מומחים בטיפול בהתמכרות

מומחים מומלצים בטיפול בהתמכרות

התמכרות היא הפרעה עצבית המאופיינת בהתנהגות כפייתית של חיפוש אחר הגירוי המתגמל, למרות ההשלכות השליליות של התנהגות זו.
התמכרויות הן למעשה תלות רגשית ופיזיולוגית נרכשת, בחומר או בהתנהגות מסוימת.
התמכרויות הן, הפרעה מוחית במערכת התגמול, אשר מתפתחת כתוצאה מחשיפה מתמשכת לחומר או לההתנהגות הממכרת (קוקאין, יחסי מין, הימורים ועוד).
ההתמכרות היא בבסיסה התנהגות שממשיכה גם כאשר יש לה השלכות שליליות משמעותיות על האדם המכור, על יחסיו החברתיים, על מצבו הבריאותי, הכספי וכו’.
לאורך זמן, האדם המכור מפתח קושי בולט לשלוט בהתנהגויותיו, הקשורות להתמכרות וההתמכרות מתחילה לנהל את חייו ולקבוע את התנהגותו.
התמכרות היא הפרעה שגורמת לפגיעה רחבה בכל תחומי תפקודו של האדם, תפקוד אקדמי, בין אישי, זוגי, תעסוקתי, גופני. ההתמכרות היא מחלה כרונית אך בעזרת טיפול פסיכותרפי מקצועי, ניתן להשיג החלמה והתמודדות יעילה ובריאה עם המחלה.

מטרת ההתמכרות, לרוב הוא להשיג הקלה בכאב נפשי או בסבל האישי, אך במקביל ההתמכרות גם גורמת לכאב ולסבל לאדם המכור ולסביבתו.

במרכז לטיפול בהתמכרויות, ניתן לקבל מגוון שירותים:

לעמוד הבית של המרכז לטיפול בהתמכרויות לחצו כאן >

הצוות הטיפולי:

הצוות שלנו כולל אנשי ונשות מקצוע, מנוסים ובעלי הכשרות ממוסדות אקדמים מוכרים.
כל המטפלים / מטפלות – בעלי תואר שני (לפחות) במקצוע טיפולי מוכר.
כל המטפלים מומחים ובעלי ניסיון וותק בתחום הטיפול בהתמכרויות.

הצוות הטיפולי, מלווה בהדרכות אישיות וקבוצתיות, ישיבות צוות ומקבל מעטפת מקצועית מלאה, על מנת שנוכל לספק שירות איכותי למטופל ולמשפחתו.

מבית מרכז רימון 

מחפשים טיפול מומלץ בהתמכרות?

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הכפתור עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומחים בטיפול בהתמכרויות:

 

 

המומחים של רימון

איילת קידר שהרבני
גדרה, יבנה, מודיעין – מכבים - רעות, מזכרת בתיה, נס ציונה, רחובות, רמלה - לוד
עברית
נתניה
עברית
בינימינה - גבעת עדה
עברית
הוד השרון, הרצליה, חדרה, תל מונד
עברית
גוש עציון, ירושלים
עברית

  סוגי התמכרויות:

  טיפול בהתמכרות / טיפול בהתמכרויות

  טיפול בהתמכרות הוא תהליך המורכב ממספר שלבים וחשוב שהוא יותאם באופן אישי לאדם עצמו, לרצונותיו, למטרותיו ולמצב בו הוא נמצא בחייו.

  בעבר חשבו כי הדרך היחידה לטפל בהתמכרויות מתחילה ראשית בגמילה פיזית מוחלטת מכל סוג של חומר, או התנהגות התמכרותית. כיום, אנו יודעים כי דרך זו היא אמנם הדרך האופטימלית, אך עבור הרבה מאוד אנשים היא אינה מתאימה בהכרח בכל מצב.

  אנו במרכז לטיפול בהתמכרויות, מבית מרכז רימון נבצע ראשית כל, הערכה של מצבו של המטופל ונבחן יחד איתו מה הדרך המתאימה לו. לעתים, נמליץ קודם כל לעבור גמילה. במקרים אחרים נוכל לחשוב על גמילה הדרגתית ומבוקרת, עד לגמילה מוחלטת, ולעתים הפחתה של ההתמכרות, יכולה להיות מטרה בפני עצמה.

  מעבר לנושא הגמילה ולעניין ההתמכרות, אנו מאמינים ששינוי הרגלים דורש מיומנויות של ויסות רגשי ואימוץ התנהגויות מסתגלות חדשות. לשם כך ישנו צורך בתהליך טיפולי וליווי של אנשי מקצועי בתהליך זה. מטרת הטיפול היא לעבד את החוויות שהביאו את המטופל לפיתוח ההתמכרות, וכן את החוויות שחווה במהלך תקופת ההתמכרות עצמה.

  מרכז לטיפול בהתמכרויות מומחים בטיפול בהתמכרות

  שיטות טיפול מומלצות:

  מדוע מומלץ לפנות לטיפול בהתמכרות דווקא במרכז רימון?

  הטיפול בהתמכרות דורש מטפלים מיומנים ובעלי ניסיון בתחום. כמו כן נחוצה ואף הכרחית התייחסות מערכתית למטופל ומשפחתו, שלעתים קרובות נפגעות כתוצאה מההתמכרות.
  ישנם מטפלים רבים שמציגים עצמם כמומחים בתחום, אך לאור חומרת הבעיה והקושי בהתמודדות ובהחלמה, יש לפנות למטפלים מומחים בלבד בעלי הכשרה בתחומי הטיפול ממוסדות אקדמאים מוכרים ובעלי ניסיון בתחום.
  במרכז רימון, הקמנו את המרכז לטיפול בהתמכרויות ונדאג להפנותכם אך ורק למטפלים מנוסים שיטפלו בהתמכרות ממנה אתם או אדם קרוב אליכם סובל.
  המרכז פועל בשיתוף פעולה עם מטפלים רבים ובמקרה הצורך ניתן לקבל טיפול מערכתי שיכלול כמה אנשי מקצוע, לטיפול בהשלכות ההתמכרות.
  אנו במרכז רימון עורכים תהליך מיון קפדני שמטרתו לאתר מטפלים המומחים בתחומם. כמו כן נדאג להפנותכם למטפל המתאים לצורכיכם ובמידת הצורך ובמידה ולא נוצרה התאמה, נוכל להפנותכם למטפל אחר המומחה בטיפול בהתמכרות, עד אשר תמצאו את המומחה המתאים ביותר לטיפול בהתמכרויות.

  מחפשים מומחה בטיפול בהתמכרויות?
  הגעתם למקום הנכון
  מרכז רימון – מתאימים לך מטפלים מומלצים

  בפריסה ארצית

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

   

  כניסה למערכת