עינת שוהם

עינת שוהם, פסיכולוגית קלינית מומלצת בתל אביב, פסיכולוגית ילדים בתל אביב, מרכז רימון
עינת שוהם
התמחויות​:הספקטרום האוטיסטי ASD PDD, טיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD
התמחויות​:הספקטרום האוטיסטי ASD PDD, טיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD, טיפול במשברים ושינויים, יחסי הורים וילדים, משברי חיים
התמחויות​:הספקטרום האוטיסטי ASD PDD, טיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD, טיפול במשברים ושינויים, יחסי הורים וילדים, משברי חיים
שפות​: עברית, אנגלית

אני מאמין

אני פסיכולוגית קלינית מומחית. אני עוסקת בטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים, וכן בהדרכות הורים. אני מאמינה שבמרחב הטיפולי, המטופל יכול לבטא את עצמו באופן גלוי ופתוח, להכיר את עצמו טוב יותר ולצמוח מתוך התהליך והקשר המיטיב עם המטפל. צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים ובמשפחות המתמודדים עם מצבי משבר שונים, עם קשיים ביחסים חברתיים, פחדים, הפרעות קשב וריכוז ואוטיזם. בעבודתי אני מטפלת בגישה פסיכודינאמית ומשלבת טכניקות טיפול קוגנטיביות התנהגותיות בהתתאמה לצורכי המטופל.

סוגי טיפול

הדרכת הורים
הדרכת הוריםטיפול פסיכולוגי / טיפול רגשיטיפול רגשי לילדים
הדרכת הוריםטיפול פסיכולוגי / טיפול רגשיטיפול רגשי לילדים

פרטים מקצועיים

מקצוע​: פסיכולוגית ילדים, פסיכולוגית קלינית
מספר שנות ותק: 15
מספר מטופלים עד היום​: 50

רקע וניסיון מקצועי

במשך השנים צברתי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות מגוונות במסגרות טיפול שונות. את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית עשיתי במרפאה לבריאות הנפש ברחוב החי"ש בירושלים ובמעון לילדים של עמותת "אור שלום". לאחר סיום ההתמחות עבדתי ב"עמותה לילדים בסיכון" כרכזת גן תקשורת וכמטפלת בילדי בית ספר המאובחנים עם ASD ומשפחותיהם. בנוסף, עבדתי בקליניקה פרטית וטיפלתי במבוגרים וילדים. בשנים האחרונות שהיתי עם משפחתי בארה"ב שם טיפלתי בנערים ונערות במסגרת בית ספר תיכון. לאחר מכן עבדתי בUC Davis MIND Institute, בתחום האוטיזם: הוכשרתי כמטפלת בשיטת ESDM, ועסקתי באבחון אוטיזם תוך שימוש בכלים סטנדרטים.בנוסף לקליניקה הפרטית אני עובדת בעמותה לילדים בסיכון ובאלו"ט.

השכלה אקדמאית והכשרות

תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בן גוריון תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה חינוכית וקלינית של הילד, האוניברסיטה העברית פסיכולוגית מורשית, רשומה בפנקס הפסיכולוגים מטעם משרד הבריאות (מ.ר. 27-85144) בעלת תואר מומחה בפסיכולוגיה קלינית מטעם משרד הבריאות (מ.ר 27-2023)

אזור טיפול

חולון ראשון לציון והסביבה | תל אביב וגוש דן
חולון ראשון לציון והסביבה | תל אביב וגוש דן
חולון ראשון לציון והסביבה
עיר טיפול:
חולון
חולון | תל אביב
חולון | תל אביב

כתובת הקליניקה

מרכז תל אביב

פרטים נוספים

מטפל/ת בבית המטופל/ת

שעות פעילות

ימים ראשון, שלישי ושישי

שלח הודעה לעינת שוהם

ליצירת קשר אנא מלאו פרטים והמטפל יחזור אליכם בהקדם.

    המאמרים שלי

    לא נמצאו מאמרים למטפל זה.

    ההמלצות שלי

    קטעי וידאו

    כניסה למערכת