טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי במבשרת ציון

טיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה במבשרת ציון

מהו טיפול פסיכולוגי?

טיפול רגשי / פסיכולוגי במבשרת ציון נעשה לרוב בשיחה והמטרה שלו היא לעזור במצבים שונים בהם רגשות, מחשבות או התנהגויות שונות גורמות לבעיות רגשיות והתנהגותיות.
טיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי ופסיכותרפיה הם שמות שונים לאותו סוג טיפול למעשה. זהו טיפול שמטרתו היא לסייע לילדים, בני נוער, מבוגרים זוגות ומשפחות שמתמודדים עם בעיה או מצוקה רגשית.

המטרה של טיפול פסיכולוגי

מטרתו של טיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי במבשרת ציון היא להביא להקלה רגשית ולסייע לשפר את התפקוד ביום יום. כמו כן מטרתה של פסיכותרפיה / טיפול רגשי היא לעזור לממש את הפוטנציאל ולהביא לידי ביטוי את החוזקות שישנם בכל אחד ואחת, בין אם הוא ילד/ה, זוג או מבוגר.
עם ילדים, טיפול רגשי נעשה לרוב בשילוב של שיחה עם טיפול בהבעה ויצירה או טיפול במשחקטיפול פסיכולוגי בילדים). עם מתבגרים, הטיפול נעשה על ידי מומחה לטיפול במתבגרים.
במפגשים הילד או הנער מוזמנים לדבר על הנושאים שמטרידים אותו וגורמים לקשיים. הפסיכולוג או הפסיכותרפיסט, על פי הכיוון והניסיון הטיפולי שלו, יעזור למטופל להבין את המקור לבעיה ולמצוא פתרונות מגוונים.

מתי מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי / רגשי ב מבשרת ציון?

אנשים והורים פונים לטיפול פסיכולוגי / פסיכותרפיה ב מבשרת ציון עבור עצמם או עבור ילדם, מסיבות שונות מאד. לכל אדם שפונה לעזרה רגשית יכולה להיות סיבה שונה וייחודית לו.

ניתן לפנות לטיפול רגשי / פסיכולוגי במבשרת ציון גם כאשר אין בעיה ברורה ודחופה, אלא על מנת לברר נושאים אישיים, לבדוק כיוונים למימוש עצמי, לחיזוק הבטחון העצמי או לחיפוש כיוונים חדשים בתעסוקה או בחיים בכלל.
לחילופין ניתן לפנות לטיפול פסיכולוגי גם להתיעצות ממוקדת וקצרת טווח בנושאים שונים.

צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ ב מבשרת ציון?

להתייעצות עם מומחה, לחצו על הכפתור עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים במבשרת ציון:

 

 

המומחים של רימון

  הסיבות הנפוצות לפניה לטיפול פסיכולוגי הן:

  גישות שונות בטיפול פסיכולוגי / רגשי

  קיימות גישות שונות לטיפול רגשי במבשרת ציון. כל שיטה מדגישה ומסבירה בצורה שונה את הבעיות הרגשיות / התנהגותיות של אנשים וילדים ואת מבנה ותפקוד הנפש והרגשות.
  על פי התיאוריה של כל גישה המטפל יציע דרך טיפול שונה והתמקדות בדברים שונים במהלך הטיפול.

  סוגים שונים של טיפול פסיכולוגי / רגשי

  המשותף לכל הגישות הוא אופן הטיפול, במבוגרים הטיפול הפסיכולוגי נערך לרוב באמצעות שיחה עם המטפל ובטיפול רגשי לילדים יעשה שימוש גם במשחק, אומנות, יצירה, דרמה, כתיבה או טיפול בתנועה.

   

  התאמת טיפול פסיכולוגי – מרכז רימון

  אנחנו מכירים את הקושי בבחירת מטפלת רגשית / פסיכולוג וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
  לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסטים והפסיכולוגים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר אליכם.

  התמחינו בהתאמת פסיכולוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.

  אנו עובדים עם מגוון של מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
  חשוב לנו שבצוות שלנו יהיו אך ורק מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.

  אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטים ופסיכולוגיות למטופלים במבשרת ציון.

   

  צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ?

   

  להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

   

   

  שירותים נוספים במבשרת ציון

  טיפול זוגי/ייעוץ זוגי במבשרת ציון
  הדרכת הורים במבשרת ציון
  טיפול במתבגרים במבשרת ציון
  טיפול רגשי לילדים במבשרת ציון

  כניסה למערכת