זוגיות היא עניין מורכב, הקשרים בין בני הזוג חווים עליות ומורדות לאורך החיים המשותפים וכאשר הקושי גדול מדי, טיפול זוגי מאפשר בחינה .מחודשת של הקשר, התמודדות עם הבעיות שמכבידות עליו, וביסוסו להמשך חיי זוגיות מוצלחים.

מהו טיפול זוגי בחיפה והקריות

טיפול זוגי הוא תהליך פסיכולוגי המתמקד בקשר הזוגי, ובחייהם המשותפים של בני הזוג. מטרת התהליך להתמודד עם מכשולים ובעיות, המעיבים על חיי הזוגיות, ואשר איתם בני הזוג אינם מצליחים להתמודד בכוחות עצמם. מטפל זוגי צריך להיות מטפל או פסיכולוג, בעל תואר שני במקצוע טיפולי ממוסד מוכר, והסמכה או ניסיון משמעותי בטיפול זוגי. החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלים זוגיים או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה ומקיפה בטיפול זוגי ומשפחתי. במהלך יעוץ זוגי בחיפה והקריות, בטיפולו של מטפל מוסמך ומנוסה, שני בני הזוג מתבקשים להתמודד בכנות ובאומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם, ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

מי צריך להיות נוכח בטיפול

מכיוון שמדובר במערכת זוגית, ולכל אחד מבני הזוג השפעה משמעותית על אופי הקשר ועל הצלחת הטיפול, עדיף ששני בני הזוג ייקחו חלק בתהליך יעוץ זוגי בחיפה והקריות. למרות זאת, במקרים בהם אחד מבני הזוג אינו משתף פעולה עם התהליך, ניתן לעבוד עם בן זוג אחד, על מנת לאפשר שינוי דפוסים. המפגשים יכולים לכלול את שני בני הזוג בו בזמן, או כל אחד מבני הזוג בנפרד, בהתאם לצורך, לשיטה, ולמהלך הטיפול. הילדים המשותפים, למרות היותם מושפעים עמוקות מטיב מערכת היחסים של הוריהם, אינם כלולים בטיפול זוגי בחיפה והקריות, כאשר יתרחש שינוי מיטיב במערכת היחסים הזוגית, הוא ישפיע גם על הילדים.

למי מתאים הטיפול

טיפול זוגי בחיפה והקריות מתאים לבני זוג המתגוררים בחיפה או הקריות והסביבה, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר, לבני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, לזוגות העומדים בפני נישואים, או לזוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם, ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם.

לטפל בבעיה בזמן

כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר וצובעים אותו בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את הבעיה. כאשר נוצר משבר, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לגשר עליה, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי בחיפה או כל מקום אחר בצפון. במקרה של טיפול זוגי, נכונה האמרה " אם יש ספק, אין ספק", כך שאם אתם שוקלים פנייה לטיפול זוגי, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

מרכז רימון - מומחים בטיפול זוגי ובייעוץ זוגי בחיפה ובקריות

מרכז רימון הוא מרכז ידוע ומוכר, שצבר מוניטין בקרב לקוחות וקולגות כאחד. המטפלים הזוגיים אשר עובדים עם מרכז רימון הינם מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה מטעם מוסדות אקדמים מוכרים. מגוון המטפלים מאפשר התאמה אישית של המטפל לבני הזוג, והניסיון הרב מבטיח כי תזכו לטיפול הטוב ביותר עבורכם. אם אתם מחפשים מקצועיות, מחויבות למטופל, ואמינות, מרכז רימון הוא התשובה עבורכם. לפרטים נוספים, ולקביעת פגישה התקשרו אלינו עכשיו.

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: בחיפה /טיפול זוגי / ייעוץ זוגי /יחסים זוגיים /מטפל זוגי דתי / מטפלת זוגית דתיה