עדית מרגלית

מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי

עדית מרגלית
עדית מרגלית
מטפלת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי
שפות​: עברית

אני מאמין

את דרכי המקצועית התחלתי כיועצת חינוכית בבתי ספר יסודיים וחטיבת ביניים. לפני 16 שנה בחרתי לעבוד עם מבוגרים, למדתי והוסמכתי כמטפלת ומדריכה בטפול זוגי ומשפחתי. אני מטפלת לפי השיטה הנרטיבית המאמינה ביכולתו של האדם להרחיב את ספור חייו, לעבור ממצב של תקיעות לחיים מרובי סיפורים. אני אוהבת אנשים, מאמינה שהאדם יודע מה רוצה, מה נכון לו. בפגישה הטיפולית אני עבורו. מאמינה בשקיפות של המטופל ושל המטפל. בחדר הטיפול אני פוגשת זוגות טרם נישואים לעבודה על תאום צפיות, יחסים עם משפחות המוצא, זוגות שמרגישים שחיקה בזוגיות ורוצים לשדרג אותה, זוגות בפרק ב', זוגות המתמודדים עם משבר כמו בגידה, פרידה, מחלה, שונות בגישת חינוך הילדים , וכן יחידים שמחפשים זוגיות

סוגי טיפול

פרטים מקצועיים

מקצוע​: מטפלת זוגית ומשפחתית, מדריך / מדריכה בטיפול זוגי ומשפחתי
מספר שנות ותק: 21

רקע וניסיון מקצועי

יועצת חינוכית- 17 שנה בבתי ספר יסודיים וחטיבת ביניים. מטפלת זוגית ומשפחתית בתהליך ההכשרה המקצועית בתחנות לטיפול זוגי ומשפחתי של הרווחה. מדריכה במכון "ברקאי" ובמכון "בינינו" בתהליך ההסמכה כמדריכה. מזה כ- 14 שנה עובדת כמטפלת בקליניקה בביתי.

השכלה אקדמאית והכשרות

תואר ראשון ושני- יעוץ חינוכי, אוניברסיטת בר אילן לימודי טפול משפחתי- מכון ברקאי מוסמכת האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי כמטפלת וכמדריכה. מוסמכת "יציאה להרפתקת האינטימיות" ו"אומנות הקשר המיני" - הדי ויומי שלייפר מוסמכת בתכנית "כישורי חיים".

אזור טיפול

עיר טיפול

כתובת הקליניקה

ביטרמן מרדכי 5 פתח תקוה

פרטים נוספים

מטפל/ת בבית המטופל/ת
נגיש לעיוורים ו/או כבדי ראיה
נגיש לחירשים ו/או כבדי שמיעה
קיימים שירותים ללקוחות במקום
חניה חינם
חניה קרובה

שעות פעילות

בתאום אישי

שלח הודעה לעדית מרגלית

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

    המאמרים שלי

    לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

    ההמלצות שלי

    קטעי וידאו

    כניסה למערכת