ייעוץ זוגי בירושלים – יועצת זוגית מומלצת בירושלים

ייעוץ זוגי בירושלים

ייעוץ זוגי בירושלים – זוגיות היא דבר לא פשוט… הקשרים בין בני הזוג חווים עליות ומורדות לאורך החיים המשותפים וכאשר הקושי גדול מדי, ייעוץ זוגי מאפשר בחינה מחודשת של הקשר הזוגי, התמודדות עם הבעיות שמכבידות על הקשר, וביסוסו להמשך חיי זוגיות טובים ובריאים.
אם אתם גרים בירושלים פנו עוד היום להתאמת ייעוץ זוגי או ייעוץ משפחתי ב ירושלים, עם יועץ זוגי או יועצת זוגית מומלצת בירושלים.

ייעוץ זוגי ב ירושלים

יעוץ זוגי הוא תהליך פסיכולוגי המתמקד בקשר הזוגי, ובחייהם המשותפים של בני הזוג. מטרתו היא להתמודד עם מכשולים ובעיות, המכבידים ומפריעים לחיים המשותפים, שבני הזוג אינם מצליחים להתמודד בכוחות עצמם. יועץ זוגי או יועצת זוגית ב ירושלים צריכים להיות פסיכותרפיסטים או פסיכולוגים, או מטפלים בעלי תואר שני במקצוע טיפולי ממוסד מוכר, והסמכה או ניסיון משמעותי בייעוץ זוגי.

במידה ותבחרו, נוכל לעזור לכם למצוא ייעוץ זוגי דתי בירושלים / ייעוץ זוגי לדתיים בירושלים.

צריכים עזרה בבחירת יועצת זוגית מומלצת?

 

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הקישור עכשיו>

יועצים ויועצות זוגיות מומלצות/ים לייעוץ זוגי ב ירושלים:

 

 

המומחים של רימון

  למי מתאים יעוץ זוגי ב ירושלים

  יעוץ זוגי ב ירושלים מתאים לבני זוג המתגוררים בירושלים והסביבה, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר. גם בני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, זוגות העומדים בפני נישואים, או זוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם, ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם, יכולים להנות מייעוץ זוגי ב ירושלים.
  כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה או ריב ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר וצובעים אותו בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את הבעיה. כאשר נוצר משבר, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לגשר עליה, זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי בירושלים. במקרה של יעוץ זוגי, נכונה האמרה ” אם יש ספק, אין ספק”, כך שאם אתם שוקלים פנייה לייעוץ זוגי בירושלים, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

  יועצת זוגית ירושלים

  החוק אינו מספיק ברור לגבי הגדרת יועצות זוגיות או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה ומקיפה בטיפול זוגי ומשפחתי. במהלך יעוץ זוגי בירושלים, בטיפולו של מטפל מוסמך ומנוסה, שני בני הזוג מתבקשים להתמודד בכנות ובאומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם וכמובן עם התנהגותם ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

  ייעוץ זוגי בירושלים

  יעוץ זוגי הוא טיפול המתמקד בקשר הזוגי ובדינמיקה הזוגית. מטרתו היא לאתר דפוסי התנהגות, מחשבה או רגש שמשמרים את הבעיה הזוגית. ההבדל בין ייעוץ זוגי לטיפול זוגי, אינו בהכרח מהותי. ייעוץ זוגי נחשב תהליך ממוקד וקצר יותר. הוא מתאים לבעיות ממוקדות יותר. בשני המקרים חשוב לפנות למטפלים ויועצות זוגיות מוסמכות בעלות רקע טיפולי וניסיון וכמובן הכשרה מלאה ומוכרת בתחום היעוץ הזוגי.

  התאמת יועצת זוגית / ייעוץ זוגי בירושלים – מרכז רימון

  אנחנו מבינים את הקושי בבחירת ייעוץ זוגי בירושלים / יועצת זוגית וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את היועצות הזוגיות והיועצים הזוגיים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר אליכם.
  התמחנו בהתאמת יועצות זוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.
  אנו עובדים עם מגוון של יועצות זוגיות, יועצים זוגיים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.
  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות למטופלים בירושלים.

   

  צריכים עזרה בבחירת ייעוץ זוגי / יועצת זוגית מומלצת?

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

  שירותים נוספים בירושלים

  התקשרו להתאמת יועצת זוגית מומלצת ביעוץ זוגי בירושלים.

  כניסה למערכת