גלו את היתרונות של ייעוץ זוגי לפני נישואין (2023)

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: טיפול זוגי / ייעוץ זוגי

גלו את היתרונות של ייעוץ זוגי לפני נישואין וכיצד ייעוץ זוגי לפני החתונה יכול לחזק את מערכת היחסים שלכם לפני שאתם אומרים “מתחייב אני”.

מה במאמר?

I. הקדמה – ייעוץ זוגי לפני נישואין בשביל מה זה טוב?
II. מהו ייעוץ זוגי לפני החתונה?
III. היתרונות של טיפול זוגי לזוגות צעירים
IV. מציאת יועץ נישואין מוסמך בטיפול זוגי לפני נישואין
V. הסכמה הדדית על נושא הייעוץ לפני נישואין 
VI. סיכום

I. הקדמה – ייעוץ זוגי לפני נישואין בשביל מה זה טוב?

בחברה של היום, מושג הנישואין התפתח בצורה משמעותית. זוגות מודעים כעת יותר לחשיבות של בניית בסיס חזק לפני קשירת הקשר. הבנה זו הובילה לעלייה בפופולריות של ייעוץ זוגי לפני נישואין. ייעוץ זוגי לפני החתונה, המכונה גם טיפול זוגי לפני החתונה או טיפול זוגי לזוגות צעירים, הוא סוג של טיפול זוגי המסייע לזוגות להתכונן לאתגרים ולאחריות של חיי הנישואין.

מטרת ייעוץ זוגי לפני נישואין היא להעניק לזוגות את הכלים והכישורים הדרושים כדי לנווט בהצלחה את העליות והמורדות של חיי הנישואין. מטרתו לטפל בכל בעיה או דאגה פוטנציאלית שעלולה להתעורר בעתיד ולצייד זוגות בטכניקות תקשורת ופתרון בעיות יעילות. על ידי טיפול בנושאים אלו לפני הנישואין, זוגות יכולים לבסס בסיס איתן ולהגדיל את סיכוייהם לנישואים מאושרים ומספקים.

במהלך פגישות טיפול זוגי לפני נישואין, זוגות יכולים לצפות לדון במגוון רחב של נושאים, כולל סגנונות תקשורת, אסטרטגיות לפתרון סכסוכים, ניהול פיננסי וציפיות לעתיד. דיונים אלו מאפשרים לבני זוג לקבל הבנה מעמיקה יותר של הערכים, האמונות והמטרות של כל אחד מהשני, דבר שהוא חיוני לבניית מערכת יחסים חזקה ומתמשכת.

אחד היתרונות העיקריים של טיפול זוגי לזוגות צעירים הוא ההזדמנות לזוגות לזהות ולטפל בכל הדגלים האדומים הפוטנציאליים או תחומים שמדאיגים אותם לפני החתונה. ייעוץ זוגי לפני החתונה, מספק סביבה בטוחה ותומכת לזוגות להביע את הפחדים, הספקות והחרדות שלהם לגבי נישואים. על ידי טיפול בחששות אלה בשלב מוקדם, זוגות יכולים לעבוד יחד כדי למצוא פתרונות ולפתח אסטרטגיות להתגבר על כל אתגרים שעלולים להתעורר.

בנוסף, ייעוץ זוג לפני נישואים יכול לעזור לזוגות לפתח ציפיות ריאליות מהנישואין. טיפול זה מאפשר לזוגות לחקור את המטרות, הערכים והשאיפות האינדיבידואליים והמשותפים שלהם, ומבטיח שהם נמצאים באותו עמוד לפני שנכנסים למחויבות לכל החיים. בהירות והבנה אלו יכולים לסייע במניעת קונפליקטים ואי הבנות עתידיים.

לסיכום, ייעוץ זוגי לפני החתונה  מציע יתרונות רבים לזוגות השוקלים נישואין. הוא מספק פלטפורמה לתקשורת פתוחה וכנה, עוזר לזוגות לפתח מיומנויות חיוניות לנישואים מוצלחים, ומאפשר להם לטפל בכל בעיה פוטנציאלית לפני שהם הופכים לבעיות גדולות. על ידי השקעה בייעוץ זוגי לפני נישואין, זוגות יכולים להגדיל את סיכוייהם לבנות מערכת יחסים חזקה ומספקת שתעמוד במבחן הזמן.

II. מהו ייעוץ זוגי לפני החתונה?

ייעוץ זוגי לפני החתונה, המכונה גם טיפול זוגי לפני החתונה או ייעוץ זוג לזוגות צעירים, הוא סוג של טיפול שזוגות עוברים לפני הנישואין. הוא נועד לעזור לזוגות להתכונן לאתגרים ולבעיות הפוטנציאליות שעלולות להתעורר בנישואיהם. סוג זה של ייעוץ מבוצע בדרך כלל על ידי מטפלים או יועצים מורשים לנישואין ומשפחה המתמחים בעבודה עם זוגות.

המטרה העיקרית של ייעוץ זוגי לפני נישואין היא להעניק לזוגות את הכלים והכישורים הדרושים לבניית מערכת יחסים חזקה ובריאה. מטרתו לטפל בכל קונפליקטים פוטנציאליים, לשפר את התקשורת ולשפר את ההבנה בין השותפים.

פגישות ייעוץ זוגי לפני הנישואים עשויות לכסות מגוון רחב של נושאים, כולל אך לא רק:

1. תקשורת: 

תקשורת יעילה היא קריטית בכל מערכת יחסים. ייעוץ זוגי לפני החתונה עוזר לזוגות ללמוד כיצד לבטא את מחשבותיהם ורגשותיהםבצורה בונה ומכבדת. זה גם מלמד אותם כיצד להקשיב באופן פעיל לבן הזוג ולהבין את הצרכים שלהם.

2. פתרון קונפליקטים: 

כל מערכת יחסים נתקלת בקונפליקטים ובחילוקי דעות. ייעוץ זוגי לפני נישואים מצייד זוגות באסטרטגיות וטכניקות לפתרון קונפליקטיםבריא ופרודוקטיבי. זה עוזר להם ללמוד איך להתפשר, לנהל משא ומתן ולמצוא מכנה משותף.

3. ניהול פיננסי: 

כסף הוא מקור נפוץ ללחץ וקונפליקט בנישואים. ייעוץ זוגי לפני נישואין עשוי לכלול דיונים על יעדים פיננסיים, תקצוב וכיצד להתמודד עם אחריות כלכלית כזוג.

4. דינמיקה משפחתית: 

ייעוץ זוגי לפני נישואים בוחן את ההשפעה של הרקע המשפחתי והחינוך של כל אחד מבני הזוג על מערכת היחסים שלהם. זה עוזר לזוגות להבין כיצד הדינמיקה המשפחתית שלהם עשויה להשפיע על ההתנהגות והציפיות שלהם בנישואים.

5. אינטימיות והתאמה מינית: 

יעוץ זוגי לפני נישואין מספק מרחב בטוח לזוגות לדון בציפיות, רצונות ודאגות שלהם לגבי אינטימיות והתאמה מינית. זה עוזר להם ליצור תקשורת פתוחה וכנה לגבי הצרכים וההעדפות שלהם.

בסך הכל, ייעוץ זוגי לפני נישואין הוא גישה פרואקטיבית לבניית בסיס חזק לנישואים מוצלחים. היא מאפשרת לזוגות לטפל בבעיות פוטנציאליות לפני שהן הופכות לבעיות גדולות ומספקת להם את הכישורים הדרושים כדי לנווט את העליות והמורדות של חיי הזוגיות. על ידי השקעה ביעוץ זוגי לפני נישואין, זוגות יכולים להגדיל את סיכוייהם לקיים מערכת יחסים מספקת וארוכת טווח.

III. היתרונות של טיפול זוגי לזוגות צעירים

ייעוץ זוגי לפני החתונה מציע יתרונות רבים לזוגות ששוקלים למסד את הקשר הזוגי שלהם. טיפול זוגי לפני החתונה מספק סביבה בטוחה ותומכת לזוגות לחקור ולטפל בכל בעיה או דאגה פוטנציאלית לפני שהם הופכים לבעיות גדולות בעתיד. 

להלן כמה מהיתרונות המרכזיים של ייעוץ זוגי לזוגות צעירים:

1. תקשורת משופרת: 

תקשורת יעילה היא הבסיס לנישואים בריאים ומוצלחים. יעוץ זוגי לפני נישואין מסייע לזוגות לפתח מיומנויות תקשורת חיוניות, כגון הקשבה פעילה, הבעת רגשות ופתרון קונפליקטים בצורה בונה. על ידי לימוד כיצד לתקשר ביעילות, זוגות יכולים למנוע אי הבנות ולבנות בסיס חזק לעתידם המשותף.

2. פתרון קונפליקטים: 

כל מערכת יחסים חווה קונפליקטים, אבל האופן שבו זוגות מתמודדים עם קונפליקטים אלה יכול לגרום או לשבור את נישואיהם. יעוץ זוג לפני החתונה מצייד זוגות באסטרטגיות וטכניקות ליישוב סכסוכים כדי לנווט חילוקי דעותבריא ופרודוקטיבי. על ידי למידה כיצד לפתור קונפליקטים בשלב מוקדם, זוגות יכולים למנוע טינה ולבנות קשר חזק יותר.

3. זיהוי וטיפול בבעיות פוטנציאליות: 

ייעוץ זוגי לפני נישואין מספק מרחב לזוגות לדון ולטפל בכל נושא או דאגה פוטנציאליים שעלולים להתעורר במערכת היחסים ביניהם. זה יכול לכלול נושאים כמו כספים, יעדי קריירה, דינמיקה משפחתית וציפיות לעתיד. על ידי טיפול בנושאים אלו לפני הנישואין, זוגות יכולים לעבוד יחד כדי למצוא פתרונות ולהבטיח שהם נמצאים באותו עמוד.

4. חיזוק הקשר הרגשי: 

ייעוץ זוגי לפני נישואין מסייע לזוגות להעמיק את הקשר הרגשי ואת ההבנה שלהם זה את זה. באמצעות תרגילים ודיונים שונים, זוגות יכולים לחקור את הערכים, האמונות והמטרות שלהם, לטפח תחושה עמוקה יותר של אינטימיות וחיבור. הקשר הרגשי הזההוא בסיס חזק לנישואים מתמשכים ומספקים.

5. בניית בסיס חזק: 

נישואים הם מחויבות לכל החיים, וייעוץ זוגי לפני הנישואים עוזר לזוגות לבנות בסיס איתן לעתידם המשותף. על ידי התמודדות עם אתגרים פוטנציאליים ולמידת מיומנויות מערכת יחסים חיוניות, זוגות יכולים להיכנס לנישואים עם ביטחון עצמי והבנה משותפת של הצרכים והציפיות של זה.

לסיכום, טיפול זוגי לזוגות צעירים מציע יתרונות רבים לזוגות שמתכוננים להתחתן. זה עוזר לשפר את התקשורת, מלמד מיומנויות פתרון קונפליקטים, מזהה ומטפל בבעיות פוטנציאליות, מחזקהחיבור רגשי, ובונה בסיס חזק לנישואים מוצלחים. על ידי השקעה ביעוץ זוגי לפני נישואין, זוגות יכולים לארגן את עצמם לכל החיים של אהבה, הבנה ואושר.

IV. מציאת יועץ נישואין מוסמך בטיפול זוגי לפני נישואין

כאשר מדובר במציאת יועץ נישואין מוסמך ומקצועי בטיפול זוגי לפני נישואין, חשוב לעשות את המחקר ולמצוא מישהו מנוסה ובקיא בתחום הספציפי הזה. 

הנה כמה טיפים שיעזרו לך למצוא את היועץ המתאים לכם/ן ולבני/ות הזוג שלכם/ן:

1. בקשו המלצות על מטפל מומחה בטיפול זוג לפני נישואין: 

החלו בשאלת חברים, בני משפחה או אנשים מהימנים אם יש להם המלצות ליועצי נישואין. הפניות אישיות יכולות להיות דרך מצוינת למצוא מישהו שהיה יעיל בעזרה לאחרים.

2. בדקו אישורים: 

חפש יועצי נישואין מורשים עם האישורים וההסמכות המתאימות. הסמכות אלו מבטיחות לכם שהם קיבלו את ההכשרה, הניסיון וההשכלה הדרושים כדי לספק שירותי ייעוץ יעילים.

3. חפשו התמחות: 

בעוד שכל יועץ נישואין מורשה יכול לספק טיפול זוגי לפני נישואין, חפשו מישהו שמתמחה בתחום הזה, זה עשוי להיות מועיל ואפקטיבי יותר. תהיה להם הבנה מעמיקה יותר של האתגרים והדינמיקה הייחודיים שעמם מתמודדים זוגות לפני החתונה.

4. שקלו את הגישה שלהם: 

ליועצים שונים עשויים להיות גישות שונות לטיפול זוג לפני נישואין. חלקם עשויים להתמקד יותר במיומנויות תקשורת, בעוד שאחרים עשויים לשלב טכניקות מטיפול קוגניטיבי התנהגותי (טיפול CBT) או שיטות טיפוליות אחרות. שקלו איזו גישה מתחברת אליכם יותר ומצאו יועץ שמתיישר עם ההעדפות שלכם.

5. קבעו פגישת ייעוץ: 

יועצי נישואין רבים מציעים פגישת ייעוץ להכרות ראשונית בה תוכלו להיפגש איתם ולדון בצרכים ובמטרות שלכם. נצלו את ההזדמנות הזו כדי לראות אם אתם מרגישים בנוח עם היועץ ועם הגישה שלו מתאימה לציפיות שלכם.

6. סמכו על האינסטינקטים שלכם:

זה חשוב לסמוך על האינסטינקטים שלכם בעת בחירת יועץ נישואין. אם אתם מרגישים חיבור ותחושת אמון עם יועץ מסוים, זה סימן טוב שהם עשויים להתאים לכם.

זכרו, מציאת יועץ הנישואין המתאים היא חיונית להצלחת מסע הטיפול זוגי לפני נישואין שלכם. קחו את הזמן לעשות את המחקר שלכם, לשאול שאלות ולמצוא מישהו שאתם מרגישים בנוח להיפתח אליו ולעבוד איתו. עם היועץ המתאים לצידכם, ייעוץ זוגי לפני נישואין יכול להיות חוויה בעלת ערך ומשמעותית ליצירת בסיס חזק לעתידכם המשותף.

V. הסכמה הדדית על הנושא – יעוץ זוגי לפני נישואין 

הסכמה הדדית לנושא – טיפול זוגי לפני נישואין עם בן/בת הזוג יכולה להיות עניין רגיש ועדין. חשוב לגשת לשיחה באמפתיה, בהבנה ובנכונות להקשיב למחשבות ולחששות של בן הזוג. 

הנה כמה טיפים בנושא ניווט השיחה הזו ביעילות:

1. בחרו את הזמן והמקום הנכונים: 

מצאו סביבה נוחה ורגועה שבה שניכם יכולים לנהל שיחה פתוחה וכנה ללא הסחות דעת. הימנעו מלהעלות את הנושא במהלך ויכוח סוער או כאשר אחד מכם מרגיש לחוץ או מתוח.

2. הביעו את כוונותיכם: 

התחילו את השיחה בהבעת דאגה אמיתית שלכם לרווחת מערכת היחסים שלכם. אפשרו לבן/בת הזוג שלכם להבין שאתם מעריכים את מערכת היחסים שלכם ורוצים להבטיח שלשניכם יהיה בסיס חזק לפני החתונה.

3. הדגשו את היתרונות: 

שתפו את בן / בת הזוג שלכם/ן ביתרונות הפוטנציאליים של טיפול זוגי לפני נישואין. הסבירו שהוא יכול לספק מרחב בטוח להתמודד עם כל דאגה, לשפר מיומנויות תקשורת וללמוד אסטרטגיות יעילות לפתרון סכסוכים. הדגישו שזה לא סימן לחולשה או אינדיקציה שמשהו לא בסדר בזוגיות, אלא צעד יזום ופרואקטיבי לקראת בניית נישואים בריאים ומוצלחים.

4. היו פתוחים ולא שיפוטיים: 

עודדו את בן/בת הזוג שלכם לחלוק את מחשבותיו ורגשותיו לגבי טיפול זוגי לפני הנישואין. הקשיבו קשב רב ותקפו את חששותיהם מבלי לבטלם או לזלזל בהם. חשוב ליצור מרחב בטוח ולא שיפוטי שבו שניכם יכולים לבטא את עצמכם בכנות.

5. חפשו הכוונה מקצועית: 

אם בן/ת הזוג שלכם מהסס/ת או מתנגד/ת לרעיון של ייעוץ זוגי לפני נישואין, הציעו לפנות יחדיו לייעוץ של יועץ נישואין מוסמך. איש מקצוע יכול לספק פרספקטיבה אובייקטיבית ולעזור להתמודד עם כל דאגה או הסתייגות שלכם או של בן/ת הזוג שלכם.

זכרו, הגישה לנושא טיפול זוגי לפני נישואין צריכה להיות מאמץ משותף. חיוני לכבד את רגשותיו והחלטותיו של בן/בת הזוג תוך תמיכה בחשיבות ההשקעה בעתיד הזוגיות שלכם. על ידי גישה לשיחה באמפתיה ובהבנה, אתה יכול להגדיל את הסבירות שבן/ת הזוג שלכם יהיו פתוחים לרעיון של טיפול זוגי לפני נישואים ובסופו של דבר לחזק את מערכת היחסים שלכם לפני שתגידו “מתחייב אני.”

VI. סיכום

לסיכום, טיפול זוג לפני החתונה יכול להיות כלי רב ערך עבור זוגות ששוקלים להתחיב בברית נישואים. טיפולזה מאפשר לזוגות לטפל בכל בעיה או דאגה פוטנציאלית לפני שהם הופכים לבעיות גדולות בעתיד. על ידי פנייה לייעוץ זוגי לפני הנישואין, זוגות יכולים לקבל הבנה טובה יותר של הציפיות, הערכים וסגנונות התקשורת של זה, מה שיכול בסופו של דבר לחזק את מערכת היחסים ביניהם.

אחד היתרונות העיקריים של טיפול זוגי לזוגות צעירים הוא, שהוא מאפשר לזוגות לזהות ולטפל בכל הדגלים האדומים הפוטנציאליים או אזורי מריבה וחיכוך בשלב מוקדם. ייעוץ זוגי לפני החתונה, יכול לעזור למנוע אי הבנות או אי הסכמות עתידיות מלהסלים לבעיות חמורות יותר. באמצעות ייעוץ, זוגות יכולים ללמוד טכניקות תקשורת יעילות ואסטרטגיות לפתרון קונפליקטים שניתן ליישם במהלך נישואיהם.

בנוסף, ייעוץ זוגי לפני נישואין יכול לעזור לזוגות לבסס ציפיות ריאליות מנישואיהם. ייעוץ כזה מספק מרחב בטוח לזוגות לדון במטרות האישיות, החלומות והשאיפות שלהם, וכיצד  להתאים אותם עם אלו של בן/ת הזוג. יעוץ זוגי לזוגות צעירים יכול לעזור ליצור בסיס חזק לנישואים ולהבטיח ששני בני הזוג נמצאים באותו “עמוד בספר”.

מציאת יועץ נישואין מוסמך היא שלב חשוב בתהליך ייעוץ זוג לפני נישואין. חיוני לבחור יועץ המנוסה בטיפול זוגי לזוגות צעירים ובעל הבנה טובה של האתגרים הייחודיים הנלווים לטיפול זוגי לפני נישואין. זוגות יכולים לבקש המלצות מחברים, משפחה או אנשי הדת שלהם או שהם יכולים לחפש במדריכים מקוונים עבור יועצי נישואין מורשים באזורם.

הסכמה הדדית על נושא של ייעוץ זוגי לפני נישואין עם בן/ת הזוג יכול להיות נושא רגיש. חשוב לגשת לשיחה באמפתיה, בהבנה ובנכונות להקשיב לחששות של בן/ת הזוג. זה יכול להועיל להדגיש שפנייה לייעוץ אינה סימן לחולשה או שיקוף של חוזק הקשר, אלא צעד פרואקטיבי לקראת בניית נישואים חזקים ובריאים.

לסיכום, טיפול זוגי לפני נישואין יכול לספק לזוגות את הכלים והתובנות הדרושים להם על מנת לנווט את אתגרי חיי הנישואין בהצלחה.זוגות יכול לבנות בסיס איתן לנישואים ארוכי טווח ומספקים על ידי טיפול מוקדם בבעיות פוטנציאליות וביסוס תקשורת פתוחה ואפקטיבית. לכן, אם אתם שוקלים להתחתן, אולי כדאי לשקול ייעוץ זוגי לפני החתונה כדי להבטיח התחלה חזקה ובריאה למסע שלכם יחד.

ייעוץ זוגי לפני נישואין או טיפול זוגי לזוגות צעירים – מומלץ במרכז רימון

אנו במרכז רימון שמנו לנו למטרה לעזור לכם למצוא את המטפלים/ות והיועצים/ות זוגיות הטובים/ות והמתאימים/ות ביותר עבורכם. פיתחנו מגוון כלים שזוהי מטרתם. אתם מוזמנים להשתמש במנוע החיפוש החכם שלנו לאיתור מטפלים מומחים בייעוץ זוגי לפני החתונה, טיפול זוגי לזוגות צעירים או כל איש/אשת מקצוע אחר/ת שיוכלו לעזור לכם בייעוץ וטיפול זוגי או יעוץ נישואים. תוכלו גם להשאיר לנו פרטים ואנו נמצא עבורכם את המטפלת המתאימה ביותר.

בנוסף – פיתחנו כלי נוסף “תו האיכות” של מרכז רימון למטפלים. מטפלים/ות שקיבלו תו איכות זה הם/ן מטפלים/ות זוגיים/ות ויועצים/ות זוגיים/ות מומלצים/ות שעומדים/ות בסטנדרט מקצועי מחמיר וקפדני, בכך אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהגעתם למטפל/ת זוגי/ת מומלצ/ת / יועצ/ת זוגי/ת מומלצ/ת שלמדו במוסדות מוכרים, רכשו ניסיון בתחום וקיבלו המלצות מאנשי מקצוע בכירים בתחום הייעוץ וטיפול זוגי.

רשימת מטפלים/ות ויועצים/ות זוגיים/ות מומלצים/ות לפי אזור:

המומחים של רימון ב

טיפול זוגי / ייעוץ זוגי

עוד מאמרים בנושא

גלו כיצד טיפול זוגי EFT יכול לשנות את מערכת היחסים שלכם. מצאו מטפלי EFT, emotionally focused therapy. שפרו את הקשר שלכם היום.
EFT emotionally focused therapy – טיפול זוגי ממוקד רגש   גלו כיצד טיפול זוגי EFT יכול לשנות את מערכת היחסים שלכם. מצאו מטפלים מומחים ב...
החיו את מערכת היחסים שלכם/ן: טיפול זוגי גייז 2023
בשנים האחרונות, גוברת ההכרה באתגרים הייחודיים העומדים בפני זוגות גייז (הומוסקסואלים) במערכות היחסים שלהם/ן. בעוד שכל הזוגות חווים עליות ומורדות, זוגיות של גייז (זוגות להט"בים) נתקלות לעתים קרובות במכשולים נוספים המשפיעים על רווחתם וסיפוקם הכללי ממערכת היחסים. כאן נכנס לתמונה הטיפול הזוגי גייז. טיפול זוגי גייז הוא צורת טיפול מיוחדת המתמקדת בצרכים ובדינמיקה הספציפית של מערכות יחסים חד מיניות.
מטפלת זוגית / ועצת זוגית יכולה בעזרת ייעוץ זוגיות לעזור לזוגות לנווט באתגרים, לחזק את הקשר שלהם ולשפר את שביעות הרצון הכללית שלהם ממערכת היחסים
מחפשים המלצה על מטפלת זוגית מומלצת? טפלו במערכת היחסים שלכם במסגרת ייעוץ וטיפול זוגי, קבלו עצות, עזרה ותמיכה מיועצת זוגית מומלצת או מטפלת זוגית פסיכולוגית בנושא תקשורת זוגית, פתרון קונפליקטים, אינטימיות ועוד.
גלו כיצד טיפול זוגי אחרי בגידה יכול לעזור לבנות מחדש אמון ולרפא את מערכת היחסים שלכם. מצאו מטפלים מוסמכים ואסטרטגיות יעילות לטיפול בבגידה.
כשאהבה כואבת: טיפול זוגי אחרי בגידה (2023) גלו כיצד טיפול זוגי אחרי בגידה יכול לעזור לבנות מחדש אמון ולרפא את מערכת היחסים שלכם. מצאו מטפלים...
טיפול זוגי בשיטת אימגו - גישה ייחודית לטיפול בזוגות וביחידים
שיטת אימגו לטיפול זוגי היא גישה יעילה ביותר שמטרתה לשפר את הקשר והתקשורת בין בני הזוג. שיטת האמיגו משתמשת בטכניקות כמו דיאלוג ושיקוף כדי לעזור לזוגות להבין ולפתור את הבעיות שלהם.
פסיכולוג זוגי ופסיכולוג משפחתי - מה כל אחד מאנשי המקצוע עושה, מתי כדאי לפנות ואיך לבחור פסיכולוג זוגי ומשפחתי עבורכם. מומחי מרכז רימון מסבירים
אתם מחפשים יועץ זוגי מקצועי ומנוסה? אולי פסיכולוג זוגי? שפרו את מערכת היחסים שלכם עם הדרכה ותמיכה מיועץ זוגיות מומחה בתקשורת זוגית, פתרון קונפליקטים ואינטימיות....

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת