כל הכלים והשירותים למטפלים במרכז רימון

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע לפסיכולוגים ומטפלים

אז מה בעצם אנחנו מציעים לכם? על איזה כלים ושירותים אנחנו מדברים?

לצוות מרכז רימון ניסיון רב בשיווק ומכירות של שירותי טיפול, גם לאנשים פרטיים וגם לארגונים גדולים.
אנחנו מתפעלים אתר גדול וותיק שמקודם ומתוחזק 24/7 על ידי טובי המומחים בתחום, מומחי SEO (גוגל אורגני), מומחי אדוורדס, פייסבוק, יחסי ציבור, מעצבים, יועצים עסקיים ועוד.
אתם יכולים להנות מהידע והניסיון שצברנו, כבר עכשיו וללא השקעה.
הצטרפו עכשיו לצוות מטפלי המרכז וקבלו כרטיס מטפל וגישה חופשית לכל הכלים לשיווק וניהול העסק שאתם צריכים .

מה תתן לכם הרשמה לאתר?

כלים לשיווק למטפלים

חשיפה דיגיטלית– מטפלים שעובדים איתנו מקבלים חשיפה באתר שמקבל אלפי חשיפות בחודש ומאות פניות בשבוע של מטופלים פוטנציאלים.

מיתוג אישי– אפשרות לקדם את עצמכם בנושאים ספיציפים – פרסום מאמרים בתחומי התמחות שלכם באתר מקודם, מביאה את המאמר וכמובן אתכם, לקדמת הבמה האינטרנטית בגוגל בנושא שבחרתם לכתוב עליו.
מאמר שאתם כותבים ומפרסמים באתר מרכז רימון הופך את המאמר שלכם למקודם בגוגל. כך המאמר שלכם יוכל להופיע בחיפושים רלוונטים בגוגל וכמובן שהשם שלכם גם כן.

קבלת הפניות אמיתיות של מטופלים פוטנציאלים שחיפשו מומחה באזור מגוריהם – מעבר לחשיפה דיגיטלית, אנחנו מציעים להעביר אליכם פניות רלוונטיות של מטופלים פוטנציאלים, שפנו אלינו והשאירו פרטים או ביקשו שיחזרו אליהם. כלומר לא רק חשיפה ברשת שאחריה תאלצו לסמוך על המזל, אלא העברה של פניות ממשיות שמגיעות אלינו למרכז, של מטופלים פוטנציאלים ואנחנו מדברים על עשרות פניות ביום ומאות פניות בשבוע.

קידום ברשתות החברתיות– כתבתם מאמר מקצועי, הקמתם שירות ייחודי, אתם מציעים טיפול מעניין – אנחנו נשתמש ברשתות החברתיות שלנו כדי להפיץ אותם ולחשוף אתכם ואת השירות שלכם לעוד אלפי אנשים.

יחסי ציבור– כתבתם מאמר מעולה? אנחנו יכולים לעזור לכם ולחשוף אותו בתקשורת, בין אם באתרים מובילים בתחום או אפילו ברדיו או בטלויזיה. יותר מזה – נשתף אתכם באופציות שמגיעות אלינו לפרסום. פרסום באתרים מובילים או בעיתונות ובתקשורת עולה בדרכ’ אלפי שקלים לחשיפה.

מיתוג – שימוש נכון בכרטיס שלכם באתר ועצם ההשתייכות למרכז רימון והקישור שנוצר בין השם שלכם והתמונה שלכם למרכז, הופכת אתכם לממותגים בצורה נכונה יותר. אנו מחזקים את המיתוג של המרכז כל הזמן ומשקיעים בזה הרבה מאד כסף וכשאנחנו מתחזקים אז גם אתם. מטפלים שעובדים איתנו מקבלים נוכחות באתר גדול שמשדר מקצועיות ורצינות וזה מיד הופך גם אותם למכובדים, רציניים ומקצועיים.
אז נכון יש עוד דרכים לקבל חשיפה ברשת אבל אתם רוצים להיות חשופים בפלטפורמה מכובדת ומעוצבת, פלטפורמה שמדברת בשפה שלכם, שעוסקת בתחום שלכם ומכבדת אותו.

כל הכלים והשירותים במרכז רימון
כל הכלים והשירותים במרכז רימון

כלים להגדלת מספר המטופלים בקליניקה

אנחנו נמצאים כבר כמה שנים טובות בשוק הזה וזה אומר המון המון פניות והרבה מאד ניסיון שצברנו לאורך השנים.
אנחנו רוצים לשתף אתכם בידע שצברנו:
אנחנו יודעים מי פונה ומי מחפש באינטרנט את השירותים שאתם מציעים
והכי חשוב אנחנו יודעים מה חשוב למי שפונה דרך האינטרנט ואיך מומלץ לדבר איתו, מה כדאי ומה לא כדאי לעשות.
אנחנו כותבים ומפרסמים מאמרים בנושאים אלה, מאמרים מבוססי ניסיון וידע אמיתי. מאמרים שמבוססים על ההתנסות שלנו בכל השנים הללו בטיפול בלקוחות שפנו דרך האינרנט וחיפשו את סוג השירות שאתם מציעים.
ובכל הידע הזה אנחנו נשתף אתכם:
בחשיפה למאמרים מקצועיים בנושא
בכלים וטכניקות לניטור ושיפור אחוזי ההצלחה שלכם
באמצעים למעקב אחר אחוזי ההצלחה שלכם – כך שתדעו למה לצפות מעצמכם ואם אתם במקום הנכון או צריכים להשתפר ובמה.
באפשרות לקבל ייעוץ אישי ממוקד
קבלת פניות מארגונים גדולים – כגוף גדול ומקודם, אנחנו מקבלים הרבה מאד פניות של ארגונים גדולים, ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים שמעוניינים לספק שירותי טיפול שונים. אנחנו מפרסמים את הפניות האלו ומציעים אותם למטפלים שעובדים עמנו.

כלים לניהול העסק והקליניקה

ליוינו כבר עשרות מטפלים בהקמת קליניקה ובפיתוח קליניקות חדשות וקיימות – יש לנו את הכלים והידע שאתם צריכים כדי לקדם את הקליניקה שלכם.
אנחנו מציעים לכם:
יעוץ והכוונה בפתיחת קליניקה או בהרחבת קליניקה קיימת.
מאמרים וכלים שיעזרו לכם בניהול הקליניקה והפניות שמגיעות אליכם, כלים שתוכלו להשתמש בהם לפניות שתקבלו מכל מקור שהוא.
בנוסף – אנחנו עוסקים ביצירת שיתופי פעולה עם גורמים שונים שמספקים שירותים למטפלים, נשמח להציע לכם כמובן כל הטבה או גישה או הנחה לשירותים השונים שאתם משתמשים בהם.
ואם יש שירות שלא חשבנו עליו – נשמח לשמוע מה אתם צריכים על מנת לעזור לכם להשיג אותו ולקבל עבורו אף הנחה או הסדר מיוחד.

ויש לנו גם הטבות למטפלים שלנו

כמו שאמרנו, עצם היותנו גוף גדול עם מספר רב של מטפלים הופך אותנו ואת המטפלים שלנו, לגוף חזק וגדול. חברות וארגונים שונים פונים אלינו כל הזמן ומציעים לנו שירותים שונים והטבות והנחות למטפלים שלנו.
אם אתם עובדים איתנו אז אנחנו רואים בכם שותפים שלנו וכשותפים – נציע לכם כל הצעה שתגיע אלינו ונרצה לשמוע כל רעיון או בקשה שיש לכם שיכולה להיות רלוונטית לעוד מטפלים כמוכם, כמו, הנחות למוצרים, ימי עיון בהנחה ועוד הטבות או מבצעים שיכולים לעניין אתכם.

פיתוחים, חידושים ועידכונים למטפלים

אתם יודעים שהעולם שאנו חיים בו מתבסס על טכנולוגיה והטכנולוגיה כבר אמרנו, רצה קדימה.
אם אתם רוצים להשאר מעודכנים ולעמוד בקצב, אתם צריכים להתאים את עצמכם לאמצעי שיווק וחוקים חדשים בשיווק ומכירות שכל הזמן מתעדכנים.
מסובך? האמת שמאד…
אבל בשביל זה אנחנו כאן וזאת אחת המטרות שלנו – להשאר מעודכנים, לדעת מה קורה היום בעולם? מה עובד טוב ומה פחות ובהתאם לפתח אמצעים וכלים חדשניים.
אנחנו במרכז רימון, עושים כל מאמץ להשאר רלוונטים, חדשניים, להשתמש בכלים הכי עדכניים והכי טובים.
וכשאנחנו מעודכנים? גם אתם מעודכנים!
בקרוב מאד – נעבור לפלטפורמה עוד יותר חדשה ועדכנית, שתאפשר לכם בצורה הרבה יותר נוחה וקלה להשתמש בשירותים שלנו ובשירותים נוספים שהפלטפורמה החדשה תאפשר לנו לפתח.
יש לכם עוד שאלות?
אם לא ענינו עליהם בסרטון או בשאלות ובתשובות שבעמוד הקודם – מידע למטפלים.
אתם מוזמנים לשלוח אלינו הודעה ומנהל לקוחות יצור אתכם קשר בהקדם
מייל למשלוח הודעות: rimonclinic@gmail.com
נשמח לענות לכל שאלה ולראות אתכם בצוות המטפלים שלנו.

צוות מרכז רימון

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סדרת מאמרים למטפלי מרכז רימון לגבי הפניות חדשות שמגיעות דרך שיווק דיגיטלי וכיצד כדאי לעבוד מולן על מנת שתוכלו לקבוע יותר פגישות טיפוליות: (סדרת מאמרים זו מוגנת בסיסמא)

מאמרים נוספים למטפלים

מאמרים למטפלי מרכז רימון

קורונה

 

 

 

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

PDS שאלון טראומה למבוגרים
PDS+CPSS שאלון טראומה לילדים ומבוגרים   PDS  – Posttraumatic Stress Symptoms Severity Questionnaire CPSS – Child PTSD Symptom Scale PDS/CPSS, או שאלון למדידת עוצמת הסימפטומים...
SCARED - Screen for Child Anxiety Related Disorders שאלון חרדה ילדים ונוער
SCARED – Screen for Child Anxiety Related Disorders שאלון חרדה ילדים ונוער ה-SCARED, או Screen for Child Anxiety Related Disorders, הוא שאלון שנועד להעריך ולאתר...
CDI  Beck Child Depression Inventory שאלון בק לדיכאון לילדים ונוער
שאלון בק לדיכאון לילדים ונוער שאלון CDI, או Beck Child Depression Inventory, הוא שאלון קליני שנועד להעריך את נוכחותם וחומרתם של תסמיני דיכאון בקרב ילדים...
Beck Depression Inventory - BDI שאלון בק לדיכאון
שאלון בק לדיכאון – שאלון אבחון דיכאון אונליין   שאלון אבחון דיכאון אונליין אצל מבוגרים BDI Beck Depression Inventory ה-BDI, או Beck Depression Inventory, הוא...
חוק זכויות החולה - טופס ויתור סודיות
טופס ויתור סודיות – חוק זכויות החולה בישראל, הסודיות הרפואית של מטופלים מוגנת בחוקים ותקנות שונים המעניקים חשיבות מרכזית ועליונה לפרטיות וסודיות המידע הרפואי של...
הסכמה לטיפול אבחון קטין - מדוע זה חשוב? מה המשמעות של זה? מרכז רימון
טופס הסכמת הורה לטיפול או אבחון בישראל ישנו חוק הקובע כי קטין (ילד/נער מתחת לגיל 18) אינו רשאי לקבל טיפול או לעבור תהליך אבחון רפואי...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת