אנו במרכז רימון חושבים שחשוב שתוכלו לקבל את השירותים להם אתם זקוקים מאיש מקצוע מיומן, מנוסה ובעל הכשרות מתאימות ולצד זאת לא תוותרו על הנוחות שלכם.
בעת פניה לטיפול או איבחון מקצועי חשוב לפנות לאיש מקצוע מומלץ אך חשובה גם הנוחות על מנת שתוכלו להתמיד בטיפול ולהגיע אליו באופן עקבי ורציף, מה שיכול מאד לתרום להצלחתו. לכן אנו במרכז רימון מציעים מגוון רחב של מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בפריסה ארצית רחבה.

אנו עובדים עם מטפלים מומחים במגוון רחב של טיפולים ואיבחונים, בהם טיפול ואיבחון פסיכולוגי ואיבחון פסיכודידקטי, טיפול רגשי לילדים, טיפול וייעוץ זוגי, טיפול ויעוץ מיני, הדרכת הורים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, טיפול בהבעה ויצירה ועוד.
אנו דואגים לבחור ולבחון את המטפלים שלנו עבורכם, על מנת שתדעו שהגעתם לאנשי המקצוע הטובים ביותר. לכן גם פיתחנו את תקן האיכות שלנו - שיעזור לכם לדעת שהגעתם למטפל בעל הכשרה מתאימה, ניסיון והמלצות.
אנו משתדלים מאד לספק את מגוון סוגי הטיפול בפריסה ארצית רחבה, בין אם בקליניקות שלנו או בקליניקות של הפסיכולוגים עימם אנו עובדים.

לאיתור מטפל מתאים תוכלו לפנות למנוע החיפוש החכם שלנו - בו תוכלו לבחור מטל מתאים על פי סוג הטיפול, האזור הגיאוגרפי, גיל המטופל או משתנים אחרים.
או לחפש פסיכולוג מומלץ על פי אזור:
פסיכולוג מומלץ במרכז
פסיכולוג מומלץ בצפון
פסיכולוג מומלץ בתל אביב
פסיכולוג מומלץ בשפלה
פסיכולוג מומלץ בדרום

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: מידע שימושי /מרכז רימון