טיפול זוגי בירושלים – טיפול מיני בירושלים

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: ירושלים

אתם מחפשים טיפול זוגי בירושלים או טיפול מיני בירושלים והסביבה, אבל אתם לא רוצים לפנות בלי הכרות מוקדמת או המלצות. הגיוני מאד. מדובר בנושאים הכי אינטימים והכי חשובים עבורכם.
כיצד בכל זאת תוכלו למצוא מטפלת זוגית מומלצת בירושלים המתמחה בטיפול זוגי, משפחתי או מיני?
הגעתם למקום הנכון! נשמח לעזור לכם להבין כיצד לבחור מטפלת זוגית מומלצת בירושלים והסביבה.

טיפול מיני בירושלים - טיפול זוגי בירושליים - מרכז רימון - התאמת מטפלים מומלצים בירושלים
טיפול מיני בירושלים – טיפול זוגי בירושליים – מרכז רימון – התאמת מטפלים מומלצים בירושלים

איך למצוא מטפלת זוגית / מטפלת מינית מומלצת בירושלים

מטפלת זוגית / מטפלת מינית בירושלים יכולה באמצעות טיפול זוגי או טיפול מיני (תלוי בצורך של בני הזוג) לאפשר לבני זוג שחייהם המשותפים הנמצאים משבר זוגיות או משבר משפחתי, להתמודד עם הבעיות והקשיים העומדים בפניהם בהצלחה, כך שהקשר הזוגי והמשפחתי יתחזק ויתעצם וחיי המין והזוגיות בין בני הזוג ישתפרו והמכשול יהפוך לצמיחה והתקרבות.

מרכז רימון מציע לזוגות ומשפחות במשבר, עזרה באיתור פסיכולוגים ומטפלים זוגיים מומלצים לטיפול זוגי בירושלים, טיפול מיני בירושלים ובמוקדים נוספים ברחבי הארץ, בסביבה מקצועית ומכובדת, על ידי מגוון מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה לעסוק בטיפול זוגי, טיפול מיני וטיפול משפחתי.

טיפול זוגי בירושלים – מטפלת זוגית מומלצת

טיפול זוגי / יעוץ זוגי וטיפול משפחתי הן שיטות של טיפול פסיכולוגי, הרואות באדם חלק ממערכת – מערכת זוגית, מערכת משפחתית, מערכת הורית וכולי.
טיפול זוגי וכן טיפול משפחתי מתמקדים באיתור הגורמים לקשיים בזוגיות או במשפחה ובעיקר מתמקדים במערכת היחסים בין בני הזוג או בני המשפחה.
מטרת הטיפול הזוגי והטיפול המשפחתי היא לסייע לשיפור במערכת היחסים הזוגית והמשפחתית, אך גם לסייע בשיפור במערכת כולה.

טיפול משפחתי בירושלים, הנעשה על ידי מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מיועד לכל בני המשפחה ולכל הגילאים, למשפחות בכל שלב התפתחותי, כאשר ישנן בעיות בתפקוד המשפחתי או או הזוגי או אתגרים המופיעים בקשרים בינאשייים המשפיעים על כל המשפחה או על חלק מבני המשפחה.

טיפול זוגי בירושלים / טיפול מיני בירושלים – מיועד לאחד מבני הזוג או לשני בני הזוג יחד. ניתן לפנות לטיפול זוגי בירושלים בכל גיל ובכל שלב של הקשר, הן בתחילת ההכרות והקשר הזוגי, לפני חתונה, כנשואים טריים וכן לאחר שנים רבות של נישואין. מטפלת זוגית מומחית ומנוסה, תתמקד במערכת היחסים בין בני הזוג, בדפוסי התקשורת והקשר ועוד. טיפול זוגי ומשפחתי יסייע לשפר את היחסים הזוגיים אך ישפיע ויעזור גם לשאר בני המשפחה.

מהו טיפול זוגי / טיפול מיני / משפחתי ומתי כדאי לפנות?

במהלך טיפול זוגי /טיפול מיני בירושלים או טיפול משפחתי, בני הזוג או בני המשפחה, בעזרתה של מטפלת זוגית. או מטפלת מינית מומחית ומנוסה, מתמודדים עם רגשותיהם ומחשבותיהם בנוגע לזוגיות ולקשרים במשפחה. תהליך הטיפול הזוגי כרוך בהתמודדות עם משקעים שנצברו במהלך השנים, ולעתים אף עם רגשות וכאבים שמקורם עוד לפני שהקשר החל, אך ההשפעה שלהם קיימת ומשפיעה על הקשר. על מנת שתהליך הטיפול הזוגי בירושלים יהיה אפקטיבי, נדרש מבני הזוג להתמודד ולתקשר בכנות ואומץ על הצדדים הנסתרים והכואבים של הקשר. התהליך אינו פשוט, אך הוא מאפשר שחרור של דפוסים מפריעים ופריחה מחודשת של הזוגיות והאהבה בין בני הזוג ובין בני המשפחה, בצורה שתעצים ותכבד את שני בני הזוג ובני המשפחה כולה.

כאשר מדובר בפניה לטיפול בעקבות בעיות מיניות של אחד או שני בני הזוג, בוודאי שהתהליך מורכב מאד גם כן. אך פניה למטפל / מטפלת מינית מוסמכים, אתם עושים צעד נכון שיעזור לכם לגשת לנושאים אלו בצורה נוחה וקלה יותר לפתוח נושאים אלו.

מומלץ לפנות ליועצת/מטפלת זוגית בירושלים / מטפלת מינית בירושלים או מטפלת משפחתית אם אתם עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם או שאתם חווים משבר, חוסר סיפוק, אכזבה או שאי שבעי רצון מהקשר ורגשות אלו נמשכים ומשפיעים על חיי הזוגיות או חיי המשפחה שלכם, זה הזמן לפנות ל טיפול זוגי בירושלים או טיפול משפחתי. התמודדות עם משברים, קשיים, ואי הסכמות היא חלק חשוב מכל מערכת יחסים זוגית ומשפחתית וכל בעיה שאתם מתמודדים עימה כזוג, מחזקת את הזוגיות ואת המשפחה שלכם. יחד עם זאת, כאשר המשבר נמשך ומעמיק לאורך תקופה ארוכה והפערים אינם ניתנים לגישור, יש לפנות לטיפול זוגי, לפני שתצברו משקעים וכאבים נוספים.

מעוניינים להתייעץ עם מומחה / יועצת זוגית מומלץ/ת בטיפול זוגי, טיפול מיני או טיפול משפחתי בירושלים?
צרו איתנו קשר – נשמח לעזור לכם ולהפנות אתכם למומחה להתייעצות. מרכז רימון ירושלים והסביבה.

טיפול מיני בירושלים

טיפול מיני הוא סוג של טיפול שמטרתו היא לאבחן בעיות בתחום המיני ולהציע דרכי טיפול למגוון בעיות מיניות ולשיפור התפקוד המיני.
בעיות בתפקוד המיני, שכיחות הרבה יותר ממה שנדמה לנו, גם בקרב נשים וגם בקרב גברים.
את רוב הבעיות בתפקוד המיני ניתן לפתור ביעילות באמצעות טיפול מיני בירושלים או ייעוץ מיני, אצל סקסולוגית / מטפלת מינית מוסמכת. הבעיה היא שרוב האנשים חוששים לפנות ולהתיייעץ, לרוב מתוך בושה או דעות קדומות. עובדה זו מצערת מאד מאחר ובעיות בתפקוד המיני הן לרוב בעיות שניתן לטפל בהן ביעילות. מטפלת מינית / יועצת מינית / סקסולוגית או סקסולוג מוסמכים, יודעים לגשת לנושא ברגישות ומבינים את הבושה והקושי הכרוכים בשיחה על הנושא ויודעים לעודד אתכם לדבר על נושא הבעיות המיניות בצורה רגישה ואמפטית שעוזרת מאד בהפחתת הקושי והבושה הכרוכים בכך.
בעיות בהן ניתן לטפל באמצעות טיפול מיני בירושלים:

להתייעצות עם מומחית בטיפול זוגי או טיפול מיני בירושלים, התקשרו אלינו עכשיו ונשמח לעזור לכם.

טיפול משפחתי וזוגי המתמקד בהדרכת הורים בירושלים

לעיתים קרובות, בעיות משפחיות וזוגיות באות לידי ביטוי דווקא דרך בעיות רגשיות או התנהגותיות שאנו רואים אצל ילדים ומתבגרים.
כאשר ההורים מבחינים בקשיים אצל ילדים או מתבגרים, יש לפנות לפסיכולוג ילדים או מומחה בטיפול רגשי לילדים בירושלים. לאחר תהליך הערכה לפני טיפול, המטפל או הפסיכולוג, יוכלו להבין “על מה הקשיים יושבים” ומהי תוכנית הטיפול המומלצית.
תוכנית טיפול יכולה לכלול טיפול רגשי לילדים, הדרכת הורים, טיפול זוגי, טיפול משפחתי או טיפול דיאדי (טיפול הורה ילד). אלו יהיו מצבים בהם ההשערה המקצועית תהיה כי לילד או למתבגר ישנו קושי שמבטא קשיים אחרים במשפחה או שגורמים אחרים במערכות היחסים במשפחה או בזוגיות בין ההורים משפיעים ומשמרים את הקושי של הילד או המתבגר.
טיפול רגשי לילדים יתמקד בעולמו של הילד אך גם בסביבה הקרובה כמו ביה”ס וכמובן במשפחה ובהורים.
טיפול רגשי מקצועי בילדים, יכלול, לעיתים קרובות, גם הדרכת הורים. מטרתה של הדרכת ההורים היא לחבר את ההורים לנעשה בטיפול, לקבל מההורים עידכונים על השינויים המתרחשים בבית ועל מצבו של הילד בבית, אך גם לעזור להם להבין טוב יותר את ילדם ואת צרכיו בכדי שיוכלו לתת לו מענה רגשי מותאם לצרכיו ועל מנת שירכשו כלים על מנת לעזור לילדם או לנער המתבגר עם הקושי עימו הוא מתמודד.

מתי מומלץ לפנות לטיפול זוגי בירושלים / טיפול מיני בירושלים ?

פניה לטיפול פסיכולוגי (בין אם טיפול מיני, טיפול משפחתי או זוגי, טיפול רגשי בילדים, טיפול CBT או הדרכת הורים), לרוב נעשית כאשר המצוקה גוברת ופוגעת בתפקוד היומיומי או משפיעה וגורמת למצוקה רגשית או נפשית של אחד או יותר מבני המשפחה.
מומלץ לפנות לטיפול זוגי בירושלים או טיפול מיני בירושלים, כאשר ישנו סבל של אחד מבני המשפחה או יותר או פגיעה בתפקוד האישי, הזוגי או המשפחתי. פגיעה בתפקוד יכולה להתבטא במצבי רוח ירודים, מריבות, עצבנות, חרדות, קשיים בתקשורת, בעיות בזוגיות, בעיות מיניות ועוד.
פניה מוקדמת לרוב מסייעת לטיפול להיות יעיל וקצר יותר ובעיקר יכולה לחסוך מכם הרבה כאב וסבל מתמשכים והחרפה של הבעיה.

איך אני יכול לתרום להצלחת הטיפול זוגי / טיפול משפחתי / טיפול מיני בירושלים

הצלחתו של טיפול פסיכולוגי על סוגיו (בין אם מדובר בטיפול CBT, טיפול זוגי, טיפול מיני או טיפול משפחתי, הדרכת הורים וכולי), תלויה במגוון רחב של גורמים, אך אחד הגורמים החשובים והקריטים ביותר הוא העקביות וההתמדה בהגעה לטיפול. לרוב במהלך הטיפול יתקיימו פגישות בתדירות של אחת לשבוע, בעיקר בתחילת הטיפול ולפעמים אף יותר מכך, במידה וישנו צורך או מצוקה משמעותיים. ישנה חשיבות רבה שהמטפל הזוגי או היועץ הזוגי שבחרתם יהיה כמובן מקצועי (נדבר על כך בהמשך), אך חשוב לא פחות היא נוחות ההגעה לטיפול. ככל שיהיו פחות גורמים שיקשו עליכם להגיע לטיפול הזוגי / לטיפול המיני בירושלים, כך יגדלו הסיכוי שתתמידו בו.

שירותים נוספים במרכז רימון ירושלים

במרכז רימון ירושלים, אנו מציעים מגוון סוגים של טיפולים, על פי הצורך שלכם.
מטרתינו היא לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם.

טיפול מיני בירושלים - טיפול זוגי בירושליים - מרכז רימון - התאמת מטפלים מומלצים בירושלים (1)
טיפול מיני בירושלים – טיפול זוגי בירושליים – מרכז רימון – התאמת מטפלים מומלצים בירושלים (1)

טיפול פסיכולוגי בירושלים – מהו טיפול פסיכולוגי ובמה הוא יכול לעזור?
טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי, שניהם למעשה שם שונה לאותו הדבר, הם סוג של טיפול שמתמקד באדם ובמצוקותיו הרגשיות. מטרתו של טיפול רגשי וטיפול פסיכולוגי היא להבין את מקורות הקושי ולהציע דרכים לפתרון.
ישנם סוגים שונים של טיפול רגשי וטיפול פסיכולוגי ובכל אחת מהם הדרך להבנת הבעיה ולפתרון תהיה מעט שונה. סוגי טיפול שונים יכולים להתאים לסוגי בעיות שונים ולאנשים שונים על פי העדפותיהם.
טיפול פסיכולוגי / רגשי יכול לסייע במגוון בעיות רגשיות כגון:

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בירושלים – סוג נוסף של טיפול פסיכולוגי הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הנקרא באנגלית בקיצור, טיפול CBT. טיפול קוגניטיבי התנהגותי, הוא טיפול המתמקד במחשבות ובהנתהגויות שגורמות לבעיה הרגשית (חרדה, כעס, דיכאון וכולי). טיפול CBT נחשב טיפול יעיל למגוון רחב של בעיות ולרוב יהיה קצר מטיפול פסיכולוגי קלאסי.

טיפול רגשי לילדים והדרכת הורים בירושלים – ילדים מבטאים עצמם בדרכים שונות ממבוגרים. ילדים מתקשרים באמצעות משחק ויצירה או תנועה או מוזיקה. כך גם טיפול רגשי בילדים, מתמקד בדרכי התקשורת הייחודיים לילדים, משחק, תנועה וכו, על מנת להבין את נפשו ואת רגשותיו של הילד.
מטרתו של טיפול רגשי בילדים היא לעזור לילד להבין ולבטא את המחשבות והרגשות שלו ובדרך זו לעזור לו לווסתם ולהביא להקלה במצוקה ובסבל וכמובן גם בסימפטום.
טיפול רגשי לילדים יתמקד בעולמו של הילד אך גם בסביבה הקרובה כמו ביה”ס וכמובן במשפחה ובהורים.
טיפול רגשי מקצועי בילדים, יכלול, למעט מקרים מסויימים, גם הדרכת הורים. מטרתה של הדרכת ההורים היא ליידע את ההורים בנעשה בטיפול, לקבל מהם עידכונים על השינויים שמתרחשים בבית ועל מצבו של הילד בבית, אך גם לעזור להם להבין טוב יותר את ילדם ואת צרכיו בכדי שיוכלו לתת לו מענה רגשי מותאם לצרכיו.

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים – טיפול זוגי / טיפול מיני / טיפול משפחתי בירושלים

 • לנו במרכז רימון ברור הקושי בפניה לטיפול ובבחירת מטפלים מתאימים. לכן הקמנו את המרכז. מטרתינו היא לעזור לכם למצוא את הטיפול הנכון והמדויק ביותר עבורכם וחשוב מכך, לעזור לכם למצוא את המטפל או המטפלת המומלצים והמתאימים ביותר עבורכם.
 • אנו פועלים רבות כדי לבחור מבין הפסיכולוגים והמטפלים הרבים שפונים אלינו ומעוניינים לעבוד עמנו, על מנת לבחור מתוכם את הטובים ביותר.
 • נשמח לעזור לכם למצוא מטפלים ויועצים זוגיים מומלצים בירושלים והסביבה,
  טיפול מיני בירושלים, טיפול זוגי בירושלים, סקסולוגית בירושלים, ייעוץ מיני בירושלים
 • פנו אלינו עכשיו להתאמת המטפל המתאים ביותר עבורכם
  צרו קשר עכשיו או השאירו הודעה לאחד המומחים שלנו
 • צריכים עזרה באיתור מטפל זוגי / מטפלת זוגית מתאים/ה? צרו עימנו קשר בהקדם ואנו נמצא עבורכם את המטפל הזוגי או המטפלת הזוגית / מטפלת מינית המתאימים ביותר עבורכם בירושלים והסביבה.

במרכז רימון באזור ירושלים והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

No data was found

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת