עדי צימרמן

פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה

עדי צימרמן מומחית בטיפול רגשי לילדים, טיפול פסיכולוגי, מרכז רימון חולון ראשון לציון והסביבה
עדי צימרמן
פסיכותרפיסטית ומטפלת במוסיקה
התמחויות​:בעיות התנהגות, דימוי עצמי / בטחון עצמי
התמחויות​:בעיות התנהגות, דימוי עצמי / בטחון עצמי
התמחויות​:בעיות התנהגות, דימוי עצמי / בטחון עצמי
שפות​: עברית

אני מאמין

אני מאמינה מאד ביכולת של אנשים וילדים להתמודד טוב יותר עם אתגרים בעזרת מרחב טיפולי תומך ומלווה. כמו כן, אני מאמינה בקשר טיפולי שיכול לחולל שינויים משמעותיים ומיטיבים לאיכות חיים ולרווחה הנפשית. אני באה עם לב פתוח ורצון להתחבר לילדים, לנוער ולאנשים ולגלות יחד איתם את עולמם האישי, הייחודי והפנימי.

סוגי טיפול

טיפול רגשי לילדים

פרטים מקצועיים

מקצוע​: פסיכותרפיסטית
מספר שנות ותק: 10
מספר מטופלים עד היום​: 50

רקע וניסיון מקצועי

לאורך שנים רבות אני עובדת עם נוער וילדים שחווים קשיים התנהגותיים, חברתיים, משפחתיים ונפשיים. עבדתי בפנימייה פוסט- אשפוזית עם ילדים ונוער שהיו בעלי קשיים נפשיים, עבדתי עם ילדים ונוער שעברו טראומה של אלימות במשפחה, ועבדתי בחינוך המיוחד שנים רבות - ילדים עם לקויות למידה, קשיים התפתחותיים, או קשיים התנהגותיים. כיום עובדת בקליניקה פרטית עם מגוון קשיים: גירושין, אובדן, אלימות, חרמות, קשיים חברתיים, אובדנות, בעיות מוטוריות, אורגניות, הפרעות חשיבה ועוד.

השכלה אקדמאית והכשרות

תואר MA בתרפיה במוסיקה מאוניברסיטת בר - אילן, תעודה בפסיכותרפיה דינמית מבני - ברית "הרי ירושלים", כעת במסלול הכשרה MA בפסיכולוגיה קלינית במרכז הבינתחומי בהרצליה.

אזור טיפול

חולון - בת ים
חולון - בת ים
חולון - בת ים
חולון
חולון
חולון

כתובת הקליניקה

רחוב הרוקמים 26 חולון

פרטים נוספים

נגיש לכסאות גלגלים
נגיש לעיוורים ו/או כבדי ראיה
נגיש לחירשים ו/או כבדי שמיעה
קיימים שירותים ללקוחות במקום
חניה חינם
חניה קרובה
קרוב לתחבורה ציבורית

שעות פעילות

כל ימות השבוע

שלח הודעה לעדי צימרמן

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

  המאמרים שלי

  לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

  ההמלצות שלי

  לכל המעוניין, המלצה – עדי צימרמן עדי עובדת במקלט משנת 2008. היא החלה דרכה אצלנו כמדריכת לילה וסופי- שבוע, והחל משנת 2016 היא עובדת כמטפלת רגשית בילדים (מטפלת במוסיקה ופסיכותרפיסטית) השוהים במקלט ובדירות המעבר. בטיפולה של עדי נמצאים בכל עת 8-12 ילדים, בגילאים 5 – 15. מתוך מהלך ההכרות שלי עם עדי אני מתרשמת מהיכולת שלה ליצור קשר טיפולי עמוק ומשמעותי עם ילדים ומתבגרים אשר הגיעו למקלט מרקעים ותחומי קושי מגוונים, תוך התאמה והקשבה לצרכיהם השונים ולאתגרים שהם מזמנים לה באופן אישי ובאופן מקצועי. זאת ע"י הרחבת והתאמת הכלים המקצועיים העומדים לרשותה הן בתחום השפה הטיפולית והן בתחום דרכי ההתערבות באמצעות מוזיקה ואמנויות נוספות. עדי בולטת ביכולת שלה בשיתוף פתוח וכנה, במודעות העצמית וביכולת הרפלקציה העצמית שלה, תוך גילוי מוטיבציה גבוהה, מחוייבות והשקעה להתפתחות מקצועית, ולקבלת כלים מקצועיים שיגדלו אותה כמטפלת. בישיבות הצוות המקצועיות ובשיחות הפרטניות אתה, אני מתרשמת מאד מהתובנות שהיא מעלה ומיכולת ההעמקה שלה בכל עת בו נדון ילד הנמצא בטיפולה או משפחה אשר אחד מילדיה מטופל על ידה. היא חושבת את מטופליה ומסורה להם בכל היבט, ומצליחה ליצור קשרים חמים המבוססים על אמון ודאגה עם הנשים והילדים. לעדי נוכחות משמעותית בצוות. היא משכילה לטוות קשרים מקצועיים מפרים אשר מקדמים את עבודתה. נמצאת בקשר רציף עם העובדות - הסוציאליות של המשפחות ומביעה אחריות לאיכות חייהם של מטופליה. עדי בחרה להעמיק בהבנת תהליכי הנפש של מטופליה ופנתה לקורס התלת שנתי בפסיכותרפיה לילדים ונוער בגישה פסיכואנליטית במוסד בני - ברית. ראיתי בזאת המשך התפתחות מקצועית אשר עולה בקנה אחד עם החתירה של עדי למקצועיות כפי שבאה לידי ביטוי בעבודתה הטיפולית. עדי קיבלה הדרכה פרטנית על הטיפולים מפסיכואנליטיקאי בשם הלל וייס וכן הדרכה קבוצתית בפסיכותרפיה במקלט ע"י הגב' ורדה קלינגהופר, ששימשה כפסיכולוגית הראשית של מוסד בני - ברית. שני המדריכים מציינים כי בהדרכות אלו עדי הביאה עצמה בנכונותה, ביכולותיה ותשוקתה להעמיק את הבנתה בנפשם של מטופליה, העלתה דילמות וידעה להקשיב למטופליה וכן לקולות ולתחושות שעלו מתוכה. חשוב לציין, כי ילדים אשר מגיעים למקלט, הינם ילדים עם מורכבויות רבות ומגוון קשיים אשר חוו טראומות שונות לאורך חייהם. העבודה עימם בשלב קריטי זה של הגעתם למקלט, הינה מורכבת ומשמעותית להמשך גדילתם והתפתחותם הנפשית. שמחתי לשמוע מעדי על כוונתה להמשיך ולהתפתח בתחום הפסיכולוגיה הקלינית ואני בטוחה שהיא תתרום לאווירה הלימודית מתוקף יכולותיה להעמיק ומסקרנותה. בברכה, מירי בנשלום – דור מנהלת המקלט

  מירי בן שלום - מנהלת מקלט אישה לאישה

  קטעי וידאו

  כניסה למערכת