מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מודיעין – מכבים – רעות

מחפשים המלצה למומחה בטיפול פסיכולוגי במודיעין מכבים רעות והאזור או פסיכולוג במודיעין מכבים רעות והאזור?
תנו לנו לעזור לכם בהתאמת פסיכולוג במודיעין.
התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להפנותכם למטפלים ולפסיכולוגים המומלצים שלנו בתל אביב והסביבה

צריכים עזרה בחיפוש פסיכולוג במודיעין? צרו איתנו קשר עכשיו.

מחפשים פסיכולוג ילדים / טיפול רגשי לילדים במודיעין מכבים רעות והאזור? לחצו על הקישור

מיהו פסיכולוג ?

מיהו פסיכולוג ב מודיעין?
פסיכולוג הוא איש טיפול בתחום הטיפול הנפשי שסיים תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה וסיים התמחות באחד ממקצועות הפסיכולוגיה.
בפסיכלוגיה ישנם כאמור כמה תחומי התמחות (לדוגמא: קלינית, רפואית, שיקומית, רפואית, חינוכית ועוד) וכל תחום מתמקד בטיפול פסיכולוגי בבעיות ומצבים בתחום התמחותו. לדוגמא, פסיכולוג קליני מתמקד בטיפול בבעיות נפשיות בתחום בריאות הנפש, פסיכולוג חינוכי מתמקד בטיפול בבעיות של ילדים הקשורות לבית הספר וללימודים, פסיכולוג שיקומי מתמקצע בטיפול ובשיקום בתחום הטיפול בהתמכרויות, פגיעות ראש, נכויות וכולי.
אם אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי מודיעין, מכבים, רעות והאזור, נשמח לעזור לכם למצוא פסיכולוג במודיעין והאזור – התקשרו אלינו עכשיו.

איך בוחרים פסיכולוג מתאים באזור מודיעין

איך בוחרים טיפול פסיכולוגי במודיעין?
שאלה מצוינת שהתשובה לה מעט מסובכת.
הדבר ה -1 שתרצו לבדוק בחיפוש פסיכולוג באזור מודיעין יהיה ההכשרות וההסמכות שלו, חשוב לבדוק שסיים לימודיו לתואר שני בפסיכולוגיה במוסד אקדמי מוכר וקיבל אישור מוכר ממשרד הבריאות לעסוק בפסיכולוגיה. אפשר לבדוק את הרישיונות של כל הפסיכולוגים בארץ באתר משרד הבריאות, בפנקס הפסיכולוגים הארצי.
בנוסף מומלץ לוודא שהמטפל / פסיכולוג שפניתם אליו, אכן בעל ניסיון והתמחות בתחום לגביו אתם פונים.
נקודה חשובה נוספת – ההמלצות – לא נפוץ בדרכ’ לבקש המלצה מפסיכולוג מאחר ופסיכולוגים ומטפלים מחויבים בשמירה על סודיות. אסור להם לגלות פרטים על המטופלים שלהם. רוב הפסיכולוגים לא יוכלו לחשוף בפניכם המלצות או מכתבים מהמטופלים שלהם. המלצות לפסיכולוג ב מודיעין והאזור אפשר לקבל לעיתים מקרובי משפחה או חברים שמכירים פסיכולוגים ומטפלים באזור מודיעין מכבים רעות.

חשוב לזכור שהקשר האישי הוא הנושא החשוב ביותר להצלחת הטיפול ואם מטפל אחד מאד התאים לקרוב שלכם, זה לא אומר שבהכרח יתאים לכם ותרגישו איתו בנח.
הנקודה האחרונה אבל הכי חשובה בבחירת פסיכולוג במודיעין והאזור – הקשר הבין אישי. כפי שציינו קודם, הקשר הבין אישי בין הפסיכולוג למטופל הוא העניין המהותי ביותר והמשמעותי ביותר להצלחת הטיפול.
אין דרך טובה לבחון את הכימיה בינכם, מלבד לפגישה אישית עם הפסיכולוג במודיעין.

אל תהססו לקבוע פגישת ראשונית לשם הכרות, בכדי שתוכלו לבדוק שאכן יש לכם כימיה טובה להתחלת הטיפול הפסיכולוגי עם המטפל שבחרתם במודיעין.
טיפול פסיכולוגי הוא לא “הסכם נצחי” ואין כל התחיבות מהצד שלכם אחרי מפגש ראשון, להמשך הטיפול. אפשרי לקבוע מפגש הכרות להתרשמות ראשונית. ישנם מספק מטפלים ופסיכולוגים באזור מודיעין, כדי שלא תאלצו להתפשר על פסיכולוג שלא מרגיש לכם נח לדבר איתו.

פסיכולוג במודיעין מכבים רעות והאזור - טיפול פסיכולוגי על ידי מטפלים ופסיכולוגים מומלצים במודיעין והאזור
פסיכולוג במודיעין מכבים רעות והאזור – טיפול פסיכולוגי על ידי מטפלים ופסיכולוגים מומלצים במודיעין והאזור

פסיכולוג ילדים ומתבגרים

טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי לילדים, הנעשה על ידי פסיכולוג ילדים או מומחה בטיפול רגשי לילדים, נמצא במחקרים כדרך יעילה לטיפול בבעיות רגשיות שונות של ילדים ומתבגרים כגון:

דרך הטיפול בטיפול רגשי לילדים זהה לטיפול הנעשה על ידי פסיכולוג ילדים במודיעין, ההבדל היחיד הוא המקצוע של איש הטיפול. רק פסיכולוג ילדים רשאי לעסוק בטיפול פסיכולוגי ובטיפול רגשי בילדים וטיפול במתבגרים, יכול לעסוק כל איש מקצוע מומחה בטיפול רגשי לילדים, בעל מקצוע טיפולי מוכר, אותו למד במסגרת אקדמית מוכרת, כגון עבודה סוציאלית, טיפול בהבעה ויצירה , פסיכאטר ילדים ועוד. הכוונה היא שהטיפול הוא למעשה אותו הטיפול, ההבדל היחידי הוא בשם הטיפול,שנקבע על פי המקצוע אותו למד המטפל.

הדרכת הורים במודיעין – מכבים – רעות והאזור

הדרכת הורים במודיעין – מכבים – רעות, היא סוג של טיפול פסיכולוגי שמתמקד בהורים כסוכני שינוי עבור הילד והמשפחה. הדרכת הורים יכולה להיות מתאימה ויעילה לטיפול במגוון בעיות וקשיים רגשיים של ילדים וכן בעיות בקשר בין ההורה לילד. בנוסף, הדרכת הורים במודיעין – מכבים – רעות והסביבה, יכולה לשמש כטיפול מצוין לשיפור הסמכות הורית המתאימה מאד לטיפול בבעיות התנהגות בקרב ילדים וכן לטיפול בכעסים והתפרצויות זעם. הדרכת הורים יכולה להיות חלק מטיפול רגשי לילדים במודיעין וכן לעמוד כטיפול בפני עצמו.
כאשר הדרכת ההורים היא חלק מטיפול רגשי לילדים, הפסיכולוג שיטפל בילדכם, יהיה איתכם ההורים בקשר , במסגרת ההדרכה ההורית, על מנת להתעדכן ולעדכן בנעשה בחדר הטיפול עם הילד או הנער.

לקריאה נוספת אודות הדרכת הורים במודיעין – מכבים – רעות, הכנסו לקישור >

טיפול פסיכולוגי בזוגות ומשפחות במודיעין – מכבים – רעות והאזור

טיפול זוגי וטיפול משפחתי הם שני סוגים של טיפול פסיכולוגי שרואים את האדם כחלק ממערכת. מערכת זו משפיעה על האדם והאדם משפיע עליה.
לעיתים במסגרת טיפול פסיכולוגי במודיעין מכבים רעות והאזור, הפסיכולוג המטפל יחשוב שכדאי להפנות את בני הזוג או המשפחה כולה לטיפול זוגי או טיפול משפחתי, כחלד מהטיפול הפסיכולוגי.
מוקד הטיפול במסגרת טיפול זוגי או טיפול משפחתי במודיעין מכבים רעות והאזור, יהיה היחסים בין בני הזוג או בין המטופל לבין בני משפחתו האחרים ובינם לבים עצמם.
טיפול זוגי ומשפחתי, יכול להתאים לטיפול במגוון בעיות:

טיפול פסיכולוגי לזוגות ומשפחות במודיעין, מכבים, רעות והסביבה יכלול את המטופל עצמו או זוג במקרה שזוג פנה יחד לטיפול. בטיפול וייעוץ משפחתי, הרכב האנשים בפגישה דינמי ועשוי להשתנות, בהתאם לצורך ויכול להיות מאד גמיש.

טיפול פסיכולוגי CBT קוגניטיבי התנהגותי במודיעין

מהו טיפול CBT?
טיפול קוגניטיבי התנהגותי, נקרא בקיצור, טיפול CBT הוא סוג של טיפול שנעשה על ידי פסיכולוג שהוסמך בגישה.
זהו טיפול פסיכולוגי בעל מאפיינים יחודיים, לדוגמא:
טיפול CBT הוא טיפול ממוקד וקצר ביחס לטיפול פסיכולוגי רגיל.
טיפול CBT הוא טיפול המבוסס על ראיות מחקריות וראיות שנאספות במהלך הטיפול.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי מתמקד בזיהוי ושינוי קוגניציות (מחשבות, אמונות וכו) והתנהגויות המשמרות את הבעיה וכן עוסק בהקניית כישורים ומיומנויות חדשות בכדי להתמודד עם הבעיה בצורה טובה יותר.

טיפול CBT במודיעין, מכבים, רעות והאזור, נחשב לאחד מסוגי הטיפול הפסיכולוגי היעילים ביותר לטיפול במגוון רב של קשיים, כגון:

תרצו שנעזור לכם למצוא פסיכולוג CBT מומלץ ב מודיעין? מחפשים מומחית ב CBT באזור מודיעין, מכבים, רעות?
תנו לנו לעזור לכם. במרכז רימון מגוון מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT באזור מודיעין.
כל המטפלים והפסיכולוגים המומלצים במרכז רימון מודיעין, עברו תהליך מיון קפדני, על מנת שאתם תדעו שהגעתם למטפל עם הכשרה, ניסיון והמלצות.

טיפול פסיכולוגי – פסיכולוג במרכז רימון מודיעין

אנו במרכז רימון שמנו לעצמנו כמטרה לעזור למטופלים מצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר במודיעין, מכבים רעות והאזור.
על מנת לעשות זאת אנו עובדים רק עם מטפלים ופסיכולוגים שעברו תהליך סינון קפדני הכולל מספר ראיונות, בדיקת הרקע של הפסיכולוג, בדיקת המלצות שקיבל מאנשי מקצוע בכירים בתחומו.
כל זאת על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים שמצאתם את המטפל הנכון והמתאים ביותר, העומד בדרישות לפסיכולוגים מומלצים במרכז רימון.

שירותים נוספים במרכז רימון מודיעין מכבים רעות והאזור:

  • פנו אלינו עכשיו להתאמת טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי / טיפול פסיכותרפי מקצועי לילדים, מתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות. נשמח לעזור לכם למצוא פסיכולוג במודיעין.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

טיפול זוגי במודיעין - טיפול מיני - טיפול משפחתי - מרכז רימון - התאמת פסיכולוגים ומטפלים מומלצים
אתם מחפשים טיפול זוגי, משפחתי או מיני באזור מודיעין, אבל אתם לא רוצים לפנות בלי הכרות מוקדמת או המלצות. הגיוני מאד. מדובר בנושאים הכי אינטימים...
הדרכת הורים במודיעין מכבים רעות והאזור - מרכז רימון - התאמת מטפלים מומלצים בהדרכה הורית במודיעין
מחפשים פסיכותרפיסט או פסיכולוג מומלץ בהדרכת הורים במודיעין מכבים רעות והאזור?רוצים לדעת שאתם פונים למומחה בהדרכת הורים, בעל ניסיון והכשרות מוכרות? הגעתם למקום הנכון !...
טיפול רגשי לילדים במודיעין והאזור - מרכז רימון - התאמת מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לילדים ונוער
טיפול רגשי לילדים במודיעין – מכבים – רעות והאזור טיפול רגשי לילדים במודיעין הוא טיפול שנערך באמצעות משחק, יצירה ולמעשה בכל דרך שתוכל להתאים לילד...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת