טיפול רגשי בחיפה – מטפלים מומלצים בחיפה (2023)

טיפול רגשי בחיפה – מטפלת רגשית מומלצת בחיפה

אנחנו במרכז רימון, מאמינים שכל אדם שמחפש טיפול רגשי בחיפה והסביבה זכאי לקבל טיפול ושירות איכותיים ומקצועיים, ממטפלים ופסיכולוגים איכותיים ומומלצים. לכן הקמנו את מרכז רימון. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את המטפלים הרגשיים והפסיכולוגים המנוסים והמומלצים ביותר שיתאימו לצרכים שלכם.

מרכז רימון, הינו מכון פסיכולוגי, קליני מקצועי, המספק שירותי התאמת מטפלים רגשיים ופסיכולוגים איכותיים ומקצועיים למטופלים שמחפשים טיפול רגשי בחיפה.  אנו עובדים עם מטפלים רגשיים בחיפה ופסיכולוגים מומלצים, בעלי ניסיון והכשרות ממוסדות אקדמאים מוכרים, שנבחרו בקפידה.

פיתחנו כלים שיאפשרו לכם להגיע למטפלים מומלצים, המתאימים בדיוק עבורכם.

תוכלו להשתמש בכלי שפיתחנו עבורכם, BOT לאיתור מטפלים מומלצים, אותו תמצאו בתחתית כל עמוד או להשתמש במנוע החיפוש למטפלים, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים (בתפריט)

# חפשו את תו האיכות למטפלים מומלצים.

צרו קשר עכשיו להתיעצות ללא התחיבות. נשמח לעזור לכם להגיע למטפלת רגשית בחיפה המתאימה ביותר עבורכם

מהו טיפול רגשי?

טיפול רגשי חיפה הוא טיפול שנעשה באמצעות שיחות ומטרתו לעזור במצבים רגשיים, קוגנטיבים (מחשבתיים) והתנהגותיים שונים הגורמים למצוקה נפשית ורגשית.
טיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי ופסיכותרפיה הם שמות שונים לאותו דבר למעשה. זהו טיפול שמטרתו היא לספק עזרה רגשית לילדים, מתבגרים, מבוגרים זוגות ומשפחות המרגישים שיש להם קושי או מצוקה.

המטרה של טיפול רגשי

מטרתו של טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי היא להביא להקלה, לשפר את ההרגשה ואת התפקוד וכן לעזור לממש את היכולות הטמונות בכל אחד.
עם ילדים ונוער, טיפול רגשי נעשה לרוב על ידי שיחה, טיפול בהבעה ויצירה או טיפול במשחקטיפול פסיכולוגי בילדים).
בשיחות המטופל מוזמן לדבר על הדברים שמטרידים אותו וגורמים למצוקה. המטפל, בתלות באוריינטציה הטיפולית שלו, יעזור למטופל להבין את הגורמים לבעיה ולמצוא פתרונות שונים.

צריכים עזרה בבחירת מטפלת רגשית מומלצת בחיפה?

 

להתייעצות עם מומחה, לחצו על עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ומטפלים רגשיים מומלצים בחיפה:

 

 

המומחים של רימון

  מתי מומלץ לפנות לטיפול רגשי חיפה?

  אנשים והורים פונים לטיפול רגשי בחיפה / פסיכותרפיה בחיפה עבור עצמם או עבור ילדם, מסיבות שונות מאד. לכל אדם שפונה לטיפול יכולה להיות סיבה שונה וייחודית לו.

  גישות שונות בטיפול רגשי

  קיימות גישות רבות לטיפול רגשי בחיפה וכל גישה מדגישה ומסבירה באופן שונה את הבעיות האנושיות ואת מבנה ותפקוד הנפש והרגשות.
  על פי ההסבר של כל גישה היא תציע דרך טיפול שונה והתמקדות בדברים שונים במהלך הטיפול.

  סוגים שונים של טיפול רגשי

  החופף בין כל הגישות הוא אופן הטיפול, במבוגרים הטיפול הפסיכולוגי נערך על פי רוב באמצעות שיחה עם הפסיכולוג ובטיפול רגשי לילדים יעשה שימוש גם במשחק, אומנות, יצירה, דרמה, כתיבה או טיפול בתנועה.

  טכניקות מפתח מוקד מרכזי סוג טיפול רגשי
  הטכניקות כוללות הבניה קוגניטיבית מחודשת (זיהוי ואתגר של מחשבות שליליות) וטיפול בחשיפה (חשיפה הדרגתית למצבי פחד). מתמקד בזיהוי ושינוי דפוסי חשיבה והתנהגויות שליליות. טיפול  רגשי קוגניטיבי התנהגותי (טיפול CBT)
  הטכניקות כוללות אסוציאציה חופשית (דיבור חופשי על מחשבות ורגשות) וניתוח חלומות. מתמקד בחשיפת מחשבות ורגשות לא מודעים והבנה כיצד חוויות העבר משפיעות על התנהגויות נוכחיות. טיפול רגשי פסיכודינמי
  הטכניקות כוללות משחק תפקידים (כדי לתרגל מיומנויות בין אישיות) וחקר דפוסים במערכות יחסים. מתמקד בשיפור היחסים הבין אישיים ותפקוד חברתי כדי לסייע בהפחתת מצוקה. טיפול בין אישי (IPT)
  הטכניקות כוללות אימון במיומנויות קבוצתיות, טיפול פרטני וטיפול טלפוני. DBT מתמקד גם בקבלה ובשינוי. שילוב טכניקות CBT עם תרגול מיינדפולנס. מתמקד בפיתוח מיומנויות לוויסות רגשות, סובלנות למצוקה, קשיבות (מיינדפולנס) ויעילות באינטראקציה בין אישית. טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT)
  הטכניקות כוללות מדיטציית מיינדפולנס, תרגילי מודעות לגוף ויוגה. מתמקד בפיתוח מודעות לא שיפוטית למחשבות, רגשות ותחושות ברגע הנוכחי. פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס

  הסיבות הנפוצות לפניה למטפלים בחיפה לטיפול רגשי הן:

  יש אפשרות לפנות לטיפול רגשי בחיפה גם כאשר אין מצוקה ברורה ומיידית אלא על מנת לברר שאלות אישיות עם עצמך, לחפש כיוונים למימוש פוטנציאל או למציאת כיוון חדש.
  לחילופין ניתן לפנות לטיפול רגשי חיפה גם להתיעצות ממוקדת וקצרת טווח בנושאים שונים.

  התאמת טיפול רגשי – מרכז רימון – מטפלים בחיפה

  אנחנו מכירים את הקושי בבחירת מטפלת רגשית / מטפלים בחיפה וזו הסיבה שלשמה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את המטפלים בחיפה המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר.
  התמחינו בהתאמת פסיכולוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.
  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים בחיפה, בעלי הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.

  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות והמטפלים בחיפה, עמם אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ומטפלים בחיפה.

   

  צריכים עזרה בבחירת מטפלת רגשית בחיפה / פסיכותרפיסט מומלץ בחיפה?

   

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

   

  שירותים נוספים בחיפה

  פסיכולוג / פסיכותרפיסט בחיפה
  פסיכולוגית / פסיכותרפיסטית בחיפה
  טיפול במתבגרים בחיפה 
  טיפול רגשי לילדים בחיפה 
  הדרכת הורים בחיפה 
  טיפול זוגי / ייעוץ זוגי בחיפה 
  יועצת זוגית / מטפלת זוגית בחיפה 

   

  מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בצפון:
  טיפול פסיכולוגי בצפון
  טיפול CBT בצפון בילדים, נוער ומבוגרים
  טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון
  טיפול במתבגרים בצפון
  טיפול רגשי לילדים בצפון
  הדרכת הורים בצפון

   

  FAQ’s שאלות נפוצות על טיפול רגשי בחיפה:

  1. מהו טיפול רגשי?

  טיפול רגשי, המכונה גם פסיכותרפיה או טיפול בשיחות, הוא סוג של טיפול המתמקד בסיוע לאנשים לשפר את בריאותם הנפשית ורווחתם. טיפול רגשי כרוך בעבודה עם מטפלת רגשית או מטפל רגשי מיומן כדי לחקור ולהתמודד עם סוגיות פסיכולוגיות שונות, כמו חרדה, דיכאון, טראומה, בעיות יחסים ועוד.

  2. כיצד עובד טיפול רגשי בחיפה?

  טיפול רגשי בחיפה פועל על ידי מתן סביבה בטוחה ותומכת עבור אנשים כדי לבטא את מחשבותיהם, רגשותיהם ודאגותיהם. המטפל הרגשי מסייע למטופלים להגיע לתובנה לגבי רגשותיהם, התנהגויות ודפוסי המחשבה שלהם ומסייע להם בפיתוח מנגנוני התמודדות בריאים יותר ואסטרטגיות התמודדות יעילות. באמצעות מפגשים הללו, אנשים יכולים להתגבר בהדרגה על האתגרים שלהם ולשפר את רווחתם הנפשית הכללית.

  3. מהם הסוגים השונים של טיפול רגשי?

  ישנם סוגים שונים של טיפול רגשי, כולל טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (טיפול CBT), טיפול פסיכודינמי, טיפול בינאישי, טיפול התנהגותי דיאלקטי (DBT) וטיפול מבוסס-מיינדפולנס. לכל גישה יש טכניקות והתמקדות ייחודיות משלה, אך כולן שואפות לעזור לאנשים להבין ולנהל את הרגשות וההתנהגויות שלהם בצורה יעילה.

  4. כמה זמן נמשך בדרך כלל טיפול רגשי?

  משכו של טיפול רגשי יכול להשתנות בהתאם לצרכיו ולמטרותיו של האדם. אנשים מסוימים עשויים ליהנות מטיפול לטווח קצר, אשר בדרך כלל נמשך כ-6-12 מפגשים, בעוד שאחרים עשויים לבקש טיפול לטווח הארוך שיכול להימשך מספר חודשים או אפילו שנים. המטפל והמטופל עובדים יחד כדי לקבוע את משך הטיפול המתאים ביותר על סמך התקדמותו של האדם וצרכיו לאורך זמן.

  5. האם טיפול רגשי יעיל?

  כן, הוכח כי טיפול רגשי יעיל בטיפול במגוון רחב של מצבים וקשים רגשיים. מחקרים רחבים ורבים הראו כי טיפול יכול להפחית באופן משמעותי את הסימפטומים של חרדה, דיכאון והפרעות פסיכולוגיות אחרות. עם זאת, חשוב לציין כי יעילות הטיפול יכולה להשתנות בהתאם לאדם ומחויבותו לתהליך הטיפולי ותליה במגוון רחב של גורמים.

  6. האם ניתן לשלב טיפול רגשי עם טיפול תרופתי?

  כן, ניתן לשלב טיפול רגשי עם טיפול תרופתי, במיוחד במקרים בהם אנשים חווים תסמינים חמורים או שאובחנו עם בעיות תחום בריאות הנפש, כגון חרדה, דיכאון, OCD וכולי. במצבים אלו התערבות פרמקולוגית (תרופתית) עשויה להועיל מאד. במקרים כאלה, גישה שיתופית בין המטפל לפסיכיאטר או הרופא המטפל, יכולה להועיל במתן טיפול מקיף ויעיל יותר.

  7. כיצד אוכל למצוא מטפלת רגשית מומלצת בחיפה המתאימה לטיפול רגשי עבורי?

  מציאת מטפלת רגשית בחיפה המתאימה לטיפול רגשי חיפה כרוכה בגורמים כמו כישוריהם, הניסיון שלהם, הגישה הטיפולית והתאמה אישית. לפני פניה למטפל רגשי בחיפה מומלץ לשאול את השאלות שחשוב לכם לקבל תשובה עליהן כגון ניסיונו של המטפל בתחום שתרצו לטפל בו, גישות טיפוליות שמשתמש בהן ועוד. עם זאת, לקשר האישי שנוצר בין המטפל למטופל ישנה משמעות רבה והיא חשובה להצלחת הטיפול. מומלץ לקבוע שיחה ראשונית או אף פגישה להכרות על מנת לשאול את השאלות הללו ולבחון את ההרגשה שלכם בפגישה, עד כמה נח לכם עם המטפל הרגשי, כמה הרגשתם שהוא קשוב ויהיה לכם נח להפתח בפניו.

  מעוניינים שנעזור לכם למצוא מטפל רגשי / מטפלת רגשית מומלצת בחיפה, לטיפול רגשי בחיפה עבורכם או עבור בן משפחה? התקשרו אלינו עכשיו!

  כניסה למערכת