מידע למטפלים

התרחבנו! עכשיו אנחנו מחפשים שותפים לחלוק איתם את ההצלחה שלנו.

אתם מטפלים מוסמכים?

יש לכם קליניקה פעילה או קליניקה בהקמה ואתם מחפשים ערוצים לקבלת הפניות איכותיות של מטופלים פוטנציאלים?

יש לכם מקום איתנו – אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים, שיצטרפו לנבחרת המטפלים שלנו!

מרכז רימון - הצטרפו לקואופרטיב המטפלים שלנו

מטרתנו היא לעזור לעזור למטופלים למצוא את המטפל הטוב, המתאים, המנוסה והמומלץ ביותר עבורם ומהצד השני, מטרתינו לעזור למטפלים להצליח בעבודתם הפרטית בקליניקה.

הצטרפו לנבחרת שלנו עכשיו – שלחו קורות חיים למייל: [email protected] ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

צפו בעדויות של מטפלות מנבחרת המטפלים שלנו

תהליך ההצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו

שיחת הכרות והסבר על המרכז
ראיון מקצועי אישי
הקמת אתר אישי למטפל והצטרפות לנבחרת
קבלת הפניות וגישה מיידית לכל הכלים והשירותים שלנו

למה אנחנו?

אסטרטגיה שיווקית ייחודית ומותאמת למטפלים שעובדת

נבחרת איכותית וסגורה של מטפלים שיתנו מענה לכל הפניות מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל

קבלת מאות פניות איכותיות מכל הארץ

תוצאות מיידיות - הופעה בתוצאות החיפוש מיד עם פתיחת האתר האישי

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

נבחרת המטפלים שלנו  היא למעשה קבוצה סגורה ומצומצמת של מטפלים שהבינו את היתרון שבהצטרפות לנבחרת איכותית של מטפלים שמקבלים הפניות של מטופלים וסיוע בכל הנושא שיווק הקליניקה וכן את כל שירותי השיווק שלהם מגוף אחד, שמציע שיווק איכותי ומותאם לייחודיות מקצועות הטיפול. מטרתינו היא לגבש נבחרת מטפלית איכותית ומצומצמת שתוכל לתת שירות למגוון הפניות שאנו מקבלים מדי יום ביומו. כיום היעד שלנו הוא להגיע למספר המטפלים הנכון והמדוייק, על מנת להציע את כל מגוון השירותים בכל רחבי הארץ, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל.

אין כל התחייבות. כל מטפל יכול בכל שלב לשנות את סוג המנוי, לעצור או לחדש את המנוי.

מספר ההפניות תלוי בהמון גורמים שרובם כלל אינם בשליטתנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת שהאתר יקודם בכל האמצעים היעילים והטובים ביותר, אך לא נוכל להתחייב על מספר הפניות או מספר מטופלים, אבל במידה ולא תצליחו לקבל הפניות או לקבוע פגישות, בהחלט נשמח לחשוב יחד אתכם מה הבעיה וכיצד לפתור אותה.

מעוניינים להצטרף לנבחרת שלנו ולהנות משיווק ברמה גבוה מבלי להבין או לעסוק בשיווק בכלל? הגעתם למקום הנכון! שלחו אלינו קורות חיים ובמידה והכישורים שלכם וההתמחויות שלכם יתאימו לצרכים שלנו ושל המטופלים ויענו על הביקושים הקיימים, נשמח לזמן אתכם לראיון קבוצתי בו נסביר על התהליך כולו.

לא כל מטפל יכול להצטרף. זה תלוי בכמה גורמים:

גם חשוב לנו שהמטפלים שעובדים עמנו יהיו בעלי הכשרה וניסיון רלוונטים ומספקים וגם אנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך ובאזורים שיש לנו בהם ביקוש. אם שלחתם קורות חיים ולא חזרנו אליכם, זה כנראה בגלל שאין לנו צורך כרגע במטפלים באזור מסוים. אל דאגה, אנו נדאג לעדכן אתכם כאשר נחדש גיוסים ואולי בגיוס הבא זה יתאים.

נבחרת המטפלים של מרכז רימון בהחלט אינה אינדקס מטפלים. לא כל מטפל יכול להצטרף, יש לנו סטנדרט מקצועי ואנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך וביקוש, כלומר נגייס מטפלים חדשים, רק אם אנו יודעים שהוא יוכל לקבל פניות. בנוסף – בניגוד לאינדקס, לנו יש שאיפה ליצור שיתוף פעולה פורה בין המרכז לנבחרת המטפלים, בעזרתו כל מטפל בנבחרת יכול לשפר את השיווק שלו ולהגדיל את לעשות בתקציב את הכי טוב כדי שאתם תקבלו שיווק איכותי שמניב תוצאות.

סוגי המנויים השונים נבדלים בהרשאות שכל מנוי מקבל. ככל שלמנוי יש יותר הרשאות, הוא יופיע ביותר עמודים ותוצאות חיפוש ולכן הסיכוי שיקבל פניה היא גדולה יותר.

למה אנחנו

התחלת עבודה מיידית , ללא השקעה כספית ובלי סיכון​

חשיפה למגוון כלים ושירותים ייחודים ועדכניים

כי אנחנו מציעים שותפות עסקית אמיתית

מינימום בירוקרטיה וללא התערבות בשיקולים מקצועיים או כספיים

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

אנו במרכז רימון וכן כל המטפלים עימם אנו עובדים מחויבים בשמירה על חיסיון רפואי וסודיות רפואית מלאה.
אנו לא עובדים עם קופות חולים באופן ישיר, שירותי המרכז הינם שירותים פרטיים, אך ניתן לפנות לקופת החולים שלכם לבדוק זכאות להחזרים.
מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי כאשר חווים מצוקה או סבל נפשי או כאשר מרגישים שהתפקוד היומיומי נפגע.
טיפול פסיכולוגי יעיל במגוון סוגים של בעיות וקשיים: חרדה, דיכאון, שליטה בכעסים, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, התמכרויות, גירושין, ועוד.
פסיכותרפיה היא למעשה טיפול רגשי/נפשי. אין כל הבדל בין טיפול פסיכולוגי לטיפול רגשי לפסיכותרפיה. אלו שמות שונים לאותו הדבר.
טיפול רגשי בילדים מתבצע על ידי מומחה בטיפול בילדים ויעשה תוך שימוש במגוון אמצעים שמתאימים לילד: משחק, נגינה, סיפור או דרמה.
מחירים של טיפול פסיכולוגי פרטי יכולים לנוע בין 250 ל 500 ואף יותר. התעריף לרוב תלוי בניסיון וההכשרות של המטפל.

קצת על מרכז רימון

מרכז רימון הוקם בשנת 2013, לפני כמעט 8 שנים שנים.

מרכז רימון הינו מרכז קליני מקצועי, המתמחה באספקת שירותי טיפול פסיכולוגי, על סוגיו, למטופלים פרטיים ומוסדיים בכל הארץ.
לאורך השנים התמחינו בשיווק של שירותי הטיפול השונים ובגיבוש אסטרטגיה שיווקית ייחודית למטפלים שעובדת ומצליחה ליצור מאות פניות איכותיות של מטופלים פוטנציאלים, מדי חודש. 

הצלחה - בטחון - שותפות - שייכות

מטרתנו במרכז רימון היא לספק שירות איכותי ומקצועי , למטופלים שפונים אלינו ולמטפלים שעובדים איתנו. אנחנו רוצים ליצור שותפות עם נבחרת מטפלים סגורה ואיכותית שתוכל להציע שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו ומצד שני, אנו מעוניינים שהמטפלים שלנו יקבלו הפניות איכותיות וידעו שההשקעה שלהם השתלמה.
אין ברירה, כדי להצליח בקליניקה (ובכל עסק אחר), אתם צריכים שיווק איכותי, ממוקד ומקצועי. בזכות רעיון השותפות ובזכות הניסיון שלנו, תוכלו לקבל שיווק מקצועי, שעובד בצורה מאורגנת ויעילה ומותאם בדיוק למקצוע שלכם ולצרכים שלכם, כבר מהרגע הראשון.

פיתחנו אסטרטגיה שיווקית יחודית למטפלים יעילה ביותר והתוצאות מדברות בעד עצמן: במהלך חודש נובמבר בלבד (2020), האתר נחשף 229,000 פעמים בגוגל חיפושים שונים בגוגל, והיו לנו 45,968 מבקרים חדשים באתר ומאות פניות של מטופלים חדשים מדי חודש ועשרות פניות מדי יום.

אנחנו מחפשים שותפים להצלחה – חושבים שאתם מבינים את היתרונות שבעבודה בשיתוף פעולה עם ארגון ותיק שעובד ומצליח? נשמח להכיר אתכם. אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים שירצו להצטרף לנבחרת שלנו ויוכלו להציע טיפול איכותי למטופלים הפוטנציאלים שפונים אלינו. 

אנחנו מחפשים לעבוד עם מטפלים שמבינים במקצוע שלהם אבל לא מעוניינים לעסוק בשיווק, מטפלים שידעו להעזר בליווי שלנו כדי להצליח, שידעו להשתמש בכל האפשרויות שהפלטפורמה שלנו מציעה כדי לגדול ולהתפתח. אנחנו נוכל לעזור לכם להצליח בקליניקה שלכם.

מה בעצם מקבלים בהצטרפות לנבחרת שלנו?

 • קבלת הפניות בצורה אקטיבית. לא עוד כרטיס שמחכה שימצאו אותו ברחבי הרשת, אלא קבלת הפניות מהמרכז, ממטופלים שביקשו התאמה של מטפל לצרכים שלהם.
 •  ללא סיכון וללא התחייבות – בכל רגע ניתן לשנות את סוג המנוי, לבטל או לחדש את המנוי.
 • קבוצת שייכות לנבחרת מטפלים איכותית וסגורה, שבה לכולם בה אינטרס משותף ובחרה לעבוד יחד על מנת למקסם את פוטנציאל ההשקעה בעסק שלהם ובשיווק בפרט.
 • קבוצת עבודה תומכת ואוהדת – אנחנו רוצים לשמוע ולקבל משובים מכם על מנת להתאים את האתר ולשפר אותו. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהשפיע.
 • ייחודיות – נבחרת המטפלים שלנו היא קבוצה בעלת מספר מוגבל של מטפלים – רק מטפלים שיעברו את תהליך המיון יוכלו להצטרף וזאת בתלות בצורך הקיים ובכמות וסוג ההפניות המתקבלות בכל אזור. אנו לא מעוניינים ליצור תחרות פנימית בין המטפלים או לפגוע בייחודיות של כל מטפל. מטרתינו היא שכל מטפל שמצטרף לנבחרת שלנו, יוכל להנות מיכולות המערכת ולקבל בעזרתה פניות של מטופלים פוטנציאלים. לנבחרת יצורפו מספר מוגבל של מטפלים בעלי תחומי התמחות דומים באזורים זהים.
 • השקעת הכסף שלכם בשיווק בצורה הנכונה והיעילה ביותר. כל ערוצי השיווק היעילים מרוכזים עבורכם במקום אחד והשיווק שלכם נעשה על ידי מומחים.
 • עזרה וליווי בתהליך הקמת הקליניקה, שיפור הקליניקה וכמובן בכל מה שקשור לשיווק, ללא כל עלות נוספת.
 • חסכון בכסף – בזכות השיווק השיתופי, אתם מקבלים אסטרטגיה שיווקית שעובדת מהיום הראשון, בלי סיכון ובלי בזבוז כספים.
 • מחיר משתלם – במחיר של אחזקת אתר בסיסי אתם מקבלים אתר אישי פעיל מהרגע הראשון ומקודם בכל הפלטפורמות הרלוונטיות עבור מטפלים.
 • כרטיס מורחב באתר = מיני סייט אישי שמכיל את כל האופציות החשובות לשיווק דיגיטלי של מטפלים: אתר עם תפריט, אפשרות להעלאת מאמרים, סרטונים והמלצות.
 • אתר מתקדם מבחינה טכנולוגית ועיצובית. חווית משתמש מותאמת לקהל המטופלים הפטנציאלים.

איך עובדת השיטה?

 • מטפל שותף, שנמצא מתאים ועונה לכל הדרישות המקצועיות שלנו ומתאים מבחינת הצורך והביקוש, יכול להצטרף לנבחרת.
 • כל מטפל בנבחרת, משלם דמי מנוי חודשיים המשמשים בעיקרם כתקציב לשיווק ולניהול השיווק, ומשחררים את המטפל מעיסוק ישיר בשיווק.
 • כל מטפל שותף בנבחרת, יכול לבחור במסלול המתאים לו, בסיסי, מתקדם או פרימיום.
 • סוג המסלול הנבחר קובע את ההרשאות שהמטפל יקבל באתר. ההרשאות קובעות למעשה בכמה חיפושים / עמודים, המטפל יופיע באתר המרכז. ככל שהמנוי רחב יותר, כך למטפל יש יותר הרשאות והוא מופיע ביותר עמודים באתר ובגוגל וחשוף ליותר חיפושים של מטופלים פוטנציאלים.
 • אנחנו אחראים למקסם את התקציב השיווקי שלכם ולהשתמש בו בצורה היעילה ביותר, שתניב תוצאות בצורה המהירה ביותר.
 • חשוב להבין – אנחנו לא קוסמים. אנחנו רק יודעים להבין את אמצעי השיווק הדיגיטלי ואת הלקוחות הפוטנציאליים ולהגיע אליהם במצורה נכונה. השיווק שלנו ומספר הפניות תלוי בהמון גורמים שרובם אינם תלויים בנו. אנו כמובן נעשה את המקסימום כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, אבל – ככל שאתם תשקיעו יותר באתר האישי שלכם, תכתבו תוכן איכותי והיו איתנו בקשר כדי למקסם את הפוטנציאל השיווקי, כך תוכלו להצליח יותר. אתם כמובן לא חייבים ועדיין תקבלו פניות, אבל תוכלו לקבל יותר אם תעשו את המאמץ הנוסף הזה.

הצטרפו אלינו עכשיו!

 1. בטופס הבא, בחרו את המסלול שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם, על פי ההרשאות הייחודיות לכל סוג מסלול.
 2. עברו לעמוד ההרשמה בלינק המצורף למטה. 
 3. לאחר ההרשמה תוכלו לבצע כניסה ראשונית לכרטיס שלכם ולמלא את הגדרות הפרופיל שלכם, שיקבעו באילו עמודים תופיעו ואילו הפניות תקבלו.
 4. בהמשך אנו נקבע איתכם ראיון מקצועי אישי, על מנת לבדוק את תחומי ההתמחות שלכם ואת הרקע המקצועי.

הצטרף למאגר המטפלים שלנו

לקוחות ממליצים

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת