טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון

טיפול זוגי / ייעוץ זוגי בצפון

מהו טיפול זוגי?

טיפול זוגי בצפון הוא טיפול פסיכולוגי בו המוקד חיי הזוגיות והקשר הזוגי. ייעוץ זוגי בצפון יכול להערך בפורמטים שונים, פגישות של שני בני הזוג עם המטפל הזוגי, פגישות של כל אחד מבני הזוג בנפרד עם היועצת הזוגת לסירוגין או פגישות של כל אחד מבני הזוג עם מטפלים נפרדים וקיום פגישות משותפות אחת לתקופה.
ישנן גישות שונות לטיפול זוגי הנסמכות על תפיסות תיאורתיות שונות.
ייעוץ זוגי יכול להתאים ולסייע לזוגות בקשר מתמשך, זוגות לפני נישואין, לזוגות שהקשר הזוגי שלהם במשבר או זוגות שמעוניינים לבדוק את הקשר שלהם, לשפרו או להחליט על המשכיותו.

טיפול / ייעוץ זוגי בצפון

מחפשים יועצת זוגית מומלצת בצפון? מטפלת זוגית עם המלצות?
הגעתם למקום הנכון!
במרכז רימון צפון התמחינו בהתאמת מטפלות ויועצות זוגיות בצפון, על פי הצרכים שלכם.
מעוניינים שנעזור לכם למצוא את המטפל הזוגי המתאים בצפון? התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונעזור לכם למצוא את המטפלת או היועצת המתאימה והמומלצת ביותר עבורכם ב צפון.

מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בצפון:
טיפול פסיכולוגי בצפון
טיפול CBT בצפון בילדים, נוער ומבוגרים
טיפול זוגי בצפון / ייעוץ זוגי בצפון
טיפול במתבגרים בצפון
טיפול רגשי לילדים בצפון
הדרכת הורים בצפון

מחפשים דווקא מטפלים או פסיכולוגים בחיפה? חפשו את המומחה המתאים:
טיפול פסיכולוגי בחיפה / טיפול רגשי בחיפה
טיפול זוגי בחיפה / ייעוץ זוגי בחיפה
טיפול במתבגרים בחיפה
טיפול רגשי לילדים בחיפה
הדרכת הורים בחיפה
פסיכולוג בחיפה / פסיכותרפיסט בחיפה
פסיכולוגית בחיפה / פסיכותרפיסטית בחיפה
יועצת זוגית בחיפה / מטפלת זוגית בחיפה

צריכים עזרה בבחירת יועצת זוגית / מטפלת זוגית מומלצת בצפון?

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הקישור עכשיו>

מטפלים זוגיים ויועצות זוגיות מומלצות בצפון והסביבה:

 

 

המומחים של רימון

   

  טיפול זוגי ב צפון

  טיפול זוגי הוא גם כן טיפול המתמקד בקשר הזוגי ובדינמיקה הזוגית. מטרתו היא לאתר דפוסי התנהגות, מחשבה או רגש שמשמרים את הבעיה הזוגית. ההבדל בין ייעוץ זוגי לטיפול זוגי, אינו בהכרח מהותי. ייעוץ זוגי נחשב תהליך ממוקד וקצר יותר. הוא מתאים לבעיות ממוקדות יותר. טיפול זוגי, הוא לרוב טיפול יותר מתמשך ונעשה על ידי מטפלת זוגית מוסמכת ומוכרת בעלת ניסיון או כמובן מטפל זוגי.

  מטפלת זוגית בצפון

  החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלות זוגיות או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה בטיפול זוגי. במהלך יעוץ זוגי בצפון,  שני בני הזוג יתבקשו להתמודד באומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם וכמובן עם התנהגותם ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

  למי מתאים ייעוץ זוגי ב צפון והסביבה

  יעוץ זוגי ב צפון מתאים לבני זוג המתגוררים בכל אזור הצפון :  חיפה והקריות, גליל עליון, גליל תחתון, נהריה, עכו, עפולה, טבריה והסביבה, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר. גם בני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, זוגות העומדים בפני מיסוד הקשר, או זוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם (שוקלים גירושים), ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם, יכולים להנות מטיפול זוגי בצפון.
  כל זוג עובר קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של מחלוקת או ריב ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את המשבר. כאשר נוצרת בעיה, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לפתור, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי בצפון. במקרה של יעוץ זוגי, נכונה האמרה ” אם יש ספק, אין ספק”, כך שאם אתם שוקלים פנייה לייעוץ זוגי ב צפון, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

  התאמת טיפול זוגי / ייעוץ זוגי בצפון – מרכז רימון

  אנחנו מבינים את הקושי בבחירת מטפל זוגי / יועצת זוגית וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את המטפלות הזוגיות והיועצים הזוגיים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר.
  התמחנו בהתאמת מטפלות זוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.
  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות זוגיות, יועצים זוגיים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.
  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות למטופלים בצפון.

   

  צריכים עזרה בבחירת מטפל זוגי / יועצת זוגית מומלצת בצפון?

  להתייעצות עם מומחה, לחצו כאן עכשיו>

  שירותים נוספים בצפון

  הדרכת הורים בצפון
  טיפול פסיכולוגי בצפון
  טיפול רגשי לילדים בצפון
  טיפול במתבגרים בצפון
  טיפול CBT בצפון

  כניסה למערכת