טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי בנתניה

טיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה בנתניה

מהו טיפול פסיכולוגי?

טיפול רגשי / פסיכולוגי בנתניה נעשה לרוב בדיבור / שיחה והמטרה שלו היא לסייע במצבים שונים בהם רגשות, מחשבות או התנהגויות שונות גורמות למצוקה נפשית ורגשית.
טיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי ופסיכותרפיה הם שמות שונים לאותו סוג טיפול למעשה. זהו טיפול שמטרתו היא לעזור לילדים, מתבגרים, מבוגרים זוגות ומשפחות שמרגישים שיש להם בעיה או מצוקה.

המטרה של טיפול פסיכולוגי

מטרתו של טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי בנתניה היא להביא להקלה, לשפר את ההרגשה ולסייע לשפר את התפקוד היומיומי. כמו כן מטרתה של פסיכותרפיה היא לעזור לממש את היכולות ולהביא לידי ביטוי את החוזקות שישנם בכל אחד ואחת, בין אם הוא ילד/ה או מבוגר.
עם ילדים, טיפול רגשי נעשה לרוב בשילוב של דיבור עם טיפול בהבעה ויצירה או טיפול במשחקטיפול פסיכולוגי בילדים). עם נוער, הטיפול נעשה על ידי מומחה לטיפול במתבגרים.
במפגשים הילד או הנער מוזמנים לדבר על הנושאים שמטרידים אותו וגורמים למצוקה. המטפל, על פי הכיוון והניסיון הטיפולי שלו, יעזור למטופל להבין את הגורמים לבעיה ולמצוא פתרונות שונים.

מתי מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי / רגשי ב נתניה?

אנשים והורים פונים לטיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה ב נתניה עבור עצמם או עבור ילדם, מסיבות מגוונות מאד. לכל אדם שפונה לעזרה פסיכולוגית יכולה להיות סיבה שונה וייחודית לו.

ניתן לפנות לטיפול רגשי / פסיכולוגי בנתניה גם כאשר אין בעיה ברורה ודחופה, אלא על מנת לברר שאלות אישיות, לבדוק כיוונים למימוש עצמי, לחיזוק הבטחון העצמי או לחיפוש כיוון חדש בחיים.
לחילופין ניתן לפנות לטיפול פסיכולוגי גם להתיעצות ממוקדת וקצרת טווח בנושאים שונים.

צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ ב נתניה?

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הכפתור עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בנתניה:

 

 

המומחים של רימון

  הסיבות הנפוצות לפניה לטיפול פסיכולוגי הן:

  גישות שונות בטיפול פסיכולוגי / רגשי

  ישנן גישות שונות לטיפול פסיכולוגי בנתניה. כל שיטה מדגישה ומסבירה בצורה שונה את הבעיות הרגשיות / התנהגותיות של אנשים וילדים ואת מבנה ותפקוד הנפש והרגשות.
  על פי ההסבר של כל גישה המטפל יציע דרך טיפול שונה והתמקדות בדברים שונים במהלך הטיפול.

  סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי / רגשי

  המשותף לכל הגישות הוא אופן הטיפול, במבוגרים הטיפול הפסיכולוגי נערך על פי רוב באמצעות שיחה עם הפסיכולוג ובטיפול רגשי לילדים יעשה שימוש גם במשחק, אומנות, יצירה, דרמה, כתיבה או טיפול בתנועה.

   

  התאמת טיפול פסיכולוגי – מרכז רימון

  אנחנו מבינים את הקושי בבחירת מטפלת רגשית / פסיכולוג וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסטים והפסיכולוגים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר אליכם.

  התמחינו בהתאמת פסיכולוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.

  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.

  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגיות למטופלים בנתניה.

   

  צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ?

   

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

   

  כניסה למערכת