טיפול זוגי במרכז – מטפל זוגי מומלץ במרכז

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מרכז

זוגות רבים נקלעים לקשיים ומשברים במהלך שנות חייהם המשותפות, וכאשר בני הזוג אינם מסוגלים להתמודד עם הקושי בעצמם, מטפל זוגי מקצועי ומנוסה יכול להובילם לתהליך של התמודדות, סליחה, העצמה והעמקה של הקשר. מרכז רימון, העובד עם מטפלים זוגיים מנוסים ומוסמכים, מומחים בייעוץ זוגי במרכז, בא לעזרתם של זוגות במשבר המבקשים למצוא מטפל זוגי מומלץ במרכז, ומחבר אותם למטפל המתאים, שיעזור להם להתמודד בהצלחה עם המשבר, ולצאת ממנו מחוזקים, בעזרת טיפול זוגי במרכז.

מטפל זוגי במרכז

החוק אינו מגדיר בצורה ברורה וחדה את ההסמכה הנדרשת למטפל זוגי, ולכן פועלים בתחום מטפלים רבים, שחלקם אינו בעל הכשרה מתאימה, מה שיכול להוביל לגרימת נזק עקב חוסר מקצועיות. במרכז רימון עובדים עם מטפלים מוסמכים בעלי ההכשרות והניסיון הרלוונטים ובכך מבטיחים ללקוחות טיפול זוגי במרכז, באיכות הטובה ביותר.

טיפול זוגי במרכז - ייעוץ זוגי במרכז - מטפל זוגי מומלץ במרכז - מרכז רימון - מומחים בטיפול זוגי בפריסה ארצית
טיפול זוגי במרכז – ייעוץ זוגי במרכז – מטפל זוגי מומלץ במרכז – מרכז רימון – מומחים בטיפול זוגי בפריסה ארצית

מתי יש לפנות לייעוץ זוגי במרכז

זוגיות בריאה מסוגלת להתמודד עם משברים וקשיים, ושני בני הזוג לומדים לתקשר ביניהם, לשתף פעולה, ולהתאים בכל פעם את הקשר למהלך החיים. יחד עם זאת, לעיתים מתעוררת בעיה שבני הזוג אינם מצליחים לפתור בעצמם. אם אינכם בטוחים אם לפנות לטיפול זוגי, במרכז רימון יפנו אתכם ליועץ או יועצת זוגית במרכז, אשר יכוונו אתכם לדרך הפעולה המתאימה עבורכם. מומלץ לפנות לטיפול כאשר אתם חשים שהקשר אינו מספק את צרכיכם הבסיסיים והעמוקים, או שאינכם זוכים ליחס מכבד ואוהב מבן הזוג, כאשר קיימות אי הסכמות מהותיות בנוגע לחינוך הילדים, מחלוקות כספיות, קשיי תקשורת, וחוסר יכולת לייצר אינטימיות. במקרים של אלימות פיזית או מילולית יש לפנות לייעוץ זוגי ללא דיחוי, וכן כאשר קיימים רגשות תסכול, אכזבה, וכעס, או שקיים חוסר סיפוק וחוסר שביעות רצון מן הקשר. מומלץ לפנות לטיפול זוגי בטרם תצברו מטענים ומשקעים רבים מדי, שכן כל דחייה תקשה על הפיתרון העתידי.

הכוונה והכנה

בנוסף לזוגות הנמצאים במשבר חריף, טיפול זוגי במרכז מתאים גם לזוגות העומדים בפני שינוי משמעותי בחייהם, כמו נישואים, מעבר לבית חדש בחבל ארץ שונה, יציאה לגמלאות, או להבדיל, מחלה קשה של אחד מבני הזוג. נוסף לכל אלו, גם זוגות ותיקים, אשר מעוניינים להחיות את הקשר הזוגי ולהעמיקו, יפיקו תועלת מייעוץ זוגי במרכז.

מדוע כדאי לפנות למרכז רימון – ייעוץ זוגי במרכז

מרכז רימון הוא מרכז טיפולי למשפחה ולילד, העובד עם טובי המטפלים הזוגיים, הפסיכותרפיסטים והפסיכולוגים. כל המטפלים הזוגיים המופיעים באתר מרכז רימון הם מטפלים בעלי תואר טיפולי מוכר, בעלי הידע והניסיון לעסוק בטיפול זוגי. המרכז עובד עם מטפלים מצטיינים רבים, וכך מתאפשרת התאמה מירבית בין המטפל ובני הזוג, ואף ניתן להחליף מטפל במקרה הצורך. מרכז רימון הוא מרכז טיפולי מוכר ומוערך, הזוכה למוניטין בין לקוחות ובעלי מקצוע כאחד, ואנשי מקצוע רבים מבקשים להצטרף לשורותיו. צוות המרכז עורך מיון קפדני של המטפלים הפונים אליו, על מנת להבטיח לכם, הלקוחות, את הטיפול הטוב ביותר. השאיפה שלנו היא לספק לכל לקוח שירות מקצועי ואמין, בסמוך לאזור מגוריו, ולכן המרכז עובד עם מטפלים בפריסה ארצית נרחבת.

מחפשים טיפול זוגי במרכז? ייעוץ זוגי? מטפל זוגי מומלץ במרכז?
הגעתם למקום הנכון. נשמח לעזור לכם.
התקשרו עכשיו

המומחים של רימון ב

טיפול זוגי / ייעוץ זוגי

עוד מאמרים בנושא

הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
פסיכולוג מומלץ במרכז במרכז רימון
מחפשים פסיכולוג מומלץ במרכז? לא יודעים איך לבחור מומחה מומלץ בטיפול רגשי? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים, בהדרכת...
פסיכולוג במרכז - מרכז רימון
טיפול פסיכולוגי במרכז מסייע למטופל להתמודד עם בעיות והפרעות רגשיות, קוגניטיביות והתנהגותיות, בעזרת שיחה, משחק, התבוננות, ואמצעים נוספים, בהתאם לשיטת הטיפול ולצרכיו של המטופל. במרכז...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת