עמנואל ליברמן

פסיכולוג קליני

עמנואל ליברמן
תו איכות מטפלים מרכז רימון
עמנואל ליברמן
פסיכולוג קליני
שפות​: עברית, אנגלית

אני מאמין

סוגי טיפול

טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי (למבוגרים מעל 18)
טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי (למבוגרים מעל 18)

פרטים מקצועיים

מקצוע​: פסיכולוגית ילדים
מספר שנות ותק: 20
מספר מטופלים עד היום​: 600

רקע וניסיון מקצועי

בעל ניסיון רב בטיפול (גילאי 18 ומעלה) הן בגישה פסיכודינמית והן בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBTׂ). מטפל במגון נושאים - דימוי עצמי, ביטחון עצמי, חרדה חברתית, הפרעה טורדנית כפיתית, הפרעה פוסט טראומתית, הפרעות אכילה ונושאים נוספים. ניסיון רב בטיפול באוכלוסיה דתית וחרדית.

השכלה אקדמאית והכשרות

תואר ראשון בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה, האוניברסיטה העברית ירושלים. תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, האוניברסיטה העברית ירושלים. התמחות קלינית משרד הבריאות, בית החולים הדסה עין כרם ירושלים. בעל תואר מומחה בפסיכולוגיה קלינית.

אזור טיפול

ירושלים והסביבה
ירושלים והסביבה
ירושלים והסביבה

עיר טיפול

ירושלים
ירושלים
ירושלים

כתובת הקליניקה

זנגויל 1 ירושלים

פרטים נוספים

קיימים שירותים ללקוחות במקום
חניה חינם
קרוב לתחבורה ציבורית

שעות פעילות

א - ה

שלח הודעה לעמנואל ליברמן

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

  המאמרים שלי

  לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

  ההמלצות שלי

  14 ביולי 2020 הנדון: עמנואל ליברמן, פסיכולוג קליני, המלצה לעבודה ג.א.נ הכרותי עם עמנואל נמשכת שנים רבות. הדרכתי אותו במשך שנים באופן אינדיבידואלי וקבוצתי, הן במסגרת ציבורית בהדסה ולאחר מכן במשך שנים גם באופן פרטי. אני מוצא את עמנואל כפסיכולוג קליני מעולה, בעל יכולת להתחבר אל פציינטים מגוונים, כולל הקשים מבניהם. התערבויותיו הינן מדויקות, תורמות, ונעשות באופן שיכול להיקלט ולתרום רבות לפציינט. לעמנואל גם ידע רחב בשימוש במבחנים הפסיכודיאגנוסטיים, וכן ידע תיאורטי מקצועי רב. אני סמוך ובטוח שעמנואל יוכל לתרום לקשת עצומה של פונים. אני ממליץ בפניכם בחום שתגייסו את מר עמנואל ליברמן כפסיכולוג קליני מומחה, היכול לעבוד ולתרום רבות במסגרתכם. בברכה, פרופסור איתן בכר פסיכולוג קליני מדריך פסיכולוג ראשי, בתי החולים האוניברסיטאיים של הדסה בירושלים פרופסור חבר במחלקה לפסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים לכל מאן דבעי: המלצה לעמנואל ליברמן ירושלים 15 יולי 2020 כמדריך שלו, אני מכיר את עמנואל זה שנים רבות כפסיכולוג קליני מקצועי, מנוסה ורגיש. בפגישות הרבות שקיימנו וממשיכים לקיים גם כיום, אני התרשמתי וממשיך להתרשם ממנו הן כאדם חם בעל תכונות טיפוליות רגשיות ובינאישיות טובות והן כפסיכולוג קליני המטפל באוכלוסיות קליניות מגוונות עם דגש על העבודה הטיפולית עם אוכלוסיות חרדיות עם בעיתיות מורכבת. עמנואל הוא מטפל אינטגרטיבי עם רקע פסיכודינמי חזק. במשך השנים הוא שילב לתוך העבודה שלו עקרונות מתחום ה CBT והיום עמנואל מציע למטופליו טיפול פסיכולוגי ברמה גבוהה, כאשר הטיפול מותאם לצרכיו של המטופל ומבוסס על הניסיון הרב של עמנואל תוך היכרות עם הספרות המחקרית על פסיכותרפיה. בהדרכה שבמשך הזמן הפכה להתייעצות עמיתים, התרשמתי גם כן מיכולותיו של עמנואל ליצירת קשר טיפולי ובהבנה של תהליכי העברה והעברת נגד, שהם חשובים ביותר, גם בטיפול אינטגרטיבי. עמנואל מפגין פתיחות רבה בבדיקה עצמית ומאד פתוח למשוב. למרות (או אולי הודות) לניסיון הרב שלו, הוא סקרני ומעוניין להמשיך להתפתח, ללמוד,להעשיר ולהרחיב את הידע והניסיון המקצועי. אני מאד ממליץ על עמנואל כפסיכולוג קליני מנוסה, ובטוח שיצליח בכל מקום קליני-טיפולי שללא ספק ייהנה מהעושר הטיפולי שעמנואל יידע להעניק הן למטופליו והן לצוות אתו הוא יעבוד. בברכה ד"ר יופ מאיירס פסיכולוג קליני, מומחה ומדריך.

  פרופסור איתן בכר, ד"ר יופ מאיירס

  קטעי וידאו

  כניסה למערכת