טיפול זוגי בכפר סבא

טיפול זוגי בכפר סבא

טיפול זוגי בכפר סבא – זוגיות היא לא דבר פשוט… הקשרים בין בני הזוג עוברים עליות ומורדות לאורך החיים המשותפים וכאשר הקושי גדול מדי, טיפול זוגי פותח דלת להסתכלות מחודשת של הקשר הזוגי, התמודדות עם הבעיות שמכבידות על הקשר, וביסוסו להמשך חיי זוגיות טובים ובריאים.
אם אתם גרים בכפר סבא פנו עוד היום להתאמת טיפול זוגי, עם מטפל זוגי או מטפלת זוגית מומלץ בכפר סבא.

טיפול זוגי ב כפר סבא

טיפול זוגי הוא תהליך פסיכולוגי המתמקד בקשר הזוגי, ובחייהם המשותפים של בני הזוג. מטרתו היא להתמודד עם מכשולים ומחסומים, המכבידים ומפריעים לחיים המשותפים, שבני הזוג אינם מצליחים להתמודד בכוחות עצמם. מטפל זוגי או מטפלת זוגית ב כפר סבא צריכים להיות פסיכותרפיסטים או פסיכולוגים או מטפלים בעלי תואר שני במקצוע טיפולי ממוסד מוכר, והסמכה או ניסיון משמעותי בטיפול זוגי.

התאמת טיפול זוגי בכפר סבא – מרכז רימון

אנחנו מכירים את הקושי בבחירת מטפלת זוגית / מטפל זוגי וזו הסיבה שבגללה הקמנו מלכתחילה את מרכז רימון.
לנו במרכז רימון ישנה מטרה אחת ברורה – לעזור לכם למצוא את המטפלות הזוגיות והמטפלים הזוגיים המתאימים ביותר עבורכם והקרובים ביותר אליכם הביתה בכפר סבא והסביבה.
התמחנו בהתאמת מטפלות זוגיות ופסיכותרפיסטים מאז שנת 2013.
אנו עובדים עם מגוון של מטפלות זוגיות, מטפלים זוגיים ופסיכולוגים מומלצים בכל הארץ, המומחיות בטיפול במגוון קשיים וסוגי טיפול.
חשוב לנו לעבוד אך ורק עם מטפלים ומטפלות בעלות הכשרה אקדמית, ניסיון, התמחויות והמלצות רלוונטיות.
אנו עושים תהליך מיון קפדני בבחירת המטפלות/ים עמן אנו עובדים ולכן יש לנו אחוזי הצלחה מאד גבוהים בהתאמת מטפלות רגשיות, פסיכותרפיסטיות ופסיכולוגיות לפונים מ כפר סבא.

צריכים עזרה בבחירת מומחים מומלצים בטיפול זוגי בכפר סבא? – להתייעצות עם מומחה, לחצו על הקישור עכשיו>

מטפלות ומטפלים זוגיים מומלצים לטיפול זוגי במרכז רימון כפר סבא:

 

 

המומחים של רימון

לא נמצאו מטפלים עבור החיפוש, יש לנסות חיפוש מחדש או להסיר ערכי חיפוש

  טיפול זוגי בכפר סבא

  טיפול זוגי הוא גם כן טיפול המתמקד בקשר הזוגי ובדינמיקה הזוגית. מטרתו היא לאתר דפוסי התנהגות, מחשבה או רגש שמשמרים את הבעיה הזוגית. ההבדל בין ייעוץ זוגי לטיפול זוגי, אינו בהכרח מהותי. ייעוץ זוגי נחשב תהליך ממוקד וקצר יותר. הוא מתאים לבעיות ממוקדות יותר. טיפול זוגי, הוא לרוב טיפול יותר מתמשך ונעשה על ידי מטפלת זוגית מוסמכת ומוכרת בעלת ניסיון או כמובן מטפל זוגי.

  למי מתאים טיפול זוגי ב כפר סבא

  טיפול זוגי ב כפר סבא מתאים לבני זוג המתגוררים בכפר סבא והאזור, שהקשר הזוגי שלהם נקלע למשבר. גם בני זוג הנמצאים בקשר ארוך ומעוניינים לשפרו, ולהחיותו, זוגות העומדים בפני נישואים, או זוגות הנמצאים בפרשת דרכים בחייהם, ומרגישים צורך להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם, יכולים להנות מטיפול זוגי ב כפר סבא.
  כל זוג חווה קשיים ומשברים, התמודדות עצמאית עם הקשיים היא מצב רצוי ובריא, ולא צריך לפנות לטיפול בכל מקרה של אי הסכמה או ריב ביניכם. יחד עם זאת, כאשר חוסר אמון, תסכול, כעס, אכזבה, או רגשות אחרים ממלאים את הקשר וצובעים אותו בצבעים קודרים, יהיה קשה יותר לפתור את הבעיה. כאשר נוצר משבר, או כאשר נוצרת מחלוקת שאינכם מצליחים לגשר עליה, זה הזמן לפנות לטיפול זוגי בכפר סבא. במקרה של טיפול זוגי, נכונה האמרה ” אם יש ספק, אין ספק”, כך שאם אתם שוקלים לפנות לטיפול זוגי בכפר סבא, כנראה שזה הדבר שעליכם לעשות.

  מטפלת זוגית בכפר סבא

  החוק אינו מספיק ברור בנושא הגדרת מטפלות זוגיות או יועצים זוגיים ומשפחתיים, ולכן יש לשים לב שאתם פונים למטפלים מוסמכים שעברו הכשרה מלאה ומקיפה בטיפול זוגי ומשפחתי. במהלך טיפול זוגי בכפר סבא, בטיפולו של מטפל מוסמך ומנוסה, שני בני הזוג מתבקשים להתמודד בכנות ובאומץ עם רגשותיהם ומחשבותיהם וכמובן עם התנהגותם ולבחון את שביעות רצונם מן הקשר, את נכונותם לשנות את הדרוש שינוי, ואת מחויבותם לשותפות הזוגית.

   

  שירותים נוספים בכפר סבא:

  יועצת זוגית/מטפלת זוגית בכפר סבא
  טיפול זוגי בכפר סבא
  ייעוץ זוגי בכפר סבא
  פסיכולוגים בכפר סבא
  פסיכולוג מומלץ בשרון
  פסיכולוגית מומלצת בשרון
  פסיכולוגית בכפר סבא
  פסיכולוג בכפר סבא
  טיפול במתבגרים בכפר סבא
  טיפול רגשי לילדים בשרון
  טיפול רגשי לילדים בכפר סבא
  טיפול בהבעה ויצירה בכפר סבא
  טיפול פסיכולוגי/טיפול רגשי בכפר סבא
  הדרכת הורים בכפר סבא
  הדרכת הורים בשרון
  טיפול CBT בשרון (טיפול קוגניטיבי התנהגותי)

  צריכים עזרה בבחירת מטפל זוגי / מטפלת זוגית מומלצים לטיפול זוגי בכפר סבא? להתייעצות עם מומחה, לחצו עכשיו>

   

  כניסה למערכת