליך ההתפתחות של פסיכותרפיה אונליין / טיפול פסיכולוגי און ליין

הופעת האינטרנט בעולם, שינתה אינספור היבטים בחיינו וטיפול פסיכולוגי אינו יוצא מן הכלל. פסיכותרפיה / טיפול פסיכולוגי אונליין, המכונה גם טיפול פסיכולוגי מרחוק או טלתרפיה (טיפול פסיכולוגי בטלפון), נמצאה במגמת עלייה בעשור האחרון. עולה השאלה מה עורר את המהפכה הדיגיטלית הזו בתחום בריאות הנפש והטיפול הפסיכולוגי אונליין?

התשובה טמונה באתגרים הייחודיים של העולם המודרני. עם העלייה בשעות העבודה, טרדות הנסיעה לעבודה והסטיגמה הקשורה לפנייה לטיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה, הטיפול הפסיכולוגי המסורתי, זה שנערך מול פסיכולוג או מטפל, פנים אל פנים, הפך פחות נגיש עבור רבים. טיפול אצל פסיכולוג באינטרנט, הופיע כפתרון לאתגרים אלו ומציע אלטרנטיבה נוחה ודיסקרטית.

פסיכולוג אונליין באינטרנט - פגישה עם פסיכולוג באינטרנט מבלי לצאת מהבית

הנוחות והנגישות של פסיכולוג אונליין

אחד היתרונות העיקריים של טיפול פסיכולוגי אונליין הוא הנוחות והנגישות, שאין שני לה. לא עוד לנסוע למשרד של מטפל או פסיכולוג או לארגן מחדש את לוח הזמנים שלך כך שיתאים לפגישה הטיפולית עם הפסיכולוג. עם טיפול פסיכולוגי אונליין, הפגישה שלך עם הפסיכולוג באינטרנט, נמצאת במרחק קליק אחד בלבד. בין אם אתה בבית, בעבודה או בדרכים, הפסיכולוג בקליניקה אונליין תמיד בהישג ידך ובמרחק לחיצת כפתור אחת.

יתרה מכך, קליניקה אונליין חוצה מחסומים גיאוגרפיים. טיפול אונליין מאפשר לאנשים המתגוררים באזורים מרוחקים גישה לקבלת עזרה נפשית ולטיפול פסיכולוגי, שבעבר היו מחוץ לטווח הסביר ולא נגיש כלל. טיפול פסיכולוגי אונליין גם מספק חבל הצלה לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות או הפרעות חרדה קשות שהופכות את היציאה מהבית למשימה לא פשוטה, עד כמעט בלתי אפשרית.

היתרונות של טיפול פסיכולוגי באינטרנט בקליניקה אונליין

טיפול פסיכולוגי באינטרנט אינו רק עניין של נוחות. הוא מציע שורה של יתרונות נוספים שמשנים את הדרך בה אנו ניגשים לטיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה.

 1. אנונימיות ופרטיות: עבור אנשים רבים, הסטיגמה הקשורה לטיפול פסיכולוגי או קבלת עזרה נפשית, יכולה להוות מחסום משמעותי בפנייה לעזרה. טיפול פסיכולוגי אונליין מציע רמה של אנונימיות ופרטיות שיכולים לעזור להתגבר על מכשול זה.
 2. גְמִישׁוּת: ניתן לקבוע פגישות טיפול אונליין בזמן שמתאים לך. מאחר והקליניקה הפסיכולוגית אונליין, זו אופציה נגישה ונוחה עבור אנשים עם לוחות זמנים עמוסים.
 3. גישה למגוון רחב של מטפלים ופסיכולוגים: טיפול פסיכולוגי און ליין פותח בפנינו עולם של אפשרויות בכל הנוגע לבחירת מטפל/ת, פסיכולוג/ית. כאשר הקליניקה אונליין, אתם כבר לא מוגבלים לאנשי מקצוע באזור שלכם בלבד, מה שפותח בפניכם מגוון רחב מאד של מטפלים ומאפשר לכם למצוא את המטפל / הפסיכולוג המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם.
 4. נוחות: אנשים רבים מוצאים שהשהות בסביבה מוכרת (כמו הבית)  עוזרת להם להרגיש נח יותר ולהיפתח יותר במהלך הפגישות הטיפוליות, מה שהופך את הטיפול הפסיכולוגי אונליין לאופציה מצוינת עבור מי שמרגישים יותר בנוח בבית.

האם כדאי להחליף טיפול פסיכולוגי מסורתי בטיפול פסיכולוגי אונליין? האם הוא יעיל באותה מידה?

טיפול פסיכולוגי אונליין / פסיכותרפיה אונליין יעילים בהרבה מאד מובנים, באותה המידה, בדיוק כמו בפגישות פנים אל פנים. היייום מחקרים מראים שהיעילות דומה מאד, על אף שישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד מסוגי הטיפול. 

הדבר שמשפיע ביותר על תוצאות הטיפול בסופו של דבר, בין אם פסיכולוג אונליין או טיפול פנים אל פנים, הוא ההתאמה בין המטפל למטופל. בהיבט זה ישנם משתנים שלא ניתן לחזות אותם, כמו למשל סגנון השיחה של המטפל, כלומר האם הוא ידידותי או מרוחק ורשמי? חשוב שתהיה הרגשה נינוחה בשיחה ושהמטופל ירגיש בטוח לשתף. כימיה בין פסיכולוג למטופל לא ניתנת לחיזוי ולכן השיחה הראשונה בדרך כלל משמשת להיכרות ובחינת האינטראקציה הבין-אישית.

איך לבחור פסיכותרפיסט או פסיכולוג אונליין?

בשיחה הראשונית עם פסיכולוג או פסיכותרפיסט, גם אם נעשית אונליין, צריכה לשרת אתכם היטב ולעזור לכם להבין האם הגעתם אל המטפל הנכון. חשוב שלא תתביישו ותשאלו את כל השאלות שמעניינות אתכם וחשובות לכם, על מנת להבין אם יש טעם להמשיך בטיפול או לקבוע פגישה ראשונה. תוכלו לשאול מגוון שאלות, בין אם מדובר בשאלות טכניות, האם למטפל יש ניסיון בטיפול אונליין, כיצד יתנהלו המפגשים וכו, או שאלות מקצועיות על ניסיונו המקצועי, ההכשרה שלו, הניסיון שלו בטיפול בבעיות שמטרידות אתכם ועוד. כל שאלה היא לגיטימית ובלבד שתרוויחו מהטיפול.

התאמת מומחה בטיפול / פסיכותרפיה אונליין

ישנם היבטים בהתאמה בין מטפל ומטופל שניתן לחזות מראש או לפחות לנסות ליצור התאמה ראשונית טובה. ישנם סגנונות וסוגי טיפול שונים ומגוונים, למשל פסיכותרפיה, טיפול CBT, פסיכולוגים שמתמקדים בהיבטים חברתיים, מטפלים שנוקטים גישה דירקטיבית (מכוונת) שיותר דומה לאימון אישי וכו. חשוב להבין לפני התחלת הטיפול מה המטרות והיעדים? מה אני כמטופל רוצה להשיג מהטיפול הפסיכולוגי? ומתוך כך לברר מה שיטת הטיפול העדיפה לבעיה שאותה אני רוצה לפתור ולחפש מטפלים מתאימים. ישנו מידע רב באינטרנט על שיטות טיפול שונות וכיצד כדאי להתמודד עם בעיות שונות, ואלה הן שאלות לגיטימות מאוד לבדיקה עם הפסיכולוג בשיחת ההיכרות הראשונית.
בנוסף כדאי מאוד לחפש המלצות על מטפלים ממכרים או באינטרנט, בררו האם הם בעלי ניסיון בנושאים הרלוונטים לכם, האם יש ביקורות חיוביות וכו.

במציאות החדשה של היום טיפול פסיכולוגי אונליין יכול להיות יעיל מאוד וזוהי אופציה שהופכת יותר ויותר פופולרית. על כל אחד שמעוניין לפנות לטיפול עם פסיכולוג באינטרנט אונליין, בזום, בטלפון או בכל אפליקציית וידאו אחרת, לנסות ולמצוא מטפל מתאים למטרות ולקשיים אותם רוצה לפתור.

הלכתם לאיבוד?
צריכים שנעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג אונליין המתאים ביותר?
בדיוק בשביל זה נוצר מרכז רימון.
המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את המומחים הטובים והמומלצים ביותר עבורכם
צרו עימנו קשר עכשיו

מחפשים פסיכולוג אונלין? הגעתם למקום הנכון

הפסיכולוגים והמטפלים במרכז רימון הינם מטפלים שקיבלו את תקן האיכות של מרכז רימון
תקן האיכות שלנו ניתן למטפלים שעומדים בסטנדרט המחמיר שלנו:

הכשרה – בעלי תואר טיפולי ממוסד אקדמי מוכר
ניסיון – בעלי ניסיון וותק מקצועי בתחומים בהם מתמחים
המלצות – מאנשי מקצוע בכירים בתחומם וממטופלים
מומחים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בחרדהדיכאוןהפרעת קשב וריכוזטיפול בהתמכרויות, הפרעות אכילה, כעסים, פחדים, טיפול מיני טיפול ויעוץ זוגי ועוד

השירותים שלנו ניתנים בפריסה ארצית

מטרתינו היא להתאים את המטפל המתאים והמנוסה ביותר, לייעץ ולעזור להתמצא בסבך המידע הקיים ברשת, כך שלא תצטרכו להתפשר על פחות ממומחה.

התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להעביר את פנייתכם למומחה המתאים ביותר עבורכם, לקבלת עזרה נפשית אונליין אצל פסיכולוג או פסיכותרפיסט אונליין באינטרנט או בטלפון.

פנו אלינו עכשיו!

שאלות נפוצות על טיפול פסיכולוגי אונליין

האם טיפול פסיכולוגי אונליין יעיל כמו טיפול פסיכולוגי מסורתי? 
כן, מחקרים רבים הראו שטיפול פסיכולוגי אונליין, יכול להיות יעיל באותה מידה כמו טיפול פסיכולוגי מסורתי, המתבצע פנים אל פנים. עוד נמצא כי טיפול אצל פסיכולוג אונליין יעיל באופן דומה עבור מגוון רחב של קשיים רגשיים מגוונים כגון חרדה, דיכאון, OCD ועוד.

האם טיפול פסיכולוגי אונליין הוא בטוח מבחינת שמירת סודיות? 
פלטפורמות מוכרות ובעלות מוניטין, דרכן ניתן  לקבל עזרה נפשית אונליין, משתמשות בטכנולוגיה מאובטחת ומוצפנת כדי להבטיח שהמפגשים עם הפסיכולוג אונליין והמידע שלך יישארו פרטיים וסודיים.

האם אני יכול לגשת לטיפול אצל פסיכולוג באינטרנט בכל עת?
אמנם אתה יכול לקבוע פגישות בזמן שנוח לך, אבל חשוב לזכור שגם למטפלים ולפסיכולוגים ישנם לוחות זמנים. עם זאת, ישנם מטפלים המציעים, מעבר לייעוץ הפסיכולוגי אונליין גם תמיכה מעבר לשעות הטיפול במקרי חירום ובשעות מצוקה. 

איזה ציוד אני צריך לטיפול אצל פסיכולוג אונליין? 
כל מה שצריך זה חיבור אינטרנט אמין ויציב ומכשיר עם מצלמה ומיקרופון, כמו סמארטפון, טאבלט או מחשב.

איך אני בוחר פסיכולוג באינטרנט? 
בדיוק כמו בבחירת מטפל / פסיכולוג “רגיל”, חשוב לבדוק ולמצוא איש מקצוע מורשה שמתמחה בתחומים בהם אתם צריכים עזרה. בפלטפורמה של מרכז רימון לדוגמא, תוכל לקבל המלצות על מטפלים ופסיכולוגים מומלצים שנבדקו ועומדים בסטנדרט מקצועי מחמיר. מנוע החיפוש החכם למטפלים, יכול לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

האם אני יכול להחליף פסיכולוג אונליין אם לא נוח לי עם הפסיכולוג באינטרנט שבחרתי?
בהחלט כן. בטיפול פסיכולוגי באופן כללי ובטיפול פסיכולוגי אונליין, על אחת כמה וכמה, חיוני למצוא מטפל/ת שאתם מרגישים איתם בנח, על מנת שהטיפול יהיה יעיל ואפקטיבי עבורכם. 

מהי קליניקה אונליין? 
קליניקה מקוונת / אונליין היא מרכז פסיכולוגי וירטואלי לטיפול נפשי, המציע מגוון שירותים טיפוליים מקצועיים, החל מטיפול וייעוץ פסיכולוגי ועד להערכות קליניות, הדרכת הורים אונליין, טיפול זוגי אונליין ועוד, והכל מועבר באופן מקוון באינטרנט או בטלפון.

לסיכום - פסיכותרפיה / טיפול פסיכולוגי אונליין

טיפול פסיכולוגי אונליין הפך לנפוץ מאד וזהו סימן לצעד משמעותי קדימה בכל הקשור להנגשת הטיפול הפסיכולוגי והפיכתו לנח וזמין יותר. למרות שקבלת עזרה נפשית אונליין, אינה  פתרון שמתאים לכולם, היתרונות הרבים שלה, הופכים אותו לאופציה בעלת ערך עבור אנשים רבים. ככל שאנו ממשיכים להתקדם בעידן הדיגיטלי, טיפול פסיכולוגי אונליין הוא עדות לאופן שבו הטכנולוגיה יכולה לשנות חיים לטובה.

מקורות

 • Barak, A., Hen, L., Boniel-Nissim, M., & Shapira, N. (2008). A Comprehensive Review and a Meta-Analysis of the Effectiveness of Internet-Based Psychotherapeutic Interventions. Journal of Technology in Human Services, 26(2-4), 109-160.
 • Andrews, G., Cuijpers, P., Craske, M. G., McEvoy, P., & Titov, N. (2010). Computer Therapy for the Anxiety and Depressive Disorders Is Effective, Acceptable and Practical Health Care: A Meta-Analysis. PLOS ONE, 5(10), e13196.
 • Wantland, D. J., Portillo, C. J., Holzemer, W. L., Slaughter, R., & McGhee, E. M. (2004). The Effectiveness of Web-Based vs. Non-Web-Based Interventions: A Meta-Analysis of Behavioral Change Outcomes. Journal of Medical Internet Research, 6(4), e40.

המומחים של רימון ב

טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי (למבוגרים מעל 18)

עוד מאמרים בנושא

טיפול בהתמכרות לאוננות - התמכרות לאוננות: סימנים, תסמינים וטיפולים
התמכרות לאוננות: סימנים, תסמינים וטיפולים אוננות היא פעילות מינית טבעית ובריאה שמתבצעת על ידי אנשים רבים. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, אוננות יכולה להפוך להתנהגות כפייתית שמפריעה לחיי היומיום ולמערכות היחסים שלהם. במאמר זה נחקור את הנושא של התמכרות לאוננות, כולל הסימנים, התסמינים והטיפולים הזמינים לאוננות כפייתית.
מרטין בוהוס והקשר שלו ל DBT
ד"ר מרטין בוהוס, פרופ' ד"ר מרטין בוהוס, דמות מפתח משמעותית בפסיכולוגיה ובריאות הנפש. נכון ל-8 ביוני 2021, בעל רקורד מרשים של 409 פרסומים, התורמים לגורם השפעה מצטבר של 1019.5. ציון ה-RG שלו עומד על 46, עם מדד h של 62, המעיד על השפעה משמעותית בתחומו. עבודתו משתרעת על פני 259 מאמרים מקוריים, 50 מאמרים רעיוניים וסקירות, 93 ספרים ופרקי ספרים, ושש מדיות דיגיטליות. bohus dbt דר' מרטין בוהוס והקשר שלו ל DBT בשנת 2020, פרופ' בוהוס היה שותף בכתיבת מחקר על הערכת החלמה בחולי הפרעת אישיות גבולית (BPD) שעברו בעבר טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT bohus). מחקר זה פורסם בכתב העת Journal of Personality Disorders. הוא גם תרם לסקר של המאפיינים הפסיכומטריים של הגרסה הגרמנית של צורות הביקורת/התקפה והביטחון העצמי (FSCRS), שפורסם ב- Psychological Assessment.
טיפול דיאלקטי התנהגותי לילדים ובני נוער: ההשפעות המשמעותיות של DBT ילדים ו DBT מתבגרים
ההשפעות המשמעותיות של DBT ילדים ו DBT מתבגרים נקודות עיקריות: העצמת הצעירים שלנו  – ההשפעות המשמעותיות של DBT ילדים ו DBT מתבגרים : DBT הוכח...
המסע של מרשה לינהאן (Dr. Marsha Linehan) מייסדת טיפול ה-DBT
המסע של דר’ מרשה לינהאן מייסדת טיפול ה-DBT התעמקות במורשת שלמרשה לינהאן: פורצת דרך בתחום הפסיכולוגיה והחדשנות של טיפול התנהגותי דיאלקטי צאו איתנו לחקירה מעמיקה...
DBT מה זה? שנו את חייכם: הסבר מלא על כוחו של DBT דיביטי ומה ההבדל בין cbt ל dbt
שנו את חייכם: הסבר מלא על כוחו של ה- DBT דיביטי נקודות עיקריות: לטיפול דיביטי (DBT) יש את הכוח לשנות חיים באמצעות טכניקות הטיפול היעילות...
שליטה ברגשות בעזרת טיפול דיאלקטי התנהגותי - טיפול DBT (2023)
מכאוס לרגיעה: שליטה ברגשות בעזרת טיפול דיאלקטי התנהגותי – טיפול DBT נקודות עיקריות: טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT טיפול) הוא גישה טפולית יעילה לשליטה ברגשות ולהשגת...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת