מתן הוא בחור מיוחד המתמודד עם מחלה נפשית (מאניה דיפרסיה) ומוכן באומץ רב לחשוף את האתגרים עימם הוא מתמודד ואת נבכי נשמתו.

מי אני?

מתן אליהוא, גיק, מוזיקאי, סטודנט לתקשורת, אדם עם אידיאולוגיות וחלומות, בשלן, דרומי בן 24 ובכללי יש לי מלא מלא מלא מלא תחומי עניין שווים רצח!
הבלוג הזה עכשיו, הוא בעיקר בשבילי אבל גם קצת בשבילכם, הקוראים/אות, הוא נועד להביא ולהציג לכם את ההתמודדות שלי עם החיים שמתלווים למחלה… או המחלה שמתלווה לחיים, כל אחד או אחת על פי הפרספקטיבה שלו/ה.
הכניסה לפה היא כניסה ללא דרישה, אין פה זכות בחסד ואין פה חובה אבל כן יש פה חשיפה וכניסה אל נבכי הנפש שלי, אל מי אני ומה מרכיב אותי, כאן תכירו בן אדם דרך המילים וזה המיטב שאוכל לתת פה.
שלכם
מתן

מתן כותב בכנות נדירה וחוש הומור מעולה על אחד האתגרים המרכזיים בחייו או בעצם בחיי כולנו - הסטיגמה. מאניה דיפרסיה היא מחלת נפש, אך מחלה שניתן לחיות איתה חיים מלאים ומאושרים.
מתן משתף בבלוג שלו במחשבות ובהתמודדויות אמיתיות שלו מחיי היומים.
מדי חודש מתן יעלה כאן באתר מרכז רימון פוסט חדש.
כמרכז שדוגל בהנגשת מידע והפחתת הסטיגמה הצענו למתן להצטרף לצוות הכותבים, על מנת לחשוף את כולנו לעולמו של אדם המתמודד עם מאניה דיפרסיה.

לא רוצים לפספס פוסטים נוספים? הצטרפו לניוזלטר של מרכז רימון וקבלו את הפוסט החדש כל חודש ישירות אליכם למייל. הרשמה לניוזלטר.

המאמרים של מתן אליהוא:
אמנם בפועל אני רווק אבל בפנים אני תפוס - דיפרסיה בואי נתגרש
בדרך לנהריה - סיפור אהבה
מלחמת העולמות - לא תאמינו מה קורה בפנים

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: אבחון דיכאון /בריאות הנפש /טיפול בדיכאון