טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי

טיפול זוגי וייעוץ זוגי בצפון

זוגיות היא עניין מורכב, הקשרים בין בני הזוג חווים עליות ומורדות לאורך החיים המשותפים וכאשר הקושי גדול מדי, ייעוץ זוגי בצפון מאפשר בחינה .מחודשת של הקשר, התמודדות עם הבעיות שמכבידות עליו, וביסוסו להמשך חיי זוגיות מוצלחים.

מהו ייעוץ זוגי?

טיפול זוגי הוא תהליך פסיכולוגי המתמקד בקשר הזוגי, ובחייהם המשותפים של בני הזוג. מטרת התהליך להתמודד עם מכשולים ובעיות, המעיבים על חיי הזוגיות, אשר איתם בני הזוג אינם מצליחים להתמודד בכוחות עצמם.
במהלך טיפול זוגי בצפון, בטיפולו של מטפל זוגי מוסמך ומנוסה, שני בני הזוג מתבקשים להתמודד בכנות ובאומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם, ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

מה ההבדלים בין טיפול ויעוץ?

ייעוץ זוגי הוא תהליך שמכוון לייעוץ ממוקד ולא לטיפולזוגי מתמשך. אמנם ישנם גם טיפולים זוגיים קצרי טווח, אך בגדול זהו ההבדל המרכזי.
הבדל חשוב נוסף הוא כי ייעוץ זוגי הוא מקצוע שנלמד ללא רגולוציה מסודרת ולמעשה הכשרתם של יועצים זוגיים אינה מוסדרת. לייעוץ זוגי ניתן לפנות עם קשיים מגוונים, לרוב מומלץ לפנות לייעוץ זוגי כאשר מדובר בקשיים מקומיים וממוקדים, כאשר הבעיה החלה לאחרונה ולא עם בעיה שנמשכת זמן רב וכבר הפכה לבעיה חמורה, חשוב להבין כי לא כל בעיה תוכל להפתר בתהליך ייעוצי קצר.
חשוב להקפיד על פניה לאיש מקצוע, בין אם מטפלת זוגית או יועצת זוגית, שעברו הכשרה מלאה בטיפול או ייעוץ זוגי ויש להן ניסיון טיפולי ותואר טיפולי מוכר, כבסיס.

מטפלת זוגי בצפון

מטפלת זוגית בצפון, צריכה להיות פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית או בעלת תואר שני במקצוע טיפולי ממוסד מוכר, והסמכה או ניסיון משמעותי בטיפול זוגי ומשפחתי. החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלים זוגיים בצפון או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה ומקיפה בייעוץ זוגי ומשפחתי. 

מעוניינים בהתאמת מטפלת זוגית או יועץ זוגי מומלץ בצפון?
התקשרו אלינו


טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון - מרכז רימון - פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בצפון
טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון – מרכז רימון – פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בצפון

למי מתאים ייעוץ זוגי בצפון?

טיפול זוגי יכול להתאים ולעזור לזוגות שנמצאים בקשר מתמשך, גם אם אינם נשואים, זוגות לפני נישואין, לזוגות שהקשר הזוגי שלהם במשבר או זוגות שמעוניינים לבדוק את הקשר שלהם, לשפרו או להחליט על המשכיותו. זוגות רבים פונים לטיפול זוגי לאחר בגידה או משברי אמון אחרים. גם בעיות רגשיות של אחד מבני הזוג, הם סיבה לגשת לטיפול, לדוגמא: התמכרויות, OCD, הפרעות אכילה, דיכאון ועוד.

טיפול מיני בצפון – טיפול מיני לזוגות בחיפה, בקריות ובצפון

טיפול מיני לזוגות, הוא טיפול המתמקד בבעיות מיניות המפריעות לתפקוד הזוגי של בני הזוג, כגון, בעיות בזקפה, שפיכה מוקדמת, נישואים ללא מין, כאבים בחדירה, ירידה בחשק במיני ועוד.
בטיפול מיני לזוגות בצפון, מומלץ ששניבני הזוג יקחו חלק בייעוץ המיני. גם שלב ההערכה וגם שלב הטיפול בטיפול בזוגות, צריך לקחת בחשבון את שני בני הזוג. טיפול מיני יצליח יותר כאשר הטיפול יהיה עם שני בני הזוג וכאשר בני הזוג יהיו בקשר זוגי מתמשך ורציני. 

טיפול זוגי בצפון - ייעוץ זוגי בצפון - מרכז רימון - פסיכותרפיסטים ומטפלים זוגיים מומלצים בצפון
מרכז רימון בצפון – טיפול זוגי, ייעוץ זוגי

לטפל בבעיה בזמן

כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר וצובעים אותו בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את הבעיה. כאשר נוצר משבר, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לגשר עליה, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי בחיפה או כל מקום אחר בצפון. במקרה של טיפול זוגי, נכונה האמרה ” אם יש ספק, אין ספק”, כך שאם אתם שוקלים פנייה לטיפול זוגי, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

מרכז רימון – מומחים בטיפול זוגי ובייעוץ זוגי בצפון, בחיפה ובקריות

מרכז רימון הוא מרכז ידוע ומוכר, שצבר מוניטין בקרב לקוחות וקולגות כאחד. המטפלים הזוגיים אשר עובדים עם מרכז רימון הינם מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה מטעם מוסדות אקדמים מוכרים. מגוון המטפלים מאפשר התאמה אישית של המטפל לבני הזוג, והניסיון הרב מבטיח כי תזכו לטיפול הטוב ביותר עבורכם. אם אתם מחפשים מקצועיות, מחויבות למטופל, ואמינות, מרכז רימון הוא התשובה עבורכם. לפרטים נוספים, ולקביעת פגישה פנו אלינו עכשיו.

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...
פרוייקטים שונים של מרכז רימון   למרכז רימון כיום 3 סניפים אזוריים ו 4 מרכזים על פי תחום התמחות. מטפלים המעוניינים להצטרף לאחד המרכזים או...
יעל חפץ, מחברת הספר הרגשות של איילת. בשיתוף פעולה מקצועי ייחודי עם מרכז רימון ועם מנהל המרכז, אלעד דהן, MSW, עו"ס קליני, פסיכותרפיסט, מומחה ומדריך בטיפול רגשי ובטיפול CBT בילדים, נוער ומבוגרים
סיפורה של יעל ומחקרה האישי בתחום הרגשות החל, שלא במפתיע, עם כניתסה לעולם ההורות. כמו כל הורים בעולם, גם יעל התמודדה עם קשיים ומצבים רגשיים...
הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
מרכז רימון - מומחים ביעוץ ארגוני בפריסה ארצית - יועץ ארגוני מומלץ
מהו ייעוץ ארגוני? ארגון מתפתח וצומח הוא למעשה אנשים שגדלים ומתפתחים.כדי לגרום לארגון לצמוח ולגדול, במסגרת תהליך של ייעוץ ארגוני, חשוב להכיר את התיאוריות, המודלים...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת