ייעוץ זוגי בבאר שבע / טיפול זוגי באר שבע

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: באר שבע והסביבה

מהו ייעוץ זוגי בבאר שבע / טיפול זוגי באר שבע

ייעוץ זוגי בבאר שבע, הוא טיפול פסיכולוגי בו המוקד הוא בחיי הזוגיות ובקשר הזוגי שמהווה אמצעי לפתרון בעיות וקונפליקטים שבני הזוג לא הצליחו לפתור בעצמם.
טיפול זוגי בבאר שבע דורש משני בני הזוג לשבת עם מטפל מקצועי ומיומן בכדי לדון במחשבות וברגשות שלהם ובכדי להחליט האם הם מעוניינים בשינוי. לעתים, כאשר אחד מבני הזוג מסרב לקחת חלק בטיפול, ניתן לערוך ייעוץ זוגי / טיפול זוגי באר שבע עם אחד מבני הזוג, זה שמעוניין בכך ובכך להביא לשינוי גם בדפוסים זוגיים.
יעוץ זוגי בבאר שבע יכול להיערך בפורמטים שונים, פגישות של שני בני הזוג עם המטפלת זוגית בבאר שבע, פגישות של כל אחד מבני הזוג בנפרד עם המטפל לסירוגין או פגישות של כל אחד מבני הזוג עם מטפלים נפרדים וקיום פגישות משותפות אחת לתקופה.

טיפול זוגי באר שבע - ייעוץ זוגי - טפלו במערכת היחסים הזוגית שלכם - חזקו את הקשר הזוגי
טיפול זוגי באר שבע – ייעוץ זוגי – טפלו במערכת היחסים הזוגית שלכם – חזקו את הקשר הזוגי

טיפול זוגי באר שבע – השפעה על חיי המשפחה והילדים

טיפול זוגי אינו כולל את הילדים, למרות שלעתים קרובות הילדים מאד מושפעים מהדינמיקה ומהבעיות הזוגיות בין בני הזוג. לעתים חלק מבעיותיהם של הילדים קשורות במישרין או בעקיפין לבעיות בין בני הזוג ובמצבים כאלו, בעיות של ילדים יכולות להשתפר כתוצאה מהייעוץ הזוגי.

טיפול זוגי באר שבע – השפעה על חיי המין בין בני הזוג

טיפול זוגי באר שבע / ייעוץ זוגי באר שבע לרוב מתמקד בבני הזוג וביחסים ובמערכת היחסים ביניהם. עם זאת לעתים לבעיות זוגיות השלכות גם על חיי המין של בני הזוג. במצב כזה בהחלט ניתן להעלות נושאים מיניים גם בטיפול זוגי באר שבע.

ישנן גישות שונות לייעוץ זוגי בבאר שבע, הנסמכות על תפיסות תיאורטיות שונות.
ייעוץ זוגי יכול להתאים ולסייע לזוגות בקשר מתמשך, זוגות לפני נישואין, לזוגות שהקשר הזוגי שלהם במשבר או זוגות שמעוניינים לבדוק את הקשר שלהם, לשפרו או להחליט על המשכיותו.
האם אתם גרים ב באר שבע ומרגישים שאתם זקוקים לטיפול זוגי באר שבע? צריכים המלצה על מטפלת זוגית בבאר שבע?
צרו קשר עם מרכז רימון – להתאמת יועצת זוגית בבאר שבע


מתי פונים לייעוץ זוגי ?

כל זוג פונה מסיבות שונות לטיפול, עם זאת, בעיות נפוצות המביאות זוגות לפנייה לטיפול זוגי הן טיעונים תכופים או קבועים בין בני הזוג, צרכים רגשיים שלא התממשו בקשר הזוגי, בגידה, סכסוכים כלכליים, קשיים בנוגע לחינוך וגידול ילדים, קשיים בתקשורת, ריבים חוזרים, קשיים ביצירת אינטימיות בקשר, תחושת ריחוק, בדידות או חוסר תמיכה, אלימות (מילולית, פיזית, כלכלית וכו’) ועוד סיבות רבות שמביאות את אחד או שני בני הזוג לתסכול, כעס או מרירות הקשורים לקשר הזוגי.
יתכן כי בעיות אלה נשמעות לכם מוכרות.

עולה השאלה האם אין מדובר בבעיות הקיימות בכל מערכת זוגית?
יתכן שבעיות אלה נפוצות מאד בקרב זוגות רבים, אך הסיבה לפניה ליעוץ זוגי אינה מכיוון שהבעיות שלכם שונות משל אחרים, אלא כאשר אינכם מצליחים לפתור בעיות אלה לבד.
לעתים הקושי לפתור בעיות אלה לבד קשור למשך הבעיה ולהצטברות של כעסים, תסכול ואכזבה, לעתים הסיבה לקושי היא כי מאחורי הקשיים שעולים מדי יום ישנה בעיה מהותית אחרת שמשפיעה ומחמירה מאד את הקשיים הזוגיים ולעתים זו תוצאה של אירוע טראומטי, אבדן משפחתי, מחלה או משבר.

פניה לייעוץ זוגי בבאר שבע – אל תחכו!

לעתים קרובות בני זוג שהזוגיות שלהם נקלעת למשבר מתעכבים לפניה לייעוץ זוגי מסיבות שונות. הנתונים במחקרים מראים כי פניות לטיפול זוגי נעשות בשלבים מאוחרים של המשבר. זוהי טעות נפוצה ומצערת שכן קבלת עזרה בשלב מוקדם יכולה למנוע את החרפת המשבר והגעה לנקודת אל חזור בקשר.
הזוגיות שלכם נקלעה למשבר ואתם מתגוררים ב באר שבע והסביבה? ייעוץ זוגי נחוץ לכם! פנו אלינו עכשיו ותוכלו לקבל סיוע מטובי המומחים בתחום.

יועץ זוגי / יועצת זוגית באר שבע

יועצת זוגית היא אשת מקצוע בעלת ניסיון וותק בתחום הטיפול והייעוץ הזוגי. היועץ או יועצת זוגית חייבים להיות בעלי הכשרה בסיסית (תואר שני לפחות) במקצוע טיפולי ולרוב בעל הסמכה מוכרת בייעוץ זוגי.
ההסמכה ביעוץ זוגי באר שבע דורשת לימודי המשך מעמיקים וכן ניסיון רב תחת הדרכה מאיש מקצוע בכיר בתחום.
מאחר ואין חוק המעגן ומסדיר את הנהלים והגדרות המקצוע, קיימת פריצות רבה בתחום.
מטפלים ללא הכשרה מספקת או ניסיון יכולים להציג עצמם כמטפלים או יועצים זוגיים מוסמכים.
זהו מצב מסוכן, בו במקרה הטוב לא תוכלו לקבל עזרה אמיתית ומקצועית ובמקרה הרע, הבעיות אף יחמירו.


יתרונות של טיפול זוגי במרכז רימון בבאר שבע:

במרכז רימון פסיכולוגים ומטפלים מוסמכים ומנוסים בעלי ניסיון וותק רחבים בטיפול וייעוץ לזוגות הנמצאים במשבר זוגי, לבני זוג שמרגישים כי הזוגיות שלהם אינה מספקת או אף מתסכלת, כאשר ישנם קשיים בתקשורת ובשיח בין בני הזוג, כאשר בני זוג חושבים לסיים את הקשר הזוגי ולהיפרד.

במרכז רימון תוכלו לקבל את המענה המתאים עבורכם, מאנשי מקצוע מומחים וותיקים בתחום.
בנוסף, מאחר והמרכז מאגד מגוון רחב של מטפלים ובפריסה ארצית רחבה כך שאם אתם מתגוררים בבאר שבע וזקוקים לטיפול זוגי באר שבע, טיפול במרכז רימון מיועד לכם
במידה ואין התאמה בין המטפל לזוג, אנו נמצאים כאן על מנת ללוותכם בתהליך איתור המטפל, עד אשר ימצא המטפלת זוגית באר שבע המתאימה עבורכם.

כמו כן מאחר והמרכז מאגד מגוון רחב של מטפלים ובפריסה רחבה, במידה ואין התאמה בין המטפל לזוג, אנו נמצאים כאן על מנת ללוותכם בתהליך איתור מטפלת זוגית באר שבע או יועצת זוגית אחרת בבאר שבע, עד אשר ימצא המטפל המתאים עבורכם.
מרכז רימון הינו מרכז גדול ובעל שם, הן בקרב מטופלים והן בקרב מטפלים. מטפלים רבים מכירים את המרכז ואת אופי העבודה המקצועי ולכן מעוניינים לעבוד עימנו ולהצטרף כמטפלים. לאור הביקוש ומאחר ואנו עורכים תהליך מיון קפדני למטפלים, תוכלו להיות בטוחים כי נפנה אתכם למטפלים ויועצים זוגיים, מנוסים ומומחים בתחומם.
הדגש שלנו בטיפול וייעוץ זוגי הוא על שירות מקצועי ואמין. את שירותי המרכז ניתן לקבל באחד מסניפינו, אשר פרוסים ב באר שבע ובכל רחבי הארץ.

במרכז רימון באזור בבאר שבע והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

מחפשים יועצת זוגית באר שבע או טיפול זוגי באר שבע?
התקשרו אלינו עכשיו – נוכל לעזור לכם מצוא את היועצת הזוגית או הטיפול הזוגי המתאים ביותר לצרכים שלכם בבאר שבע והסביבה.

המומחים של רימון ב

עוד מאמרים בנושא

מרכז רימון - פסיכולוג מומלץ בדרום (באר שבע והסביבה) - פסיכותרפיה בדרום, טיפול רגשי בדרום, טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדרום
פסיכולוג בבאר שבע / פסיכולוגית באר שבע – מהו טיפול פסיכולוגי ואיך מוצאים מטפלים ופסיכולוגים מומלצים? קצת על טיפול פסיכולוגי טיפול פסיכולוגי הוא טיפול שמטרתו...
טיפול רגשי במרכז רימון
מדוע כדאי לפנות לטיפול בחרדה וטיפול בדיכאון למטפלים והפסיכולוגים המומלצים של מרכז רימון הכרות מרכז רימון – באר שבע והסביבה “מרכז רימון” הוא המותג המוביל...
פסיכולוג ילדים באר שבע / פסיכולוגית ילדים באר שבע - מרכז רימון - מתאימים לך מטפלים ופסיכולוגים מומלצים לילדים ומתבגרים
זקוקים לפסיכולוג ילדים באר שבע? מחפשים פסיכולוגית מומלצת לילדים ב באר שבע והסביבה או טיפול פסיכולוגי לילדים בבאר שבע והסביבה?לא יודעים מהיכן להתחיל?התקשרו אלינו עכשיו...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת