איך למצוא מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בבאר שבע? פסיכולוג באר שבע והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: באר שבע והסביבה

פסיכולוג בבאר שבע / פסיכולוגית באר שבע – מהו טיפול פסיכולוגי ואיך מוצאים מטפלים ופסיכולוגים מומלצים?

קצת על טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול שמטרתו לעזור ולהביא להקלה רגשית על ידי שיח (או יצירה ומשחק בטיפול רגשי לילדים).
טיפול פסיכולוגי נעשה על ידי פסיכולוג / פסיכולוגית בעל תואר שני בפסיכולוגיה. ישנן מגוון התמחויות בפסיכולוגיה, חשוב לבחור את הפסיכולוג עם ההתמחות המתאימה ביותר לבעיה שבה אתם רוצים לטפל.
לדוגמא פסיכולוג רפואי לבעיות שקשורות למצבים רפואיים או תאונות וטראומות, פסיכולוג חינוכי, עבור ילדים שיש להם בעיות לימודיות או בעיות במגרת החינוכית, פסיכולוג קליני, עבור אנשים וילדים עם בעיות רגשיות כמו חרדה, דיכאון וכולי.

לא כל אחד יכול לעסוק בטיפול פסיכולוגי, אך עם זאת, טיפול רגשי בילדים וטיפול רגשי למבוגרים, הם שירות זהה לטיפול פסיכולוגי וההבדל היחיד הוא במקצוע הטיפולי הראשוני של המטפל.

טיפול פסיכולוגי בבאר שבע – פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע והסביבה

כיצד למצוא פסיכולוג מומלץ / פסיכולוגית מומלצת בבאר שבע?

כשאתם פונים לטיפול פסיכולוגי בבאר שבע והסביבה, אתם רוצים לדעת שהגעתם לפסיכולוג או הפסיכולוגית הנכונים, המנוסים והמקצועיים ביותר, כאלו שלמדו במוסדות אקדמים מוכרים, בעלי ניסיון והמלצות מאנשי מקצוע בכירים.
אנו במרכז רימון שמנו לנו כמטרה לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר באזור באר שבע והסביבה, על מנת שאתם תדעו שהגעתם לידיים טובות.

מחפשים מטפלים ופסיכולוגים בבאר שבע והסביבה?

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בבאר שבע והסביבה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדרום, באר שבע והסביבה (נקרא בקיצור טיפול CBT) הוא סוג של טיפול פסיכולוגי, מגובה מחקרים שנמצא יעיל למגוון רחב של בעיות כגון:

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדרום CBT הוא טיפול שמתמקד במחשבות ובהתנהגויות שגורמות לבעיה הרגשית. במהלך הטיפול הפסיכולוג/ית יעזרו למטופל לזהות דפוסים בעייתיים אלה ולחפש דרכי התמודדות יעילות יותר.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי / טיפול CBT נחשב לטיפול מאד יעיל ובדרכ’ קצר מועד, מכיוון שהגדרת הבעיה נעשית בצורה ממוקדת והטיפול מתמקד בבעיה הספיציפית במטרה להביא להקלה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.

תנו לנו לעזור לכם למצוא את הפסיכולוגית באר שבע או פסיכולוג באר שבע המתאימים ביותר עבורכם

מטפל / פסיכולוג/ית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי טיפול CBT מומלץ בדרום, באר שבע והסביבה

איך מוצאים מטפל/פסיכולוג/פסיכולוגית מומחים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT מומלץ בדרום?
נקודה ראשונה להתחיל ממנה היא לחפש מטפל / פסיכולוג בדרום / פסיכולוגית בדרום בעלי הכשרה אקדמית מוכרת ובעל תואר טיפולי, בנוסף, המטפל צריך להיות בעל ניסיון בטיפול CBT, עדיף עם ניסיון והתמחות בטיפול בבעיה הספיציפית שאתם רוצים לפתור.

במידה והמטופל הוא ילד, חשוב מאד לחפש פסיכולוג / פסיכולוגית בדרום המומחים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בילדים ונוער בבאר שבע והסביבה.

ישנה חשיבות למיקום המטפלים / הפסיכולוגים שתבחרו , מאחר ולרוב התוכנית הטיפולית תכלול מפגש שבועי עם המטפל. מומלץ כי המטפל יוכל לקבל אתכם באזור קרוב אליכם, מכיוון שאנשים וילדים במיוחד, יתקשו להתמיד בטיפול במידה וההגעה אליו כרוכה בזמן נסיעה רב או נסיעה מייגעת.

זקוקים להמלצה על פסיכולוגית / פסיכולוג בדרום לטיפול קוגניטיבי התנהגותי? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם

פסיכולוגים בבאר שבע

מעוניינים לפנות לטיפול פסיכולוגי בבאר שבע אבל אתם לא מכירים פסיכולוג / פסיכולוגית בבאר שבע ולא יודעים לאן לפנות?
אנחנו נשמח לעזור לכם בכך.

אנו במרכז רימון עוסקים מאז שנת 2013 בהתאמת מטפלים ופסיכולוגים בבאר שבע והסביבה למטופלים שונים, על פי סוג ההתמחות שלהם, סוגי הטיפול בהם עוסקים והניסיון שלהם.
אנו עובדים עם מגוון רחב של מטפלים ופסיכולוגים בבאר שבע והסביבה, כולם נבחרו בקפידה ולאחר בדיקה מעמיקה של ניסיונם המקצועי, ההכשרות שרכשו, המלצות שקיבלו וכמובן שיחה אישית לבחינת התאמת המטפלים והפסיכולוגים בבאר שבע והסביבה.

אנו במרכז רימון בבאר שבע והסביבה, שמנו לעצמינו למטרה, לעזור לפונים שמחפשים טיפול פסיכולוגי בבאר שבע, למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר בבאר שבע והסביבה.
פנו אלינו להתאמת פסיכולוג באר שבע / פסיכולוגית באר שבע– אנו עובדים עם מטפלים ופסיכולוגים בבאר שבע, שעברו תהליך מיון ובינון קפדניים, בכדי לעמוד בסטנדרט הקפדני שאנו דורשים ממטפלים ופסיכולוגים בבאר שבע ובכלל.

פסיכולוגית באר שבע

אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי בבאר שבע, אבל מרגישים שיהיה לכם יותר נח לדבר עם פסיכולוגית ולאו דוווקא עם פסיכולוג?
ראשית – בחירה נכונה, בפניה לטיפול פסיכולוגי בבאר שבע, חשוב מאד שתבחרו מטפל, או פסיכולוגית באר שבע, שתרגישו נח איתו וחופשי מספיק בכדי שתוכלוו בהמשך לדבר איתו על הנושאים האישיים ביותר שלכם.
אז אם אתם מעוניינים דווקא בפסיכולוגית בבאר. שבע, הקשיבו לתחושת הבטן שלכם ולכו איתה.

מה חשוב כאשר בוחרים פסיכולוגית בבאר שבע והסביבה?

בנוסף כמובן שחשוב מאד לבדוק כמה דברים נוספים לגבי הפסיכולוגית או המטפלת אליה תפנו:
הקפידו לבדוק שהפסיכולוגית היא אכן פסיכולוגית בבאר שבע והסביבה, גם חשוב לבדוק לגבי כל פסיכולוגית וכל אשת טיפול בכלל (גם אם אינה פסיכולוגית אלא לדוגמא פסיכותרפיסטית בבאר שבע), כי היא בעלת ההכשרה המתאימה והמוכרת המאפשרת לה לעסוק בטיפול.

אנשים רבים, ובעיקר כאלו שעושים שימוש בפרסום דיגיטלי, מזדהים כאנשי טיפול ואף פסיכותרפיסטים וזאת מבלי שסיימו תואר שני במקצוע טיפולי מוכר.
המקצועות הטיפוליים המוכרים לדוגמא הם: עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת בהבעה ויצירה, פסיכולוגית, פסיכולוגית קלינית, פסיכאטרית, וכולי.
אלו הם מקצועות שהמדינה מכירה בהסכמה שלהם ומפקחת עליה ולכן מדובר בהכשרות מאד מעמיקות ורחבות, מה שמבטיח מראש, טיפול מקצועי יותר.

בנוסף, כאשר בוחרים פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית באר שבע, ישנה חשיבות למרחק. טיפול פסיכולוגי לרוב מתקיים אחת לשבוע. יש לקחת עובדה זו בחשבון בבחירת פסיכולוגית בדרום, בכדי שהנסיעות, המרחק והזמן לא יתישו אתכם וימנעו מכם להמשיך בטיפול הפסיכולוגי עם הפסיכולוגית בבאר שבע שבחרתם.

נקודה נוספת בבחירת מטפלת או פסיכולוגית באר שבע – הניסיון הטיפולי, כמובן שההכשרה האקדמית והמקצועית חשובה, אך אין תחליף לבעל ניסיון. הפעם חשוב שתקפידו גם על ההכשרות המקצועיות של הפסיכותרפיסטית או הפסיכולוגית שבחרתם, אך גם תשימו לב ותבחנו את הניסיון המקצועי שלה. מומלץ לפנות למטפלים ופסיכולוגים בעלי כמה שנות ניסון לפחות בטיפול פסיכולוגי או פסיכותרפיה ומומלץ עוד יותר שהניסיון המקצועי יהיה בעבודה טיפולית עם נושאים ותחומים, כמו אלו המעסיקים אתכם.

מטפלים ו פסיכולוגים בבאר שבע ובדרום

בדומה לבחירת פסיכולוגית בבאר שבע, גם כאשר בוחרים מטפל, פסיכותרפיסט או פסיכולוג באר שבע, מומלץ מאד שתדעו אילו דברים כדאי לכם לבדוק לפני שאתם קובעים פגישה טיפולית ראשונה או לפני שתתחייבו להמשך לטיפול פסיכולוגי מתמשך.

שימו לב לכמה משתנים מרכזיים שהדגשנו והרחבנו לגביהם בפסקה מעל “פסיכולוגית בבאר שבע”.
נתחיל מהסוף, המשתנה החשוב ביותר הוא הקשר האישי עם הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג באר שבע אליו פניתם.
כיום גם המחקר כבר מראה כי לקשר האישי יש את המשמעות הטיפולית הרבה ביותר והוא הגורם המרכזי שמביא לשינוי במהלך הטיפול הפסיכולוגי.

איך בוחנים את הקשר האישי?

שאלה מצוינת. אין באמת דרך בדוקה לדעת האם תסתדרו עם פסיכותרפסיט או פסיכולוג כזה או אחר, עם זאת לאינטואיציה יש מקום מרכזי במשימה זו.
הקשיבו לאינטואיציה שלכם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם הפסיכולוג, תוכלו להקשיב “לבטן” שלכם ולדעת האם נשארתם עם תחושה נעימה? האם הרגשתם שהפסיכולוג היה קשוב? התחבר אליכם?
במידה וכן אפשר לעבור לצעד השני – מותר ואף רצוי לקבוע פגישה ראשונה להכרות. מטרת הפגישה הראשונה עם הפסיכולוג בדרום, היא לבחון איך אתם מרגישים במפגש אישי, לעשות הכרות ראשונית וגם לשמוע האם הפסיכולוג או פסיכותרפיסט אליו פניתם, בעל ניסיון וטיפל בעבר במקרים דומים.
מצאתם את הפסיכולוג שאתם מרגישים איתו נח?
מעולה.

אל תדלגו על השלבים החשובים הבאים בבחירת פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע:

בדקו את ההכשרה של הפסיכותרפיסטפיסטים או הפסיכולוגים אליהם פניתם. אל תתפשרו בזה. פנו רק למטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה אקדמית מוכרת במקצוע טיפולי מוכר. לפירוט נוסף, קראו את הפסקה מעל.
אל תתביישו לשאול, כבר בשיחת הטלפון הראשונית, על הכשרתו של המטפל / הפסיכולוג/ית, בנוסף לניסיונו המקצועי.
זו שאלה לגיטימית ואין סיבה לחשוש או להמנע מלשאול אותה.

תרצו שנעזור לכם למצוא את ה פסיכולוג באר שבע / פסיכולוגית באר שבע המתאימים ביותר עבורכם, ללא כל התחייבות? התקשרו עכשיו

ההבדלים בין פסיכולוג, פסיכותרפיסט ופסיכאטר

פסיכולוג מומלץ בבאר שבע

  • מרכז רימון – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בדרום:
  • באר שבע , עומר והסביבה, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, בית קמה והאזור
  • מחפשים פסיכולוג מומלץ בדרום או טיפול רגשי בדרום? הדרכת הורים בדרום והסביבה?
  • התקשרו אלינו עכשיו
  •  או השאירו הודעה לאחד המומחים שלנו בהמשך העמוד
  •  תנו לנו לעזור לך באיתור המטפל המתאים ביותר והמקצועי ביותר עבורכם.

במרכז רימון באזור בבאר שבע והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

מעוניינים בהמלצה על פסיכולוג באר שבע או פסיכולוגית באר שבע? התקשרו אלינו עכשיו. נשמח לעזור לכם למצוא את מטפלים ו פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע, עבורכם.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

טיפול רגשי במרכז רימון
מדוע כדאי לפנות לטיפול בחרדה וטיפול בדיכאון למטפלים והפסיכולוגים המומלצים של מרכז רימון הכרות מרכז רימון – באר שבע והסביבה “מרכז רימון” הוא המותג המוביל...
פסיכולוג ילדים באר שבע / פסיכולוגית ילדים באר שבע - מרכז רימון - מתאימים לך מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לילדים ומתבגרים
זקוקים לפסיכולוג ילדים באר שבע? מחפשים פסיכולוגית מומלצת לילדים ב באר שבע והסביבה או טיפול פסיכולוגי לילדים בבאר שבע והסביבה?לא יודעים מהיכן להתחיל?התקשרו אלינו עכשיו...
ייעוץ זוגי הוא טיפול פסיכולוגי בו מטפלים בבעיות שבני הזוג לא הצליחו לפתור בעצמם. מחפשים ייעוץ זוגי מקצועי ב באר שבע פנו לייעוץ במרכז רימון
מהו ייעוץ זוגי בבאר שבע / טיפול זוגי באר שבע ייעוץ זוגי בבאר שבע, הוא טיפול פסיכולוגי בו המוקד הוא בחיי הזוגיות ובקשר הזוגי שמהווה...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת