שי אברמוביץ'

עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רגשית, קב"נית בדימוס

שי אברמוביץ’
שי אברמוביץ'
עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רגשית, קב"נית בדימוס
התמחויות​:בעיות חברתיות, בריאות הנפש
התמחויות​:בעיות חברתיות, בריאות הנפש, דימוי עצמי / בטחון עצמי, טיפול בטראומה, לחץ וחרדה, משברי חיים
התמחויות​:בעיות חברתיות, בריאות הנפש, דימוי עצמי / בטחון עצמי, טיפול בטראומה, לחץ וחרדה, משברי חיים
שפות​: עברית

אני מאמין

" אין אדם שאין לו כוחות. כל אחד צריך לדעת מה המעיין שנותן לו כוח"- מרים פרץ. אני מאמינה שהבסיס להתמודדות אפקטיבית, שיפור במחשבות שליליות, עבודה על דימוי עצמי ירוד, מתחים, תגובות לא מסתגלות, טראומות , דימוי עצמי ירוד וקשיים נוספים, נמצא אצל כל אדם בתוכו פנימה, ומתפקידי להאיר לו את החוזקות הללו, ולגלות את המקומות אצלו, שלעתים נראים חבויים, אך מסתתרות בהם עוצמות גדולות.
אני רואה חשיבות להיות עם האדם ברגע השבר, להבין, לקבל את הרגשות שצפים ובהמשך להשתמש בחוזקות הפנימיים כדי לצמוח מהמשבר, מתוך אמונה כי  "המקום בו נמצאים הפחדים הגדולים ביותר שלך, הוא גם המקום שבו נמצאת יכולת הצמיחה הגדולה ביותר שלך"- רובין שארמה.

יחד, באמצעות טכניקות טיפוליות מבוססות ראיות, וגישה המבוססת על חמלה, אמפתיה ושיתופיות,  ניצור תכנית טיפולית אישית, המותאמת לצרכים הייחודיים שלך, נחקור את החוזקות הפנימיים שלך, ונפתח אסטרטגיות מעשיות כדי להתגבר על מכשולים וליצור חיים מספקים יותר.
זכור,  "אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק יותר ממה שאתה נראה וחכם יותר ממה שאתה חושב"—פו הדוב.

 *הטקסט נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מיועד כמובן לשני המינים!

סוגי טיפול

טיפול במתבגרים (רגשי / פסיכולוגי)טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי (למבוגרים מעל 18)טיפול קצר מועד
טיפול במתבגרים (רגשי / פסיכולוגי)טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי (למבוגרים מעל 18)טיפול קצר מועד

פרטים מקצועיים

מקצוע​: עובדת סוציאלית קלינית, מומחית בטיפול רגשי
מספר שנות ותק: 7

רקע וניסיון מקצועי

בעלת ניסיון בעבודה עם נוער בסיכון, אסירים משוחררים וחיילים בסדיר ובקבע, במסגרת תפקיד של קצינת בריאות נפש, ביחידות עורפיות וקדמיות בצה"ל, תוך מתן טיפול ממושך, התערבויות קצרות מועד בשגרה ובחירום, קיום סדנאות לאיתור סימני מצוקה ומניעת אובדנות, וכן קיום קבוצות טיפוליות.

השכלה אקדמאית והכשרות

- בוגרת לימודי עבודה סוציאלית עם התמחות בעבודה עם נוער וצעירים באוניברסיטת בן גוריון.
- שלוש שנות לימודי בריאות הנפש בתל השומר, שכללו קורס בCBT , טכניקות טיפול בפוסט טראומה, אבחון פסיכיאטרי ומאפייני הפרעות אישיות.
- תואר שני במסלול הקליני באוניברסיטה העברית בירושלים, עם התמקדות בטראומה וטיפול באירועי דחק.
 

אזור טיפול

הרצליה - רמת השרון | רעננה - כפר סבא - הוד השרון
הרצליה - רמת השרון | רעננה - כפר סבא - הוד השרון
הרצליה - רמת השרון

עיר טיפול

הוד השרוןהרצליה
הוד השרון | הרצליה
הוד השרון | הרצליה

כתובת הקליניקה

השיקמים 46, הוד השרון

פרטים נוספים

נגיש לכסאות גלגלים
קיימים שירותים ללקוחות במקום
חניה חינם
חניה קרובה

שעות פעילות

ימי א'-ד' : 09:00-17:00

שלח הודעה לשי אברמוביץ’

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

  המאמרים שלי

  לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

  ההמלצות שלי

  שי אברמוביץ' שירתה בצה"ל בתפקיד קב"נית בין השנים 2018-2022 (כולל תקופת מילואים בתנאי קבע). שי החלה את תפקידה כקב"נית בבסיס הכשרת תותחנים שם שירתה כשנתיים וחצי 2018-2020. בשנת 2020 החלה את תפקידה כקב"נית בכלא הצבאי (כלא 6) ובהמשך עם פתיחת כלא נווה צדק שאך זה הוקם, הייתה לצוות הראשון שנתן מענה ברה"ני ליחידה. שי שירתה תחת פיקודי בין השנים 2020-2022 במסגרת יחידת הכלא הצבאי, כחלק מצוות רב מקצועי בו קב"נים ופסיכיאטריים, לצד עבודה צמודה עם גורמי הרפואה בכלא. הכלא הצבאי הינו מערך יחודי בצה"ל. ביחידה משרתים חיילים וחיילות במגוון תפקידים בנוסף לאוכלוסיית הכלואים. אוכלוסיית הכלואים הינה אוכלוסייה מורכבת, אשר על פי רוב מגיעה מרקע סוציו אקונומי משמעותי, בעלי מאפיינים אישיותיים יחודיים ובעלי גורמי סיכון רבים, בכללם תחלואה נפשית. במסגרת תפקידה שי נתנה מענה מערכתי במסגרתו העבירה תכנים לאיתור סימני מצוקה, בכך הכשירה את שומרי הסף ביחידות שעליהן הייתה אמונה בתוך הכלא, זאת במקביל למענה למפקדים של אותן יחידות בכל הנוגע לתחום הברה"ן. בהיבט הפרטני שי ערכה אינטייקים, בדיקות מיון וכן טיפולים הן לאוכלוסיית הקבע המשרתת בכלא הצבאי והן לאוכלוסיית הכלואים. בנוסף לאלו שי הנחתה קבוצות חיילים וחיילות אשר היו עצמם בחזית המענה והקשר עם אוכלוסיית הכלואים, החיילים קיבלו משי מענה ראוי להערכה ולאורך זמן. במהלך עבודתה גילתה שי נאמנות למערכת ולאנשים להם נתנה מענה, כן גילתה מחוייבות ורצון עז ללמוד ולהתפתח. במהלך עבודתה סיימה את חטיבת היסוד של לימודי ברה"ן בצבא והחלה את לימודי התואר השני וגם בלימודיה ניכרה השקעה. רס"ן דברת לב, מפקדת המרפאה המרכזית לבריאות הנפש

  דברת לב

  קטעי וידאו

  כניסה למערכת