טיפול פסיכולוגי בחיפה – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה והסביבה (2023)

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: חיפה והקריות

מהו טיפול פסיכולוגי? כיצד מוצאים פסיכולוג בחיפה? האם פסיכולוגית חיפה יכולים לעזור גם בבעיות זוגות ומשפחתיות?
על כל אלו ועוד נדבר במאמר הזה. שלכם צוות מרכז רימון חיפה.

אנחנו במרכז רימון, מאמינים שכל אדם שמחפש טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה זכאי לקבל טיפול ושירות איכותיים ומקצועיים, ממטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומומלצים. לכן הקמנו את מרכז רימון. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה, שיתאימו לצרכים שלכם.

מרכז רימון, הינו מכון פסיכולוגי, קליני מקצועי, המספק שירותי התאמת מטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומקצועיים למטופלים שמחפשים טיפול פסיכולוגי.  אנו עובדים עם מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה, בעלי ניסיון והכשרות ממוסדות אקדמאים מוכרים, שנבחרו בקפידה.

פיתחנו כלים שיאפשרו לכם להגיע למטפלים מומלצים, המתאימים בדיוק עבורכם.

תוכלו להשתמש בכלי שפיתחנו עבורכם, BOT לאיתור מטפלים מומלצים, אותו תמצאו בתחתית כל עמוד או להשתמש במנוע החיפוש למטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים (בתפריט)

# חפשו את תו האיכות למטפלים מומלצים.

צרו קשר עכשיו להתיעצות ללא התחיבות. נשמח לעזור לכם להגיע למטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה המתאימים ביותר עבורכם

מרכז רימון חיפה - פסיכולוג מומלץ - כיצד למצוא פסיכולוגים מומלצים בחיפה
מרכז רימון חיפה – פסיכולוג מומלץ – כיצד למצוא פסיכולוגים מומלצים בחיפה – פסיכולוגית חיפה

טיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה

 • מחפשים פסיכולוג בחיפה או פסיכולוג ילדים מומחה בטיפול רגשי לילדים בחיפה והאזור או פסיכולוגים מומלצים לטיפול בבעיות זוגויות או משפחתיות? או אולי טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT מקצועי בחיפה?
 • לא יודעים איך לבחור מטפל מתאים?
 • הגעתם למקום הנכון !
 • במרכז רימון חיפה והסביבה, מגוון רחב של מטפלים ופסיכולוגים מומלצים – התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג שתקבלו מענה מקצועי מהפסיכולוגים שלנו בחיפה והסביבה.

במה פסיכולוג חיפה יכול לעזור?

פסיכולוג חיפה יכול לעזור באמצעות טיפול פסיכולוגי שהוא שירות שמטרתו לסייע ולהביא להקלה רגשית על ידי שיחה (או יצירה ומשחק בטיפול רגשי בילדים).
פסיכולוג ייכול לעזור בבעיות אישיות, בעיות עם הילדים, בעיות רגשיות ואף במצבים של משבר בזוגיות או בבעיות משפחתיות.

טיפול פסיכולוגי נעשה על ידי פסיכולוג בעל תואר שני בפסיכולוגיה. ישנן מגוון התמחויות בפסיכולוגיה, חשוב לבחור את הפסיכולוג בחיפה עם ההתמחות המתאימה ביותר לבעיה שממנה אתם סובלים. לדוגמא פסיכולוג רפואי לבעיות שקשורות למצבים רפואיים או תאונות וטראומות, פסיכולוג חינוכי, עבור ילדים שיש להם בעיות לימודיות או בעיות במגרת החינוכית, פסיכולוג קליני, עבור אנשים וילדים עם בעיות רגשיות כמו חרדה, דיכאון וכולי.
לא כל אחד יכול לעסוק בטיפול פסיכולוגי, אך עם זאת, טיפול רגשי בילדים וטיפול רגשי למבוגרים, הם שירות זהה לטיפול פסיכולוגי וההבדל היחיד הוא במקצוע הטיפולי הראשוני של המטפל.

כיצד למצוא פסיכולוגית בחיפה?

כשאתם פונים למטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה והסביבה, אתם רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוגית בחיפה, המומלצת ביותר והמקצועית ביותר.
הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם:

טיפול פסיכולוגי בחיפה יכול להיות כלי רב עוצמה לשיפור הבריאות הנפשית. אם אתם מחפשים פסיכולוגית מומלצת בחיפה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את המטפלת המתאימה לכם:

 1. התייעצו עם חברים או בני משפחה. אם אתם מכירים מישהו שעבד עם פסיכולוגית בחיפה והיה מרוצה מהטיפול, הוא יכול להמליץ לכם על המטפלת שלו.
 2. חפשו באינטרנט. ישנם אתרים רבים המציעים רשימות של פסיכולוגים מומלצים בחיפה. אתם יכולים לחפש לפי אזור מגורים, תחום התמחות ועוד.
 3. פנו לבית החולים או המרכזים הפסיכולוגים המקומיים. בדרך כלל, בתי חולים ומרכזים טיפוליים בחיפה מציעים רשימה של פסיכולוגים שעובדים איתם.
 4. התייעצו עם קופת החולים שלכם. קופות החולים מציעות לעתים קרובות רשימה של פסיכולוגים בחיפה והסביבה שעובדים איתן.

לאחר שמצאתם כמה פסיכולוגיות מומלצות בחיפה, חשוב לקבוע פגישת היכרות עם כל אחת מהן. זוהי הזדמנות שלכם לבחון את המטפלת ולראות אם היא מתאימה לכם. חשוב לשאול את המטפלת על הניסיון שלה, ההתמחות שלה, הגישה הטיפולית שלה ועוד.

חשוב לזכור שטיפול פסיכולוגי הוא תהליך אישי. מה שעובד עבור אדם אחד לא בהכרח יעבוד עבור אדם אחר. לכן חשוב למצוא פסיכולוגית חיפה שאתם מרגישים בנוח איתה ושהיא יכולה לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם.

אם אתם מתקשים למצוא פסיכולוגית מומלצת בחיפה, אתם מוזמנים לפנות לעזרה. ישנם ארגונים רבים המציעים סיוע במציאת מטפלים. אתם יכולים לפנות לשירות הפסיכולוגי של קופת החולים שלכם, לעמותת אנוש או לארגון אחר המציע סיוע נפשי.

אנו במרכז רימון שמנו לנו כמטרה לעזור לכם להגיע למטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה והסביבה, על מנת שאתם תדעו שהגעתם לידיים טובות.

סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי בחיפה

מרכז רימון הוא מרכז טיפול פסיכולוגי בחיפה המציע מגוון רחב של טיפולים פסיכולוגים. המרכז מנוהל על ידי צוות של מטפלים מוסמכים ומנוסים ומציע טיפולים פסיכולוגיים למגוון רחב של בעיות פסיכולוגיות, כולל חרדה, דיכאון, טראומה, בעיות יחסים ועוד.

המטפלים והפסיכולוגים בחיפה, המוצעים במרכז רימון מציעים טיפול פסיכולוגי ממגוון אסכולות טיפוליות, כולל טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT), טיפול דינמי, טיפול פסיכודינמי ועוד. המטפלים במרכז רימון מתאימים את הטיפול הפסיכולוגי למטופל הספציפי, בהתאם לצרכיו ולקשיים שלו.

הטיפול הפסיכולוגי בחיפה. – מרכז רימון ניתן במפגשים אישיים, זוגיים וקבוצתיים. המפגשים מתקיימים בקליניקה של הפסיכולוג בחיפה, בכרמל או בכל אזור אחר בחיפה והסביבה והם ניתנים במחירים נוחים.

אם אתם מתמודדים עם בעיה פסיכולוגית, מומלץ לפנות למרכז רימון לקבלת ייעוץ וטיפול פסיכולוגי בחיפה והסביבה. הצוות המקצועי במרכז רימון יוכל לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים בחיפה המתאימים לכם, ולשפר את בריאותכם הנפשית.

להלן מספר סוגים של טיפולים פסיכולוגיים המוצעים במרכז רימון:

 • טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (טיפול CBT בחיפה): CBT הוא סוג של טיפול פסיכולוגי המתמקד בשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות שליליים. CBT הוא אחד מהטיפולים היעילים ביותר לטיפול בחרדה, דיכאון ובעיות התנהגות.
 • טיפול דינמי: טיפול דינמי הוא סוג של טיפול פסיכולוגי המתמקד בהבנת השורשים הלא מודעים של הקשיים הרגשיים. טיפול דינמי יכול להיות יעיל לטיפול בטראומה, הפרעות אישיות ובעיות יחסים. טיפול פסיכודינמי הוא סוג של טיפול פסיכולוגי המתמקד בהבנת הקשר בין העבר של המטופל להווה שלו. טיפול פסיכודינמי יכול להיות יעיל לטיפול בדיכאון, חרדה ובעיות יחסים.
 • טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) – זהו טיפול פסיכולוגי המשלב גישות שונות כגון טיפול CBT, מיינדפולנס ועוד. זהו טיפול יעיל למגוון רחב של בעיות בינהן, ויסות רגשי, טיפול בהפרעת אישיות ועוד.

חשוב לציין שאין טיפול אחד לכל אחד, וכי הטיפול הפסיכולוגי המתאים ביותר למטופל יהיה שונה מאדם לאדם. הצוות המקצועי במרכז רימון יוכל לעזור לכם למצוא את הטיפול הפסיכולוגי המתאים לכם, ולשפר את בריאותכם הנפשית

טכניקות מפתחמוקד מרכזיסוג טיפול
הטכניקות כוללות הבניה קוגניטיבית מחודשת (זיהוי ואתגר של מחשבות שליליות) וטיפול בחשיפה (חשיפה הדרגתית למצבי פחד).מתמקד בזיהוי ושינוי דפוסי חשיבה והתנהגויות שליליות.טיפול קוגניטיבי התנהגותי (טיפול CBT)
הטכניקות כוללות אסוציאציה חופשית (דיבור חופשי על מחשבות ורגשות) וניתוח חלומות.מתמקד בחשיפת מחשבות ורגשות לא מודעים והבנה כיצד חוויות העבר משפיעות על התנהגויות נוכחיות.טיפול פסיכודינמי
הטכניקות כוללות משחק תפקידים (כדי לתרגל מיומנויות בין אישיות) וחקר דפוסים במערכות יחסים.מתמקד בשיפור היחסים הבין אישיים ותפקוד חברתי כדי לסייע בהפחתת מצוקה.טיפול בין אישי (IPT)
הטכניקות כוללות אימון במיומנויות קבוצתיות, טיפול פרטני וטיפול טלפוני. DBT מתמקד גם בקבלה ובשינוי.שילוב טכניקות CBT עם תרגול מיינדפולנס. מתמקד בפיתוח מיומנויות לוויסות רגשות, סובלנות למצוקה, קשיבות (מיינדפולנס) ויעילות באינטראקציה בין אישית.טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT)
הטכניקות כוללות מדיטציית מיינדפולנס, תרגילי מודעות לגוף ויוגה.מתמקד בפיתוח מודעות לא שיפוטית למחשבות, רגשות ותחושות ברגע הנוכחי.פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס
סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי בחיפה

טיפול CBT בחיפה והסביבה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי/טיפול CBT בחיפה הוא סוג של טיפול פסיכולוגי שנעשה על ידי פסיכולוג או פסיכותרפיסט שהתמחה בטיפול זה. זהו טיפול הנתמך במחקרים ומבוסס על ראיות ונמצא כיעיל למגוון רחב של בעיות כגון:

טיפול CBT בחיפה (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) הוא טיפול שמתמקד במחשבות ובהתנהגויות שגורמות לבעיה הרגשית. במהלך הטיפול הפסיכולוג יעזור למטופל לזהות דפוסים אלה ולחפש דרכי התמודדות יעילות יותר.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי / טיפול CBT נחשב לטיפול מאד יעיל ובדרכ’ קצר מועד, מכיוון שהגדרת הבעיה נעשית בצורה ממוקדת והטיפול מתמקד בבעיה הספיציפית במטרה להביא להקלה בצורה הכי יעילה שניתן.

מטפלי CBT מומלצים בחיפה

איך מוצאים פסיכולוג בחיפה שעוסק בטיפול CBT? נקודה ראשונה להתחיל ממנה היא לחפש מטפלי CBT בעלי הכשרה אקדמית מוכרת בתואר טיפולי, בנוסף, המטפל או הפסיכולוגים אליהם תפנו צריכים להיות בעלי ניסיון בטיפול CBT, עדיף עם ניסיון והתמחות בטיפול בבעיה הספיציפית שאתם רוצים לפתור.

מרכז רימון חיפה - פסיכולוג מומלץ - כיצד למצוא פסיכולוגים מומלצים בחיפה
מרכז רימון חיפה – פסיכולוג מומלץ – כיצד למצוא פסיכולוגים מומלצים בחיפה

טיפול פסיכולוגי לשיפור הדינמיקה הזוגית והמשפחתית

פסיכולוג המומחה בטיפול בזוגות ומשפחות, יכול לעזור בעזרת אסטרטגיות והתערבויות יעילות המסייעות לשפר מערכות יחסים בקרב זוגות ומשפחות. לעתים קרובות פניה לפסיכולוגים המתמחים בטיפול זוגי ומשפחתי, היא דרך טובה ויעילה לעבודה ולשיפור מערכות יחסים, במיוחד כאשר מתמודדים עם בעיות מתמשכות שנראות שקשה לפתור אותן לבד.

היתרונות של טיפול על ידי פסיכולוגית חיפה לזוגות ומשפחות

פסיכולוגים בחיפה המתמחים בטיפול פסיכולוגי לזוגות ומשפחות, יכולים להועיל מאוד בהתמודדות עם מגוון בעיות. להלן כמה תחומים, בהם פסיכולוג בחיפה לזוגות ומשפחות יכול להיות יעיל במיוחד:

בעיות תקשורת: זוגות ומשפחות רבים מגיעים למצבי קונפליקט כתוצאה מתקשורת לא יעילה. טיפול פסיכולוגי בחיפה יכול לספק כלים ואסטרטגיות כדי להקל על המצב ולהביא לדיאלוג פתוח ומבין יותר בין כל הצדדים המעורבים.

פתרון סכסוכים: חילוקי דעות הם חלק מכל מערכת יחסים, אבל לפעמים הם מתגברים או לא מטופלים בצורה בריאה. טיפול על ידי פסיכולוג בחיפה לזוגות ומשפחות, יכול לסייע על ידי לימוד מיומנויות פתרון קונפליקטים, מתן מרחב בטוח לשיח על הקשיים והכעסים הקיימים במערכת היחסים וטיפוח של כבוד הדדי בין הצדדים.

ניהול מתחים: הלחצים הרגילים של החיים יכולים להשפיע מאד על מערכות יחסים, ליצור מתח בתוך המשפחה או בין בני זוג. פסיכולוגית בחיפה יכולה להדריך את המשפחה או הזוג בפיתוח מנגנוני התמודדות בריאים לניהול מתחים בצורה טובה יותר.

מעברי חיים: שינויים משמעותיים בחיים, כמו לידת ילד, שינוי בקריירה או אובדן של אדם אהוב, עלולים להפריע מאד למהלך החיים ולהשפיע עמוקות על מערכות היחסים הקרובות ביותר. מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה, יכולים לתמוך בזוגות ובמשפחות בניווט ובהסתגלות במעברים אלו בצורה חלקה יותר.

מרכז רימון חיפה - פסיכולוג מומלץ - כיצד למצוא טיפול פסיכולוגי בחיפה
מרכז רימון חיפה – פסיכולוג מומלץ – כיצד למצוא טיפול פסיכולוגי בחיפה

כיצד לשכנע את השותף/חבר שלך לפנות לפסיכולוג בחיפה?

אם את/ה מאמין/ה שטיפול פסיכולוגי בחיפה יכול להועיל למערכת היחסים שלכם או למשפחתכם, חיוני לפנות אל בן הזוג בעניין זה בעדינות ובכבוד. הנה כמה הצעות כיצד לעשות זאת:

הביעו את רגשותיכם בכנות ובפתיחות: התחילו את השיחה תוך התמקדות ברגשותיכם במקום להאשים או לבקר. השתמשו בהצהרות “אני” כדי להביע את מה שאתם מרגישים ומדוע אתם מאמינים שפניה לפסיכולוג בחיפה יכולה להועיל.

הדגישו את היתרונות של טיפול פסיכולוגי: הסברו מהם היתרונות הפוטנציאליים של הטיפול וכיצד הוא יכול לשפר את מערכת היחסים שלכם. פניה למטפלים ופסיכולוגים מומלצים לטיפול בזוגיות או במשפחה, אינו רק על מנת לתקן את מה שלא בסדר, אלא גם מכוון לצמיחה והעמקה של הקשר שלכם.

שלבו אותם בתהליך: עודדו את בן/בת הזוג להיות חלק מתהליך קבלת ההחלטות, כגון חיפוש מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה או החלטה לגבי סוג הטיפול שאותו אתם מחפשים.

התייחס לחששות ופחדים: הבינו שטיפול אצל פסיכולוגית חיפה, יכול להרגיש מאיים, והרגיעו אותם, שזה בסדר להרגיש חשש. דברו על החששות שלהם והצעו להשתתף במפגשים הראשונים עם הפסיכולוג בחיפה, יחד, אם ירצו בכך (במידה ומדובר בטיפול פסיכולוגי פרטני).

סבלנות היא המפתח: זכרו שזה עשוי להיות תהליך שדורש זמן ומספר שיחות. הימנעו מללחוץ עליהם וכבדו את רגשותיהם לגבי הפניה לפסיכולוג בחיפה לקבלת טיפול.

זכרו, מטרת הטיפול הפסיכולוגי אינה רק “לתקן” משהו “שבור”. מדובר בטיפוח והשקעה במערכות יחסים, טיפוח חוסן והגברת ההבנה והאמפתיה בקרב אנשים. זהו מסלול לחיבור טוב יותר, תקשורת ואושר כללי בתוך הדינמיקה המשפחתית והזוגית.

טיפול פסיכולוגי בחיפה וטיפול CBT בחיפה במרכז רימון

אנחנו במרכז רימון שמנו לנו למטרה לעזור למטופלים למצוא את המטפל או הפסיכולוג המומלץ ביותר באזור מגוריהם.
אנחנו עובדים עם מטפלים ופסיכולוגים מומלצים חיפה והסביבה, אשר עברו את תהליך המיון הקפדני שלנו.
במהלך תהליך בחירת המטפל או הפסיכולוג למרכז רימון – חיפה, אנו מקפידים לבדוק את הרקע של כל פסיכולוג, לערוך עימו מספר ראיונות וכן לבדוק שרכש את השכלתו המקצועית במוסד מוכר וכן כי קיבל המלצות מאנשי מקצוע בכירים בתחומו.

פנו אלינו עכשיו לקביעת פגישה עם פסיכולוג בחיפה

במרכז רימון – חיפה והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

 • טיפול פסיכולוגי בחיפה
 • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים בחיפה
 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בחיפה
 • הדרכת הורים בחיפה
 • אבחון פסיכולוגי בחיפה
 • פסיכולוגית ילדים בחיפה / פסיכולוג ילדים בחיפה
 • אבחון מוכנות לכיתה א’
 • כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה, כולם בעלי תואר שני ומעלה וניסיון בתחום הטיפול בו עוסקים.
 • נשמח לעזור לכם למצוא פסיכולוג מומלץ עבורכם בחיפה והסביבה – התקשרו אלינו עכשיו


FAQ’s שאלות נפוצות על טיפול פסיכולוגי בחיפה:

1. מהו טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי, המכונה גם פסיכותרפיה או טיפול בשיחות, הוא סוג של טיפול המתמקד בסיוע לאנשים לשפר את בריאותם הנפשית ורווחתם. טיפול פסיכולוגי כרוך בעבודה עם מטפל או פסיכולוג מיומן כדי לחקור ולהתמודד עם סוגיות פסיכולוגיות שונות, כמו חרדה, דיכאון, טראומה, בעיות יחסים ועוד. מחפשים פסיכולוגית בחיפה – פנו למרכז רימון – נוכל לעזור לכם למצוא פסיכולוגית מומלצת בחיפה.

2. כיצד עובד טיפול פסיכולוגי בחיפה?

טיפול פסיכולוגי בחיפה פועל על ידי מתן סביבה בטוחה ותומכת עבור אנשים כדי לבטא את מחשבותיהם, רגשותיהם ודאגותיהם. המטפל מסייע למטופלים להגיע לתובנה לגבי רגשותיהם, התנהגויות ודפוסי המחשבה שלהם ומסייע להם בפיתוח מנגנוני התמודדות בריאים יותר ואסטרטגיות התמודדות יעילות. באמצעות מפגשים הללו, אנשים יכולים להתגבר בהדרגה על האתגרים שלהם ולשפר את רווחתם הנפשית הכללית. אם אתם מחפשים פסיכולוג מומלץ בחיפה – פנו למרכז רימון עכשיו – מתמחים בהתאמת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה והסביבה.

3. מהם הסוגים השונים של טיפול פסיכולוגי?

ישנם סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי, כולל טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (טיפול CBT), טיפול פסיכודינמי, טיפול בינאישי, טיפול התנהגותי דיאלקטי (DBT) וטיפול מבוסס-מיינדפולנס. לכל גישה יש טכניקות והתמקדות ייחודיות משלה, אך כולן שואפות לעזור לאנשים להבין ולנהל את הרגשות וההתנהגויות שלהם בצורה יעילה.

4. כמה זמן נמשך בדרך כלל טיפול פסיכולוגי?

משכו של טיפול פסיכולוגי יכול להשתנות בהתאם לצרכיו ולמטרותיו של האדם. אנשים מסוימים עשויים ליהנות מטיפול לטווח קצר, אשר בדרך כלל נמשך כ-6-12 מפגשים, בעוד שאחרים עשויים לבקש טיפול לטווח הארוך שיכול להימשך מספר חודשים או אפילו שנים. המטפל והמטופל עובדים יחד כדי לקבוע את משך הטיפול המתאים ביותר על סמך התקדמותו של האדם וצרכיו לאורך זמן.

5. האם טיפול פסיכולוגי יעיל?

כן, הוכח כי טיפול פסיכולוגי יעיל בטיפול במגוון רחב של מצבים וקשים רגשיים. מחקרים רחבים ורבים הראו כי טיפול יכול להפחית באופן משמעותי את הסימפטומים של חרדה, דיכאון והפרעות פסיכולוגיות אחרות. עם זאת, חשוב לציין כי יעילות הטיפול יכולה להשתנות בהתאם לאדם ומחויבותו לתהליך הטיפולי ותליה במגוון רחב של גורמים.

6. האם ניתן לשלב טיפול פסיכולוגי עם טיפול תרופתי?

כן, ניתן לשלב טיפול פסיכולוגי עם טיפול תרופתי, במיוחד במקרים בהם אנשים חווים תסמינים חמורים או שאובחנו עם בעיות תחום בריאות הנפש, כגון חרדה, דיכאון, OCD וכולי. במצבים אלו התערבות פרמקולוגית (תרופתית) עשויה להועיל מאד. במקרים כאלה, גישה שיתופית בין המטפל לפסיכיאטר או הרופא המטפל, יכולה להועיל במתן טיפול מקיף ויעיל יותר.

7. כיצד אוכל למצוא מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה?

מציאת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בחיפה, כרוכה בגורמים כמו כישוריהם, הניסיון שלהם, הגישה הטיפולית והתאמה אישית. לפני פניה לפסיכולוג בחיפה מומלץ לשאול את השאלות שחשוב לכם לקבל תשובה עליהן כגון ניסיונו של המטפל בתחום שתרצו לטפל בו, גישות טיפוליות שמשתמש בהן ועוד. עם זאת, לקשר האישי שנוצר בין המטפל למטופל ישנה משמעות רבה והיא חשובה להצלחת הטיפול. מומלץ לקבוע שיחה ראשונית או אף פגישה להכרות על מנת לשאול את השאלות הללו ולבחון את ההרגשה שלכם בפגישה, עד כמה נח לכם עם המטפל, כמה הרגשתם שהוא קשוב ויהיה לכם נח להפתח בפניו.

מעוניינים בהמלצה והכוונה לפסיכולוגית מומלצת בחיפה – התקשרו למרכז רימון – ייעוץ ללא התחיבות.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

טיפול זוגי בחיפה, ייעוץ זוגי בקריות. מרכז רימון - התאמת מטפלים זוגיים, מיניים ומשפחתיים בפריסה ארצית
אנחנו במרכז רימון, מאמינים שכל אדם שמחפש טיפול זוגי בחיפה זכאי לקבל טיפול ושירות איכותיים ומקצועיים, ממטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומומלצים. לכן הקמנו את מרכז רימון....
פסיכולוג ילדים מומלץ בחיפה והקריות פסיכולוגית ילדים מומלצת בחיפה והקריות, מומחים בטיפול רגשי לילדים - מרכז רימון
טיפול פסיכולוגי לילדים בחיפה מחפשים טיפול פסיכולוגי לילדים בחיפה /פסיכולוג ילדים בחיפה / פסיכולוגית ילדים מומלצת בחיפה? מעוניינים בהדרכת הורים מקצועית בחיפה? לא יודעים איך...
מרכז רימון מומחים בהדרכת הורים בחיפה
מחפשים מטפל מומלץ ל- הדרכת הורים בחיפה והקריות? רוצים לדעת שאתם פונים למטפל מקצועי, מנוסה בעל הכשרות רלוונטיות ומוכרות? הגעתם למקום הנכון ! במרכז רימון...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת