פסיכולוג מומלץ במודיעין, שוהם והסביבה

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי

במרכז רימון מודיעין, שוהם, מכבים רעות והסביבה תוכלו למצוא מגוון אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון מוכחים.
פסיכולוג במודיעין פסיכולוג בשוהם והסביבה, טיפול רגשי לילדים במודיעין ושוהם, הדרכת הורים במודיעין שוהם והסביבה, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT ועוד
פנו אלינו עכשיו להתאמת מומחה במודיעין, שוהם והסביבה
התקשרו אלינו עכשיו להתיעצות עם מומחה
או השאירו פניה לאחד המומחים שלנו

מהו טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי ומדוע חשוב שהוא יהיה קרוב לביתכם במודיעין, שוהם, מכבים רעות והסביבה

טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי / פסיכותרפיה, הם כולם שמות שונים לאותו הדבר.
טיפול פסיכולוגי הוא טיפול שמטרתו להביא להקלה במצוקה רגשית.
טיפול פסיכולוגי יכול להעשות עם אדם בוגר, עם נער או ילד, עם זוגות, עם משפחה ואף עם ילדים צעירים בגיל הרך (בטיפול דיאדי).
לרוב הטיפול יערך בשיחות או במשחק או הבעה ויצירה (כאשר מדובר בטיפול רגשי לילדים).
מטרת הטיפול תלויה בגישה הטיפולית של המטפל. ישנן גישות טיפוליות שונות המתיאמות לטיפול במגוון בעיות שונות ותלויות כמובן גם בהעדפות של המטופל.
סוגים שונים של טיפול רגשי / טיפול פסיכולוגי:
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
טיפול זוגי
טיפול דיאדי
טיפול במשחק
טיפול בהבעה ויצירה
ועוד

אחד המשתנים בעלי ההשפעה הכי גדולה על הצלחת הטיפול הפסיכולוגי היא המוטיבציה של המטופל, מה שמשפיע באופן ישיר על ההתמדה בטיפול.
לרוב טיפול פסיכולוגי יערך בפגישות פרונטליות (פנים אל פנים), בתדירות של לפחות אחת לשבוע. על מנת להצליח להתמיד ולהגיע בעקביות, הנוחות מאד חשובה.
מכאן שאנו ממליצים שבחיפוש מטפל מומלץ, יעשה גם על פי ההכשרה, הניסיון וההמלצות של המטפל וגם כמובן ואולי חשוב מכל, על פי החיבור האישי בין המטופל למטפל, אך חשוב גם לשים לב לנוחות ההגעה לטיפול, מה שיעזור להתמיד ולהצליח בהשגת התוצאות הרצויות.

טיפול זוגי במודיעין / ייעוץ זוגי במודיעין, שוהם, מכבים – רעות והסביבה

טיפול זוגי וטיפול משפחתי הם שני סוגים של טיפול פסיכולוגי שרואים את האדם כחלק ממערכת המשפיעה על האדם והאדם משפיע עליה.
אי לכך, מוקד הטיפול יהיה היחסים בין המטופל לבן או בת הזוג שלו או בין המטופל לבין בני משפחתו האחרים ובינם לבים עצמם.
טיפול זוגי במודיעין שוהם, מכבים רעות והסביבה, יכול להתאים לטיפול במגוון בעיות:

טיפול זוגי במודיעין, שוהם, מכבים, רעות והסביבה יכלול את הפונה עצמו או זוג במקרה שזוג פנה יחד לטיפול. בטיפול וייעוץ משפחתי, הרכב האנשים בפגישה ישתנה, בהתאם לצורך ויכול להיות מאד גמיש.

הדרכת הורים במודיעין, שוהם, מכבים, רעות והסביבה

הדרכת הורים היא סוג של טיפול רגשי שמתמקד בהורים כסוכני שינוי עבור הילד והמשפחה. הדרכת הורים יכולה להיות יעילה לטיפול במגוון בעיות וקשיים רגשיים של ילדים וכן בעיות בקשר בין ההורה לילד. בנוסף, הדרכת הורים במודיעין, שוהם והסביבה, יכולה לשמש כטיפול יעיל מאד לטיפול בסמכות הורית המתאימה מאד לטיפול בבעיות התנהגות בקרב ילדים וכן לטיפול בכעסים והתפרצויות זעם. הדרכת הורים יכולה להיות חלק מטיפול רגשי לילדים וכן לעמוד כטיפול בפני עצמו, גם
מטרתה של הדרכת הורים היא לעזור להורים וללמד אותם כלים שיעזרו להם לסייע לילדם בצורה אפקטיבית יותר.
במסגרת טיפול רגשי לילדים במודיעין, שוהם, מכבים רעות והסביבה, הדרכת ההורים תשמש לעידכון מתוך חדר הטיפול, קבלת מידע על המתרחש בבית וכן להקניית כלים משלימים שיוכלו לסייע לילד להשיג את מטרות הטיפול.

טיפול רגשי לילדים במודיעין, שוהם והסביבה

טיפול רגשי לילדים הוא טיפול שנערך באמצעות משחק, יצירה ולמעשה בכל דרך שתוכל להתאים לילד ולגרום לו להרגיש נח ותסייע לו לבטא את עצמו ואת רגשותיו ומחשבותיו.
בעיות רגשיות ובעיות התנהגות של ילדים, בניגוד למקובל לחשוב, במרבית הפעמים, אינן “עוברות עם הזמן”, נהפוך הוא, ככל שהבעיה מתחילה בגיל צעיר יותר ואינה מטופלת, ישנו סיכוי גבוה יותר שהיא תחמיר והטיפול בה יארך יותר זמן.
טיפול רגשי לילדים במודיעין, שוהם והסביבה, נמצא כטיפול יעיל מאד לטיפול במגוון בעיות:

פסיכותרפיסטית במודיעין, שוהם והסביבה

פסיכותרפיה היא למעשה טיפול נפשי / טיפול רגשי. טיפול נפשי או טיפול רגשי, הוא טיפול שמתנהל באמצעות שיחה (או משחק ויצירה בקרב ילדים) שמטרתו לעזור בצורה יעילה ולהקל במצוקות רגשיות.
באמצעות פסיכותרפיה ניתן לטפל במגוון בעיות רגשיות והתנהגותיות כגון טיפול בחרדות, טיפול בדיכאון, טיפול בהתמכרויות, טיפול בהפרעות אכילה ועוד.
פסיכותרפיסטית במודיעין היא אשת מקצוע שלמדה מקצוע טיפולי מוכר בתואר השני (עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, טיפול בהבעה ויצירה וכולי) וכן המשיכה ללימודי פסיכותרפיה. לימודי פסיכותרפיה הם למעשה לימודים מתקדמים ומעמיקים בתיאוריות טיפוליות. במהלך לימודי הפסיכותרפיה, כל מטפל, מקבל במקביל ללימדיו העיוניים, הדרכה צמודה על הטיפולים שמבצע, כך שלמעשה, פסיכותרפיסטית במודיעין, היא אשת מקצוע בעלת מקצוע טיפולי מוכר והכשרה מתקדמת בטיפול. בנוסף, פסיכותרפיסטית היא אשת טיפול שלמדה במהלך חייה המקצועיים שנים רבות מאד מקצועות וקורסים טיפוליים וכן התנסתה בטיפול תחת הדרכה במספר רב של מטופלים.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT במודיעין, שוהם והסביבה

מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT?
טיפול CBT במודיעין הוא טיפול קצר מועד וממוקד בדרך כלל שמטרתו לעזור למטופל בצורה יעילה ומהירה לעשות שינוי מחשבתי או התנהגותי שיביא לשינוי רגשי בבעיה עימה פנה.
במילים אחרות, טיפול קוגניטיבי התנהגותי הוא טיפול שמתמקד בבעיה ובחיפוש שורשי הבעיה על מנת להציע את הכלים היעילים ביותר לשינוי גורמי הבעיה.
בטיפול CBT המטפל יתמקד במחשבות ובהתנהגויות של המטופל שמשמרות את הבעיה הרגשית.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי נחשב טיפול ממוקד וקצר, אך עם זאת, לא תמיד טיפול CBT יהיה קצר כפי שלעיתים נוטים לחשוב וזאת מאחר ונפש האדם היא דבר מורכב ואנשים לרוב לא מתמודדים עם בעיה אחת ממוקדת בלבד.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT במודיעין, שוהם והסביבה, יכול להתאים למטופלים כמעט בכל גיל. ישנם מטפלי CBT המתמחים בעבודה עם ילדים ונוער, ישנם מטפלים המתמקדים בעבודה עם מבוגרים וישנם מטפלים שמתמחים בטיפול זוגי ומשפחתי באוריינטציה קוגניטבית התנהגותית.
בעיות בהן טיפול קוגניטיבי התנהגותי בשוהם ומודיעין יכול לסייע:

  • טיפול בדיכאון
  • טיפול בחרדות
  • טיפול ב OCD
  • טיפול בפוסט טראומה
  • טיפול בחרדת פרידה
  • ועוד

במרכז רימון באזור מודיעין, שוהם והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

טיפול פסיכולוגי במודיעין / טיפול רגשי בשוהם במרכז רימון

מרכז רימון הוא מרכז קליני בפריסה ארצית ששם לעצמו למטרה, לעזור לאנשים ולמשפחות למצוא את המטפל המתאים ביותר עבורם, תוך הקפדה על הכשרת המטפלים ואיכותם.
אנו מקפידים כי למטפלים עובדים איתנו ישנה הכשרה אקדמית מתאימה ורלוונטית וכמובן מוכרת בתחום הטיפול. אנו שמים לב ובודקים את הניסיון של כל מטפל ובנוסף, אנו בודקים המלצות מאנשי מקצוע בכירים לגבי כל מטפל ופסיכולוג שעובד עימנו.

מעוניינים להתייעץ עם מומחה בטיפול פסיכווגי בשוהם? רוצים לדבר עם מומחה בטיפול רגשי במודיעין? צרו איתנו קשר עכשיו

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

ירידה בחשק המיני בגיל המעבר - הסיבות ודרכי התמודדות
מאת לינה מרים שלו, עו”סית קלינית, מתמחה בפסיכותרפיה עם נשים בגיל המעבר ובעלת ניסיון בטיפול בנושאים כגון: חשק מיני בגיל המעבר, בעיות זוגיות ואישיות בגיל...
התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף...
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלועל תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו
על תופעות גיל המעבר בקרב נשים, כולל הצגת מקרה ודוגמא של טיפול רגשי באישה בגיל המעבר, מאת לינה מרים שלו תופעות גיל המעבר אצל נשים...
מחשבות טורדניות המחשבות שלנו עלולות להיות מקור בלתי נדלה של סבל בחיינו. הנטייה לחזור ולנבור בזיכרונות מכאיבים, רגע לא נעים במהלך היום, קושי שיש לנו...
למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...

התמודדות עם משבר

התמודדות עם משבר. מה מגדיר משבר? כיצד מתמודדים עם משבר? המונח משבר מתייחס לאירועים בחיי האדם, שמאתגרים את משאבי ההתמודדות שלו, מפרים את האיזון בחייו ואף

להמשך קריאה

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת