זוגות רבים נקלעים לקשיים ומשברים במהלך שנות חייהם המשותפות, וכאשר בני הזוג אינם מסוגלים להתמודד עם הקושי בעצמם, מטפל מקצועי ומנוסה יכול להובילם לתהליך של התמודדות, סליחה, העצמה והעמקה של הקשר. מרכז רימון, העובד עם מטפלים זוגיים מנוסים ומוסמכים, בא לעזרתם של זוגות במשבר המבקשים למצוא מטפל זוגי מומלץ במרכז, ומחבר אותם למטפל המתאים, שיעזור להם להתמודד בהצלחה עם המשבר, ולצאת ממנו מחוזקים.

מטפל מוסמך

החוק אינו מגדיר בצורה ברורה וחדה את ההסמכה הנדרשת למטפל זוגי, ולכן פועלים בתחום מטפלים רבים, שחלקם אינו בעל הכשרה מתאימה, מה שיכול להוביל לגרימת נזק עקב חוסר מקצועיות. במרכז רימון עובדים עם מטפלים מוסמכים בעלי ההכשרות והניסיון הרלוונטים ובכך מבטיחים ללקוחות טיפול זוגי במרכז, באיכות הטובה ביותר.

מתי יש לפנות לטיפול זוגי

זוגיות בריאה מסוגלת להתמודד עם משברים וקשיים, ושני בני הזוג לומדים לתקשר ביניהם, לשתף פעולה, ולהתאים בכל פעם את הקשר למהלך החיים. יחד עם זאת, לעיתים מתעוררת בעיה שבני הזוג אינם מצליחים לפתור בעצמם. אם אינכם בטוחים אם לפנות לטיפול זוגי, במרכז רימון יפנו אתכם ליועץ או יועצת זוגית במרכז, אשר יכוונו אתכם לדרך הפעולה המתאימה עבורכם. מומלץ לפנות לטיפול כאשר אתם חשים שהקשר אינו מספק את צרכיכם הבסיסיים והעמוקים, או שאינכם זוכים ליחס מכבד ואוהב מבן הזוג, כאשר קיימות אי הסכמות מהותיות בנוגע לחינוך הילדים, מחלוקות כספיות, קשיי תקשורת, וחוסר יכולת לייצר אינטימיות. במקרים של אלימות פיזית או מילולית יש לפנות לייעוץ זוגי ללא דיחוי, וכן כאשר קיימים רגשות תסכול, אכזבה, וכעס, או שקיים חוסר סיפוק וחוסר שביעות רצון מן הקשר. מומלץ לפנות לטיפול זוגי בטרם תצברו מטענים ומשקעים רבים מדי, שכן כל דחייה תקשה על הפיתרון העתידי.

הכוונה והכנה

בנוסף לזוגות הנמצאים במשבר חריף, טיפול זוגי במרכז מתאים גם לזוגות העומדים בפני שינוי משמעותי בחייהם, כמו נישואים, מעבר לבית חדש בחבל ארץ שונה, יציאה לגמלאות, או להבדיל, מחלה קשה של אחד מבני הזוג. נוסף לכל אלו, גם זוגות ותיקים, אשר מעוניינים להחיות את הקשר הזוגי ולהעמיקו, יפיקו תועלת מייעוץ זוגי במרכז.

מדוע כדאי לפנות למרכז רימון

מרכז רימון הוא מרכז טיפולי למשפחה ולילד, העובד עם טובי המטפלים. כל המטפלים הזוגיים המופיעים באתר מרכז רימון הם מטפלים בעלי תואר שני, בעלי הידע והניסיון לעסוק בטיפול זוגי. המרכז עובד עם מטפלים מצטיינים רבים, וכך מתאפשרת התאמה מירבית בין המטפל ובני הזוג, ואף ניתן להחליף מטפל במקרה הצורך. מרכז רימון הוא מרכז טיפולי מוכר ומוערך, הזוכה למוניטין בין לקוחות ובעלי מקצוע כאחד, ואנשי מקצוע רבים מבקשים להצטרף לשורותיו. צוות המרכז עורך מיון קפדני של המטפלים הפונים אליו, על מנת להבטיח לכם, הלקוחות, את הטיפול הטוב ביותר. השאיפה שלנו היא לספק לכל לקוח שירות מקצועי ואמין, בסמוך לאזור מגוריו, ולכן המרכז עובד עם מטפלים בפריסה ארצית נרחבת.

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: טיפול זוגי / ייעוץ זוגי /יחסים זוגיים /מטפל זוגי דתי / מטפלת זוגית דתיה