פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים – טיפול פסיכולוגי אונליין / פסיכולוג אונליין בזום

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים – טיפול פסיכולוגי אונליין

מהו טיפול פסיכולוגי ואנליין?

צריכים עזרה בבחירת פסיכולוג / פסיכותרפיסט מומלץ?

עוד לפני משבר הקורונה, טיפול פסיכולוגי און ליין בזום, החל להיות נפוץ ואיפשר לאנשים לקבל ייעוץ פסיכולוגי מכל מקום בעולם ללא צורך בפגישה פרונטלית. מאז פרוץ המגפה, פסיכולוגים ומטפלים רבים עברו לעבוד בשיטה זו וכך המשיכו בטיפול ומפגשים רציפים, למרות הסגרים והבידודים. פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים רבים התאימו את עצמם לנסיבות החדשות והיום מטפלים הן בדרך המסורתית, בפגישה פנים אל פנים ובטיפול פסיכולוגי / רגשי אונליין דרך המחשב, בזום או באפליקציות אחרות.

טיפול פסיכולוגי או ייעוץ פסיכולוגי אונליין הוא נוח ויעיל. הוא מאפשר גמישות רבה יותר בקביעת זמני הפגישה והמרחק גאוגרפי לא מהווה בעיה.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם תחום הטיפול הפסיכולוגי / טיפול רגשי / פסיכותרפיה, מתאים עצמו למציאות החדשה שבה תקשורת אונליין יכולה להחליף במובנים מסויימים את הטיפול הפסיכולוגי המסורתי הכולל מפגש פנים אל פנים.

להתייעצות עם מומחה, לחצו על עכשיו>

 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים מומלצים בטפול פסיכולוגי אונליין:

 

 

המומחים של רימון

  במציאות החדשה של היום טיפול פסיכולוגי אונליין יכול להיות יעיל מאוד וזוהי אופציה שהופכת יותר ויותר פופולרית. על כל אחד שמעוניין לפנות לטיפול עם פסיכולוג אונליין, בזום, בטלפון או בכל אפליקציית וידאו אחרת, על לנסות ולמצוא מטפל מתאים למטרה זו.

   

  הלכתם לאיבוד? צריכים שנעזור לכם למצוא את הפסיכותרפיסט או הפסיכולוג אונליין המתאים ביותר?

  בדיוק בשביל זה נוצר מרכז רימון. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את המומחים הטובים והמומלצים ביותר עבורכם

  צרו עימנו קשר עכשיו – לחצו כאן להתייעצות עם מומחה ללא התחיבות

  כניסה למערכת