מידע למטפלים – מסלול מנויים

מרכז רימון – שירותים פסיכולוגים, חינוכיים ופרא-רפואיים

גדלנו ואנחנו מחפשים שותפים לחלוק איתם את ההצלחה שלנו.
אתם מטפלים מוסמכים? בעלי ניסיון מקצועי? מעוניינים להקים קליניקה פרטית? או שאולי יש לכם כבר קליניקה פרטית ואתם מעוניינים להרחיב אותה?
יש לכם מקום איתנו – אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים, שיצטרפו לנבחרת המטפלים של מרכז רימון ויוכלוו להציע מענה מקצועי למטופלים שפונים אלינו בקליניקה הפרטית שלהם!

מרכז רימון - הצטרפו לקואופרטיב המטפלים שלנו

מרכז רימון הוא ארגון גג שמספק מגוון שירותים שונים למטפלים. שמנו לעצמנו כמטרה – לעזור למטפלים, בשלבים שונים של התפתחות המקצועית שלהם, לגדול, להתפתח ולהיות מקצועיים יותר בעבודתם.

הצטרפו לנבחרת שלנו עכשיו – שלחו קורות חיים למייל: rimonclinic@gmail.com ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

צפו בהמלצות של מטפלים/ות מנבחרת המטפלים שלנו

האני מאמין שלנו / אלעד דהן, מנהל המרכז

למה הקמתי את מרכז רימון?
מרכז רימון, הוא ארגון ששם לעצמו למטרה לסייע למטפלים, בשלבים שונים של חייהם המקצועיים, לגדול, להתרחב ולהתמקצע בתחום המקצועי בו הם עוסקים.
מרכז רימון, הוא מרכז פרטי, שהוקם בשנת 2013 על ידי אלעד דהן ודר’ רחלי חיים דהן.

הרציונל מאחורי הקמת מרכז רימון נבע מ 2 נקודות מרכזיות, המוכרות לכל מטפל מקצועי שעובד בשוק הפרטי:
1.הפריצות המוכרת ברשת האינטרנט, בה כל אדם (בלי קשר להכשרתו הפורמלית), יכול להציג את עצמו כמטפל מומחה – עובדה מוכרת וידועה היא כי רשת האינטרנט וגוגל בראשה, היא מקור מידע מרכזי בחיינו כיום. כולנו משתמשים בגוגל על מנת לאתר מוצרים ושירותים שונים. כך גם מטופלים רבים מחפשים טיפול מקצועי ברשת האינטרנט ובעיקר בגוגל. הבעיה מתחילה בזה שכיום אין כל חוק פסיכותרפיה או חוקים אחרים שמגינים על הפרופסיות השונות בצורה טובה מספיק.
זהו מצב מסוכן!
מטופלים שפונים עם בעיות רגשיות, לימודיות או רפואיות, שמחפשים בגוגל, איש מקצוע מומחה שיוכל לעזור להם, יכולים בקלות (בלתי נסבלת) להגיע לאדם שמציג עצמו כמטפל, אך בפועל הוא חסר כל הכשרה פורמלית או ניסיון מקצועי.
2. אנחנו, אנשי המקצוע, משקיעים זמן, כסף ואנרגיה אין קץ בהכשרתנו המקצועית, ברכישת ניסיון והתמקצעות בתחומינו. אבל אף אחד לא מכין אותנו לעבודה בשוק הפרטי. אף אחד לא אמר לנו שלהקים קליניקה זה למעשה להקים עסק לכל דבר ועניין. וכאשר מדובר בעסקים, תחומי הידע ההכרחיים, כלל אינם קשורים לתחום המקצועי אותו למדנו ובו השקענו.
הקמת עסק מצריכה ידע רב בתחומים שונים ומגוונים, שכלל אינם קשורים לעבודה המקצועית שלנו, כגון שיווק, הנהלת חשבונות, חוקי מס,  ניהול עסק, ניהול עובדים וכולי.
הקמת ואחזקת קליניקה פרטית מצריכה ידע רב שאינו בנמצא עבור רוב המטפלים. זה לא מה שלמדנו!
למדנו לטפל ואנחנו משתדלים תמיד לעשות את זה בצורה המקצועית ביותר, ממשיכים לרכוש השכלה, ניסיון והתמקצעות.
אבל אם נרצה יום אחד להתרחב? אם נרצה להקים קליניקה פרטית? להתפרנס בכבוד מהמקצוע שרכשנו בדם, יזע ודמעות?
כאן מתחילה הבעיה.
מרכז רימון שם לעצמו למטרה לסייע לאנשי מקצוע מתחום הטיפול לגדול, להתרחב, ולהעיז!
כמו שכל אדם צריך 2 הורים שיגדלו אותו, 2 דמויות מרכזיות – הדמות או הפונקציה האימהית, התומכת, מבינה, מכילה והדמות או הפונקציה האבהית, המגדלת, שדוחפת להתגבר על הפחדים, שעוזרת לנו להעיז, כאשר אנחנו לא תמיד מאמינים שאנחנו יכולים.
כך גם כל עסק וכל איש מקצוע צריך את 2 הפונקציות הללו.
מצד אחד הפונקציה שתעזור לו לצמוח מהבחינה המקצועית, בקצב שלו, בזמן שלו, על פי היכולות והמשאבים הקיימים ברגע נתון – הדרכה מקצועית למשל או מנטור מקצועי.
מצד שני פונקציה מעט אחרת – הפונקציה שתדחוף אותנו לפרוץ גבולות, להתרחב, להעיז לגדול ולתפוס מקום בעולם (המקצועי והאישי) ואולי אפילו להרוויח מזה (רחמנא לצלן:).
בהקמת מרכז רימון, הנחו אותי 2 מטרות ברורות שעומדות לנגד עיניי מדי יום:
לעזור למטופלים למצוא את המטפל הטוב, המתאים, המנוסה והמומלץ ביותר עבורם.
ומהצד השני, מטרתנו היא לעזור למטפלים לגדול, לצמוח, לפרוץ גבולות להצליח בעבודתם הפרטית בקליניקה, מתוך ההבנה שמטפלים רבים צריכים את העזרה והדחיפה בכדי להתקדם ולהתפתח ובעיקר בכדי לעסוק במקצוע שלמדנו, אנחנו צריכים להתפנות משאר העיסוקים הכרוכים בהקמת ותפעול עסק (קליניקה פרטית). לפחות ככה זה היה עבורי.
בשביל זה אנחנו כאן!

למה אנחנו?

אסטרטגיה שיווקית ייחודית שפשוט עובדת ומותאמת במיוחד למטפלים

נבחרת איכותית של מטפלים שמקבלת מעטפת מקצועית וליווי אישי

קבלת פניות איכותיות מכל הארץ

תוצאות מידיות – קבלת פניות רלוונטיות במהירות לאחר תהליך קצר ופשוט.

שאלות נפוצות לגבי מסלול מנויים

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

נבחרת המטפלים שלנו  היא למעשה קבוצה סגורה ומצומצמת של מטפלים שהבינו את היתרון שבהצטרפות לנבחרת איכותית של מטפלים שמקבלים הפניות של מטופלים וסיוע בכל הנושא שיווק הקליניקה וכן את כל שירותי השיווק שלהם מגוף אחד, שמציע שיווק איכותי ומותאם לייחודיות מקצועות הטיפול. מטרתינו היא לגבש נבחרת מטפלית איכותית ומצומצמת שתוכל לתת שירות למגוון הפניות שאנו מקבלים מדי יום ביומו. כיום היעד שלנו הוא להגיע למספר המטפלים הנכון והמדוייק, על מנת להציע את כל מגוון השירותים בכל רחבי הארץ, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל.

אין כל התחייבות. כל מטפל יכול בכל שלב לשנות את סוג המנוי, לעצור או לחדש את המנוי.

מספר ההפניות תלוי בהמון גורמים שרובם כלל אינם בשליטתנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת שהאתר יקודם בכל האמצעים היעילים והטובים ביותר, אך לא נוכל להתחייב על מספר הפניות או מספר מטופלים, אבל במידה ולא תצליחו לקבל הפניות או לקבוע פגישות, בהחלט נשמח לחשוב יחד אתכם מה הבעיה וכיצד לפתור אותה.

מעוניינים להצטרף לנבחרת שלנו ולהנות משיווק ברמה גבוה מבלי להבין או לעסוק בשיווק בכלל? הגעתם למקום הנכון! שלחו אלינו קורות חיים ובמידה והכישורים שלכם וההתמחויות שלכם יתאימו לצרכים שלנו ושל המטופלים ויענו על הביקושים הקיימים, נשמח לזמן אתכם לראיון קבוצתי בו נסביר על התהליך כולו.

לא כל מטפל יכול להצטרף. זה תלוי בכמה גורמים:

גם חשוב לנו שהמטפלים שעובדים עמנו יהיו בעלי הכשרה וניסיון רלוונטים ומספקים וגם אנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך ובאזורים שיש לנו בהם ביקוש. אם שלחתם קורות חיים ולא חזרנו אליכם, זה כנראה בגלל שאין לנו צורך כרגע במטפלים באזור מסוים. אל דאגה, אנו נדאג לעדכן אתכם כאשר נחדש גיוסים ואולי בגיוס הבא זה יתאים.

נבחרת המטפלים של מרכז רימון בהחלט אינה אינדקס מטפלים. לא כל מטפל יכול להצטרף, יש לנו סטנדרט מקצועי ואנו מגייסים מטפלים רק על פי צורך וביקוש, כלומר נגייס מטפלים חדשים, רק אם אנו יודעים שהוא יוכל לקבל פניות. בנוסף – בניגוד לאינדקס, לנו יש שאיפה ליצור שיתוף פעולה פורה בין המרכז לנבחרת המטפלים, בעזרתו כל מטפל בנבחרת יכול לשפר את השיווק שלו ולהגדיל את לעשות בתקציב את הכי טוב כדי שאתם תקבלו שיווק איכותי שמניב תוצאות.

סוגי המנויים השונים נבדלים בהרשאות שכל מנוי מקבל. ככל שלמנוי יש יותר הרשאות, הוא יופיע ביותר עמודים ותוצאות חיפוש ולכן הסיכוי שיקבל פניה היא גדולה יותר.

למי מסלול המנויים מתאים?

 • בראש ובראשונה השירותים שלנו מתאימים למטפלים שמעוניינים להתמקצע בתחום המקצועי שלהם, להתמקד בו ולהשאיר את השיווק למישהו אחר.
 • למטפלים, שמאמינים, כמונו, שישנם תחומים שכדאי להשאיר למקצוענים ולא חייב לעשות אותם לבד. וגם שכל אחד צריך גם אבא מקצועי שידחוף אותו ויעזור לו להתגבר על פחדים, לפרוץ גבולות ולהתפתח.
 • מטפלים שרוצים להגדיל ולהרחיב את הקליניקה ולקבל עוד הפניות של מטופלים.
 • מטפלים שמקימים קליניקה חדשה ורוצים ליצור לעצמם ערוץ הפניות מתקדם ויעיל.
 • מטפלים שמבינים את החשיבות והצורך בשיווק אבל לא יודעים או לא רוצים להתעסק בזה.
 • למטפלים שמעוניינים להתפתח מבחינה מקצועית, לגדול ולצמוח וזקוקים לזמן כדי להתמקד בעבודה המקצועית ובהתקדמות ובהתפתחות שלהם.
 • מטפלים שמבינים ששיווק שנעשה לבד הוא מאד יקר ומצריך ידע נרחב בשיווק ובדיגיטל ומעוניינים להצליח מבלי להפסיד כסף וזמן יקרים.

להתגבר על פחדים ומכשולים - לצמוח ולהתפתח ​

אם אתם מאמינים ביכולות המקצועיות שלכם, חושבים שיש לכם מה להציע למטופלים שלנו?
אם אתם מרגישים שכל הנושא הזה של שיווק הוא “תיק” שאתם לא בנויים עבורו.
אם אתם רוצים להשאיר לנו את העבודה הזה ולהתמקד בעבודה המקצועית שלכםמקומכם איתנו!
אנחנו מחפשים שותפים להצלחה – חושבים שאתם מבינים את היתרונות שבעבודה בשיתוף פעולה עם ארגון ותיק שעובד ומצליח, נשמח להכיר אתכם. אנחנו מחפשים מטפלים איכותיים שירצו להצטרף לנבחרת שלנו ויוכלו להציע טיפול איכותי למטופלים הפוטנציאלים שפונים אלינו.

אנחנו מחפשים לעבוד עם מטפלים שמבינים במקצוע שלהם אבל לא מעוניינים לעסוק בשיווק ובכל שאר הדברים שאינם באמת העבודה הטיפולית שלהם, מטפלים שידעו להעזר בליווי שלנו כדי להצליח, שידעו להשתמש בכל האפשרויות שהפלטפורמה שלנו מציעה כדי לגדול ולהתפתח. אנחנו נוכל לעזור לכם להצליח בקליניקה שלכם ויותר מזה. נשמח לעזור ולכוון אתכם גם במימוש החלומות שלכם, בהגשמת הייעוד המקצועי שלכם. לכם יש את הידע ולנו יש את יכולת הניהול הנדרשות.

נשמח לשתף פעולה עם מטפלים שרוצים להתרחב, להתפתח ולגדול.

תהליך ההצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו

שיחת הכרות וקבלת הסבר על הפרוייקט ועל המרכז
ראיון אישי מקצועי
הצטרפות לנבחרת המטפלים של הפרוייקט והקמת כרטיס מטפל
קבלת הפניות וגישה מיידית לכל הכלים והשירותים שלנו

מה בעצם מקבלים בהצטרפות לנבחרת שלנו במסלול המנויים?

 • תוצאות מיידיות – הפניות איכותיות של אנשים שמחפשים טיפול בכל הארץ – בזכות הופעות בפלטפורמות הדיגיטליות שעובדות מהיום הראשון, בחיפושים רלוונטים.
  אתר אישי -כולל כל האפשרויות שיש באתר תדמיתי – מידע שיווקי, מידע מקצועי, מאמרים, המלצות, סרטונים והכל מאורגן כאתר תדמיתי, רציני, ברור ומאיר פנים.
  האתר האישי בנוי כך שיצור חווית משתמש נוחה וידידותית ובעזרתו תוכלו ליצור קשר ראשוני עם המטופלים הפוטנציאלים שלכם.
 • חסכון בעלויות שיווק ללא סיכון כספי – במקום לשלם הוצאות שיווק גדולות כעסק עצמאי שמשווק עצמו בדיגיטל, תקבלו אפשרות להוזיל משמעותית את הוצאות השיווק שלכם. (עלויות שיווק פרטיות – לפחות 1000 על שיווק ממומן,  500 על ניהול השיווק, 2000-3000 על שיווק אורגני ועוד לא דיברנו על פייסבוק ועל השעות שצריך להשקיע בזה בכדי ללמוד איך לעשות את זה בצורה יעילה בלי לבזבז כסף מיותר).
  במחיר של אחזקת אתר מתקדם, תוכלו לקבל אתר מקודם, שמשווק בכל האמצעים המתאימים והיעילים עבורכם.
 • הצטרפות לנבחרת המטפלים שלנו – נבחרת מקצועית איכותית וסגורה של מטפלים שיתנו מענה לכל הפניות, שאנו מקבלים, מבלי לפגוע בייחודיות של כל מטפל – אנו מגייסים מספר מוגבל של מטפלים בעלי תחומי התמחות דומים. מרכז רימון הוקם מתוך ההבנה שחשוב שמטופלים יגיעו לאנשי מקצוע מנוסים שלמדו במוסדות מוכרים ויש להם ותק והמלצות ולא למטפלים ללא הכשרה מספקת שמפרסמים עצמם ברשת.
  נבחרת המטפלים שלנו היא למעשה קבוצת עבודה תומכת ואוהדת וקבוצת שייכות – לכולם אינטרס משותף – אנחנו רוצים לשמוע משוב מכם, נשמח להתאים את האתר לצרכים שלכם, נשמח לשמוע הערות ובקשות כדי לבחון אותן לעומק ולהתאים את האתר לצרכים שלכם. כמו כן אנו רוצים ליצור שיתוף פעולה פורה בין המטפלים בנבחרת – הפניות הדדיות בתוך המרכז.
 • ליווי בתהליך השיווק – נשלח לכם טיפים וניתן לכם הכוונה בהקמת האתר האישי. נעזור בחשיבה על כיווני התמחות ופיתוחם, ייעוץ בהמשך בתהליך קביעת פגישה ועוד.
דרושים מטפלים ופסיכולוגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה תוף שיתוף פעולה עם מכון פסיכולוגי מצליח בפריסה ארצית

מה מייחד את מרכז רימון – מסלול מנויים?

 • מרכז רימון ממותג כמרכז מקצועי בניגוד לאינדקסים הקיימים כיום – עיצוב האתר מעביר תחושה אישית יותר ויחס אישי.
 • מיתוג מרכז רימון כמרכז טיפולי מביא לכך שאנו מקבלים פניות ובקשות להתאמת מטפלים – אתם לא צריכים לחכות שמישהו יחפש וימצא את הכרטיס שלכם בתוך אינדקס אינסופי של מטפלים, כי חלק מהשירות שאנחנו מציעים הוא התאמת מטפל למטופל ולכן תוכלו לקבל פניות של מטופלים שביקשו את עזרתנו בהתאמת מטפל.
 • מקצועיות – הכי חשוב לנו בסופו של דבר זה לספק שירות איכותי למטופלים שפונים אלינו – הפלטפורמה היחידה שעושה סינון אמיתי של מטפלים – חשוב לנו איכות השירות ומקצועיות ורצינות המטפלים שעובדים עימנו.
 • חסכון בכסף וללא סיכון כספי – מה העלויות ומה מקבלים? בניגוד למכונים אחרים שמייצרים קליניקות עמיתות בכל הארץ – אנחנו לא שותפים להכנסות שלכם. השותפות היחידה היא ברצון שתצליחו ותביאו עוד מטפלים איכותיים… אתם ורק אתם תחליטו כמה תגבו ואיך.
 • ללא מחויבות – אתם יכולים לנסות אותנו ובכל שלב תוכלו לעצור את המנוי או לשנות אותו ולהתאים אותו לצרכיכם.
 • שקיפות – נשמח לשתף אתכם במה עובד ולמה, באילו ערוצים אנחנו משתמשים, הכסף שלכם הולך ברובו המכריע לשיווק וניהול השיווק.
 • שירות ותמיכה אישית – ליווי של כל מטפל שמבקש או זקוק לעזרה בהקמת האתר האישי או בעדכונו והתאמתו בהמשך לקבלת מטופלים רבים יותר. ניתן לפנות אלינו ולקבל מענה מהיר וממוקד. בנוסף, נשתף אתכם במידע מקצועי שלמדנו מניסיון רב של עבודה בתחום, שיכול לעזור לכם מאד להרחיב אתה קליניקה ולהנות מהפלטפורמה שלנו.
 • אתם יודעים איפה הכסף שלכם מושקע – בשיווק – יש עוד פלטפורמות שמציעות שיווק למטפלים – אבל או שהן מאד יקרות, כמו מכונים שגובים אחוזים על ההצלחה שלכם או שהן יותר זולות אבל אז זה גם לרוב נראה כך ומציע הרבה פחות אופציות וגם הכסף הולך לכיס של הבעלים ולא בהכרח לשיווק.
צמיחה הצלחה בטחון - אנחנו מחפשים מטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולווגים שמעוניינים להגדיל את הקליניקה שלהם לעבודה בשיתוף פעולה - מרכז רימון

מה אנחנו לא מציעים?

 • אנחנו לא אינדקס מטפלים שמגייס מטפלים ללא הכרות אישית וללא סינון.

 • אנחנו לא מגייסים מטפלים באזורים שבהם אין לנו ביקוש.

 • אנחנו לא עושים סינון פעיל של ההפניות או הכוונתן, אלא באמצעות אלגוריתם חכם שמתאים כל פניה למטפל המתאים.

 • אנחנו לא שירות קר ומרוחק – תמיד תוכלו לקבל מענה אישי והכוונה במייל. אנחנו זמינים לענות לכל השאלות שלכם.

איך עובדת השיטה?

מטפל שותף בנבחרת המטפלים שלנו, שנמצא מתאים ועונה לכל הדרישות המקצועיות שלנו ומתאים מבחינת הצורך והביקוש, יכול להצטרף לנבחרת.
כל מטפל בנבחרת, משלם דמי מנוי חודשיים המשמשים בעיקרם כתקציב לשיווק ולניהול השיווק, ומשחררים את המטפל מעיסוק ישיר בשיווק.
כל מטפל שותף בנבחרת, יכול לבחור במסלול המתאים לו, בסיסי, מתקדם או פרימיום.
סוג המסלול הנבחר קובע את ההרשאות שהמטפל יקבל באתר. ההרשאות קובעות למעשה בכמה חיפושים / עמודים, המטפל יופיע באתר המרכז. ככל שהמנוי רחב יותר, כך למטפל יש יותר הרשאות והוא מופיע ביותר עמודים באתר ובגוגל וחשוף ליותר חיפושים של מטופלים פוטנציאלים.
אנחנו אחראים למקסם את התקציב השיווקי שלכם ולהשתמש בו בצורה היעילה ביותר, שתניב תוצאות בצורה המהירה ביותר.
חשוב להבין – אנחנו לא קוסמים. אנחנו רק יודעים להבין את אמצעי השיווק הדיגיטלי ואת הלקוחות הפוטנציאליים ולהגיע אליהם בצורה נכונה. השיווק שלנו ומספר הפניות תלוי בהמון גורמים שרובם אינם תלויים בנו. אנו כמובן נעשה את המקסימום כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים, אבל – ככל שאתם תשקיעו יותר באתר האישי שלכם, תכתבו תוכן איכותי ותהיו איתנו בקשר כדי למקסם את הפוטנציאל השיווקי, כך תוכלו להצליח יותר. אתם כמובן לא חייבים לעשות דבר מכל זה ועדיין תקבלו פניות איכותיות של מטופלים שמחפשים את השירות שאתם מציעים באזור שבו אתם עובדים.

הצטרפו אלינו עכשיו!​

 1. בטופס הבא, תוכלו לראות את סוגי המנויים השונים ולבחור את המנוי שיתאים לתקציב ולצרכים שלכם, על פי ההרשאות הייחודיות לכל סוג מסלול.
 2. כל מנוי מאפשר הרשאות שונות כלומר בחירה של יותר משתנים בשדות הרלוונטים. 
 3. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? שלחו אלינו קורות חיים למייל: rimonclinic@gmail.comאנחנו נזמין אתכם לשיחת הכרות, בה תוכלו לקבל מידע שיעזור לכם להחליט האם השירות הזה מתאים עבורכם. בהמשך, במידה ותתעניינו,  אנו נקבע איתכם ראיון מקצועי אישי, על מנת לבדוק את תחומי ההתמחות שלכם ואת הרקע המקצועי, לייעץ ולתת הסברים על השימוש בפלטפורמה שלנו, כדי שתוכלו להפיק ממנו את המירב.

למה אנחנו

התחלת עבודה מיידית , ללא השקעה כספית ובלי סיכון​

חשיפה למגוון כלים ושירותים ייחודים ועדכניים

כי אנחנו מציעים שותפות עסקית אמיתית

מינימום בירוקרטיה וללא התערבות בשיקולים מקצועיים או כספיים

שאלות נפוצות

יש לכם שאלה? נשמח לענות!

אנו במרכז רימון וכן כל המטפלים עימם אנו עובדים מחויבים בשמירה על חיסיון רפואי וסודיות רפואית מלאה.
אנו לא עובדים עם קופות חולים באופן ישיר, שירותי המרכז הינם שירותים פרטיים, אך ניתן לפנות לקופת החולים שלכם לבדוק זכאות להחזרים.
מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי כאשר חווים מצוקה או סבל נפשי או כאשר מרגישים שהתפקוד היומיומי נפגע.
טיפול פסיכולוגי יעיל במגוון סוגים של בעיות וקשיים: חרדה, דיכאון, שליטה בכעסים, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, התמכרויות, גירושין, ועוד.
פסיכותרפיה היא למעשה טיפול רגשי/נפשי. אין כל הבדל בין טיפול פסיכולוגי לטיפול רגשי לפסיכותרפיה. אלו שמות שונים לאותו הדבר.
טיפול רגשי בילדים מתבצע על ידי מומחה בטיפול בילדים ויעשה תוך שימוש במגוון אמצעים שמתאימים לילד: משחק, נגינה, סיפור או דרמה.
מחירים של טיפול פסיכולוגי פרטי יכולים לנוע בין 250 ל 500 ואף יותר. התעריף לרוב תלוי בניסיון וההכשרות של המטפל.

השוואת סוגיי המנויים השונים

בחירת סוג המנוי בהמשך העמוד

מנוי בסיסי

הכרטיס הבסיסי מכיל:
בחירת איזור טיפול אחד
בחירת 2 התמחויות
בחירת 2 סוגי טיפול
ובחירת שדה מקצוע אחד

196 ש”ח / חודש

מנוי מתקדם

המנוי המשתלם ביותר

הכרטיס המתקדם מכיל:
בחירת 2 איזורי טיפול
בחירת 6 התמחויות
בחירת 3 סוגי טיפול
ובחירת 2 שדות מקצוע

267.00 / חודש

מנוי פרימיום

מתאים למכונים או למטפלים שרוצים הרבה מאד פניות

כרטיס הפרימיום מכיל:
בחירת 3 איזורי טיפול
בחירת 10 התמחויות
בחירת 6 סוגי טיפול
ובחירת 4 שדות מקצוע

386 ש”ח / חודש

הצטרף לנבחרת המטפלים שלנו

לקוחות ממליצים

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת