פסיכולוג מומלץ במרכז

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מרכז
  • מחפשים פסיכולוג מומלץ במרכז?
  • לא יודעים איך לבחור מומחה מומלץ בטיפול רגשי?
  • בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
  • מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים, בהדרכת הורים, טיפול רגשי, טיפול פסיכולוגי, טיפול באומנות ועוד בכל אזור המרכז, בפריסה רחבה
  • התקשרו אלינו עכשיו ואנחנו נעזור לכם למצוא מטפל מומלץ שיתקשר אליכם בהקדם להתייעצות ללא התחייבות
  • ניתן להשאיר פניה ישירה למטפל מכרטיס המטפל.

איך בוחרים פסיכולוג מומלץ במרכז?

בחירת פסיכולוג או פסיכולוגית מומלצת היא משימה קשה, בעיקרר לאלו שאינם מגיעים עם ניסיון בתחום.
כאשר בוחרים פסיכולוגים מומלצים ישנם כמה נקודות שכדאי לשים אליהם לב:

אסור שתוותרו על נקודות אלו, כאשתם מחפשים פסיכולוג מומלץ. הכוונה כאן היא להכשרה המקצועית, לניסיון ולתחומי ההתמחות.
הכשרה מקצועית – פסיכולוג הוא איש מקצוע שלמד פסיכולוגיה לתואר שני. עם זאת, ישנם מגוון מסלולים בלימודי פסיכולוגיה וכל מסלול מתמחה בסוג אחר של בעיות ותחומים. בנוסף חשוב לבחור פסיכולוג שלמד במוסד אקדמי מוכר בישראל. במידה ולפסיכולוג ישנו רישיון פסיכולוג, זה אומר שהוא קיבלה הכרה כאיש מקצוע במדינת ישראל (גם אם למד בחול לדוגמא). “רישיון פסיכולוג” הינו מסמך ררישמי המהווה רישיון לעסוק במקצוע מטעם משרד הבריאות. עם זאת, רישיון פסיכולוג ניתן לכל בוגר תואר שני בלימודי פסיכולוגיה. מאחר ואתם מחפשים מומחה מומלץ, אנו ממליצים לפנות לפסיכולוג בעל ניסיון, שהחל לעבוד במסגרת התמחות מקצועית בפסיכולוגיה ורכש כבר ניסיון משמעותי יותר. פסיכולוג שסיים התמחות, נקרא פסיכולוג מומחה ולו ישנו רישיון נוסף ממשרד הבריאות, רישיון פסיכולוג מומחה, בתחום בו התמחה (פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיית ספורט, פסיכולוגיה חינוכית, פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיה התפתחותית וכולי).
ניסיון מקצועי – חשוב לבדוק מהו הניסיון המקצועי ומהם תחומי ההתמחות של הפסיכולוג אליו תרצו לפנות. כל פסיכולוגית ופסיכולוג במרכז רכשו ניסיון בתחומים שונים, באוכלוסיות שונות ובסוגי טיפול אחרים.
אל תחששו לשאול את הפסיכולוג מהי ההכשרה שלו, מהו הניסיון שלו ומהם תחומי ההתמחות שלו.
הכי חשוב בבחירת פסיכולוג במרכז – הקשר האישי. מעבר לכל המשתנים שציינו הנושא הקריטי ביותר והחשוב ביותר להצלחת הטיפול הוא הקשר האישי שלכם עם הפסיכולוג.

את החיבור והקשר האישי קשה לבחון מרחוק ולכן סביר שתצטרכו לבחור את הפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם לאחר שיחת טלפון ויתכן שתרצו גם להגיע למפגש ראשוני עם הפסיכולוג כדי לבדוק כיצד אתם מרגישים בפגישה אחד על אחד והאם נוצר חיבור ראשוני חיובי.
טיפול פסיכולוגי הוא לא חתונה קתולית, אל תחששו להתחיל ואם לא מתאים לכם, לעבור לפסיכולוג מומלץ אחר.

מטפלים ופסיכולוגים מומלצים במרכז – מרכז רימון

אנו במרכז רימון לקחנו על עצמינו כמשימה לעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע המתאימים ביותר, תוך הקפדה על ההכשרה והניסיון של המטפלים וההפסיכולוגים עימם אנו עובדים.
מטרתנו ההיא לעוזר לכם למצוא את ההפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם באזור מגוריכם.
לשם ככך פיתחנו כלים שונים כגון מנוע חיפוש חכם לפסיכולוגים מומלצים במרכז ובשאר הארץ וכן BOT (מעין רובוט דיגיטלי) שיודע למצוא עבורכם פסיכולוג מומלץ, על פי משתנים שונים שאתם מזינים.

מעוניינים ליצור עמנו קשר לההתייעצות? להתנסות בשימוש ב BOT למציאת פסיכולוג מומלץ במרכז?
עברו לקישור הזה – בו תוכלו לבחור אחת האפשרויות לפנייה אלינו >
צור קשר עם מרכז רימון

במרכז רימון באזור המרכז והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

פסיכולוג מומלץ במרכז במרכז רימון
פסיכולוג מומלץ במרכז במרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים

מחפשים את אודי גולדשטיין? לחצו על הקישור > לכרטיס האישי של אודי גולדשטיין

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
פסיכולוג במרכז - מרכז רימון
טיפול פסיכולוגי במרכז מסייע למטופל להתמודד עם בעיות והפרעות רגשיות, קוגניטיביות והתנהגותיות, בעזרת שיחה, משחק, התבוננות, ואמצעים נוספים, בהתאם לשיטת הטיפול ולצרכיו של המטופל. במרכז...
טיפול זוגי במרכז - ייעוץ זוגי במרכז - מטפל זוגי מומלץ במרכז - מרכז רימון - מומחים בטיפול זוגי בפריסה ארצית
זוגות רבים נקלעים לקשיים ומשברים במהלך שנות חייהם המשותפות, וכאשר בני הזוג אינם מסוגלים להתמודד עם הקושי בעצמם, מטפל זוגי מקצועי ומנוסה יכול להובילם לתהליך...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת