ייעוץ זוגי מאפשר לבני זוג שחייהם המשותפים נקלעו למשבר, להתמודד עם האתגרים והמכשולים העומדים בפניהם בהצלחה, כך שהקשר הזוגי יתחזק ויתעצם, והמכשול יהפוך למשעול לצמיחה והתפתחות. מרכז רימון מציע לזוגות במשבר, ייעוץ זוגי בתל אביב, ובמוקדים נוספים ברחבי הארץ, בסביבה מקצועית ומכובדת, על ידי מגוון מטפלים ופסיכולוגים בעלי הכשרה והסמכה לעסוק בטיפול זוגי.

איך זה מתבצע

במהלך טיפול זוגי, בני הזוג, בהנחייתו של מטפל מומחה ומנוסה, מתמודדים עם רגשותיהם ומחשבותיהם בנוגע לקשר ולבני זוגם. התהליך כרוך בהתמודדות עם משקעים ופגיעות שנצברו במהלך השנים, ולעתים אף עם תחושות וכאבים שמקורם עוד לפני שהחל הקשר, אך השפעתם חיה ונוכחת. על מנת שהתהליך יהיה אפקטיבי, נדרשים מבני הזוג כנות ואומץ להתמודד עם ההיבטים החשוכים והחבויים של הקשר. התהליך אינו פשוט, אך הוא מאפשר שחרור של דפוסים מעכבים ופריחה מחודשת של הזוגיות והאהבה, בצורה שתעצים, תפרה, ותכבד את שני בני הזוג.

למי זה מתאים

טיפול זוגי בתל אביב מתאים לזוגות העומדים בפני צמתים משמעותיים בחייהם, כמו נישואים, יציאה לגמלאות, או מעבר ליישוב חדש, וכן לזוגות וותיקים, המעוניינים להחיות ולהעמיק את הקשר, ולזוגות החווים קשיים ומשברים, אותם אינם יכולים לפתור בכוחות עצמם.

מה מפיקים מטיפול זוגי

טיפול זוגי הוא תהליך עמוק, ותוצאותיו משתנות בין זוג אחד למשניהו. הטיפול מחדד את ההכרה של כל אחד מבני הזוג בצרכיו ובצרכים של בן זוגו, מקנה כלים לביסוס תקשורת אפקטיבית, משקף לבני הזוג את מקומם בקשר, ואת הדרכים בהן הם יכולים לפעול על מנת להיטיב עם הזוגיות, עם בן זוגם, ועם עצמם. במקרים רבים טיפול זוגי מזכיר לבני הזוג כמה ומדוע הם אוהבים את שותפיהם למסע, ומחזק ומעמיק את השותפות , המחויבות, והחברות. במקרים אחרים, טיפול זוגי מסתיים בפרידה של בני הזוג, כאשר הטיפול מסייע לבני הזוג להיפרד בדרך שתכבד ותעצים אותם, ותאפשר לכל אחד לפנות לדרך חיים שתאפשר לו ביטוי, התפתחות וצמיחה.

מתי יש לפנות לטיפול זוגי

אם אתם עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם, או שאתם חווים קושי, חוסר סיפוק, אכזבה, ואי שביעות רצון מתמשכים מחיי הזוגיות שלכם, זה הזמן לפנות לייעוץ זוגי. התמודדות עם משברים, קשיים, ואי הסכמות היא חלק חשוב ממערכת היחסים הזוגית, וכל משבר שאתם מתמודדים איתו כזוג, מחזק את הזוגיות שלכם. יחד עם זאת, כאשר המשבר עמוק, והפערים אינם ניתנים לגישור, יש לפנות לייעוץ זוגי, בטרם תצברו משקעים וכאבים נוספים.

מרכז טיפולים מקצועי

רימון הוא מרכז מומחים לילד ולמשפחה, המרכז עובד עם מטפלים ופסיכולוגים מנוסים, בעלי ניסיון והכשרה לעסוק בטיפול זוגי. המרכז מציע מגוון רחב של מטפלים, על מנת להבטיח התאמה ואינטראקציה חיובית ותומכת בין המטופל והמטפל. מרכז רימון פועל בהצלחה ומקצועיות מזה שנים רבות, וזוכה למוניטין הן אצל הלקוחות, והן אצל קולגות בתחום.

התקשר עכשיו: 079-5800085

תגיות: טיפול זוגי / ייעוץ זוגי /יחסים זוגיים /מטפל זוגי דתי / מטפלת זוגית דתיה