יועצת זוגית בתל אביב

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: תל אביב וגוש דן

יועצת זוגית בתל אביב יכולה באמצעות ייעוץ זוגי מאפשר לבני זוג שחייהם המשותפים נקלעו למשבר, להתמודד עם האתגרים והמכשולים העומדים בפניהם בהצלחה, כך שהקשר הזוגי יתחזק ויתעצם, והמכשול יהפוך למשעול לצמיחה והתפתחות. מרכז רימון מציע לזוגות במשבר, ייעוץ זוגי בתל אביב, ובמוקדים נוספים ברחבי הארץ, בסביבה מקצועית ומכובדת, על ידי מגוון מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה לעסוק בטיפול זוגי.

יועצת זוגית תל אביב – איך זה מתבצע?

במהלך ייעוץ זוגי, בני הזוג, בהנחייתה של יועצת זוגית מומחית ומנוסה, מתמודדים עם רגשותיהם ומחשבותיהם בנוגע לקשר ולבני זוגם. התהליך כרוך בהתמודדות עם משקעים ופגיעות שנצברו במהלך השנים, ולעתים אף עם תחושות וכאבים שמקורם עוד לפני שהחל הקשר, אך השפעתם חיה ונוכחת. על מנת שהתהליך יהיה אפקטיבי, נדרשים מבני הזוג כנות ואומץ להתמודד עם ההיבטים החשוכים והחבויים של הקשר. התהליך אינו פשוט, אך הוא מאפשר שחרור של דפוסים מעכבים ופריחה מחודשת של הזוגיות והאהבה, בצורה שתעצים, תפרה, ותכבד את שני בני הזוג.

מחפשים טיפול זוגי או טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב? לחצו על הקישור

למי ייעוץ זוגי מתאים?

ייעוץ זוגי בתל אביב מתאים לזוגות העומדים בפני צמתים משמעותיים בחייהם, כמו נישואים, יציאה לגמלאות, או מעבר ליישוב חדש, וכן לזוגות וותיקים, המעוניינים להחיות ולהעמיק את הקשר, ולזוגות החווים קשיים ומשברים, אותם אינם יכולים לפתור בכוחות עצמם.

יועצת זוגית בתל אביב - ייעוץ זוגי תל אביב - מרכז רימון - מומחים בהתאמת מטפלות ויועצות זוגיות
יועצת זוגית בתל אביב – ייעוץ זוגי תל אביב – מרכז רימון – מומחים בהתאמת מטפלות ויועצות זוגיות

במה יכולה יועצת זוגית בתל אביב לעזור?

טיפול זוגי / ייעוץ זוגי הוא תהליך עמוק, ותוצאותיו משתנות בין זוג אחד למשניהו. הטיפול מחדד את ההכרה של כל אחד מבני הזוג בצרכיו ובצרכים של בן זוגו, מקנה כלים לביסוס תקשורת אפקטיבית, משקף לבני הזוג את מקומם בקשר, ואת הדרכים בהן הם יכולים לפעול על מנת להיטיב עם הזוגיות, עם בן זוגם, ועם עצמם. במקרים רבים טיפול זוגי מזכיר לבני הזוג כמה ומדוע הם אוהבים את שותפיהם למסע, ומחזק ומעמיק את השותפות , המחויבות, והחברות. במקרים אחרים, טיפול זוגי מסתיים בפרידה של בני הזוג, כאשר הטיפול מסייע לבני הזוג להיפרד בדרך שתכבד ותעצים אותם, ותאפשר לכל אחד לפנות לדרך חיים שתאפשר לו ביטוי, התפתחות וצמיחה.

מתי יש לפנות ליועצת זוגית בתל אביב?

אם אתם עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם, או שאתם חווים קושי, חוסר סיפוק, אכזבה, ואי שביעות רצון מתמשכים מחיי הזוגיות שלכם, זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי. התמודדות עם משברים, קשיים, ואי הסכמות היא חלק חשוב ממערכת היחסים הזוגית, וכל משבר שאתם מתמודדים איתו כזוג, מחזק את הזוגיות שלכם. יחד עם זאת, כאשר המשבר עמוק, והפערים אינם ניתנים לגישור, יש לפנות לייעוץ זוגי, בטרם תצברו משקעים וכאבים נוספים.טיפול וייעוץ זוגי ומשפחתי במרכז רימון תל אביב

רימון הוא מרכז מומחים לילד ולמשפחה, המרכז עובד עם מטפלים ופסיכולוגים מנוסים, בעלי ניסיון והכשרה לעסוק בטיפול זוגי. המרכז מציע מגוון רחב של מטפלים, על מנת להבטיח התאמה ואינטראקציה חיובית ותומכת בין המטופל והמטפל. מרכז רימון פועל בהצלחה ומקצועיות מזה שנים רבות, וזוכה למוניטין הן אצל הלקוחות, והן אצל קולגות בתחום.

יועצת זוגית בתל אביב – מרכז רימון

אנחנו מבינים את הקושי בבחירת יועצת זוגית בתל אביב וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את המטפלות הזוגיות והיועצות הזוגיות המתאימות ביותר עבורכם והקרובות ביותר לביתכם.
התמחינו בהתאמת יועצות זוגיות ומטפלים מאז שנת 2013.
אנו עובדים עם מגוון של פסיכותרפיסטיות, יועצות זוגיות ופסיכולוגיות מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלות זוגיות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.
אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות למטופלים בתל אביב.

צריכים עזרה בבחירת יועצת זוגית מומלצת ב תל אביב?

יועצות זוגיות ומטפלות זוגיות מומלצות בתל אביב

להתיעצות עם מומחה לחצו על הקישור עכשיו >

שירותים נוספים בתל אביב

טיפול פסיכולוגי בתל אביב
טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב
פסיכולוגים מומלצים בתל אביב
פסיכולוג קליני בתל אביב
טיפול CBT בתל אביב
יועצת זוגית בתל אביב
מטפלת זוגית בתל אביב
טיפול במתבגרים בתל אביב
טיפול רגשי לילדים בתל אביב
טיפול זוגי בתל אביב
הדרכת הורים בתל אביב
הדרכה הורית בתל אביב – מדריכי הורים מומלצים

מחפשים טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב? לחצו על הקישור

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

פסיכולוג תל אביב
מחפשים המלצה לפסיכולוג תל אביב או טיפול פסיכולוגי בילדים תל אביב? תנו לנו לעזור לכם בהתאמת הפסיכולוג המומלץ ביותר עבורכם. התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג להפנותכם למטפלים ולפסיכולוגים המומלצים שלנו בתל אביב והסביבה
טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב, מרכז רימון - פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים ממלצים בצפון תל אביב
מחפשים טיפול פסיכולוגי בצפון תל אביב או טיפול רגשי בצפון תל אביב?מחפשים המלצה על פסיכולוג מומלץ לילדים ונוער בצפון תל אביב?תנו לנו לעזור לכם בהתאמת...
פסיכולוגית תל אביב - מרכז רימון
מחפשים פסיכולוגית בתל אביב?מחפשים המלצה לפסיכולוגית תל אביב או פסיכולוגית ילדים בתל אביב?תנו לנו לעזור לכם בהתאמת הפסיכולוגית המומלצת ביותר עבורכם.התקשרו אלינו עכשיו ואנו נדאג...
הדרכת הורים בתל אביב - מרכז רימון
מחפשים מטפל מומלץ ל- הדרכת הורים בתל אביב והסביבה? רוצים לדעת שאתם פונים למומחה בהדרכת הורים, מנוסה בעל הכשרות רלוונטיות ומוכרות? הגעתם למקום הנכון !...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת