תקנון האתר

תנאי שימוש

אודות האתר
ברוכים הבאים למרכז רימון – מרכז מומחים לטיפול בילד ובמשפחה (להלן: “האתר” ו/או “מרכז רימון). האתר מנוהל ומופעל על-ידי אלעד דהן – רימון – מרכז מומחים לטיפול בילד ובמשפחה” ת.ד 1, קיבוץ המעפיל.  079-5800085.
מרכז רימון מספק שירותים פסיכולוגים באמצעות מטפלים מומחים ופסיכולוגים הקשורים עימו בהסכמי שיתוף פעולה.
מטרת האתר לספק מידע מקצועי לקהל הרחב וכן לעזור לגולשים בו לאתר מטפלים מומחים ומנוסים המתאימים לספק מענה לבעיותיהם.
מרכז רימון משתף פעולה עם מטפלים מומחים ומוסמכים ברחבי הארץ. כל המטפלים קשורים למרכז רימון במסגרת הסכם שיתוף פעולה. המטפלים המופיעים באתר, נבדקו ונמצאו מתאימים, ראויים ובעלי הסמכות מתאימות לספק את השירותים המוצעים על ידם. למרכז רימון קריטריונים מחמירים לאישור מטפל על מנת שיופיע באתר.
כל פניה המתקבלת במרכז רימון עוברת תהליך הערכה ראשוני במטרה להתאים את השירות המתאים המומלץ לך על פי סוג הבעיה שהצגת ועל פי אזור גאוגרפי.
לאחר תהליך הערכה זה, פרטיך מועברים למטפל המתאים או למספר מטפלים מתאימים, עפ”י הקריטריונים שנמסרו בעת הפניה. המטפל או המטפלים, יצרו עמך קשר ויספקו הסברים מקצועיים ומקיפים בנוגע לסוג השירות וכן יוכלו לענות על שאלות מקצועיות.
במידת הצורך תקבע פגישה עם המטפל שתבחר לצורך ביצוע תהליך הערכה נרחב יותר והמשך עבודה משותפת.
לאחר העברת הפניה למטפל/ים, האחריות לטיב השירות הינה של המטפל בלבד. למרכז רימון אין אחריות על טיב השירות המסופק. עם זאת במידה ועולה חוסר התאמה, נשמח לעזור ולהפנות למטפל מתאים אחר.
מרכז רימון דואג מעת לעת להעשיר את המטפלים, לתת להם כלים מקצועיים ועוד. המרכז מקפיד לשמור על סטנדרט מקצועי נאות ומקובל בתחום.
תוכל לבחור את המטפל מתוך רשימת המטפלים המוצעים או להענות להצעת מרכז רימון למטפל/ים המתאימים לבעיה שהציג בעת הפניה.
במידת האפשר יוכל מרכז רימון להציע מגוון אנשי מקצוע מתאימים.
צוות המרכז מאחל לכם הצלחה בתהליך הטיפולי

השימוש באתר
בכל מקום באתר זה בו נעשה שימוש בביטוי “תנאי שימוש” הכוונה גם ל”תקנון” ולהפך.
השימוש באתר ובכלל זה בתכנים הכלולים בו ובשירותים השונים הפועלים בו מעיד על הסכמתך לתנאים אלה, ולכן הנך מתבקש לקרוא אותם. באתר תמצא תכנים שהשימוש בהם כפוף, בנוסף לתנאי שימוש כלליים אלה, גם להסכם מקוון המתייחס אליהם באופן מיוחד.
האתר מוגן בזכויות יוצרים של מרכז רימון ו/או אלעד דהן. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.
תנאים אלה חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו”ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
המונח “תוכן”, או “תכנים” כולל מידע מכל מין וסוג, לרבות כל תוכן מילולי, חזותי, קולי, אור-קולי (audio-visual), או כל שילוב שלהם וכן עיצובם, עיבודם, עריכתם, הפצתם ודרך הצגתם.

הנך רשאי להשתמש בתכנים באתר בהתאם לכללים המפורטים להלן. אין להשתמש בתכנים באתר באופן אחר, אלא אם כן קיבלת את הסכמתם המפורשת, מראש ובכתב של אלעד דהן ו/או מרכז רימון ובכפוף לתנאי ההסכמה (אם תינתן):
אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.
אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מ-האתר.

הזמנת שירותים מוצרים וטיפולים – תשלום ואספקת מוצרים

הרכישה באתר מותרת רק למי שמלאו לו 18 ומעלה.
המחירים באתר כוללים מע”מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.
המחירים אינם כוללים משלוח – פרטי משלוח ועלויות משלוח על פי בחירת הלקוח כמפורט בתהליך ההזמנה.
גולשי האתר יהיו זכאים לעתים למבצעים והטבות כפי שיפורסם מעת לעת.
מובהר כי באתר מפורטים הפרטים הבאים: “מחיר”- המחיר הרגיל של הטיפול המוצר או השירות ללא הנחה, “מחיר באתר”- המחיר המוצע לאחר ההנחות הניתנות באתר.
כל רכישה באתר תיעשה באמצעות תשלום בכרטיס אשראי רגיל בלבד. לא יתקבל תשלום בכל אמצעי תשלום אחר, אולם ניתן ליצור קשר ישירות עמנו לצורך תשלום באופן ישיר שלא באמצעות האתר.

הזמנה מהאתר
בסיום ביצוע ההזמנה, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע אשר יהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי מרכז רימון. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי.
הזמנה המבוצעת באמצעות אתר האינטרנט תחויב ותישלח לאחר איסוף המוצרים והכנתם למשלוח ללקוח. במקרים שבהם לא ניתן לספק מוצר מסוים יישלחו המוצרים הקיימים והלקוח לא יחויב בתשלום על המוצר שלא ניתן לספקו. ניתן להתעדכן בסטטוס ההזמנה באמצעות דוא”ל __ info@rimonclinic.com ___ או באמצעות פניה דרך האתר
זמן האספקה של ההזמנה ועלותה (בהתאם לבחירת הלקוח) הינם על פי מועדי שירות המשלוחים בהתאם לבחירת הלקוח, ולא ניתן להתחייב למועדים מדוייקים או להבטיח את איכות השירות של חברת המשלוחים.
מרכז רימון עושה את מירב המאמצים על מנת שמוצריו יסופקו מהר ככל הניתן מרגע אישור ההזמנה. בכל מקרה ומכל סיבה שהיא מרכז רימון אינו מתחייב על זמן הגעת המשלוח ליעדו מרגע ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת, בכל מקרה של תקלה באספקת המוצרים הנכם מוזמנים לפנות אל מרכז רימון ואנו נעשה כל דבר שבכוחנו כדי לזרז את זמן המשלוח
יודגש כי ככל שיפורסמו באתר מבצעים, מבצעים אלו עשוים להשתנות מעת לעת, ובכל מקרה אין כפל מבצעים והנחות.

הזמנה ממטפל
מרכז רימון אינו אחראי להזמנות אשר בוצעו אצל מטפלים הרשומים באתר אף אם פרסמו את המוצרים באתר עצמו, וגם אם התשלום עבורה בוצע במסגרת האתר. ככל שתפנה לאתר ותעלה קושי בביצוע הזמנה או בקבלת המוצרים מאת אחד המטפלים הרשומים באתר, יפנה מרכז רימון לאותו מטפל ויוודא כי המטפל מטפל בתלונה. מרכז רימון אינו אחראי לטיפול בתלונה או לתוצאת הטיפול.

פרופילים ותכנים של גולשים באתר
משתמשים מסוימים באתר רשאים להקים באתר פרופיל ולהעלות בו תכנים בהתאם להנחיות האתר.
שירותים מסוימים באתר טעונים גם הם הרשמה, שבמסגרתה תתבקש למסור מידע אישי, ו/או יהיו כפופים לתנאים נוספים שאינם מפורטים בתנאי שימוש אלו ויוסדרו בהסכם פרטני.
לתשומת ליבך, על פי שיקול דעתו, רשאי מרכז רימון להשעות משתמש מהאתר או לאסור עליו את השימוש באתר או חלק משירותיו, במידה ויתברר כי הפרטים אותם מסר המשתמש אינם נכונים.
עם הרשמתך לאתר תתבקש לבחור שם משתמש אשר ישרת אותך בכל פעולה שתרצה לבצע באתר, וכן סיסמה המתאימה לשם המשתמש.
הנך מתבקש לשמור בסוד את הסיסמה שבחרת ולא לגלותה או להעבירה לאף אחד אחר.
בשל סיבות שונות אנחנו ממליצים לך – ככל שבאותו המחשב משתמשים אנשים נוספים – אנא הקפד על יציאה מסודרת לאחר כל שימוש באתר, וכן על ביטול אפשרות זיכרון סיסמה.
כל תוכן שגולשים העלו ו/או יעלו לאתר (לרבות בכל אחד מהשירותים המוצעים באתר), ובכלל זה (בין היתר) מילים, תמונות, וידאו, תכני שמע (קול), תוכנה, שילוב של וידיאו ותכני שמע, עיצוב, דף אינטרנט אישי (כהגדרתו להלן), פרסומות, תכני כרטיסי עסקים (כהגדרתם להלן), דירוגי וחוות דעת מטפלים או כל חומר אחר (“תכני גולש” או “תוכן שגולש מעלה לאתר” וכדומה), הינו בבעלות ובאחריות בלעדית של הגולש שהעלה אותו ו/או רכש אותו ממרכז רימון ו/או מסר אותו למרכז רימון לצורך העלאה לאתר.

כל זכות (ככל שקיימת) בתכני גולש (בין היתר זכויות קניין רוחני מכל סוג שהוא), שייכת לגולש שהעלה את התוכן לאתר, אלא אם נאמר אחרת בהסכם פרטני בין הגולש לבין הנהלת האתר.

יחד עם זאת, כשאתה מעלה תוכן לאתר, אתה נותן בכך הסכמה כי כל עוד האתר פעיל ייעשה שימוש בתכנים, כפי שנפרט להלן, בלא שהשימוש יזכה אותך בתשלום, ולא יהיה בשימוש זה משום הפרה של תקנון זה ו/או עבירה על חוק זכות יוצרים או על כל חוק אחר.

מרכז רימון רשאי לעשות כל שימוש בתכני הגולשים כמתואר במסמך זה, לרבות השימושים הבאים:

מרכז רימון רשאי להציג את תכני הגולשים באתר ובאתרים עמם הוא מצוי בשיתוף פעולה.

מרכז רימון רשאי לבצע בתכנים כל פעולה טכנית הנדרשת לצורך מימוש מטרות האתר, הפעלת האתר, הצגת התכנים באתר ולצורך מימוש ההרשאות המפורטות בסעיף זה (לרבות בין היתר הקלטה, העתקה, אחסון, המרה ושידור).

מרכז רימון רשאי לעשות שימוש בתכני הגולש לצורך יחסי ציבור.

הנך רשאי להעלות לאתר כל תוכן, ובלבד שהוא עומד בתנאים הקבועים בתקנון זה. בהמשך תקנון זה נפרט סוגים שונים של תכנים והתבטאויות שאינך רשאי לפרסם באתר. הרשימה האמורה איננה רשימה סגורה ויתווספו אליה מעת לעת תכנים והתבטאויות שמרכז רימון יהיה סבור שיש למנוע פרסומם באתר. יש לראות ברשימה זו ככוללת גם תכנים והתבטאויות האסורים על פי כל דין, גם אם לא צוינו בתקנון זה במפורש. זכרו כי אינכם רשאים להעלות לאתר כל תוכן אשר אינו עומד בדרישות הדין ו/או התקנון ו/או פוגע בזכות של צד שלישי כלשהו.

כאמור בתקנון זה, למרכז רימון הזכות להסיר תכני גולשים מהאתר או לחסום השתתפות של משתמש באתר. אחריותם של הגולשים לתכנים, תחול בין אם מרכז רימון ניצל זכות זאת ובין אם לא ניצלה.

מחיקת תכני גולשים
מרכז רימון רשאי (אך אינו חייב) להסיר, למחוק או לא להרשות פרסום של תכנים באתר, על פי שיקול דעתו הבלעדי. מרכז רימון לא יהיה חייב לעדכן אותך קודם להסרת או מחיקת התכנים ולא יהיה חייב במתן הסבר לסיבה להסרת התכנים.

מבלי לגרוע מהאמור, היה ויובא לידיעת מרכז רימון מידע אודות תוכן שהועלה לאתר על ידי גולש, ואשר מהווה הפרה של כל דין, פוגע באופן כלשהו בצד שלישי או מפר הוראה מתקנון זה, מרכז רימון יהיה רשאי להסיר או למחוק את התוכן או לחסום אותו לצפייה, לפי שיקול דעתו הבלעדי. מרכז רימון ו/או אלעד דהן מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתר, תוך השתתפות פעילה שלך ושל יתר משתמשי האתר בו. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפניך להתבטא באתר, רשאי מרכז רימון ו/או אלעד דהן לבדוק את התכנים, למנוע את פרסומם או למחוק אותם.

אין לפרסם באתר או בדף הפייסבוק
כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן – לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;
סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;
כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב או בעל אופי טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;
פרטי קשר של משתמשי האתר, משתמש פרטי או מטפל באתר, לרבות כתובת דוא”ל או מספר טלפון פרטי.
כל משתמש רשאי לפרסם חוות דעת על המטפלים באתר. מטפל אשר תפורסם בעניינו חוות דעת יקבל הודעה על כך, ותהיה לו הזכות להגיב לחוות הדעת שקיבל. כאמור, מרכז רימון שומר לעצמו את הזכות למחוק תכנים לפי שיקול דעתו.

הרחבת ידע
לעיתים יתפרסמו באתר קישורים (‘לינקים’) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט. מרבית התכנים אינם מתפרסמים על ידי מרכז רימון ו/או אלעד דהן , או מטעמם ומרכז רימון ו/או אלעד דהן אינם שולטים או מפקחים עליהם, אינם אחראים לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן אינם מתחייבים כי הקישורים (‘לינקים’) שיימצאו באתר יהיו תקינים. ובנוסף מרכז רימון ו/או אלעד דהן רשאים להסיר מ-האתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתם המוחלט.

מדיניות פרטיות
מדיניות זו נכנסת לתוקף ברגע כניסתך לאתר.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן מכבדים את פרטיותך באתר. מדיניות הפרטיות העדכנית של האתר והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.
אנו מתחייבים שלא להעביר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, או כל פרט מזהה אחר, לצד שלישי, במידה ותירשם לשירותים המוצעים באתר, למעט מטפלי האתר אשר בקשת את שירותיהם.
באתר מופיעים תכנים הכוללים קישורים לאתרי אינטרנט המופעלים על ידי צד שלישי, שלפיכך אינם פועלים לפי מדיניות פרטיות זו. כאשר אתה מתחבר לאתרי אינטרנט אחרים, הצהרת פרטיות זו וכלליה אינם חלים יותר.
בעת השימוש שלך באתר, יאסוף מרכז רימון מידע על נוהגיך באתר, לרבות תוכן שיצרת או טענת לאתר, מידע שקראת, העמודים שבהם צפית, השירותים והטיפולים שעניינו אותך, מקום המחשב ונתוני כתובת האינטרנט (IP address) שבאמצעותם ניגשת לאתרך ועוד. בנוסף, מרכז רימון ו/או אלעד דהן רשאית לאסוף ולהסתייע בשירותיהם של צדדים שלישיים כדי לאסוף ולנתח מידע אנונימי, סטטיסטי, או מצרפי (אגרגטיבי) בקשר עם שימושך באתר, לרבות מידע שנוגע לפרטיך ולפעילותך באתר.

הפרטים שתמסור והפרטים שייאספו לגבי נוהגיך במהלך השימוש שלך באתר, יישמרו ברישומי מרכז רימון ו/או אלעד דהן ויעשה בהם שימוש בהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין – וכן למטרות המפורטות להלן:
• כדי לאפשר לך להשתמש בשירותים באתר;
• כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים באתר וציפיותיהם ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים. המידע שישמש את מרכז רימון לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אותך אישית;
• כדי לשלוח אליך מדי פעם עלון מידע מקוון בדבר שירותיו ותכניו של האתר, כמו גם מידע פרסומי ומידע בקשר עם טיפולים ושירותים של אחרים. מידע כזה ישוגר אליך אם נתת הסכמה מפורשת לכך במהלך שימושך באתר או בכל עת אחרת. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת ולחדול מקבלתו של המידע. מובהר כי הסכמה זו מהווה הסכמה לצורך הוראות סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושירותים), התשמ”ב-1982;

באתר נעשה שימוש ב’עוגיות’ (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין וכן כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר ולצרכי אבטחת מידע.
‘עוגיות’ (Cookies) הן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר. חלק מהעוגיות יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך. ה-Cookies יכולים להכיל מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מידע שאתה מבקש לראות בעת הכניסה לאתר ועוד.
אם אינך רוצה לקבל Cookies, תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך נא היוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. זכור, עם זאת, שנטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר או באתרי אינטרנט אחרים.
בנוסף לכך, אתה יכול למחוק את ה-Cookies במחשבך בכל רגע.

מרכז רימון ו/או אלעד דהן רשאים לשנות, מעת לעת, את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, לרבות בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר. אנו ממליצים לך להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת.

על פי סעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות הנך רשאי לבקש לעיין בחומר שבידי החברה ואגורים במאגר המידע של החברה. על פי סעיף 14 לחוק הגנת הפרטיות הנך רשאי לבקש לתקן את המידע.

פי סעיף 16 לחוק הגנת הפרטיות החברה, מנהליו ועובדיו מחויבים בשמירת סודיות המידע הפרטי אליו נחשפו אגב ביצוע עבודתם.

הנך מעניק למרכז רימון רישיון להשתמש במספר הטלפון שמסרת למרכז רימון על מנת לשלוח אליך הודעות SMS ככל שיידרשו במטרה לשפר את השירות לך ולכלל המשתמשים בשירותים; לספק לך תמיכה ועל מנת לטפל בבקשותיך ותלונותיך; לשלוח אליך עדכונים, הודעות ומידע נוסף בקשר לשירות; להציג או לשלוח אליך חומרי שיווק ופרסום מותרים (כהגדרתם בהסכם זה) כאשר אתה משתמש ביישום; לערוך סקרים ושאלונים שמטרתם שיפור השירות; לאכוף את תנאי הסכם זה; ליצור עמך קשר כאשר חברה סבורה שדבר זה הכרחי; כדי לטפל בקלקולים ותקלות; לצורך פעולה במקרה של מחלוקת, או הליכים משפטיים מכל סוג בינך לבין החברה ו/או הפעלת השירותים, או בינך לבין משתמשים אחרים או צדדים שלישיים בקשר או בנוגע לשירות.

פרטיך רשומים במאגר מידע שנמצא בבעלות מרכז רימון, פרטי איש הקשר בחברה לכל שאלה הקשורה בפרטיות: טל’ _0507211343_ דוא”ל ___info@rimonclinic.com______________

תכנים מסחריים
באתר יתכנו תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות, הנמסרים לפרסום מטעמם של מפרסמים שונים או משתמשים, המבקשים להציע למכירה נכסים או שירותים.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן לא יישאו בכל אחריות לתכנים המסחריים, שיפורסמו באתר ולאופי השירות והטיפול שיתקבל. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים. פרסום תכנים מסחריים באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הנכסים או הטיפולים המוצעים בהם למכירה.
כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. מרכז רימון ו/או אלעד דהן אינם צד לכל עיסקה כזו, והיא לא תישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותן.

קניין רוחני
מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר בשירותים המוצעים בו ובכל תוכן הכלול בו (למעט תכנים הנמסרים לפרסום על ידך ועל ידי יתר המשתמשים באתר) הינן של מרכז רימון ו/או אלעד דהן ו/או האתר בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ”ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש ממרכז רימון ו/או אלעד דהן, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן). הוראה זו תקפה גם ביחס לכל עיבוד, עריכה או תרגום שנעשו על ידי מרכז רימון ו/או אלעד דהן לתכנים שהוזנו או נמסרו על ידך לאתר.
אם וככל שניתנה הסכמה בכתב כאמור, עליך להימנע מלהסיר, למחוק או לשבש כל הודעה או סימן בעניין זכויות קניין רוחני, הנלווים לתכנים שיעשה בהם שימוש על ידך.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן אינם טוענים לבעלות בתכנים שאתם מוסרים לפרסום באתר. יחד עם זה, כאשר אתם מוסרים תכנים, המיועדים לפרסום באתר אתם מאשרים בעצם מסירתם לפרסום כי אתה בעל כל הזכויות בהם וכי הנך רשאי למוסרם לפרסום. אם אינך היוצר או בעל הזכויות בתכנים שאתה מוסר לפרסום, אתה מאשר שהנך בעל הרשאה כדין מבעל הזכויות, המתירה לך למסור את התכנים לפרסום באתר ולתת בהם זכויות שימוש כמפורט להלן.
הנך מתחייב לפצות ולשפות את מרכז רימון ו/או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן או הוצאה, מכל מין וסוג שהוא (לרבות הוצאות משפטיות), שנגרמו או ייגרמו למרכז רימון, הקשורים (במישרין או בעקיפין) לתכנים שהעלית או פרסמת באתר ו/או כל פעולה או שימוש שעשית באתר ו/או בקשר להפרה שלך את הוראות תקנון זה או כל תנאי שימוש אחרים שהשימוש באתר כפוף להם, או את הוראות הדין או פגיעה בצד שלישי כלשהו; וזאת מיד לאחר דרישתו הראשונה של מרכז רימון, וזאת בנוסף לכל זכות העומדת למרכז רימון על פי כל דין.

אחריות לתוכן האתר, זמינותו ושינויים באתר
מרכז רימון ו/או אלעד דהן יוכלו לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו, יהיו רשאים לגבות תשלום בעד תכנים ושירותים כאלה או אחרים לפי החלטתה, ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב בשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים באינטרנט. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי מרכז רימון ו/או אלעד דהן בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו בזמן ביצועם.
האתר, לרבות כל תוכן ו/או שירות הזמינים דרכו, מונגשים עבורך על-ידי מרכז רימון כפי שהם ובכפוף לזמינותם AS IS ו- AS AVIALABLE
למרות שמרכז רימון נוקט בכל המאמצים כדי להציג באתר או דרכו מידע מדויק ומהימן ככל שניתן, מרכז רימון אינו ולא יהא אחראי, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתות, מהימנות ו/או מידת הדיוק של התוכן המופיע באתר, והסתמכות על כל תוכן המוצג באתר או דרכו הינה באחריותך המלאה. כמו כן רכישת מוצר / טיפול ו/או כל שירות אחר ממרכז רימון ו/או דרך אתר מרכז רימון, הינה על אחריותך המלאה בלבד. בכל שאלה או ספק יש לפנות ולהתייעץ עם איש מקצוע מומחה.
תוכן האתר אינו מעניק לך כל זכות מלבד אלו המפורטות בתקנון זה, המהווה הסכם לכל דבר ועניין בינך לבין מרכז רימון.
ייתכן כי חלק מהתכנים או הקישורים שיוצגו דרך האתר או דרך אתרים אחרים של מרכז רימון, לרבות מידע, נתונים, טיפולים, סרטונים, מלל, שמע וכיו”ב (להלן יחד “התוכן”), יקושר או יהיה זמין דרך אתרים, עמודים וערוצים (להלן “העמודים”) המנוהלים אצל צדדים שלישיים, לרבות בעמוד הפייסבוק ; בערוץ היו-טיוב; ובפרופיל האינסטגרם ועוד. הצפייה בתכני העמודים החיצוניים, בין אם ישירות דרך האתר או בעמודים עצמם, כפופה לתקנונים, לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתרים המאחסנים אותם ושל החברות העומדות מאחוריהם. ככל שהינך משתמש באחד העמודים או יותר, מומלץ אם כן לעיין גם בתנאי האתר המאחסן אותו/ם.

אחריות לטיפולים מוצרים ושירותים
מרכז רימון ו/או מי מטעמה אינם נושאים בכל אחריות בכל הנוגע לטיפולים המוצעים באתר צריכת הטיפולים המוצעים באתר הינה באחריותו המלאה של המזמין.
מרכז רימון ו/או מי מטעמו, לרבות אך לא רק מנהליו ועובדיו, אינם אחראים ולא יהיו אחראים, בשום מקרה שהוא, וכן לא יחובו כלפיך בגין כל נזק ישיר, עקיף, מיוחד, מקרי או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, הנובע מטיפול שהתקבל הזמנה שבוצעה באתר, ו/או אי אספקתה ו/או פגם בטיפול ובכל מקרה גובה האחריות של מרכז רימון כלפיך מוגבל בגובה הסכום ששולם על ידך בגין הטיפול.
הנך מסכים ומתחייב להגן על מרכז רימון, לפטור אותו מאחריות ולשפות באופן מלא את מרכז רימון , עובדיו, מנהליו, חברות קשורות עמו, או מי מטעמם, בגין כל נזק, הפסד, אובדן, תשלום או הוצאה שייגרמו להם, במישרין או בעקיפין, ובכלל זה שכר טרחת עו”ד, שכר מומחים והוצאות משפט סבירות, בקשר עם או עקב הפרת תנאי השימוש על ידך ו/או בגין כל טענה, דרישה ו/או תביעה שתועלה כנגד מרכז רימון ו/או מי מטעמה, על ידי מי מבאי כוחך ו/או על ידי צד שלישי כלשהו בקשר עם ו/או כתוצאה משימושך (מכל סוג שהוא) באתר.
משתמש שיעשה שימוש באתר בניגוד לכללי השימוש או להוראות הדין כזה יהא מחויב לפצות את מרכז רימון ולשפות אותו ו/או את עובדיו, מנהליו, בעלי מניותיו, או מי מטעם אלו על כל נזק ישיר ו/או עקיף לרבות הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט הכל עם דרישה ראשונה ועל פיה.

ביטול עסקה:
על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010 לא תחול זכות ביטול בגין טיפולים שהוזמנו
ביטול מכירת מוצרים יהיה על פי חוק הגנת הצרכן, וכן תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה). בכל מקרה של מוצר שנשלח ללקוח והעסקה בוטלה, ישלם הלקוח על החזרת המוצר, וכן דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ ממחיר המוצר, לפי הנמוך מבינהם.

כללי
מרכז רימון ו/או אלעד דהן שומרים על זכותם לשנות תנאי שימוש אלו מזמן לזמן.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן לא יישאו במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או בעיה אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את הטיפולים ולהשתמש בהם.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן שומרים לעצמם את הזכות לבטל את המכירה ו/או את אחת מההדרכות, הקורסים והתכנים המוצרים והשירותים על פי שיקול דעתם.
מרכז רימון ו/או אלעד דהן לא יישאו במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי למועד אספקתם של מוצרים פיזיים או לתקלה חלילה של הפעלת המוצרים הדיגיטליים העשויים להיגרם מתקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעילות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת הטיפולים ו/או אספקת הטיפולים.

כניסה למערכת