מידע למטפלים

מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים

גדלנו ואנחנו מחפשים שותפים לחלוק איתם את ההצלחה שלנו.
אתם מטפלים מוסמכים? בעלי ניסיון מקצועי? מעוניינים להקים קליניקה פרטית? או שאולי יש לכם כבר קליניקה פרטית ואתם מעוניינים להרחיב אותה?
יש לכם מקום איתנו – אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים, שיצטרפו לנבחרת המטפלים של מרכז רימון למסלול המנויים או לאחד הפרויקטים שלנו ויקבלו הפניות של מטופלים לקליניקה הפרטית שלהם!

מרכז רימון - הצטרפו לקואופרטיב המטפלים שלנו

מרכז רימון הוא ארגון גג שמספק מגוון שירותים שונים למטפלים. שמנו לעצמנו כמטרה – לעזור למטפלים, בשלבים שונים של התפתחות המקצועית שלהם, לגדול, להתפתח ולהיות מקצועיים יותר בעבודתם.

הצטרפו לנבחרת שלנו עכשיו – שלחו קורות חיים למייל: rimonclinic@gmail.com ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

צפו בהמלצות של מטפלות/ים מנבחרת המטפלים שלנו

האני מאמין שלנו / אלעד דהן, מנהל המרכז

למה הקמתי את מרכז רימון?

מרכז רימון, הוא ארגון ששם לעצמו למטרה לעזור למטפלים, בשלבים שונים של התפתחות המקצועית שלהם, לגדול, להתפתח ולהיות מקצועיים יותר בעבודתם. כמטפל בעצמי שעובד בקליניקה פרטית, גם אני הייתי עסוק בקידום העסק שלי ובפיתוחו. הדרך שעשיתי בעצמי השפיע עלי מאד והביאה אותי להקים את מרכז רימון. 
וזהו הסיפור – מרכז רימון, הוא מרכז פרטי, שהוקם בשנת 2013 על ידי אלעד דהן ודר’ רחלי חיים דהן.


הרעיון מאחורי הקמת מרכז רימון קשור ל 2 נושאים מרכזיים, המוכרים לכל איש ואשת מקצוע שמטפלים בשוק הפרטי:
1. הפריצות המוכרת ברשת האינטרנט, בה כל אדם (בלי קשר להכשרתו), יכול להציג את עצמו כמטפל. עובדה ידועה היא כי האינטרנט וגוגל בפרט, הא מקור מידע מרכזי מאד בחיינו. כולנו משתמשים בגוגל על מנת לחפש מוצרים ושירותים שונים. זהו מצב ששכיחותו הולכת וגוברת עם הזמן. כך גם מטופלים רבים מחפשים טיפול מקצועי באינטרנט ובגוגל בעיקר. הבעיה מתחילה בזה שכיום אין כל חוק פסיכותרפיה או חוקים אחרים שמגינים על המקצועות השונים בצורה טובה מספיק.
זהו מצב מסוכן!

מטופלים שפונים עם בעיות רגשיות, חינוכיות או בריאותיות, המחפשים בגוגל, מטפל מומחה שיוכל לעזור להם, יכולים בקלות בלתי נסבלת, יש לומר, לפנות לאדם שמציג עצמו כמטפל, אך בפועל הוא חסר כל הכשרה פורמלית או ניסיון מקצועי מפוקח.

2. אנחנו, אנשי המקצוע, משקיעים זמן, כסף ואנרגיה אין קץ בהכשרה המקצועית, ברכישת ניסיון והתמקצעות בתחומינו. אבל אף אחד לא מכין אותנו לעבודה בקליניקה הפרטית. אף אחד לא סיפר לנו, שלהקים קליניקה פרטית, זה למעשה להקים עסק לכל דבר ועניין. וכאשר מדובר בעסקים, תחומי הידע ההכרחיים, כלל אינם קשורים לתחום המקצועי אותו למדנו ובו השקענו.
הקמת עסק דורשת ידע רב בנושאים שונים ומגוונים, שכלל אינם קשורים למקצוע שלנו, כגון שיווק, ניהול חשבונות, חוקי המיסים השונים,  ניהול עסק, ניהול עובדים וכולי.
הקמת ואחזקת קליניקה פרטית דורשת ידע רב שאינו בנמצא עבור רוב המטפלים. זה לא מה שלמדנו!
למדנו לטפל ואנחנו משתדלים תמיד לעשות את זה בצורה המקצועית ביותר, ממשיכים לרכוש השכלה, ניסיון והתמקצעות.

אבל אם נרצה יום אחד להתרחב? אם נרצה להקים קליניקה פרטית? להתפרנס בכבוד מהמקצוע שרכשנו בדם, יזע ודמעות?
כאן מתחילה הבעיה.

מרכז רימון שם לעצמו למטרה לסייע לאנשי מקצוע מתחום הטיפול לגדול, להתרחב, ולהעיז!
כמו שכל אדם צריך 2 הורים שיגדלו אותו, 2 דמויות מרכזיות – הדמות או הפונקציה האימהית, התומכת, המבינה והמכילה והדמות או הפונקציה האבהית, המגדלת, שדוחפת להתגבר על הפחדים, שעוזרת לנו להעז, כאשר אנחנו לא תמיד מאמינים שאנחנו יכולים או כאשר הפחד משתלט ומשתק אותנו.
כך גם כל עסק וכל איש מקצוע צריך את 2 הפונקציות הללו.
מצד אחד הפונקציה שתעזור לו לצמוח מהבחינה המקצועית, בקצב שלו, בזמן שלו, על פי היכולות והמשאבים הקיימים ברגע נתון – הדרכה מקצועית למשל או מנטור מקצועי.
מצד שני פונקציה מעט אחרת – הפונקציה שתדחוף אותנו לפרוץ גבולות, להתרחב, להעז לגדול ולתפוס מקום בעולם (המקצועי והאישי) ואולי אפילו להצליח להתפרנס מהמקצוע אותו למדנו.

שמתי לעצמי 2 מטרות ברורות ומרכזיות בהקמת המרכז:
לעזור למטופלים למצוא את המטפל המתאים, המנוסה והמומלץ ביותר עבורם.

ומהצד השני, מטרתנו היא לעזור למטפלים לגדול, לצמוח, לפרוץ גבולות להצליח בעבודתם הפרטית בקליניקה, מתוך ההבנה שמטפלים רבים צריכים את העזרה והדחיפה בכדי להתקדם ולהתפתח ובעיקר בכדי לעסוק במקצוע אותו למדנו, אנחנו צריכים להתפנות משאר העיסוקים הכרוכים בהקמת ותפעול עסק (קליניקה פרטית). לפחות כך אני הרגשתי בתחילת דרכי המקצועית בשוק הפרטי.
בשביל זה אנחנו כאן!

תהליך ההצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו

שיחת הכרות וקבלת הסבר על הפרוייקט ועל המרכז
ראיון אישי מקצועי
הצטרפות לנבחרת המטפלים של הפרוייקט
קבלת הפניות וגישה מיידית לכל הכלים והשירותים שלנו

איך אנחנו עושים את זה?

מרכז רימון הוא ארגון צומח וגדל.
התחלנו כמרכז קטן עם 2 מטפלים
תוך כחצי שנה, גדלנו ל 5 מטפלים ובתום אותה שנהה סיימנו כאשר במרכז רימון כבר 20 מטפלים בפריסה ארצית.

כיום מרכז רימון הוא ארגון גג שמכיל תחתיו מספר פרויקטים ייחודיים. אנחנו עובדים עם מאות מטפלים בפריסה ארצית בפרויקטים השונים שלנו.
בכל אחד מהפרויקטים הללו, אנחנו עובדים עם מטפלים מקצועיים, הרלוונטיים לאותו הפרויקט.
בכל אחד מהפרויקטים אנחנו מספקים למטפלים שעובדים עמנו, מעטפת מקצועית תומכת ברמה כזו או אחרת (בתלות בפרויקט), כאשר מטרת העל שלנו היא לגייס מטפלים שמעוניינים לצמוח ולהתרחב ומאפשרים לכל מטפל לבחור את המענה שמתאים לו, שיספק את הצורך שלו ויעזור לו לגדול, להתפתח, להרחיב את הקליניקה או את מגוון המטופלים בהם הוא מטפל.

הצלחה - בטחון - שותפות - שייכות

מטרתנו במרכז רימון היא לספק שירות איכותי ומקצועי , למטופלים שפונים אלינו ולמטפלים שעובדים איתנו. אנחנו רוצים ליצור שותפות עם נבחרת מטפלים סגורה ואיכותית שתוכל להציע שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו ומצד שני, אנו מעוניינים שהמטפלים שלנו יקבלו הפניות איכותיות ויקבלו מענה ומעטפת מקצועיים שתתמוך בלמידה ובהתפתחות שלהם.
אנחנו מחפשים שותפים להצלחה – אם אתם מבינים את היתרונות שבעבודה בשיתוף פעולה עם ארגון ותיק שעובד ומצליח ובשייכות לקבוצת מטפלים איכותית? נשמח להכיר אתכם. אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים שירצו להצטרף לנבחרת שלנו ויוכלו להציע טיפול איכותי למטופלים הפוטנציאלים שפונים אלינו. 

אנחנו מחפשים לעבוד עם מטפלים שמבינים במקצוע שלהם , מטפלים שידעו להעזר בליווי שלנו כדי להצליח, לגדול ולצמוח. אנחנו נוכל לעזור לכם להצליח ולצמוח.

מה מייחד את מרכז רימון

מרכז רימון ממותג כמרכז מקצועי  – עיצוב האתר מעביר תחושה אישית ויחס אישי.

מקצועיות, מקצועיות, מקצועיות – הכי חשוב לנו בסופו של דבר זה לספק שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו – אנחנו הפלטפורמה היחידה שעושה סינון אמיתי של מטפלים – איכות השירות, המקצועיות ורצינות המטפלים שעובדים עימנו, חשובה לנו מאד.

מעטפת מקצועית תומכת – ליווי של כל מטפל בתהליך התפתחותו, במקום בו הוא נמצא.

התפתחות מקצועית ולמידה – אנחנו מעוניינים לספק שירות איכותי ולשם כך אנחנו מבינים שעלינו להשקיע במטפלים שלנו. לכל אחד מהפרוייקטים שלנו ישנו מנהל מקצועי שתפקידו ללוות את המטפלים, להיות קשוב לצרכים שלהם ולחשוב יחד איתם על הצרכים האישיים שלהם וכיצד למלא אותם בעבודה המשותפת.

צמיחה הצלחה בטחון - אנחנו מחפשים מטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולווגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה שלהם לעבודה בשיתוף פעולה - מרכז רימון

למי מרכז רימון מתאים?

 • בראש ובראשונה השירותים שלנו מתאימים למטפלים שמעוניינים להתמקצע בתחום המקצועי שלהם ולהתמקד ולהתמקצע בו. 
 • למטפלים, שמאמינים, כמונו, שישנם תחומים שכדאי להשאיר למקצוענים ולא חייב לעשות אותם לבד.
 • מטפלים שרוצים להגדיל ולהרחיב את הקליניקה ולקבל הפניות נוספות של מטופלים.
 • מטפלים שרוצים לפתוח לעצמם ערוץ נוסף לקבלת הפניות ומבינים את הכח ואת הפוטנציאל בהצטרפות לארגון ותיק ומצליח ולקבוצת מטפלים לומדת ומתפתחת.
 • למטפלים שמעוניינים להתפתח מבחינה מקצועית, לגדול ולצמוח וזקוקים לזמן כדי להתמקד בעבודה המקצועית ובהתקדמות ובהתפתחות שלהם.
דרושים מטפלים ופסיכולוגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה תוף שיתוף פעולה עם מכון פסיכולוגי מצליח בפריסה ארצית

הצטרפו אלינו עכשיו!

 1. עברו לעמוד הפרוייקטים שלנו, שם תוכלו לקרוא לגבי כל אחד מהפרוייקטים השונים והייחודיות שלו.
 2. ביחרו את הפרוייקט שמתאים לכם מבחינה אישית ומקצועית. 
 3. שלחו קורות חיים לכתובת המייל של הפרוייקט הספיציפי בו אתם מתעניינים.
 4. מנהל הפרוייקט יצור עמכם קשר למסירת פרטים והזמנה לשיחת הכרות, אחריה, תוזמנו לראיון אישי ואם הכל יעבוד, תצטרפו לאחת מנבחרות המטפלים שלנו.

למה אנחנו?

אסטרטגיה שיווקית ייחודית שפשוט עובדת ומותאמת במיוחד למטפלים

נבחרת איכותית של מטפלים שמקבלת מעטפת מקצועית וליווי אישי

קבלת פניות איכותיות מכל הארץ

תוצאות מידיות – קבלת פניות רלוונטיות במהירות לאחר תהליך קצר ופשוט.

שאלות נפוצות - לגבי מסלול מנויים

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

נבחרת המטפלים שלנו  היא למעשה קבוצה סגורה ומצומצמת של מטפלים שהבינו את היתרון שבהצטרפות לנבחרת איכותית של מטפלים שמקבלים הפניות של מטופלים וסיוע בכל הנושא שיווק הקליניקה וכן את כל שירותי השיווק שלהם מגוף אחד, שמציע שיווק איכותי ומותאם לייחודיות מקצועות הטיפול. מטרתינו היא לגבש נבחרת מטפלית איכותית ומצומצמת שתוכל לתת שירות למגוון הפניות שאנו מקבלים מדי יום ביומו. כיום היעד שלנו הוא להגיע למספר המטפלים הנכון והמדוייק, על מנת להציע את כל מגוון השירותים בכל רחבי הארץ, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל.

אין כל התחייבות. כל מטפל יכול בכל שלב לשנות את סוג המנוי, לעצור או לחדש את המנוי.

מספר ההפניות תלוי בהמון גורמים שרובם כלל אינם בשליטתנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת שהאתר יקודם בכל האמצעים היעילים והטובים ביותר, אך לא נוכל להתחייב על מספר הפניות או מספר מטופלים, אבל במידה ולא תצליחו לקבל הפניות או לקבוע פגישות, בהחלט נשמח לחשוב יחד אתכם מה הבעיה וכיצד לפתור אותה.

מעוניינים להצטרף לנבחרת שלנו ולהנות משיווק ברמה גבוה מבלי להבין או לעסוק בשיווק בכלל? הגעתם למקום הנכון! שלחו אלינו קורות חיים ובמידה והכישורים שלכם וההתמחויות שלכם יתאימו לצרכים שלנו ושל המטופלים ויענו על הביקושים הקיימים, נשמח לזמן אתכם לראיון קבוצתי בו נסביר על התהליך כולו.

לא כל מטפל יכול להצטרף. זה תלוי בכמה גורמים:

גם חשוב לנו שהמטפלים שעובדים עמנו יהיו בעלי הכשרה וניסיון רלוונטים ומספקים וגם אנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך ובאזורים שיש לנו בהם ביקוש. אם שלחתם קורות חיים ולא חזרנו אליכם, זה כנראה בגלל שאין לנו צורך כרגע במטפלים באזור מסוים. אל דאגה, אנו נדאג לעדכן אתכם כאשר נחדש גיוסים ואולי בגיוס הבא זה יתאים.

נבחרת המטפלים של מרכז רימון בהחלט אינה אינדקס מטפלים. לא כל מטפל יכול להצטרף, יש לנו סטנדרט מקצועי ואנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך וביקוש, כלומר נגייס מטפלים חדשים, רק אם אנו יודעים שהוא יוכל לקבל פניות. בנוסף – בניגוד לאינדקס, לנו יש שאיפה ליצור שיתוף פעולה פורה בין המרכז לנבחרת המטפלים, בעזרתו כל מטפל בנבחרת יכול לשפר את השיווק שלו ולהגדיל את לעשות בתקציב את הכי טוב כדי שאתם תקבלו שיווק איכותי שמניב תוצאות.

סוגי המנויים השונים נבדלים בהרשאות שכל מנוי מקבל. ככל שלמנוי יש יותר הרשאות, הוא יופיע ביותר עמודים ותוצאות חיפוש ולכן הסיכוי שיקבל פניה היא גדולה יותר.

למה אנחנו

התחלת עבודה מיידית , ללא השקעה כספית ובלי סיכון​

חשיפה למגוון כלים ושירותים ייחודים ועדכניים

כי אנחנו מציעים שותפות עסקית אמיתית

מינימום בירוקרטיה וללא התערבות בשיקולים מקצועיים או כספיים

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

אנו במרכז רימון וכן כל המטפלים עימם אנו עובדים מחויבים בשמירה על חיסיון רפואי וסודיות רפואית מלאה.
אנו לא עובדים עם קופות חולים באופן ישיר, שירותי המרכז הינם שירותים פרטיים, אך ניתן לפנות לקופת החולים שלכם לבדוק זכאות להחזרים.
מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי כאשר חווים מצוקה או סבל נפשי או כאשר מרגישים שהתפקוד היומיומי נפגע.
טיפול פסיכולוגי יעיל במגוון סוגים של בעיות וקשיים: חרדה, דיכאון, שליטה בכעסים, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, התמכרויות, גירושין, ועוד.
פסיכותרפיה היא למעשה טיפול רגשי/נפשי. אין כל הבדל בין טיפול פסיכולוגי לטיפול רגשי לפסיכותרפיה. אלו שמות שונים לאותו הדבר.
טיפול רגשי בילדים מתבצע על ידי מומחה בטיפול בילדים ויעשה תוך שימוש במגוון אמצעים שמתאימים לילד: משחק, נגינה, סיפור או דרמה.
מחירים של טיפול פסיכולוגי פרטי יכולים לנוע בין 250 ל 500 ואף יותר. התעריף לרוב תלוי בניסיון וההכשרות של המטפל.

הפרוייקטים שלנו - מסלולי הצטרפות שונים

סניפים מקומיים –

מרכזים על פי תחום התמחות:

לפרטים נוספים אודות הפרוייקטים שלנו ומסלולי ההצטרפות אליהם, עברו לעמוד: הפרוייקטים שלנו בקישור.
 
 

לקוחות ממליצים

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת