נתחיל מכמה עובדות על אורגזמה נשית

האורגזמה הנשית נמשכת בין 3-30 שניות. האישה תחווה ויברציות נרתיקיות, לעיתים גלי חום נעימים ומרטיטים בכל הגוף, התכווצות של שרירים ועיבוי מסיבי של כלי הדם בסמוך לאברי המין, לעיתים יופיעו גם גלי חום או התכווצות של שרירים בישבן או ברגליים ובסופם, הרפיה…

ישנן מספר סוגי אורגזמות

אורגזמה נרתיקית- כ-60% מהנשים מצליחות להגיע לאורגזמה שתתרחש מחדירה נרתיקית.
אורגזמה דגדגנית- כ-70% מהנשים יצליחו להגיע לאורגזמה זו בעזרת גירוי הדגדגן בלבד. הדגדגן מכיל הרבה מאד קצוות עצבים, כשהוא מגורה כלי הדם באזור מתרחבים וגורמים לאותה תחושה מענגת ונעימה.
השילוב המנצח של האורגזמה- לרוב, הוא השילוב בין אורגזמה נרתיקית לאורגזמה דגדגנית ע"י חיכוך איבר המין בעת חדירה .

זיקפה נשית-יש דבר כזה!

כאשר את מגורה, ברמה הפיזיולוגית, תועבר פקודה למוח להפריש אדרנלין וטסטוסטרון גברי אשר אחראי על החשק המיני (כן כן גם אצל נשים) החומרים הללו מגבירים את לחץ הדם וזרימת הדם לאיבר המין מה שמוביל להתרחבות של שרירי הנרתיק ורטיבות נרתיקית ובסופה האורגזמה.

אם לא הגעת אף פעם לאורגזמה, קראי את ארבעת הטיפים שעשויים לעזור לך

נשים אשר מדווחות על כך שמעולם לא הגיעו לאורגזמה לרוב כן חוו אורגזמה בחלימה כחלק משנת הREM (שלב השינה העמוקה והחלימה בזמן שינה) הרבה פעמים עצם הידיעה הזו שאת חווה אורגזמה גם בזמן חלימה שאת לא מודעת לה, עשויה לעזור לך לחוות אורגזמה גם בזמן ערות.

התמסרות ל'שלב המשחק'

אישה שתוכל להתמסר לשלב זה , לרוקן את הראש שלה מתוכן שאינו מיני, סיכוייה גדולים יותר להגיע לאורגזמה. אם בשלב הזה תחשבי על העבודה שלך, על המשימות בבית או כל דבר אחר שאת צריכה לעשות, הסיכוי להגיע לאורגזמה עלול לרדת פלאים. לכן נסי "לנקות את הראש", מיצאי את הדרכים שלך להשאיר את כל המשימות מאחוריך. לכל אחת יכולות לעזור שיטות אחרות לעשות זאת, בין אם לשקוע בהרפיה, לעשות מדיטציה, או כל פעולה מרגיעה אחרת שמתאימה לך.

נוחות

הנוחות שלך לא פחות חשובה, לכן, כל דבר שיעזור לך להרגיש בנוח כגון: הטמפרטורה בחדר, האור (מעומעם או חשוך) ריח נעים וכו' , הקפידי עליו. ידוע שלמצב רוחך והרגשתך הנינוחה, ישנה חשיבות רבה כדי להגיע לאורגזמה.

היכרות עם איבר המי שלך

אצל הנשים , בניגוד לאיבר המין הגברי שהוא חיצוני והכל שם גלוי, הנרתיק הוא פנימי, לכן ישנן נשים שלא מכירות כלל את המבנה של איבר המין שלהן. קבעי לך זמן שקט ונוח עם עצמך והתחילי לחקור ולהכיר אותו, בקצב שלך ובזמן שלך. כשתרגישי בנוח בדקי איפה נעים לך לגעת שם.

פנטזיות מיניות

בדקי אם יש לך כאלו .. ואם אין לך אז הגיע הזמן לאחת! הרשי לעצמך להפליג בדימיון לאיפה שבא לך ומה שעושה לך את זה.

מתי מומלץ לפנות לעזרה מקצועית?

כאשר ישנה בעיה רגשית או רפואית כגון חוויה טראומטית, כאבים בחדירה או מגע, דלקת או כל גורם כאב אחר, שמשפיע על קיום יחסים. לעיתים הקושי להגיע לאורגזמה עשוי להיות גם רגשי וקשור לבעיות בזוגיות או בתקשורת הזוגית. בכל אחד מהמצבים הללו מומלץ לפנות למומחה בתחום. כדאי שאיש המקצוע יהיה מתחום היעוץ הזוגי בשילוב עם ידע וניסיון בטיפול מיני.

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: טיפול מיני / ייעוץ מיני /יחסים זוגיים