הדס יקותיאלי

עו"ס קלינית פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית

הדס יקותיאלי, מומחית בטיפול רגשי , טיפול קוגניטיבי התנהגותי ופסיכותרפיה במרכז רימון תל אביב
הדס יקותיאלי
עו"ס קלינית פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית
שפות​: עברית, אנגלית

אני מאמין

כל אדם מתמודד בתקופת זמן כזו או אחרת עם מצוקה רגשית וקושי להתמודד עם מצבי חיים שונים. לעיתים אנו מרגישים שאיננו יכולים לפתור ולהתמודד לבד ולכן במצבים כאלו מומלץ לפנות לטיפול שיסייע לנו לצמוח מתוך הקושי והמשבר. בתקופות כאלו קיים הצורך בקשר עם אדם אובייקטיבי שילווה אותנו מתוך אמפתיה, הקשבה, קבלה והכלה. אדם שיבין אותנו ויקבל אותנו בדיוק כפי שאנחנו ללא שיפוטיות ובאופן זה יוכל לסייע לנו להתמודד באופן טוב יותר עם מורכבות החיים ולהמשיך הלאה בכוחות עצמנו. אני מאמינה כי כל אדם הוא עולם ומלואו וכי לכל אדם האופן בו הוא חושב, מרגיש, מאמין ומתנהג הייחודיים לו. על כן, אני מאמינה כי מהות הטיפול היא הקשר שנרקם ביני לבין מטופליי וכי הצלחת הטיפול טמונה ביכולת שלי ושל המטופל ליצור באופן כנה ופתוח מרחב יצירתי וחוקר. הגישה הטיפולית שלי מושרשת בטיפול הפסיכודינמי במטרה לחקירה והיכרות עמוקה וכנה של המטופל עם עולמו הפנימי. טיפול פסיכודינמי הינו מפגש אינטימי בין המטפל למטופל, בו יוכל המטופל להביע את רגשותיו ומחשבותיו בסביבה תומכת ובטוחה שבה יוכל להיות קשוב לעצמו. הטיפול נעשה באמצעות שיחות אישיות ודיסקרטיות ביום ושעה קבועים, אשר מעניקות למטופל הזדמנות לחשוף את מחשבותיו ורגשותיו בפניי אדם אחר, אובייקטיבי ומקצועי. טיפול פסיכודינמי הינו גישה מוכוונת תובנה, התומכת בהבנה עמוקה יותר של המטופל על עצמו ועל הסובבים אותו. זהו מחקר משותף ופעיל, שמטרתו לחשוף דפוסים ותבניות של מחשבות, התנהגויות ויחסים שנוצרו בשלבים מוקדמים יותר של חיינו אשר לחלקם אנו לא מודעים כלל ואולי כבר לא מתאימים או לא משרתים אותנו בצורה אופטימלית. בהתערבות הטיפולית שלי אני משלבת טכניקות טיפוליות של nlp, cbt ו act המסייעות להטמיע שינויים רצויים. אני מאמינה בעבודה טיפולית משותפת המזמינה מרחב אינטימי אמפתי ומוגן וכן סקרן ויצירתי על מנת לזהות את מטרות הטיפול ולצעוד יחד לקראת ההתפתחות והשינוי להם אנו מייחלים. מסגרת הטיפול (משכו ומיקודו) נקבעת יחד עם המטופל ובהתאם לצרכיו, ויכולה להשתנות בהתאם לצורך. תכיפות המפגשים מותאמת למטרת הטיפול ונעה בין פגישה בשבוע למספר פעמים בשבוע.

סוגי טיפול

פרטים מקצועיים

מקצוע​: פסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית קלינית
מספר מטופלים עד היום​: 100

רקע וניסיון מקצועי

אני עובדת סוציאלית קלינית, בעלת קליניקה פרטית בתל אביב. את ניסיוני, בתחום האבחון והטיפול הנפשי רכשתי במסגרת עבודתי עם מטופליי בקליניקה ובמסגרות ציבוריות בהן טיפלתי. את הכשרתי המקצועית רכשתי באוניברסיטאות ובתי ספר לעבודה סוציאלית קלינית ופסיכותרפיה פסיכודינאמית. הוכשרתי בגישות מגוונות אשר משלבות טיפול פסיכודינמי פסיכואנליטי, טיפולי NLP, CBT ו ACT, טיפול מוטיבציוני, טיפול מערכתי, טיפול קבוצתי והדרכת הורים. גישות אלו מכוונות לעבודה אינטנסיבית וממוקדת או תמיכתית הוליסטית, קצרת מועד או ארוכה. על כן יש לי אפשרות להציע טיפול אשר מותאם באופן ייחודי לצרכי המטופל, לקשיים עימם הוא מתמודד ולהתפתחות וצמיחה לה הוא מייחל. במסגר עבודתי בקליניקה אני מטפלת במתבגרים, צעירים ומבוגרים המתמודדים עם התמכרויות, חרדה, דיכאון, טראומה, ocd, קשיי הסתגלות ומשברי חיים, דימוי עצמי וערך עצמי נמוך, קשיים ביחסים בין אישיים וכן קשיים במערכות יחסים זוגיות.

השכלה אקדמאית והכשרות

לימודי פסיכותרפיה פסיכודינמית ופסיכותרפיה פסיכודינמית מתמקדת, בית הספר ליישומים קליניים תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית MA , אוניברסיטת בר אילן תואר ראשון בעבודה סוציאלית BA, המכללה האקדמית תל – חי קורס הנחיית קבוצות, אוניברסיטת בר אילן תעודת הכשרה מאסטר מטפלת NLP , אוניברסיטת בר - אילן קורס עקרונות השיטה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) , המכללה האקדמית תל – חי קורס פגיעות מיניות, שירות פסיכולוגי חינוכי, תל אביב השתלמות בהגירה ובמעבר בין תרבותי של מבקשי מקלט, ביה"ס המרכזי להכשרת עובדים לשירותי הרווחה.

אזור טיפול

עיר טיפול

כתובת הקליניקה

אנגל 5 תל אביב

פרטים נוספים

קרוב לתחבורה ציבורית

שעות פעילות

א' - ה'

שלח הודעה להדס יקותיאלי

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

    המאמרים שלי

    לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

    ההמלצות שלי

    קטעי וידאו

    כניסה למערכת