פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים – טיפול פסיכולוגי אונליין / פסיכולוג אונליין באינטרנט

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים באינטרנט – טיפול פסיכולוגי אונליין

מהו טיפול פסיכולוגי אונליין?

עוד לפני משבר הקורונה, טיפול פסיכולוגי און ליין בזום, בסקייפ ובאפליקציות אחרות לשיחות וידאו, החל להיות נפוץ ואפשר לאנשים לקבל ייעוץ פסיכולוגי אונליין מכל מקום בעולם ללא צורך בפגישה פרונטלית (פנים אל פנים). מאז פרוץ מגפת הקורונה, פסיכולוגים ומטפלים רבים עברו מחדר הטיפול לקליניקה אונליין והחלו להציע טיפול פסיכולוגי אונליין וכך המשיכו בטיפול ומפגשים רציפים, למרות הסגרים והבידודים. פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים רבים התאימו את עצמם לנסיבות החדשות והיום מטפלים הן בדרך המסורתית, בפגישה פנים אל פנים ובטיפול פסיכולוגי / רגשי אונליין דרך המחשב, בזום, בסקייפ או באפליקציות אחרות.

רוצים לדעת יותר על טיפול פסיכולוגי אונליין? מוזמנים לקרוא את המדריך שלנו לטיפול פסיכולוגי אונליין – לחצו על הקישור>

טיפול פסיכולוגי אונליין או ייעוץ פסיכולוגי אונליין הוא נוח ויעיל. הוא מאפשר גמישות רבה יותר בקביעת זמני הפגישה והמרחק גאוגרפי לא מהווה בעיה.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם תחום הטיפול הפסיכולוגי / טיפול רגשי / פסיכותרפיה, מתאים עצמו למציאות החדשה שבה תקשורת אונליין באינטרנט יכולה להחליף במובנים מסויימים את הטיפול הפסיכולוגי המסורתי הכולל מפגש פנים אל פנים.

להתייעצות עם מטפל או פסיכולוג אונליין, לחצו על עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בטפול פסיכולוגי אונליין:

 

 

המומחים של רימון

  במציאות החדשה של היום טיפול פסיכולוגי אונליין יכול להיות יעיל מאוד וזוהי אופציה שהופכת יותר ויותר פופולרית. על כל אחד שמעוניין לפנות לטיפול עם פסיכולוג אונליין, בזום, בטלפון או בכל אפליקציית וידאו אחרת, על לנסות ולמצוא מטפל מתאים למטרה זו.

   

  הלכתם לאיבוד? צריכים שנעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג אונליין המתאים ביותר?

  בדיוק בשביל זה נוצר מרכז רימון. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את המומחים הטובים והמומלצים ביותר עבורכם

  צרו עימנו קשר עכשיו – לחצו כאן להתייעצות עם מומחה ללא התחיבות>

  כניסה למערכת