מידע למטפלים

התרחבנו! עכשיו אנחנו מחפשים שותפים לחלוק איתם את ההצלחה שלנו.
אתם מטפלים מוסמכים?
יש לכם קליניקה פעילה או קליניקה בהקמה ואתם מחפשים ערוצים לקבלת הפניות איכותיות של מטופלים פוטנציאלים?

יש לכם מקום איתנו – אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים, שיצטרפו לנבחרת המטפלים שלנו ויקבלו הפניות של מטופלים לקליניקה הפרטית שלהם!

מרכז רימון - הצטרפו לקואופרטיב המטפלים שלנו

מטרתנו היא לעזור לעזור למטופלים למצוא את המטפל הטוב, המתאים, המנוסה והמומלץ ביותר עבורם ומהצד השני, מטרתינו לעזור למטפלים להצליח בעבודתם הפרטית בקליניקה.

הצטרפו לנבחרת שלנו עכשיו – שלחו קורות חיים למייל: rimonclinic@gmail.com ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

צפו בעדויות של מטפלות מנבחרת המטפלים שלנו

תהליך ההצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו

שיחת הכרות והסבר על המרכז
ראיון מקצועי אישי
הקמת אתר אישי למטפל והצטרפות לנבחרת
קבלת הפניות וגישה מיידית לכל הכלים והשירותים שלנו

למה אנחנו?

אסטרטגיה שיווקית ייחודית ומותאמת למטפלים שעובדת

נבחרת איכותית וסגורה של מטפלים שיתנו מענה לכל הפניות מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל

קבלת פניות איכותיות מכל הארץ

תוצאות מיידיות - הופעה בתוצאות החיפוש מיד עם פתיחת האתר האישי

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

נבחרת המטפלים שלנו  היא למעשה קבוצה סגורה ומצומצמת של מטפלים שהבינו את היתרון שבהצטרפות לנבחרת איכותית של מטפלים שמקבלים הפניות של מטופלים וסיוע בכל הנושא שיווק הקליניקה וכן את כל שירותי השיווק שלהם מגוף אחד, שמציע שיווק איכותי ומותאם לייחודיות מקצועות הטיפול. מטרתינו היא לגבש נבחרת מטפלית איכותית ומצומצמת שתוכל לתת שירות למגוון הפניות שאנו מקבלים מדי יום ביומו. כיום היעד שלנו הוא להגיע למספר המטפלים הנכון והמדוייק, על מנת להציע את כל מגוון השירותים בכל רחבי הארץ, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל.

אין כל התחייבות. כל מטפל יכול בכל שלב לשנות את סוג המנוי, לעצור או לחדש את המנוי.

מספר ההפניות תלוי בהמון גורמים שרובם כלל אינם בשליטתנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת שהאתר יקודם בכל האמצעים היעילים והטובים ביותר, אך לא נוכל להתחייב על מספר הפניות או מספר מטופלים, אבל במידה ולא תצליחו לקבל הפניות או לקבוע פגישות, בהחלט נשמח לחשוב יחד אתכם מה הבעיה וכיצד לפתור אותה.

מעוניינים להצטרף לנבחרת שלנו ולהנות משיווק ברמה גבוה מבלי להבין או לעסוק בשיווק בכלל? הגעתם למקום הנכון! שלחו אלינו קורות חיים ובמידה והכישורים שלכם וההתמחויות שלכם יתאימו לצרכים שלנו ושל המטופלים ויענו על הביקושים הקיימים, נשמח לזמן אתכם לראיון קבוצתי בו נסביר על התהליך כולו.

לא כל מטפל יכול להצטרף. זה תלוי בכמה גורמים:

גם חשוב לנו שהמטפלים שעובדים עמנו יהיו בעלי הכשרה וניסיון רלוונטים ומספקים וגם אנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך ובאזורים שיש לנו בהם ביקוש. אם שלחתם קורות חיים ולא חזרנו אליכם, זה כנראה בגלל שאין לנו צורך כרגע במטפלים באזור מסוים. אל דאגה, אנו נדאג לעדכן אתכם כאשר נחדש גיוסים ואולי בגיוס הבא זה יתאים.

נבחרת המטפלים של מרכז רימון בהחלט אינה אינדקס מטפלים. לא כל מטפל יכול להצטרף, יש לנו סטנדרט מקצועי ואנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך וביקוש, כלומר נגייס מטפלים חדשים, רק אם אנו יודעים שהוא יוכל לקבל פניות. בנוסף – בניגוד לאינדקס, לנו יש שאיפה ליצור שיתוף פעולה פורה בין המרכז לנבחרת המטפלים, בעזרתו כל מטפל בנבחרת יכול לשפר את השיווק שלו ולהגדיל את לעשות בתקציב את הכי טוב כדי שאתם תקבלו שיווק איכותי שמניב תוצאות.

סוגי המנויים השונים נבדלים בהרשאות שכל מנוי מקבל. ככל שלמנוי יש יותר הרשאות, הוא יופיע ביותר עמודים ותוצאות חיפוש ולכן הסיכוי שיקבל פניה היא גדולה יותר.

למה אנחנו

התחלת עבודה מיידית , ללא השקעה כספית ובלי סיכון​

חשיפה למגוון כלים ושירותים ייחודים ועדכניים

כי אנחנו מציעים שותפות עסקית אמיתית

מינימום בירוקרטיה וללא התערבות בשיקולים מקצועיים או כספיים

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

אנו במרכז רימון וכן כל המטפלים עימם אנו עובדים מחויבים בשמירה על חיסיון רפואי וסודיות רפואית מלאה.
אנו לא עובדים עם קופות חולים באופן ישיר, שירותי המרכז הינם שירותים פרטיים, אך ניתן לפנות לקופת החולים שלכם לבדוק זכאות להחזרים.
מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי כאשר חווים מצוקה או סבל נפשי או כאשר מרגישים שהתפקוד היומיומי נפגע.
טיפול פסיכולוגי יעיל במגוון סוגים של בעיות וקשיים: חרדה, דיכאון, שליטה בכעסים, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, התמכרויות, גירושין, ועוד.
פסיכותרפיה היא למעשה טיפול רגשי/נפשי. אין כל הבדל בין טיפול פסיכולוגי לטיפול רגשי לפסיכותרפיה. אלו שמות שונים לאותו הדבר.
טיפול רגשי בילדים מתבצע על ידי מומחה בטיפול בילדים ויעשה תוך שימוש במגוון אמצעים שמתאימים לילד: משחק, נגינה, סיפור או דרמה.
מחירים של טיפול פסיכולוגי פרטי יכולים לנוע בין 250 ל 500 ואף יותר. התעריף לרוב תלוי בניסיון וההכשרות של המטפל.

קצת על מרכז רימון

מרכז רימון הוקם בשנת 2013, כמרכז קליני מקצועי, המתמחה באספקת שירותי טיפול פסיכולוגי, על סוגיו, למטופלים פרטיים ומוסדיים בכל הארץ.
לאורך השנים התמחינו בשיווק של שירותי הטיפול השונים ובגיבוש אסטרטגיה שיווקית ייחודית למטפלים שעובדת ומצליחה ליצור מאות פניות איכותיות של מטופלים פוטנציאלים, מדי חודש. 
כיום יש לנו מעל 100 אלף צפיות בחודש בערוצי השיווק השונים.
אנחנו מקבלים עשרות פניות איכותיות מדי יום ומאות מדי חודש, של מטופלים פוטנציאלים שמחפשים טיפול קרוב לביתם.

אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים שיוכלו להצטרף לנבחרת המטפלים שלנו.

התרחבנו ואנחנו מחפשים מטפלים ופסיכולוגים בכל הארץ. כמו כן לאור הביקוש החלטנוו לצרף אנשי מקצוע ממקצועות נוספים כגון: טיפול בעזרת בעלי חיים, רכיבה טיפולית, שחייה טיפולית, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קליאני תקשורת, מאבחנים דידקטים, מנתחי התנהגות ועוד.

 

צמיחה הצלחה בטחון - אנחנו מחפשים מטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולווגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה שלהם לעבודה בשיתוף פעולה - מרכז רימון

למי השירות של מרכז רימון מתאים?

 • מטפלים שרוצים להגדיל ולהרחיב את הקליניקה ולקבל עוד הפניות של מטופלים.
 • מטפלים שמקימים קליניקה חדשה ורוצים ליצור לעצמם ערוץ הפניות מתקדם ויעיל.
 • מטפלים בעלי קליניקה שרוצים לפתוח לעצמם ערוץ נוסף לקבלת הפניות פרטיות.
 • מטפלים שמבינים את החשיבות והצורך בשיווק אבל לא יודעים או לא רוצים להתעסק בזה.
 • מטפלים שמבינים ששיווק דיגיטלי שנעשה לבד הוא מאד יקר ומצריך ידע נרחב בשיווק ובדיגיטל ומעוניינים לחסוך עלויות.
 •  מטפלים שמעוניינים להשקיע ולהתמקד בעבודתם המקצועית ושמישהו אחר יעשה עבורם את השיווק.

הצלחה - בטחון - שותפות - שייכות

מטרתנו במרכז רימון היא לספק שירות איכותי ומקצועי , למטופלים שפונים אלינו ולמטפלים שעובדים איתנו. אנחנו רוצים ליצור שותפות עם נבחרת מטפלים סגורה ואיכותית שתוכל להציע שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו ומצד שני, אנו מעוניינים שהמטפלים שלנו יקבלו הפניות איכותיות וידעו שההשקעה שלהם השתלמה.
אין ברירה, כדי להצליח בקליניקה (ובכל עסק אחר), אתם צריכים שיווק איכותי, ממוקד ומקצועי. בזכות רעיון השותפות ובזכות הניסיון שלנו, תוכלו לקבל שיווק מקצועי, שעובד בצורה מאורגנת ויעילה ומותאם בדיוק למקצוע שלכם ולצרכים שלכם, כבר מהרגע הראשון.
אנחנו מחפשים שותפים להצלחה – חושבים שאתם מבינים את היתרונות שבעבודה בשיתוף פעולה עם ארגון ותיק שעובד ומצליח? נשמח להכיר אתכם. אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים שירצו להצטרף לנבחרת שלנו ויוכלו להציע טיפול איכותי למטופלים הפוטנציאלים שפונים אלינו. 

אנחנו מחפשים לעבוד עם מטפלים שמבינים במקצוע שלהם אבל לא מעוניינים לעסוק בשיווק, מטפלים שידעו להעזר בליווי שלנו כדי להצליח, שידעו להשתמש בכל האפשרויות שהפלטפורמה שלנו מציעה כדי לגדול ולהתפתח. אנחנו נוכל לעזור לכם להצליח בקליניקה שלכם.

דרושים מטפלים ופסיכולוגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה תוף שיתוף פעולה עם מכון פסיכולוגי מצליח בפריסה ארצית

מה בעצם מקבלים בהצטרפות לנבחרת שלנו?

 • תוצאות מיידיות – הפניות איכותיות של אנשים שמחפשים טיפול בכל הארץ – בזכות הופעות בפלטפורמות הדיגיטליות שעובדות מהיום הראשון, בחיפושים רלוונטים.

 • אתר אישי -כולל כל האפשרויות שיש באתר תדמיתי – מידע שיווקי, מידע מקצועי, מאמרים, המלצות, סרטונים והכל מאורגן כאתר תדמיתי, רציני, ברור ומאיר פנים.
  האתר האישי בנוי כך שיצור חווית משתמש נוחה וידידותית ובעזרתו תוכלו ליצור קשר ראשוני עם המטופלים הפוטנציאלים שלכם.

 • חסכון בעלויות שיווק ללא סיכון כספי – במקום לשלם הוצאות שיווק גדולות כעסק עצמאי שמשווק עצמו בדיגיטל, תקבלו אפשרות להוזיל משמעותית את הוצאות השיווק שלכם. (עלויות שיווק פרטיות – לפחות 1000 על שיווק ממומן,  500 על ניהול השיווק, 2000-3000 על שיווק אורגני ועוד לא דיברנו על פייסבוק ועל השעות שצריך להשקיע בזה בכדי ללמוד איך לעשות את זה בצורה יעילה בלי לבזבז כסף מיותר).
  במחיר של אחזקת אתר מתקדם, תוכלו לקבל אתר מקודם, שמשווק בכל האמצעים המתאימים והיעילים עבור מטפלים.

 • הצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו – נבחרת מקצועית איכותית וסגורה של מטפלים שיתנו מענה לכל הפניות, שאנו מקבלים, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל – אנו מגייסים מספר מוגבל של מטפלים בעלי תחומי התמחות דומים. מרכז רימון הוקם מתוך ההבנה שחשוב שמטופלים יגיעו לאנשי מקצוע מנוסים שלמדו במוסדות מוכרים ויש להם ותק והמלצות ולא למטפלים ללא הכשרה מספקת שמפרסמים עצמם ברשת.
  נבחרת המטפלים שלנו היא למעשה קבוצת עבודה תומכת ואוהדת וקבוצת שייכות – לכולם אינטרס משותף – אנחנו רוצים לשמוע משוב מכם, נשמח להתאים את האתר לצרכים שלכם, נשמח לשמוע הערות ובקשות כדי לבחון אותן לעומק ולהתאים את האתר לצרכים שלכם. כמו כן אנו רוצים ליצור שיתוף פעולה פורה בין המטפלים בנבחרת – הפניות הדדיות בתוך המרכז.

 • שירות אישי וליווי בתהליך השיווק והמכירות – נשלח לכם טיפים וניתן לכם הכוונה בהקמת האתר האישי. נעזור בחשיבה על כיווני התמחות ופיתוחם, ייעוץ בהמשך בתהליך קביעת פגישה ועוד.

מה מייחד את מרכז רימון

 • מרכז רימון ממותג כמרכז מקצועי בניגוד לאינדקסים הקיימים כיום – עיצוב האתר מעביר תחושה אישית יותר ויחס אישי.
 • מיתוג מרכז רימון כמרכז טיפולי מביא לכך שאנו מקבלים פניות ובקשות להתאמת מטפלים – אתם לא צריכים לחכות שמישהו יחפש וימצא את הכרטיס שלכם בתוך אינדקס אינסופי של מטפלים, כי חלק מהשירות שאנחנו מציעים הוא התאמת מטפל למטופל ולכן תוכלו לקבל פניות של מטופלים שביקשו את עזרתינו בהתאמת מטפל.
 • מקצועיות – הכי חשוב לנו בסופו של דבר זה לספק שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו – הפלטפורמה היחידה שעושה סינון אמיתי של מטפלים – חשוב לנו איכות השירות ומקצועיות ורצינות המטפלים שעובדים עימנו.
 • חסכון בכסף וללא סיכון כספי – מה העלויות ומה מקבלים? בניגוד למכונים אחרים שמייצרים קליניקות עמיתות בכל הארץ – אנחנו לא שותפים להכנסות שלכם. השותפות היחידה היא ברצון שתצליחו ותביאו עוד מטפלים איכותיים… אתם ורק אתם תחליטו כמה תגבו ואיך.
 • ללא מחויבות – אתם יכולים לנסות אותנו ובכל שלב תוכלו לעצור את המנוי או לשנות אותו ולהתאים אותו לצרכיכם.
 • שקיפות – נשמח לשתף אתכם במה עובד ולמה, באילו ערוצים אנחנו משתמשים, הכסף שלכם הולך ברובו המכריע לשיווק וניהול השיווק.
 • שירות ותמיכה אישית – ליווי אישי של כל מטפל שמבקש או זקוק לעזרה בהקמת האתר האישי או בעידכונו והתאמתו בהמשך לקבלת מטופלים רבים יותר. ניתן לפנות בכל ערוצי התקשורת ולקבל מענה מיידי.
 • אתם יודעים איפה הכסף שלכם מושקע בשיווק – יש עוד פלטפורמות שמציעות שיווק למטפלים – אבל או שהן מאד יקרות, כמו מכונים שגובים אחוזים על ההצלחה שלכם או שהן יותר זולות אבל אז זה גם לרוב נראה כך ומציע הרבה פחות אופציות וגם הכסף הולך לכיס של הבעלים ולא בהכרח לשיווק.

מה אנחנו לא מציעים?

 • אנחנו לא אינדקס מטפלים שמגייס מטפלים ללא הכרות אישית וללא סינון.
 • אנחנו לא מגייסים מטפלים באזורים שבהם אין לנו ביקוש.
 • אנחנו לא עושים סינון פעיל של ההפניות או הכוונתן, אלא באמצעות אלגוריתם חכם שמתאים כל פניה למטפל המתאים.
 • אנחנו לא שירות קר ומרוחק – תמיד תוכלו לקבל מענה אישי והכוונה בטלפון, במייל ובווטסאפ.

איך עובדת השיטה?

 • מטפל שותף בנבחרת המטפלים שלנו, שנמצא מתאים ועונה לכל הדרישות המקצועיות שלנו ומתאים מבחינת הצורך והביקוש, יכול להצטרף לנבחרת.
 • כל מטפל בנבחרת, משלם דמי מנוי חודשיים המשמשים בעיקרם כתקציב לשיווק ולניהול השיווק, ומשחררים את המטפל מעיסוק ישיר בשיווק.
 • כל מטפל שותף בנבחרת, יכול לבחור במסלול המתאים לו, בסיסי, מתקדם או פרימיום.
 • סוג המסלול הנבחר קובע את ההרשאות שהמטפל יקבל באתר. ההרשאות קובעות למעשה בכמה חיפושים / עמודים, המטפל יופיע באתר המרכז. ככל שהמנוי רחב יותר, כך למטפל יש יותר הרשאות והוא מופיע ביותר עמודים באתר ובגוגל וחשוף ליותר חיפושים של מטופלים פוטנציאלים.
 • אנחנו אחראים למקסם את התקציב השיווקי שלכם ולהשתמש בו בצורה היעילה ביותר, שתניב תוצאות בצורה המהירה ביותר.
 • חשוב להבין – אנחנו לא קוסמים. אנחנו רק יודעים להבין את אמצעי השיווק הדיגיטלי ואת הלקוחות הפוטנציאליים ולהגיע אליהם במצורה נכונה. השיווק שלנו ומספר הפניות תלוי בהמון גורמים שרובם אינם תלויים בנו. אנו כמובן נעשה את המקסימום כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, אבל – ככל שאתם תשקיעו יותר באתר האישי שלכם, תכתבו תוכן איכותי והיו איתנו בקשר כדי למקסם את הפוטנציאל השיווקי, כך תוכלו להצליח יותר. אתם כמובן לא חייבים ועדיין תקבלו פניות, אבל תוכלו לקבל יותר אם תעשו את המאמץ הנוסף הזה.

הצטרפו אלינו עכשיו!

 1. בטופס הבא, בחרו את המסלול שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם, על פי ההרשאות הייחודיות לכל סוג מסלול.
 2. עברו לעמוד ההרשמה בלינק המצורף למטה. 
 3. לאחר ההרשמה תוכלו לבצע כניסה ראשונית לכרטיס שלכם ולמלא את הגדרות הפרופיל שלכם, שיקבעו באילו עמודים תופיעו ואילו הפניות תקבלו.
 4. בהמשך אנו נקבע איתכם ראיון מקצועי אישי, על מנת לבדוק את תחומי ההתמחות שלכם ואת הרקע המקצועי.

הצטרף למאגר המטפלים שלנו

לקוחות ממליצים

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת