ייעוץ זוגי בחיפה והקריות

מחבר/ת:צוות מרכז רימון
התמחות: מרכז רימון

זוגיות היא עניין מסובך… הקשרים בין בני הזוג חווים עליות ומורדות לאורך החיים המשותפים וכאשר הקושי גדול מדי, ייעוץ זוגי מאפשר בחינה מחודשת של הקשר, התמודדות עם הבעיות שמכבידות עליו, וביסוסו להמשך חיי זוגיות מוצלחים. אם אתם גרים בצפון פנו עוד היום למציאת טיפול זוגי בחיפה ובקריות.

מהו ייעוץ זוגי בחיפה והקריות

יעוץ זוגי הוא תהליך פסיכולוגי המתמקד בקשר הזוגי, ובחייהם המשותפים של בני הזוג. מטרתו היא להתמודד עם מכשולים ובעיות, המכבידים ומפריעים לחיי הזוגיות, אשר איתם בני הזוג אינם מצליחים להתמודד בכוחות עצמם. יועץ זוגי או יועצת זוגית צריכים להיות מטפלים או פסיכולוגים, בעלי תואר שני במקצוע טיפולי ממוסד מוכר, והסמכה או ניסיון משמעותי בייעוץ זוגי. החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלים זוגיים או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפל מוסמך שעבר הכשרה מלאה ומקיפה בייעוץ זוגי ומשפחתי. במהלך יעוץ זוגי בחיפה והקריות, בטיפולו של מטפל מוסמך ומנוסה, שני בני הזוג מתבקשים להתמודד בכנות ובאומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם וכמובן עם התנהגותם ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

מי צריך להיות נוכח בייעוץ הזוגי

מכיוון שמדובר במערכת זוגית, ולכל אחד מבני הזוג השפעה משמעותית על אופי הקשר ועל הצלחת הטיפול, עדיף ששני בני הזוג ייקחו חלק בתהליך יעוץ זוגי בחיפה והקריות. למרות זאת, במקרים בהם אחד מבני הזוג אינו משתף פעולה עם התהליך, ניתן לעבוד עם רק בן זוג אחד, על מנת לאפשר שינוי דפוסים. מניסיון, שינוי שאחד מבני הזוג עושה, עשוי להביא עימו שינוי למערכת הזוגית ולהשפיע גם על בן הזוג השני וכמובן על הקשר הזוגי. המפגשים יכולים לכלול את שני בני הזוג בו בזמן, או כל אחד מבני הזוג בנפרד, בהתאם לצורך, לשיטה, ולמהלך הטיפול. הילדים המשותפים, למרות היותם מושפעים עמוקות מטיב מערכת היחסים של הוריהם, אינם כלולים בייעות הזוגי , כאשר יתרחש שינוי מיטיב במערכת היחסים הזוגית, הוא ישפיע גם על הילדים.

למי מתאים תהליך הייעוץ

ייעוץ זוגי בחיפה והקריות מתאים לבני זוג המתגוררים בחיפה או הקריות והסביבה, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר, לבני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, לזוגות העומדים בפני נישואים, או לזוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם, ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם.

פנו עכשיו – טיפול זוגי בחיפה והקריות על מנת לטפל בבעיה בזמן

כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ואין צורך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר וצובעים אותו בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את הבעיה. כאשר נוצר משבר, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לגשר עליה, זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי בחיפה או כל מקום אחר בצפון. במקרה של טיפול זוגי, נכונה האמרה " אם יש ספק, אין ספק", כך שאם אתם שוקלים פנייה לייעוץ זוגי, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

מרכז רימון – מומחים בטיפול זוגי בחיפה ובקריות

מרכז רימון הוא מרכז ידוע ומוכר, שצבר מוניטין בקרב לקוחות וקולגות כאחד. המטפלים והיועצים הזוגיים אשר עובדים עם מרכז רימון הינם מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה מטעם מוסדות אקדמים מוכרים. מגוון המטפלים מאפשר התאמה אישית של המטפל לבני הזוג, והניסיון הרב מבטיח כי תזכו לטיפול הטוב ביותר עבורכם. אם אתם מחפשים מקצועיות, מחויבות למטופל, ואמינות, מרכז רימון הוא התשובה עבורכם. לפרטים נוספים, ולקביעת פגישה פנו אלינו עכשיו.

המומחים של רימון ב

מרכז רימון
נועה ישי מומחית בטיפול רגשי, טיפול זוגי וטיפול משפחתי, מרכז רימון רחובות נס ציונה
רחובות
עברית
שרונה קדושאי בר-נס ייעוץ זוגי , הדרכת הורים וטיפול CBT - מרכז רימון ירושלים
תו איכות מטפלים מרכז רימון
טיפול פסיכולוגי אונליין, מבשרת ציון
עברית
איוון גלדמן, מומחית בטיפול זוגי וייעוץ זוגי ומשפחתי, - מרכז רימון ירושלים גוש עציון
תו איכות מטפלים מרכז רימון
גוש עציון
עברית, אנגלית

עוד מאמרים בנושא

פסיכולוגית מומלצת בשרון במרכז רימון

פסיכולוגית מומלצת בשרון

מרכז רימון – פסיכולוגיות מומלצות בשרון פסיכולוגית מומלצת בהוד השרון / פסיכולוגית מומלצת בכפר סבא בשרון מחפשים פסיכולוגית מומלצת בשרון? זקוקים להדרכת הורים? מבולבלים ולא

להמשך קריאה

צריכים עזרה באיתור מומחה מתאים? השאירו פרטים

    כניסה למערכת