פסיכולוג מומלץ בדרום (באר שבע והסביבה)

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מידע כללי

פסיכולוג מומלץ בדרום – מהו טיפול פסיכולוגי ואיך מוצאים פסיכולוג מומלץ

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול שמטרתו לעזור ולהביא להקלה רגשית על ידי שיח (או יצירה ומשחק בטיפול רגשי לילדים).
טיפול פסיכולוגי נעשה על ידי פסיכולוג בעל תואר שני בפסיכולוגיה. ישנן מגוון התמחויות בפסיכולוגיה, חשוב לבחור את הפסיכולוג עם ההתמחות המתאימה ביותר לבעיה שבה אתם רוצים לטפל.
לדוגמא פסיכולוג רפואי לבעיות שקשורות למצבים רפואיים או תאונות וטראומות, פסיכולוג חינוכי, עבור ילדים שיש להם בעיות לימודיות או בעיות במגרת החינוכית, פסיכולוג קליני, עבור אנשים וילדים עם בעיות רגשיות כמו חרדה, דיכאון וכולי.
לא כל אחד יכול לעסוק בטיפול פסיכולוגי, אך עם זאת, טיפול רגשי בילדים וטיפול רגשי למבוגרים, הם שירות זהה לטיפול פסיכולוגי וההבדל היחיד הוא במקצוע הטיפולי הראשוני של המטפל.
כיצד למצוא פסיכולוג מומלץ בדרום?
כשאתם פונים לטיפול פסיכולוגי בדרום, באר שבע והסביבה, אתם רוצים לדעת שהגעתם לאיש המקצוע הנכון והמנוסה ביותר, כזה שלמד במוסד אקדמי מוכר, בעל ניסיון והמלצות מאנשי מקצוע בכירים.
אנו במרכז רימון שמנו לנו כמטרה לעזור לכם למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר בדרום בבאר שבע והסביבה, על מנת שאתם תדעו שהגעתם לידיים טובות.

מחפשים מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בדרום, בבאר שבע והסביבה?

טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בחיפה והסביבה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדרום, באר שבע והסביבה (נקרא בקיצור טיפול CBT) הוא טיפול מגובה מחקרים שנמצא יעיל למגוון רחב של בעיות כגון:

טיפול בחרדה
טיפול בחרדה חברתית
טיפול בדיכאון
טיפול בפוסט טראומה
טיפול בהתמכרויות
טיפול בהפרעות אכילה
טיפול בהפרעה אובססיבית קומפולסיבית OCD
ועוד
טיפול קוגניטיבי התנהגותי בדרום CBT הוא טיפול שמתמקד במחשבות ובהתנהגויות שגורמות לבעיה הרגשית. במהלך הטיפול המטפל יעזור למטופל לזהות דפוסים בעייתיים אלה ולחפש דרכי התמודדות יעילות יותר.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי / טיפול CBT נחשב לטיפול מאד יעיל ובדרכ’ קצר מועד, מכיוון שהגדרת הבעיה נעשית בצורה ממוקדת והטיפול מתמקד בבעיה הספיציפית במטרה להביא להקלה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.
מטפל קוגניטיבי התנהגותי CBT מומלץ בדרום, באר שבע והסביבה
איך מוצאים מטפל מומחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT מומלץ בדרום? נקודה ראשונה להתחיל ממנה היא לחפש מטפל בעל הכשרה אקדמית מוכרת ובעל תואר טיפולי, בנוסף, המטפל צריך להיות בעל ניסיון בטיפול CBT, עדיף עם ניסיון והתמחות בטיפול בבעיה הספיציפית שאתם רוצים לפתור.
במידה והמטופל הוא ילד, חשוב מאד לחפש מומחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בילדים בדרום, באר שבע והסביבה.
ישנה חשיבות למיקום המטפל , מאחר ולרוב התוכנית הטיפולית תכלול מפגש שבועי עם המטפל. מומלץ כי המטפל יוכל לקבל אתכם באזור קרוב אליכם, מכיוון שאנשים וילדים במיוחד, יתקשו להתמיד בטיפול במידה וההגעה אליו כרוכה בזמן נסיעה רב או נסיעה מייגעת.

זקוקים להמלצה על מומחה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT בדרום? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עכשיו ונשמח לעזור לכם

פסיכולוגים בדרום

מעוניינים לפנות לטיפול פסיכולוגי אבל אתם לא מכירים פסיכולוג בדרום ולא יודעים לאן לפנות?
אנחנו נשמח לעזור לכם בכך.
אנו במרכז רימון עוסקים מאז שנת 2013 בהתאמת מטפלים למטופלים שונים, על פי סוג ההתמחות שלהם, סוגי הטיפול בהם עוסקים והניסיון שלהם.
אנו עובדים עם מגוון רחב של מטפלים ופסיכולוגים בדרום, באר שבע והסביבה, אשר כולם נבחרו בקפידה ולאחר בדיקה מעמיקה של ניסיונם המקצועי, ההכשרות שרכשו, המלצות שקיבלו וכמובן שיחה אישית לבחינת התאמת הפסיכולוגים.
אנו במרכז רימון בדרום, באר שבע והסביבה, שמנו לעצמינו למטרה, לעזור לפונים שמחפשים טיפול פסיכולוגי בדרום, למצוא את המטפלים והפסיכולוגים המומלצים ביותר בדרום, באר שבע והסביבה.
פנו אלינו להתאמת פסיכולוג מומלץ בדרום – אנו עובדים עם מטפלים ופסיכולוגים בדרום, שעברו תהליך מיון ובינון קפדניים, בכדי לעמוד בסטנדרט הקפדני שאנו דורשים ממטפלים ופסיכולווגים בדרום ובכלל.

פסיכולוגית בדרום

אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי בדרום, אבל מרגישים שיהיה לכם יותר נח לדבר עם פיכולווגית ולאו דוווקא עם פסיכולוג?
ראשית – בחירה נכונה, בפניה לטיפול פסיכולוגי בדרום, חשוב מאד שתבחרו מטפל, או פסיכולוג, שתרגישו נח איתו וחופשי מספיק בכדי שתוכלוו בהמשך לדבר איתו על הנושאים האישיים ביותר שלכם.
אז אם אתם מעוניינים דווקא בפסיכולוגית בדרום, הקשיבו לתחושת הבטן שלכם ולכו איתה.
בנוסף כמובן שחשוב מאד לבדוק כמה דברים נוספים לגבי הפסיכולוגית או המטפלת אליה תפנו:
הקפידו לבדוק שהפסיכולוגית היא אכן פסיכולוגית בדרום, גם חשוב לבדוק לגבי כל פסיכולוגית וכל אשת טיפול בכלל (גם אם אינה פסיכולוגית אלא לדוגמא פסיכותרפיסטית בדרום), כי היא בעלת ההכשרה המתאימה והמוכרת המאפשרת לה לעסוק בטיפול.
אנשים רבים, ובעיקר כאלו שעושים שימוש בפרסום דיגיטלי, מזדהים כאנשי טיפול ואף פסיכותרפיסטים וזאת מבלי שסיימו תואר שני במקצוע טיפולי מוכר.
המקצועות הטיפוליים המוכרים לדוגמא הם: עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת בהבעה ויצירה, פסיכולוגית, פסיכולוגית קלינית, פסיכאטרית, וכולי.
אלו הם מקצועות שהמדינה מכירה בהסכמה שלהם ומפקחת עליה ולכן מדובר בהכשרות מאד מעמיקות ורחבות, מה שמבטיח מראש, טיפול מקצועי יותר.
בנוסף, כאשר בוחרים פסיכותרפיסטית או פסיכולוגית בדרום, ישנה חשיבות למרחק. טיפול פסיכולוגי לרוב מתקיים אחת לשבוע. יש לקחת עובדה זו בחשבון בבחירת פסיכולוגית בדרום, בכדי שהנסיעות, המרחק והזמן לא יתישו אתכם וימנעו מכם להמשיך בטיפול הפסיכולוגי עם הפסיכולוגית שבחרתם.
נקודה נוספת בבחירת מטפלת או פסיכולוגית בדרום – הניסיון הטיפולי, כמובן שההכשרה האקדמית והמקצועית חשובה, אך אין תחליף לבעל ניסיון. הפעם חשוב שתקפידו גם על ההכשרות המקצועיות של הפסיכותרפיסטית או הפסיכולוגית שבחרתם, אך גם תשימו לב ותבחנו את הניסיון המקצועי שלה. מומלץ לפנות למטפלים בעלי כמה שנות ניסון לפחות בטיפול פסיכולוגי או פסיכותרפיה ומומלץ עוד יותר שהניסיון המקצועי יהיה בעבודה טיפולית עם נושאים ותחומים, כמו אלו המעסיקים אתכם.

פסיכולוג בדרום

בדומה לבחירת פסיכולוגית בדרום, גם כאשר בוחרים מטפל, פסיכותרפיסט או פסיכולוג בדרום, מומלץ מאד שתדעו אילו דברים כדאי לכם לבדוק לפני שאתם קובעים פגישה טיפולית ראשונה או לפני שתתחייבו להמשך לטיפול פסיכולוגי מתמשך.
שימו לב לכמה משתנים מרכזיים שהדגשנו והרחבנו לגביהם בפסקה מעל “פסיכולוגית בדרום”.
נתחיל מהסוף, המשתנה החשוב ביותר הוא הקשר האישי עם הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג בדרום אליו פניתם.
כיום גם המחקר כבר מראה כי לקשר האישי יש את המשמעות הטיפולית הרבה ביותר והוא הגורם המרכזי שמביא לשינוי במהלך הטיפול הפסיכולוגי.
איך בוחנים את הקשר האישי?
שאלה מצוינת. אין באמת דרך בדוקה לדעת האם תסתדרו עם פסיכותרפסיט או פסיכולוג כזה או אחר, עם זאת לאינטואיציה יש מקום מרכזי במשימה זו.
הקשיבו לאינטואיציה שלכם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם הפסיכולוג, תוכלו להקשיב “לבטן” שלכם ולדעת האם נשארתם עם תחושה נעימה? האם הרגשתם שהפסיכולוג היה קשוב? התחבר אליכם?
במידה וכן אפשר לעבור לצעד השני – מותר ואף רצוי לקבוע פגישה ראשונה להכרות. מטרת הפגישה הראשונה עם הפסיכולוג בדרום, היא לבחון איך אתם מרגישים במפגש אישי, לעשות הכרות ראשונית וגם לשמוע האם הפסיכולוג או פסיכותרפיסט אליו פניתם, בעל ניסיון וטיפל בעבר במקרים דומים.
מצאתם את הפסיכולוג שאתם מרגישים איתו נח?
מעולה.
אבל אל תדלגו על השלבים החשובים הנוספים:
בדקו את ההכשרה של הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג אליו פניתם. אל תתפשרו בזה. פנו רק למטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה אקדמית מוכרת במקצוע טיפולי מוכר. לפירוט נוסף, קראו את הפסקה מעל.
אל תתביישו לשאול, כבר בשיחת הטלפון הראשונית, על הכשרתו של המטפל, בנוסף לניסיונו המקצועי.
זו שאלה לגיטימית ואין סיבה לחשוש או להמנע מלשאול אותה.

תרצו שנעזור לכם למצוא את הפסיכולוג המתאים ביותר עבורכם בדרום, ללא כל התחייבות? התקשרו עכשיו

פסיכולוג מומלץ בדרום

טיפול רגשי בדרום / פסיכותרפיה בדרום, פסיכותרפיסטים מומלצים בדרום

טיפול רגשי לילדים בדרום

הדרכת הורים בדרום

 • מרכז רימון – מטפלים ופסיכולוגים מומלצים בדרום:
 • באר שבע , עומר והסביבה, אשדוד, אשקלון, קריית גת, נתיבות, בית קמה והאזור
 • מחפשים פסיכולוג מומלץ בדרום או טיפול רגשי בדרום? הדרכת הורים בדרום והסביבה?
 • התקשרו אלינו עכשיו
 •  או השאירו הודעה לאחד המומחים שלנו בהמשך העמוד
 •  תנו לנו לעזור לך באיתור המטפל המתאים ביותר והמקצועי ביותר עבורכם.

במרכז רימון באזור באר שבע, קריית גת, קריית מלאכי והסביבה ניתן לקבל מגוון שירותים:

 • טיפול פסיכולוגי בדרום
 • טיפול רגשי / פסיכולוגי לילדים
 • טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT
 • הדרכת הורים בדרום
 • ייעוץ / טיפול זוגי בדרום
 • כל השירותים ניתנים על ידי מטפלים ופסיכולוגים מומחים, בעלי תואר שני ומעלה וניסיון בתחום הטיפול בו עוסקים.

המומחים של רימון ב

מידע כללי

עוד מאמרים בנושא

טיפול פסיכותרפי טיפול פסיכותרפיה, המכונה גם טיפול רגשי או טיפול בשיחות, הוא סוג של טיפול בתחום בריאות הנפש הכולל שיחה עם מטפל או פסיכותרפסט מנוסה...
למרכז רימון דרושים מגוון מטפליםלטיפול בפונים המגיעים דרך גורמי מימון שונים, ארגונים ומוסדות מטפלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכולוגים, מרפאים/ות בעיסוק, קלינאי/ות תקשורת, פזיותרפיסטים/ות, מורים...
למרכז “בחיק האם” מספר פרויקטים ייחודיים בתחום טיפול וסיוע לנשים ומשפחות לאחר לידה: קבוצות טיפוליות באמצעות וידאו :היתרונות בטיפול קבוצתי אצל נשים לאחר לידה:1 .מפגש...
פרוייקטים שונים של מרכז רימון   למרכז רימון כיום 3 סניפים אזוריים ו 4 מרכזים על פי תחום התמחות. מטפלים המעוניינים להצטרף לאחד המרכזים או...
יעל חפץ, מחברת הספר הרגשות של איילת. בשיתוף פעולה מקצועי ייחודי עם מרכז רימון ועם מנהל המרכז, אלעד דהן, MSW, עו"ס קליני, פסיכותרפיסט, מומחה ומדריך בטיפול רגשי ובטיפול CBT בילדים, נוער ומבוגרים
סיפורה של יעל ומחקרה האישי בתחום הרגשות החל, שלא במפתיע, עם כניתסה לעולם ההורות. כמו כל הורים בעולם, גם יעל התמודדה עם קשיים ומצבים רגשיים...
הדרכת הורים במרכז היא כלי יעיל לטיפול במגוון קשיים של ילדים ונערים ויכולה להוות פתרון למגוון בעיות נפוצות שילדים והורים מתמודדים איתם מדי יום ביומו.הדרכה...

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

  כניסה למערכת