הפרוייקטים שלנו

מחבר/ת:הנהלת מרכז רימון
התמחות: מידע כללי

פרוייקטים שונים של מרכז רימון

 

למרכז רימון כיום 3 סניפים אזוריים ו 4 מרכזים על פי תחום התמחות.
מטפלים המעוניינים להצטרף לאחד המרכזים או הסניפים, יכולים להצטרף לאחד המסלולים, על פי הפרוייקטים הקיימים.
לכל אחד מהסניפים או המרכזים, ישנו מנהל מקצועי שאחראי על גיוס המטפלים וקבלת הפניות. מטפלים שעובדים עמנו באחד הסניפים, מקבלים מעטפת מקצועית רחבה שמספקת מענה לצרכים השונים של המטפלים.

מרבית המטפלים בסניפים ובמרכזים השונים, עובדים בקליניקות הפרטיות שלהם, אך מקבלים ממרכז רימון וממנהל הסניף במיוחד, מענה רציף וזמין בכל נושא. מנהל הסניף מקבל פניות לטיפול, עורך אינטייק מקצועי ראשוני על מנת לבחון את הצורך ומפנה את המטופל למטפל המתאים ביותר. בנוסף, מנהלי הסניפים מקיימים הדרכות וישיבות על מנת לעזור לכל מטפל במקום בו ההוא נמצא ומספקים מענה לצורך הספציפי של כל מטפל.

היתרון בהצטרפות לסניפים המקומיים הוא קבלת הפניות רלוונטיות “ובשלות” לטיפול. כל מה שנשאר למטפל זה לקבוע מועד לפגישה הראשונה. בנוסף, צוות הסניף עובד יחד ומקיים דיאלוג שמטרתו לסייע לכל מטפל בנקודות העיוורות שלו, במקומות בהם הוא נתקע ומתקשה להתקדם.

מרכזים על פי נושא

במרכזים על פי נושא, למרכז ולמטפלי המרכז התמחות ספיציפית בתחום מקצועי מסוים.
מטרתינו במרכזים אלו היא להקים מערך מטפלים מומחים המסוגל לספק שירות איכותי וטיפול יעיל ומקצועי למטופלים.
החזון שלנו הוא לבנות ארגון מקצועי, המתמחה בתחום מקצועי ייחודי, אשר אותו המטפלים במרכז ילמדו ויעמיקו בו וכן יפתחו יחד מתודות טיפוליות, שיטות עבודה ואף מענים ושירותים ייחודים, על פי הצורך העולה מן השטח.

טיפול במבוטחי חברות ביטוח

מרכז רימון בשיתוף פעולה עם BEWELL, חברת בת של מגדל, חברה לביטוח – אספקת שירותים למבוטחי מגדל

במסגרת שיתוף הפעולה עם מגדל, חברה לביטוח וחברת BEWELL – אנחנו מציעים למטפלים שמעוניינים לקבל הפניות נוספות של מטופלים פרטיים.

היתרון בפרוייקט זה הוא הקלות שבה אפשר להצטרף ולקבל מקור הפניות נוסף. בנוסף, כל פונה מקבל מחברת הביטוח סל של שעות טיפול, בסיום אותו סל, המטופל נשאר שלכם, כמטופל פרטי לכל דבר ועניין.

זוהי דרך מצוינת להרחיב את הקליניקה.

מרכז רימון – מסלול מנויים 

מסלול המנויים של מרכז רימון נועד על מנת לענות לצורך של מטפלים לקבל הפניות נוספות מערוץ שיווקי מרכזי וגדול – שיווק דיגיטלי.

שיווק דיגיטלי הוא אחד מערוצי השיווק המרכזיים כיום. עם זאת זהו עולם שלם עם שפה משלו. שפה שלא למדנו במסגרת ההכשרה המקצועית שלנו.

מרכז רימון יצר פלטפורמה דיגיטלית פשוטה וידידוותית שמספקת לכל מטפל, מבלי צורך להבין דבר בשיווק, את כל המעטפת הכרחית על מנת לשווק את עצמו באינטרנט ולקבל הפניות מערוץ זה.

מה המשמעות או איך זה קורה?

כל מטפל בנבחרת המטפלים שלנו, במסלול המנויים, מקבל כרטיס מטפל, שמשמש כמיני סייט – הבנוי ממש כאתר אינטרנט אישי של המטפל, כולל אפרות להוסיף מאמרים, סרטונים, המלצות ועוד. דרך הכרטיס המטפל יכול לקבל פניות ישירות ממטופלים שמעוניינים בשירותים שהוא מציע באזור שבו הוא עובד.

יתרון נוסף וחשוב – אנחנו במרכז רימון פיתחנו BOT (סוג של רובוט) ייחודי שיודע להתאים בין מטפל למטופל. פונים רבים שמחפשים שירות ברשת אינם יודעים כיצד לבחור מטפל. מרכז רימון מציע כשירות חינמי למטופלים, להתמש ב BOT על מנת למצוא את המטפל שמתאים לו. ה BOT  מקבל את הנתונים של הפונה ומוצא עבורו את המטפל הרלוונטי והמתאים ביותר עבורו. כך שלמעשה כאשר יש לכם כרטיס באתר מרכז רימון, אתם תקבלו מה BOT שלנו פניות באופן אקטיבי ישר למייל שלכם.

בנוסף – מטפלים בנבחרת המטפלים שלנו, יקבלו מאיתנו מידע חשוב ויקר ערך שיעזור להם להבין את השוק בדיגיטלי, שיזעור להם לקבוע פגישות עם פונים שמגיעים אליהם דרך הערוץ הדיגיטלי.

לפרטים נוספים אודות מסלול המנויים לחצו כאן

 

מסלול צמיחה

נקודה חשובה לסיום – מרכז רימון הוא מרכז יזמי. אנחנו מזמינים כל שותף שלנו, כל מטפל וכל איש מקצוע, לפנות אלינו בנוגע לחלומות שלו. אותם חלומות שמנקרים בכם, שצמחו במהלך ההכשרה או העבודה המקצועית שלכם. נשמח לשמוע על כל יוזמה מקצועית שלכם, על מנת לחשוב יחד אתכם כיצד נוכל לעזור לכם להוציא את החלום שלכם לפועל. יש לנו ניסיון רב בהקמת שירותים וארגונים טיפוליים שונים ונשמח לתרום מהידע שלנו על מנת לעזור לכם לממש את עצמכם ואת החלומות שלכם.

 

צרו איתנו קשר עכשיו

נשמח לשתף פעולה עם מטפלים שרוצים להתרחב, להתפתח ולגדול.

הצטרפו לנבחרת שלנו עכשיו – שלחו קורות חיים לכתובת המייל הרלוונטית, על פי הצורך שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

סניפים מקומיים

מרכזים על פי תחום התמחות

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...
יעל חפץ, מחברת הספר הרגשות של איילת. בשיתוף פעולה מקצועי ייחודי עם מרכז רימון ועם מנהל המרכז, אלעד דהן, MSW, עו"ס קליני, פסיכותרפיסט, מומחה ומדריך בטיפול רגשי ובטיפול CBT בילדים, נוער ומבוגרים
סיפורה של יעל ומחקרה האישי בתחום הרגשות החל, שלא במפתיע, עם כניתסה לעולם ההורות. כמו כל הורים בעולם, גם יעל התמודדה עם קשיים ומצבים רגשיים...
הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...
מרכז רימון - מומחים ביעוץ ארגוני בפריסה ארצית - יועץ ארגוני מומלץ
מהו ייעוץ ארגוני? ארגון מתפתח וצומח הוא למעשה אנשים שגדלים ומתפתחים.כדי לגרום לארגון לצמוח ולגדול, במסגרת תהליך של ייעוץ ארגוני, חשוב להכיר את התיאוריות, המודלים...
ביעוץ אררגוני בפריסה ארציתמה זה יעוץ ארגוני ואיך עובד יעוץ ארגוני יעיל? מרכז רימון - מומחים
האם שמעת על פסיכותרפיה עם אנשים? אני מאמינה שכן. אבל מהלגבי פסיכותרפיה לארגונים? מניחה שלא שמעתם על כך. זהו למעשה ייעוץ ארגוני, סוג של טיפול...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת